XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,7 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.698km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.698km
  
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:17
2BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM2000:02:22
3ZWIĄZEK Paweł 642WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3000:02:24
4NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3500:02:26
5PAWLIŃSKI Piotr 421GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM3000:02:28
6PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM3500:02:30
7ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2000:02:31
8KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM3500:02:31
9FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM4000:02:32
10POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:02:32
11SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM2000:02:32
12RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM2000:02:33
13NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM4500:02:33
14BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM4500:02:33
15BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM4500:02:35
16KALETKA Damian 229TRZCIANKAM3000:02:35
17CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2000:02:35
18SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM3500:02:35
19HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM4500:02:36
20ELIASZ Wiktor 123KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:02:36
21ORZECHOWSKI Kamil 405TKKF KOSZALINKOSZALINM3000:02:36
22RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4000:02:36
23KOLEBUK Marek 255MGTRZCIANKAM5500:02:36
24ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM4000:02:37
25TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM3000:02:38
26GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM4500:02:38
27KOTARSKI Wiesław 273GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM6000:02:38
28KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3500:02:39
29ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3500:02:39
30RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM4000:02:39
31KUBISZ Mateusz 296KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3000:02:39
32CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4000:02:39
33KOPCEWICZ Robert 262ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5000:02:40
34SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:40
35HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4000:02:40
36WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM4000:02:40
37ANTONOWICZ Wojciech 11SZCZECINM5000:02:40
38BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM2000:02:41
39GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM4500:02:41
40PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM3000:02:41
41CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM2000:02:41
42GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4000:02:41
43WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM2000:02:42
44FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4000:02:42
45POBŁOCKA Katarzyna 437UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKK2000:02:43
46PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4000:02:43
47KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4000:02:43
48CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:02:43
49KIESZKOWSKI Adam 250TRI RZEŹNIASZCZECINM3000:02:43
50BIEDRZYCKI Andrzej 33OSP STARY BOREKSTARY BOREKM6000:02:44
51SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 551RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5500:02:44
52GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3500:02:44
53BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4000:02:44
54BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM4500:02:44
55CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3500:02:44
56BARAŃSKI Bogusław 21MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM6000:02:45
57KOWALSKI Cezary 277PARKRUN SZCZECINSZCZECINM5000:02:45
58BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM4500:02:45
59SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3500:02:45
60ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM3500:02:45
61PRĘDKI Grzegorz 448KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3000:02:45
62RATAJCZAK Janusz 468KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPDRAWSKOM5500:02:45
63RUTKOWSKA Joanna 491GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK4000:02:45
64ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:46
65GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4000:02:46
66ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4500:02:46
67DUDA Andrzej 114KOŁOBRZEGM5000:02:46
68POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4500:02:47
69OBOLIK Mirosław 393RYMAŃM5500:02:47
70PLUTA Grzegorz 433KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM5500:02:48
71KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM2000:02:48
72JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4000:02:48
73PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3500:02:48
74PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3500:02:48
75MORGIEWICZ Piotr 380RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5000:02:48
76MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:49
77RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM4000:02:49
78KIERZNOWSKI Andrzej 249KB WYGANKOŁOBRZEGM6000:02:50
79MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4500:02:51
80SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4000:02:52
81ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:02:52
82ZWOLIŃSKI Jan 643TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM5000:02:52
83KOŚCIELNIAK Robert 271TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:02:52
84JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4500:02:52
85SAMBOR Krzysztof 501STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM3000:02:52
86PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:52
87MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4000:02:53
88POLAŃSKI Dariusz 441ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM5000:02:53
89PIŁCZYŃSKI Zbigniew 663SŁUPSKM5500:02:53
90CHUDY Henryk 79KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM6000:02:53
91PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3500:02:53
92ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4500:02:53
93PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4500:02:53
94ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4000:02:54
95PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6500:02:54
96LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2000:02:54
97DUDZIŃSKA Maja 115DOBRAK4000:02:55
98KOSAKOWSKI Marian 266MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6000:02:56
99STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4000:02:56
100TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4000:02:56
101JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja 221KOŁOBRZEGK3000:02:57
102ROGOWSKI Krystian 475SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM1600:02:57
103WITKIEWICZ Magda 616BIAŁOGARDK4000:02:57
104GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2000:02:57
105ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:57
106RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM6500:02:58
107BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4500:02:58
108TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4000:02:58
109PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4000:02:58
110WARDYN Jarek 600SZCZECINM4000:02:58
111MARTYNOWICZ Tobiasz 359GRABOWOGRABOWOM3000:02:58
112KULIŃSKI Bogdan 306GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM5500:02:59
113ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3500:02:59
114FIŁONOWICZ Monika 131SZCZECINEKK4000:02:59
115DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:59
116WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4500:02:59
117TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4000:02:59
118TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4500:02:59
119KAMIŃSKA Agata 231PARKRUN SZCZECINSZCZECINK3000:02:59
120SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4000:02:59
121ZEMBIK Grzegorz 637KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5000:02:59
122MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:00
123SZCZYGIELSKI Radosław 552KOŁOBRZEGM3000:03:00
124PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:00
125SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM5000:03:00
126IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3500:03:00
127ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:01
128BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4000:03:01
129SZYDŁOWSKI Witold 564LIPKAM5500:03:01
130MICHALAK Jacek 368SZCZECINM5500:03:01
131LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3000:03:01
132KAZIMIERSKI Piotr 241KOŁOBRZEGM3000:03:01
133KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:02
134ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK5000:03:02
135UKRAIŃSKI Sławomir 590KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM5000:03:02
136GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:02
137SOBKOWIAK Robert 518ŚWINOUJŚCIEM5000:03:02
138CHABOWSKA Karolina 70KOŁOBRZEGK3000:03:03
139CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4000:03:03
140WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3500:03:03
141POLGUJ Piotr 442PARKRUN MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM7000:03:04
142UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4500:03:04
143FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4500:03:04
144HAŁY Dorian 656KOŁOBRZEGM1600:03:04
145MICHALSKI Janusz 370ŚWINOUJŚCIEM5000:03:04
146OTTO Michał 666BONINM3000:03:04
147MICHAŁOWSKI Jan 371KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:04
148SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4000:03:04
149PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3000:03:04
150FRYDRYCH Wojciech 133KOŁOBRZEG MARATON TEAMGRZYBOWOM3000:03:05
151ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3500:03:05
152KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM2000:03:05
153BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:05
154WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4000:03:05
155OPALIŃSKI Stanisław 403KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM6000:03:06
156BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4500:03:06
157MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:06
158SZMYTKOWSKI Bartosz 558ŁÓDŹM3000:03:06
159TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4000:03:07
160OSTROWSKI Marian 410SENIOR 54ZŁOCIENIECM6000:03:07
161STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM4500:03:07
162BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:07
163SZCZEPAŃSKI Zbigniew 549MACIEJUNIOSULĘCINM6000:03:07
164ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:07
165TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4000:03:08
166KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4500:03:08
167BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4000:03:08
168BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3500:03:08
169BRZÓSKA Eugeniusz 52KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:08
170ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4000:03:09
171AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4000:03:09
172JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM6500:03:09
173MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3000:03:09
174DURKