XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaBike_All
0.698km
Spike_All
7.151km
Bike_All
7.849km
Spike_All
14.303km
     
1BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4002:09:59
2SZCZEBLEWSKI Józef 547MANOWOM6000:04:0700:55:0301:00:3801:58:04
3PAWLIŃSKI Piotr 421GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM3000:02:2800:26:1500:28:4800:52:16
4ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2000:02:3100:32:2600:35:3701:08:33
5BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM2000:02:2200:26:3100:29:0600:52:48
6FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM4000:02:3200:26:4400:29:2200:53:20
7KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM3500:02:3100:26:4400:29:2200:53:20
8RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM2000:02:3300:26:4400:29:2200:53:27
9POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:02:3200:26:2000:28:5800:53:38
10HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM4500:02:3600:26:5300:29:3300:54:16
11TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM3000:02:3800:27:1300:29:5500:55:01
12KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3500:02:3900:27:2500:30:0700:55:01
13SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM2000:02:3200:27:4300:30:3000:56:26
14NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM4500:02:3300:27:1500:30:0000:56:53
15ELIASZ Wiktor 123KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:02:3600:28:3300:31:2700:57:12
16KOPCEWICZ Robert 262ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5000:02:4000:28:2000:31:1200:57:45
17POBŁOCKA Katarzyna 437UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKK2000:02:4300:28:1500:31:0800:58:51
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:1700:10:2700:12:5300:58:51
19BARAŃSKI Bogusław 21MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM6000:02:4500:30:4800:33:5701:02:36
20PLUTA Grzegorz 433KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM5500:02:4800:30:0600:33:1401:02:58
21LENARTOWICZ Stanisław 319STARA ŁUBIANKAM5500:03:4600:37:5100:41:3601:17:22
22ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6500:04:0000:45:1200:50:0801:40:38
23BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM4500:02:3500:27:1400:29:5900:55:06
24KALETKA Damian 229TRZCIANKAM3000:02:3500:26:5100:29:33
25WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM2000:02:4200:27:1700:30:0200:55:24
26BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM4500:02:3300:27:2300:30:1200:55:57
27GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM4500:02:3800:27:5200:30:4100:56:25
28ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM4000:02:3700:27:4700:30:3700:56:30
29KOTARSKI Wiesław 273GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM6000:02:3800:27:4800:30:3700:56:40
30SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:4000:28:1800:31:1000:57:37
31BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM2000:02:4100:28:3700:31:2900:57:33
32GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM4500:02:4100:27:5800:30:5100:57:44
33BIEDRZYCKI Andrzej 33OSP STARY BOREKSTARY BOREKM6000:02:4400:28:4600:31:4300:58:52
34KOWALSKI Cezary 277PARKRUN SZCZECINSZCZECINM5000:02:4500:29:1200:32:1100:59:15
35BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM4500:02:4500:29:0200:32:0301:00:23
36HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4000:02:4000:29:0300:32:0901:01:16
37SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 551RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5500:02:4400:30:5500:34:0201:02:26
38KULIŃSKI Bogdan 306GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM5500:02:5900:31:1700:34:3401:04:07
39MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4000:02:5300:34:0300:37:2401:12:31
40CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2000:02:3500:31:5600:35:2101:22:05
41KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:3300:42:1400:46:4801:26:45
42BARTNIK Marian 676TKKF KOSZALINKOSZALINM80+00:05:4901:08:5801:16:0302:19:54
43NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3500:02:2600:26:5600:29:3500:54:49
44ZWIĄZEK Paweł 642WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3000:02:2400:26:1200:28:4500:51:44
45ORZECHOWSKI Kamil 405TKKF KOSZALINKOSZALINM3000:02:3600:26:4200:29:2000:53:10
46PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM3500:02:3000:26:1900:28:5600:53:16
47SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3500:02:4500:27:3500:30:1900:55:32
48ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3500:02:3900:27:3900:30:2700:55:47
49ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM3500:02:4500:27:4000:30:2500:56:05
50GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3500:02:4400:28:1400:31:0600:56:47
51BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4000:02:4400:28:2400:31:1600:57:55
52PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4000:02:4300:28:4500:31:4100:58:25
53KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM2000:02:4800:29:1100:32:0700:59:00
54BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM4500:02:4400:28:5400:31:5300:59:33
55ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:4600:29:1200:32:0801:00:09
56CHABOWSKA Karolina 70KOŁOBRZEGK3000:03:0300:33:4300:37:1201:09:54
57TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4000:03:0800:34:4100:38:0901:10:32
58OPALIŃSKI Stanisław 403KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM6000:03:0600:34:4700:38:1801:12:31
59JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:1800:39:0600:43:0001:20:29
60ŁUKASZYK Eliza 343KOŁOBRZEGK3000:03:3200:42:1300:46:4701:32:19
61RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM6500:03:1300:36:4400:40:3401:15:51
62RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM4000:02:3900:27:3300:30:1800:55:32
63RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4000:02:3600:27:2500:30:1400:56:14
64WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM4000:02:4000:28:1100:30:5700:56:12
65GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4000:02:4600:28:2300:31:1300:57:22
66ANTONOWICZ Wojciech 11SZCZECINM5000:02:4000:28:2300:31:1500:57:31
67PRĘDKI Grzegorz 448KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3000:02:4500:28:4300:31:3300:58:09
68KOLEBUK Marek 255MGTRZCIANKAM5500:02:3600:28:3800:31:3400:58:41
69POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4500:02:4700:29:4700:32:5201:00:53
70ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4000:02:5400:30:0800:33:0401:01:16
71MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:4900:30:2000:33:2201:01:45
72SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4000:02:5200:29:5300:32:5301:01:41
73ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3500:02:5900:30:5400:33:5701:02:21
74CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4000:03:0300:31:1800:34:2501:03:42
75PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6500:02:5400:31:1600:34:2701:04:01
76MALINOWSKI Zbigniew 356KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6000:03:1100:32:4600:35:5801:05:39
77ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:02:5200:31:3000:34:4801:05:47
78ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4500:02:4600:31:1600:34:3201:06:14
79KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:0200:33:2600:36:4401:07:12
80DUDA Andrzej 114KOŁOBRZEGM5000:02:4600:32:2400:35:4801:07:26
81POLAŃSKI Dariusz 441ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM5000:02:5300:32:0100:35:2301:07:15
82JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja 221KOŁOBRZEGK3000:02:5700:33:3200:36:5901:09:17
83HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4500:03:1700:34:2300:37:5201:11:35
84KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4500:03:5200:48:1200:53:2201:43:39
85TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:1900:47:2000:52:0901:38:13
86ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+00:04:3600:53:1100:58:2201:48:05
87SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM3500:02:3500:27:0500:29:5000:55:35
88KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4000:02:4300:28:2200:31:1000:56:44
89CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:02:4300:28:1200:31:0000:56:57
90KUBISZ Mateusz 296KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3000:02:3900:27:5300:30:4200:56:55
91FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4000:02:4200:28:2900:31:2200:57:39
92KIESZKOWSKI Adam 250TRI RZEŹNIASZCZECINM3000:02:4300:28:2600:31:2200:58:39
93RATAJCZAK Janusz 468KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPDRAWSKOM5500:02:4500:28:5000:31:5200:59:32
94RUTKOWSKA Joanna 491GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK4000:02:4500:29:0100:32:0100:59:58
95PIŁCZYŃSKI Zbigniew 663SŁUPSKM5500:02:5300:30:4500:33:5401:02:59
96KOSAKOWSKI Marian 266MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6000:02:5600:31:0100:34:0801:03:37
97RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM6500:02:5800:31:5000:34:5801:03:42
98LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2000:02:5400:30:4100:33:5201:04:03
99JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4000:02:4800:31:4500:35:0001:04:49
100FIŁONOWICZ Monika 131SZCZECINEKK4000:02:5900:31:4000:34:5701:05:24
101ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:0100:32:3000:35:5001:06:11
102POLGUJ Piotr 442PARKRUN MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM7000:03:0400:32:1500:35:3801:07:28
103ROGOWSKI Krystian 475SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM1600:02:5700:34:3000:38:0401:12:57
104KACZMARCZYK Stanisław 225SZWLASTARGARDM6000:03:3800:37:3900:41:2601:17:16
105MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4500:03:4200:40:3600:45:0501:28:34
106DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:1500:46:1400:50:5001:35:01
107RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM4000:02:4900:28:51
108BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4500:02:5800:30:5300:34:04
109PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM3000:02:4100:28:3400:31:2500:58:14
110OBOLIK Mirosław 393RYMAŃM5500:02:4700:28:1400:31:0600:58:10
111ZWOLIŃSKI Jan 643TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM5000:02:5200:29:3800:32:3200:59:03
112CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3500:02:4400:29:0100:31:5600:59:33
113KIERZNOWSKI Andrzej 249KB WYGANKOŁOBRZEGM6000:02:5000:30:2800:33:3201:01:42
114CHUDY Henryk 79KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM6000:02:5300:30:1700:33:2701:03:25
115DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:5900:31:2800:34:4301:05:43
116CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:2600:36:4501:06:52
117TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4000:03:0700:32:4100:36:0901:07:29
118TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4000:02:5800:33:1500:36:4201:07:54
119ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK5000:03:0200:32:4300:36:0401:07:44
120CHRZANOWSKI Mariusz 669KOŁOBRZEGM5000:03:1300:32:5800:36:1601:07:58
121PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:4200:37:0701:09:13
122UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4500:03:0400:33:4700:37:2001:10:25
123KOŚCIELNIAK Robert 271TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:02:5200:29:4900:32:4501:00:04
124KOSAKOWSKA Barbara 265MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINK5500:03:4900:41:4800:45:4801:24:01
125CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM2000:02:4100:28:5000:31:4900:58:44
126DUDZIŃSKA Maja 115DOBRAK4000:02:5500:29:5000:32:4701:00:05
127WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4500:02:5900:30:5600:33:5701:02:51
128BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4000:03:0100:30:5800:34:0201:02:44
129JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4500:02:5200:30:5200:34:1301:04:45
130PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3500:02:5300:31:2500:34:3801:04:59
131TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4000:02:5900:31:3200:34:4601:05:01
132FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4500:03:0400:31:3700:34:5101:04:56
133OSTROWSKI Marian 410SENIOR 54ZŁOCIENIECM6000:03:0700:31:5300:35:0901:05:16
134STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM4500:03:0700:30:4900:32:5801:00:01
135UKRAIŃSKI Sławomir 590KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM5000:03:0200:32:0900:35:3101:06:46
136BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4500:03:0600:33:2700:36:5401:09:18
137GĄSIOREK Tomasz 671BRZOZA BIEGABRZOZAM5500:03:3600:35:4700:39:2501:12:25
138ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4000:03:0900:34:4600:38:2201:12:28
139ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4500:03:3700:42:0100:46:1901:27:44
140WITKIEWICZ Magda 616BIAŁOGARDK4000:02:5700:29:5300:32:4900:59:49
141PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4000:02:5800:29:3400:32:2401:00:02
142CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4000:02:3900:28:5900:31:5601:00:10
143PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3500:02:4800:29:5300:32:5001:01:01
144STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4000:02:5600:30:3700:33:4801:02:09
145GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2000:02:5700:30:3500:33:4301:03:30
146PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3500:02:4800:30:1800:33:2101:03:29
147MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:0000:31:2800:34:4201:04:29
148ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4500:02:5300:31:0100:34:1601:04:45
149SZCZYGIELSKI Radosław 552KOŁOBRZEGM3000:03:0000:31:4600:35:0101:04:54
150FRYDRYCH Wojciech 133KOŁOBRZEG MARATON TEAMGRZYBOWOM3000:03:0500:32:3400:35:4601:05:14
151KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4500:03:0800:32:3000:35:4501:05:26
152SZYDŁOWSKI Witold 564LIPKAM5500:03:0100:32:4000:36:0001:08:31
153KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:2500:34:1000:37:3501:09:03
154ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:5700:33:1800:36:4501:09:46
155HAŁY Dorian 656KOŁOBRZEGM1600:03:0400:32:0800:35:2501:12:42
156MORGIEWICZ Piotr 380RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5000:02:4800:30:0400:33:0401:00:33
157TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4500:02:5900:30:2000:33:3001:02:03
158GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4000:02:4100:30:0600:33:0701:01:53
159BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:0700:32:0200:35:0601:02:59
160SAMBOR Krzysztof 501STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM3000:02:5200:30:5700:34:0801:04:08
161PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4500:02:5300:30:5700:34:0801:04:09
162MICHALAK Jacek 368SZCZECINM5500:03:0100:32:1000:35:3101:07:13
163BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3500:03:1600:34:4000:38:1101:10:39
164WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK5000:03:1600:34:4200:38:1301:10:55
165NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4000:03:3600:37:5400:41:3801:16:36
166PASIKOWSKI Piotr 415BALTICUSKOŁOBRZEGM5000:03:2600:38:4100:42:4701:20:01
167BUDZICH Marcin 56KOŁOBRZEGM3000:03:5700:41:1900:45:2201:21:34
168BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4000:03:4300:43:0700:47:4001:33:15
169KAMIŃSKA Agata 231PARKRUN SZCZECINSZCZECINK3000:02:5900:31:5200:34:5701:03:59
170AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4000:03:0900:32:3300:35:5001:06:02
171LITWINOWICZ Renata 329KB WYGANKOŁOBRZEGK4000:03:2000:33:2200:36:4301:07:18
172JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM6500:03:0900:32:5900:36:3101:09:42
173STRUŚ Artur 536KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5000:03:2000:34:2300:37:5301:10:25
174SZCZEPAŃSKI Zbigniew 549MACIEJUNIOSULĘCINM6000:03:0700:33:5300:37:2701:10:24
175MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:0600:34:2500:38:0001:11:24
176SZUBERT Julia 561KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK1600:03:1200:34:5400:38:2401:12:41
177PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:0000:32:4000:36:0801:14:32
178DEJNAK Mariola 99GRYFICEK5500:03:1800:36:4500:40:3601:16:01
179KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3500:03:2700:38:2900:42:3201:20:36
180WÓJCIK Aleksandra 626KOŁOBRZEGK2000:03:5300:43:3900:48:1201:31:00
181WARDYN Jarek 600SZCZECINM4000:02:5800:31:5200:34:5701:04:03
182MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4500:02:5100:31:2700:34:4401:04:57
183BEDNARCZYK Tomasz 28TRZCIANKAM3000:03:1400:32:3500:35:4801:06:17
184LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3000:03:0100:32:1600:35:4901:10:48
185DURMAN Sławomir 117STARGARDM3000:03:2400:36:3400:40:2201:13:14
186ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3500:03:2400:36:2300:39:5701:13:55
187ŻURKOWSKI Tomasz 650BIEGAM Z ŻONĄMYŚLIBÓRZM5000:03:2700:36:2100:40:0401:15:49
188DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4000:03:3100:37:5800:41:3901:17:12
189SZCZYGIEŁ Paweł 554STARGARDM3000:03:2400:36:3400:40:2201:17:12
190KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4500:03:1300:34:3400:38:1601:13:33
191ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3500:03:0500:30:4500:33:4901:02:23
192KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM2000:03:0500:31:5500:35:0201:03:58
193BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0500:32:0600:35:2001:05:27
194STAŃCZYK Sławomir 527STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3000:03:2300:33:4400:37:0101:07:47
195RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM6500:03:2800:34:4000:38:0501:09:05
196ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3500:03:2000:35:2700:39:0001:11:30
197ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK5000:03:2700:36:2000:40:0301:15:49
198JAZOWSKA Kamila 213KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:3700:39:4600:43:5401:22:36
199MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3500:03:3600:39:4600:43:5401:22:36
200ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5000:03:3700:39:4400:43:5201:23:13
201BURSZTA Marta 63KARLINO BIEGAJKARLINOK2000:03:4300:41:1200:45:1701:25:59
202MICHALSKI Janusz 370ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0400:30:4400:33:4801:01:40
203ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0700:31:5200:35:0401:04:24
204LANGIEWICZ Jacek 317MKJ POLICEPOLICEM6000:03:1600:32:3900:35:5701:06:02
205PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4500:03:2200:33:4500:37:0601:06:19
206BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4000:03:0800:32:4000:36:0001:06:34
207PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3500:03:1100:33:1900:36:3801:07:04
208WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3500:03:0300:32:4900:36:1501:08:11
209ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4500:03:3100:35:2100:38:5001:11:13
210ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3500:03:2300:34:5700:38:3301:12:08
211WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4500:03:2000:34:2400:38:0401:12:15
212HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4000:03:2800:35:1400:38:4001:12:16
213GAŁECKI Jacek 138KARLINO BIEGAJKARLINOM5000:03:4200:41:1100:45:1601:25:58
214SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM5000:03:0000:30:5700:34:0501:03:14
215BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3500:03:0800:31:4900:34:5601:03:54
216GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0200:32:1500:35:3801:07:15
217GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2000:03:2900:34:5300:38:1701:10:20
218SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4000:03:2100:34:0700:37:3901:11:02
219CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4000:03:1100:34:5800:38:2801:11:48
220ADAMOWICZ Daniel 4KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM3000:03:1800:34:2100:37:5001:14:43
221CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:2700:37:0800:40:5001:16:51
222ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4500:03:3100:37:1200:40:5901:17:00
223KAZIMIERSKI Piotr 241KOŁOBRZEGM3000:03:0100:32:1100:35:42
224PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:5200:30:3100:33:3601:01:44
225BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4500:03:1400:32:3800:35:5501:06:02
226MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5500:03:2000:34:0600:37:3701:11:01
227DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4000:03:1900:34:0600:37:3701:11:02
228OTTO Michał 666BONINM3000:03:0400:33:4400:37:1701:11:38
229ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4500:03:2800:35:2300:38:5301:12:47
230GRZELAK Sebastian 175ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:03:3300:37:0100:40:4001:14:00
231SZMYTKOWSKI Bartosz 558ŁÓDŹM3000:03:0600:31:2700:34:3301:04:15
232SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:1700:32:4700:36:0301:09:29
233KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2700:34:4800:38:1501:10:18
234GRABOWSKA Marta 165ZŁOTÓWK2000:03:1500:35:1500:39:0001:14:05
235CHORĄŻEWSKA Andżelika 75GOLENIÓWK4000:03:4200:38:3800:42:3101:18:25
236PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4000:03:3400:39:2800:43:2201:20:23
237KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4500:03:2100:36:1000:40:0501:20:10
238OLEJNIK Janusz 398TRZEBIATÓWM5000:03:5200:40:3200:44:3501:22:36
239BRZUSZKIEWICZ Agata 53ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3000:03:4200:40:0900:44:1401:23:48
240PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6500:03:3100:39:5800:44:0201:27:59
241KAZIMIERSKI Marek 242GRZYBOWOM3000:03:2700:39:2400:43:4201:28:34
242LIPIŃSKI Krzysztof 327KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYM5500:03:2400:32:4900:36:0401:05:57
243ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3500:03:2400:34:3700:37:5901:08:24
244GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:2500:34:4100:37:5501:08:24
245PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:3100:37:0000:40:3901:13:58
246SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:2800:36:1600:39:5601:15:42
247BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2000:03:3000:38:5400:42:4901:21:00
248NOWAK-IGNACAK Monika 391BIAŁOGARDK4000:03:3900:38:5500:42:5101:20:55
249KARMELITA Ewa 237ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK6000:03:5000:41:2000:45:4101:26:43
250NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2600:35:1700:38:4801:11:48
251BRZÓSKA Eugeniusz 52KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0800:33:1200:36:3601:07:35
252STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2000:03:2200:33:5500:37:2701:10:58
253KUCZER Agata 660STARGARDK3000:03:2700:35:4800:39:2601:12:53
254DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3500:03:2500:34:4700:38:1901:14:37
255KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 223ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK4000:03:3000:36:5900:40:3701:14:48
256IWANICKA Bożena 198ROBIGANY GOLENIOWGOLENIÓWK6000:03:3500:38:2400:42:1801:19:39
257SKOWRONSKI Bogdan 513SZWLASTARGARDM55
258KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4500:03:1400:32:4400:36:0201:05:58
259STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM6500:03:1600:31:5800:35:1901:06:47
260MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4500:03:1900:32:5700:36:1901:07:29
261WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4000:03:0500:32:5000:36:1801:09:07
262ANDRYSKOWSKI Marek 8STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM5000:03:1900:34:5400:38:2201:10:07
263NOWICKI Tomasz 661SZWLASTARGARDM5000:03:2600:35:4700:39:2501:12:52
264BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4500:03:4100:37:2500:41:0901:15:36
265HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:2400:35:5700:39:4301:15:37
266HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3500:03:2500:36:1000:39:4401:17:20
267DENISIUK Krzysztof 101SZCZECINSZCZECINM6000:03:4700:39:4900:43:4601:21:06
268TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4500:03:2500:34:3300:37:5701:09:38
269WALERIAŃCZYK Roman 599GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM5000:03:1100:34:1600:37:5201:10:02
270GRYGORUK Cezary 173SZCZECINM5000:03:2900:35:1400:38:4301:10:25
271GAWEŁ Zbigniew 143MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM6000:03:2300:34:4300:38:1201:10:16
272MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3500:03:2600:36:2100:40:0401:17:49
273RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3500:03:5300:39:3100:43:2901:19:06
274BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK2000:03:5300:39:3100:43:2901:19:06
275ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4000:03:5200:39:3100:43:2901:21:43
276KORNAK Wiktoria 264KOŁOBRZEGK1600:03:3000:39:4600:43:5401:24:48
277REMBARZ Piotr 469KOŁOBRZEGM3000:03:4900:41:2300:45:4901:32:40
278SŁOMSKI Zenon 515KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM7000:03:5100:42:5800:47:2801:34:37
279PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4000:03:1200:30:3700:33:4001:01:49
280GROCHOWSKI Krzysztof 171MASZEWOM3000:03:1400:33:1200:36:4001:08:34
281CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2000:03:1500:34:0900:37:5301:13:33
282FURMAN Tomasz 134WARSZAWAM5000:03:2000:36:1200:39:5501:15:13
283GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK5000:03:4800:39:2000:43:1901:20:21
284DOBREK Izabela 105PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINK2000:04:0300:41:2500:45:3101:22:38
285SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4000:03:4600:43:0700:47:5201:34:14
286MICHAŁOWSKI Jan 371KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0400:31:3300:34:4101:02:58
287SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4000:02:5900:31:5500:35:1001:05:11
288SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4000:03:0400:31:3400:34:5101:05:47
289LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3500:03:1000:32:2200:35:4501:06:24
290SZOTA Robert 560SMT SZCZECINSZCZECINM3000:03:1600:34:2800:37:4701:08:32
291OTOKA Kasia 411SZCZECINK4000:03:1100:34:0200:37:3101:09:24
292JĘDRASZKO Magda 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3000:03:3000:35:1400:38:4101:11:04
293KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3500:03:2300:36:2600:40:2901:19:45
294DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2000:04:0200:41:2400:45:3001:22:37
295KACZMAREK Agnieszka 685KOSZALINK4000:03:4500:43:0600:47:5101:34:13
296MARTYNOWICZ Tobiasz 359GRABOWOGRABOWOM3000:02:5800:30:3700:34:0301:08:35
297PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3000:03:0400:33:5000:37:1701:09:44
298DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4500:04:0100:34:3500:37:4901:10:11
299KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:03:2400:35:5900:39:5601:13:38
300WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4500:03:1500:35:2700:39:1001:14:20
301SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4500:03:1200:35:2500:39:0701:15:23
302KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK5000:03:4100:38:0000:41:4701:17:02
303HANĆ Ryszard 182SZCZECINM5000:03:4800:41:2600:45:4101:23:47
304STRZELCZYK Edyta 540P+EBRZEGK4500:03:4300:43:0800:47:4501:31:30
305KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna 285PRZECŁAWK4000:03:5100:45:3000:50:0301:35:16
306IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3500:03:0000:31:0400:34:1401:03:53
307AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2000:03:2800:33:5300:37:1801:10:10
308ŁUCZEJKO Sławomir 342TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5000:03:3700:37:0600:40:4901:16:40
309KOSIDŁO Monika 268KOŁOBRZEGK2000:03:2900:36:5600:41:0001:19:39
310KĘDZIERSKI Krzysztof 245SMT SZCZECINTANOWOM5000:03:4200:38:3300:42:3201:19:41
311KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4000:03:4700:39:3500:43:3901:23:06
312GRABOWSKI Marek 167ZŁOTÓWM5000:03:4500:40:4200:44:5101:27:39
313JAROSZ Artur 211SZCZECINM3500:03:5100:46:3000:51:1401:41:23
314MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2000:03:4000:35:2000:38:4801:09:42
315LITZBARSKI Marek 330DUDYCZ RUNPUCKM5000:03:3100:35:4400:39:1601:11:05
316CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4000:03:2600:35:2900:39:0501:12:19
317KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4000:03:5900:42:4900:47:0301:25:45
318ROZMUS Tomasz 484SZCZECINM3000:03:5000:40:5500:45:0701:27:22
319BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5000:03:4900:42:4300:47:0201:29:16
320HELLER Zdzisław 188NIEZRZESZONYKOSZALINM6000:03:5500:45:2500:50:0301:34:37
321STRUSKI Stanisław 535NIEZRZESZONYZIELONA GÓRAM7000:04:3600:55:3101:00:4601:56:20
322HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3500:03:2400:33:2500:36:4901:08:54
323CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2000:03:4200:35:1900:38:4701:09:41
324DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4500:03:2200:34:2700:37:5301:10:07
325GODOŃ Piotr 160GRABOWOŁOBEZM3000:03:4100:36:5900:40:5701:19:41
326BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3500:03:3800:38:3700:42:2401:20:41
327ŻMUDA Monika 645CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK4000:03:5300:40:3600:44:4401:23:06
328WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5800:42:4800:47:0401:26:02
329PRENDECKA Sylwia 445WAŁCZK3000:03:4000:44:2500:48:5201:34:32
330MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3000:03:0900:31:0100:34:1101:03:12
331LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2000:03:2500:35:3100:39:0001:11:39
332KORNIOWSKA Ewelina 688KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK4000:03:4400:37:5400:41:4201:17:26
333KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:4500:38:2400:42:1801:19:40
334DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2000:03:2600:36:5300:40:5101:20:52
335GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2000:03:4100:39:3000:43:4301:22:16
336SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5600:42:4700:47:1001:28:44
337SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:5500:42:5000:47:1101:28:44
338GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4000:03:5500:42:2800:47:0101:29:31
339PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4000:04:0500:44:4000:49:1301:33:50
340ZEMBIK Grzegorz 637KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5000:02:5900:31:2700:34:3501:03:19
341KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3500:03:1800:32:4500:35:5701:06:38
342LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4000:03:3800:36:2100:39:5801:13:03
343KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4000:03:1200:35:3000:39:1001:13:29
344BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4400:38:4300:42:3701:19:49
345MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2000:03:5400:39:5700:44:0201:21:20
346STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:5600:41:3900:45:4901:25:45
347KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:5600:42:0800:46:4401:28:46
348KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2000:03:5200:38:5900:42:3801:15:56
349OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4000:03:1300:31:4200:34:5101:04:42
350OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM1600:03:2700:32:4400:35:5301:07:37
351KARCZEWSKI Krzysztof 236PG SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM5500:03:2100:34:3300:37:5701:09:27
352FABICH Adrian 124USB/ BALTIC SEALSUSTKAM3000:03:3000:36:4500:40:2701:10:40
353HOFMAN Paweł 195WROCŁAWM3000:03:4500:38:4500:42:0701:14:46
354MAZUREK Ryszard 362SŁUPSKM6000:03:4900:37:1400:40:5701:15:28
355WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:3100:36:4600:40:2801:16:04
356DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4000:03:4900:40:3800:44:5401:24:30
357WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2000:03:5100:40:5700:45:1601:26:02
358HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2000:03:4400:39:2800:44:3701:28:44
359TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4000:02:5600:30:1400:33:1501:01:15
360KALETKA Dariusz 228KALETKA TEAMTRZCIANKAM5500:03:2100:34:0700:37:3301:10:07
361WYGANOWSKI Andrzej 628K.B.WYGANKOŁOBRZEGM7000:03:2700:35:1700:38:4501:10:56
362CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4000:03:3100:35:4000:39:1601:13:00
363LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:2900:37:1000:40:5101:15:32
364BIELEWICZ Anna 37STOPA SŁUPSKLUBUŃK4000:03:2600:37:0700:40:5801:17:19
365ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4000:03:2600:37:0700:40:5801:17:18
366ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM6500:03:4600:38:0400:41:5301:18:08
367MŁODZIEJEWSKA Iwona 374KB WYGANKOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNOK4500:03:5100:40:2400:44:2601:21:33
368CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3500:03:2700:35:1000:38:3501:10:01
369JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:2000:35:0200:38:3401:12:15
370PARADOWSKA Ewelina 414ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3000:03:4800:36:5300:40:3101:14:13
371ORYSIAK Tomek 404ŁOBEZŁOBEZM3000:03:3700:36:4600:40:2101:15:34
372HRYCAJ Tomasz 197KOŁOBRZEGM3000:03:3500:36:5900:40:4501:15:43
373TYLKA Małgosia 588LEGNICAK3000:03:5100:41:5900:46:0501:23:59
374ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4000:03:5100:41:5900:46:0501:23:58
375KUJAWA Ewelina 298NOWOGARDK4000:03:4900:40:3500:44:4801:25:33
376CSULITS Claudia 85TREUENK4500:04:0600:46:2400:51:1801:38:48
377DURKOWSKI Dawid 116TATO BIEGASZCZECINM3000:03:0900:31:0500:34:0401:02:35
378MAŁKIŃSKI Józef 358RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6000:03:3100:34:4000:38:0701:09:46
379MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3500:03:3900:36:5100:40:2901:13:44
380BROŻYNA Renata 48LONDONK4500:03:4500:38:4200:42:3301:18:51
381PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6500:03:4200:39:0000:42:5601:22:21
382GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4000:04:0300:42:0200:46:2001:26:43
383ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3500:03:4700:41:5400:46:1501:27:13
384FALKIEWICZ Jolanta 126DĘBLINK6000:03:5400:43:0200:47:2901:32:07
385SODNOMGOMBO Alimaa 684FIZJOBIEGACZESZCZECINK5500:04:1300:46:0200:50:4301:35:54
386TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2000:03:2100:33:2200:36:4001:07:43
387DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3500:03:3100:34:4600:38:0001:08:56
388PENDRAK Kamil 425STARGARDM3000:03:3000:35:4000:39:0901:10:20
389ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2000:03:4600:39:4500:43:3201:16:27
390CIESZYŃSKA Marta 82BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKK4000:03:3100:36:4400:40:2601:16:30
391MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6500:03:3900:36:5900:40:4501:16:54
392WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4500:03:4100:44:4600:49:0601:35:14
393JAŃCZUK Stanisław 209NOCNE WILKIGOLENIÓWM5000:04:1400:49:3800:54:1101:41:19
394NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4000:03:2400:34:2300:37:4501:09:16
395SOSIN Tomasz 520SZWLASTARGARDM5500:03:3300:34:5800:38:2901:10:58
396STACHOWSKI Andrzej 525SZCZECINM5000:03:3700:38:0900:41:5401:16:52
397KĘPKA Karolina 247STOPA SŁUPSKSŁUPSKK4000:03:4900:38:2700:42:2301:18:23
398WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4500:03:4600:39:2300:43:2001:21:11
399DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3500:03:4800:40:4900:45:0301:24:26
400MAŁECKI Artur 357STARGARDM4000:04:1300:44:0700:48:2001:27:36
401DOBRUK Agnieszka 106KOŁOBRZEGK4500:04:1100:42:0100:46:2101:27:15
402REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4500:03:2800:36:1100:39:5401:14:48
403NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4500:03:4700:37:1000:40:5401:15:12
404BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:3200:36:3700:40:2701:16:27
405DRACZYŃSKI Zygmunt 112TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM7000:03:4400:38:3000:42:2601:20:38
406SOWA Krzysztof 654SZCZECINM3000:03:3400:38:5900:42:5301:21:19
407KOWALSKI Zbigniew 278STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5500:03:3600:39:3000:43:3801:23:28
408KACZMAREK Zenon 226MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM7000:04:0500:42:0500:46:2801:27:59
409SOBKOWIAK Robert 518ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0200:31:1800:34:3301:05:32
410PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:03:3200:35:5300:39:1801:12:01
411CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4000:03:1800:34:0100:37:2701:11:36
412BUZAŁA Walenty 64STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM5500:03:3000:35:2200:39:5101:14:48
413REPKA Anna 471LUPUS TEAMBYDGOSZCZK4000:03:5100:40:2300:44:2401:22:01
414STASIAK Sylwia 528BRAKSZCZECINK4000:03:5500:42:4200:47:0201:28:36
415KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4000:03:1900:33:3900:36:5501:07:46
416CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4000:03:2900:34:5700:38:2001:10:12
417WIELGAT Łukasz 609KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3000:03:4200:35:4800:39:3001:14:44
418DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4000:03:4000:37:1000:40:5401:15:31
419JĘDRUSZAK Marek 215KOŁOBRZEGM6000:03:4300:38:0700:42:0601:19:06
420KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:4200:38:1800:42:1001:19:27
421ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:03:4800:39:4000:43:3901:22:46
422SKORUPA Edward 512SZCZECINEKM5500:04:0000:41:0300:45:1301:25:30
423GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4600:42:1300:46:3201:29:01
424JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4000:03:3900:35:5400:39:4101:15:10
425ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3500:03:4600:39:3900:43:3801:22:45
426PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5000:03:5600:40:3200:44:4201:24:07
427KLUCZYŃSKI Mariusz 252BIAŁOGARDM3000:03:5200:41:2400:45:3801:30:10
428BURCHARDT Mirka 61RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK6500:04:1000:46:2400:51:2701:45:01
429RUTKOWSKI Lucjan 493ARCAN TEAMTRZCIANKAM5500:04:0100:39:4400:43:3201:20:34
430GAWĘDA Emil 144GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM3000:03:5800:42:0100:46:0101:21:53
431JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4500:03:5000:40:5700:45:1401:24:10
432GRZELAK Karina 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK4000:03:5500:40:5500:45:0501:24:05
433MOTYCZYŃSKA Patrycja 381KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:5200:47:0501:25:16
434PASZTOR Ania 418KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:5200:47:0501:26:13
435MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:5000:42:0300:46:2901:29:59
436WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4500:04:1000:44:1400:48:3701:30:20
437KURCZ Barbara 308BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4500:04:1100:46:0200:50:4101:34:49
438RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4000:04:0300:45:2700:49:5101:35:23
439LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4000:04:1300:49:2700:54:0801:39:50
440LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4000:03:2600:35:2700:39:0701:13:57
441KĘDZIERSKI Dawid 700KOSTRZYŃ N/ODRĄM1600:03:5800:38:4500:42:2901:17:21
442KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3500:03:4000:38:3500:42:0401:18:35
443DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4000:03:1400:36:3400:40:1701:20:28
444ŻUKOWSKA Małgorzata 647NOWOGARDK3000:04:0800:41:2900:45:2901:22:45
445GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6500:04:0000:41:0900:45:1901:24:16
446KUBIK Monika 294DOLASZEWOK4000:04:0500:42:5000:47:0901:27:37
447ŁABUŃ Aleksandra 334SZCZECINK3000:04:0700:45:1500:49:4801:36:09
448KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4500:04:0900:49:3600:55:0501:49:43
449SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4000:03:4500:35:5500:39:2201:11:05
450RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3500:03:2000:34:2700:37:5801:15:01
451SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:4500:37:3400:41:0901:15:51
452ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2000:03:4300:38:4200:42:3801:18:48
453POKORNY Edward 439TUPOT USTKAUSTKAM7000:03:5700:41:0900:45:2001:23:55
454GARBACZ-ZATORSKA Milena 141GRZYBOWOK4000:03:5800:43:0700:47:3701:30:16
455BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2000:04:2600:46:0700:50:3001:34:57
456WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:4800:44:1300:48:3101:35:47
457TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4500:03:1300:33:1700:36:3901:07:43
458POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3500:03:2400:34:5900:38:2301:10:41
459PYTLARZ Waldemar 463PIŁAM5500:03:3800:35:3900:39:0601:11:00
460BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:2600:36:2400:39:5801:11:54
461SZCZERBA Łukasz 550GRZYBOWOM3000:04:1700:41:0200:44:5901:21:50
462PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4000:04:0300:40:4000:44:4201:22:46
463SCHMIDT Dariusz 670KOŁOBRZEGM5000:04:1200:46:3600:51:0401:36:51
464KOZŁOWSKA Kinga 281KOŁOBRZEGK4000:04:1100:47:4700:52:5201:40:59
465JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3500:04:0300:47:0000:52:1701:42:52
466DZIKOWSKI Karol 122SZCZECINM3000:03:2500:36:2400:40:0601:15:48
467SUJAK Włodzimierz 543MARECKI VS EQUATORZAŁOMM6000:04:0400:38:3500:42:2001:17:06
468SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2000:03:4600:39:1100:42:5301:19:36
469KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3500:03:5900:41:2200:45:3201:23:58
470SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4000:03:5500:40:2500:44:3401:23:39
471DZIEKOŃSKI Jacek 121KONSTANCIN JEZIORNAM6000:03:5300:40:4900:44:5201:26:33
472URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6500:03:5000:41:3700:45:5301:27:17
473WIELGOSZ Leszek 610KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM5500:03:5100:41:3700:45:5301:27:17
474KURZAJCZYK Joanna 3104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4500:03:4800:43:2200:47:5701:30:23
475BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6500:04:0700:44:2200:49:0001:35:35
476KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:1000:31:3800:34:5101:06:08
477KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3000:03:3000:35:0700:38:4801:21:15
478WOLAŃSKI Mariusz 622KOŁOBRZEGM5000:04:0000:39:4400:43:3501:20:08
479BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:4300:38:3600:42:4501:23:54
480KISIELIŃSKI Igor 251TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:03:4500:39:0200:43:1301:25:19
481TYKA Edward 587NIESTOWARZYSZONYŚWIĘTOCHŁOWICEM7500:04:0800:42:3200:47:0001:31:24
482FOLTYNOWICZ Bernard 132MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM7000:04:1600:46:4800:51:3101:38:21
483STASZYŃSKA Marianna 529BTC,,0RZEŁ''BIAŁOGARDK6000:04:2100:52:1600:57:2501:50:55
484PRUSS Kasia 451WKURW_TEAMSZCZECINK4000:03:5100:38:2500:42:1601:17:23
485GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3000:03:5400:39:2400:43:1701:21:18
486SZYMAŃSKA Karolina 566BS FAMILY TEAMCHOCIWELK1600:03:5800:39:2200:43:2301:21:58
487DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4000:04:0800:42:2500:46:3001:24:15
488KUBISIAK Damian 295WOLINM3500:03:5400:42:2400:46:1801:25:54
489SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4000:03:5900:41:2200:45:3201:26:09
490SPIESZYŃSKI Michał 522KOŁOBRZEGM3000:03:5500:41:4000:46:0701:29:29
491SZEWCZYK Monika 556SZCZECINK2000:04:1800:44:4000:48:5801:30:37
492CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4000:03:3600:36:3800:40:1801:15:40
493TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4000:03:5700:37:5900:41:4201:16:54
494RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4000:03:5700:37:5800:43:5201:20:49
495OKOŃ Stanisław 397KB WYGANKOŁOBRZEGM5000:03:3200:35:4200:39:2101:20:09
496KAŹMIERCZAK Ewelina 243SZCZECINK2000:04:1700:44:3900:48:5801:30:36
497PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:1300:44:3800:49:1001:34:20
498JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4500:03:4600:36:4900:40:3201:15:26
499BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4500:03:5600:37:5800:41:4001:15:45
500SAJNÓG Joanna 500KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:4800:38:4400:42:3301:18:55
501KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:4800:38:4400:42:3301:18:55
502OPACZYK Paweł 402PRESTO TRAVELPOZNAŃM6000:03:5200:39:3200:43:2801:20:11
503KUREK Aneta 309MANOWOK4000:03:5600:40:4400:44:5301:23:54
504JANISZEWSKI Mieczysław 203BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5500:03:5800:40:4600:44:5601:24:02
505JANISZEWSKA Marlena 202BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINK3000:03:5500:40:4600:44:5701:24:03
506SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4500:03:5500:40:3500:44:3401:24:02
507BIELAK Wojciech 35UKS EKONOM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:03:3800:38:3600:43:1701:29:14
508KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3500:03:5900:34:5800:38:2001:08:53
509ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM6500:03:5500:39:2300:43:1101:18:06
510KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:5900:39:2600:43:1801:20:28
511LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6500:03:5500:39:5500:44:0301:22:22
512MĄCZKOWSKA Wioletta 364JATRENUJEREDAK4000:04:0100:39:5500:43:4901:22:24
513KAŁUŻYNSKI Piotr 230WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM5000:04:0500:41:3000:45:2701:23:04
514PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4000:03:5500:40:4300:44:5101:23:53
515WŁODARCZYK Józef 618SZURAM SOBIEKOSZALINM6000:04:0500:40:4600:44:4401:24:50
516TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4000:03:4900:35:4700:39:3201:13:31
517SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:0400:41:2800:45:2601:18:14
518RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3500:04:0600:41:1300:44:3801:19:47
519SZADKOWSKA Anna 546BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK6000:04:0300:42:0000:46:0901:25:20
520OGRODOWCZYK Jagoda 395KOŁOBRZEGK3000:03:5600:39:5400:44:0001:25:33
521DOMAŃSKA Katarzyna 108KOŁOBRZEGK4000:04:0700:43:3900:48:0101:29:49
522PYDYNOWSKA Elżbieta 461KOŁOBRZEGK5500:04:0800:43:3800:48:0201:32:58
523BIERNACKI Rene 38POLANICA-ZDROJM7000:04:2200:46:4300:51:2501:36:11
524BORKOWSKA Ewa 43ZŁOTÓWK6500:04:5300:55:0401:00:2601:55:00
525DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM4000:03:4000:40:11
526SZYMAŃSKA Irmina 678WRONKIK4000:04:1600:47:40
527GIEDRYS Marta 1503:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:4700:46:4901:24:52
528SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4000:04:3200:45:4000:49:5201:29:55
529KĘDZIORA Sara 244KOŁOBRZEGK3000:04:0000:42:4600:47:1001:30:19
530STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5000:04:1300:44:3600:49:0401:32:43
531RODAK Agnieszka 473KOŁOBRZEGK5500:04:1700:45:5700:50:3401:35:29
532GIEDRYS Eliza 1513:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:3500:46:3501:22:12
533ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3500:03:4600:38:1000:42:0401:16:49
534GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:3400:36:5600:40:4201:17:08
535PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3500:04:0600:41:0500:44:5901:21:34
536CZARNECKA Teresa 88SZCZECINK3000:03:5600:40:2500:44:3601:26:04
537MACIOSZEK Agnieszka 347KARLINOK4000:04:0600:43:3600:47:5801:33:47
538LOBA Jerzy 332LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM7000:04:1700:44:2800:48:5401:36:15
539KURASIŃSKA Dorota 307WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:0600:47:0200:51:4801:40:23
540JURKIEWICZ Wioletta 220WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:1100:47:5600:53:0501:42:24
541TRZECIAK Anna 583KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4500:03:4600:38:4500:42:3501:19:13
542UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK5000:03:5600:39:1800:43:1801:20:42
543SZŁAPKA Dariusz 557ŚWINOUJŚCIEM5000:03:5500:40:1800:44:2001:21:23
544HAŁAS Tomasz 181SŁAWNOM5500:04:0100:40:4000:44:3901:21:15
545ROMAŃSKI Maciej 480TATACOWYMIATAKOŁOBRZEGM3000:04:0900:43:0500:47:2601:30:18
546KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:5300:53:3100:58:0001:34:08
547STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3400:35:1400:38:4701:13:05
548ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:1100:40:4100:44:3501:20:27
549ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK5000:03:5500:39:1700:43:1701:20:41
550LEWANDOWSKI Mirosław 323GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:04:0600:40:4000:44:5001:23:50
551ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4000:04:0400:40:5400:44:5701:24:13
552PTASZYŃSKA Katarzyna 458KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK6000:04:1400:43:3900:47:5601:28:43
553BEDNARZ Katarzyna 29KOŁOBRZEGK4000:04:1300:44:0000:48:2301:32:06
554GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3300:35:1300:38:4601:13:04
555DRABAREK Agata 111BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK2000:04:0300:40:3100:44:2401:18:41
556MAKOWSKI Dariusz 351KB HERMES GRYFINOCHOJNAM5000:04:0300:40:2100:44:2101:22:50
557GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5000:04:1100:42:1600:46:2701:23:49
558STRZELCZYK Wioletta 539PIŁAK4000:04:0200:42:1500:46:2801:26:25
559MICHALSKA Agnieszka 369ŚWINOUJŚCIEK5500:04:0800:42:4900:47:0401:27:50
560STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4500:03:4900:36:1500:39:5201:14:20
561BERENT Robert 30TUPOT USTKAUSTKAM5000:03:5100:38:3500:42:1801:19:54
562ADAMCZYK Arkadiusz 1BLUE TEAM PIŁAPIŁAM5000:04:0000:42:3200:46:4801:27:53
563PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3000:03:4900:42:4100:46:5601:30:25
564GRABOWICZ Jerzy 164TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:0200:40:3600:44:5301:33:43
565STRYCZEWSKA Barbara 537KOŁOBRZEGK4000:04:0500:46:2500:51:0001:35:37
566KASIERSKA Ewa Katarzyna 238WKB META LUBLINIECPOZNAŃK7000:04:2100:49:1200:54:0201:40:59
567KABACIŃSKI Bronisław 47TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:4900:53:3200:58:3801:52:07
568MIECZKOWSKI Michał 674KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5500:03:2300:34:1600:37:4201:09:51
569OLSZYK Tadeusz 401BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:3800:40:1401:13:21
570KONOPIŃSKI Leszek 261BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:2000:40:0601:16:20
571WITKOWSKI Andrzej 617GORZÓW WLKP.M5000:03:5400:39:3900:43:5801:23:34
572SERKIS Piotr 503ŁOBEZŁOBEZM3000:04:0900:42:4200:47:0601:28:17
573BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4000:04:0500:43:1600:47:3401:30:43
574JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3500:03:5700:38:0100:41:3701:14:21
575WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:39:1400:43:0701:16:53
576MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4000:03:5800:39:1400:43:0801:19:39
577OKOŁO-KUŁAK Ola 396ŁOBEZŁOBEZK4500:04:1000:40:4900:44:4701:20:23
578LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:40:1200:44:1301:22:06
579LEPPERT Katarzyna 320SZCZECINK3000:03:5800:43:0200:47:2101:28:04
580PELC Marzena 424RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4000:04:0200:45:5600:50:5501:37:04
581JURCZAK Jarosław 219GOLENIÓWM6000:04:2800:52:1200:57:3801:49:12
582KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6500:04:4300:52:2200:57:3801:50:47
583KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3500:03:5700:38:0000:41:3701:14:20
584MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:1100:43:0500:47:2201:28:15
585GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3500:04:0500:44:2100:48:4301:31:39
586RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5000:04:4200:52:0600:57:0601:47:59
587KOŚKA Marek 272PRECON POLSKA-JASTROWIEWAŁCZM3000:04:2000:45:2400:49:4001:31:22
588ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4500:04:4000:49:1500:54:1001:42:43
589RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4500:04:4100:52:0500:57:0501:47:57
590KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM4000:05:1100:59:1501:05:0201:52:24
591RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3500:03:5100:39:4000:43:3701:21:47
592OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3500:03:5000:39:3900:43:3601:21:42
593USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3500:04:4000:49:1400:54:0901:41:08
594WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6500:04:2200:47:5700:52:4001:41:33
595MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:1000:59:1301:05:0101:52:23
596MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4000:05:1000:59:1401:05:0101:52:23
597GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4000:03:4900:39:0400:42:5301:16:39
598BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:4900:39:3800:43:3601:21:38
599ŁOPIŃSKI Aleksy 3404RUN TEAM PIŁAPIŁAM7000:04:4400:47:1700:52:5201:36:40
600DOBEK Tomasz 104KOŁOBRZEGM3000:03:5800:40:2300:44:2201:21:13
601SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4500:03:4200:36:5600:40:2901:12:34
602KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4500:04:0900:41:1800:45:1601:23:54
603KUSZKA Katarzyna 312KOŁOBRZEGK2000:04:2000:46:1700:50:4201:32:59
604WOŹNIAK Piotr 667KOŁOBRZEGM5500:03:4800:56:5401:00:0501:37:58
605SIKORSKI Adam 508SIKORROWOKOŁOBRZEGM3000:03:2000:36:2500:40:2201:16:09
606MORAWSKA Monika 379KOŁOBRZEGK4000:04:0900:47:0600:51:1501:35:49
607RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4500:03:1000:48:1200:51:1101:24:23
608HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4500:03:5600:42:4800:45:4801:25:48
Znaleziono 608 wynik(ów)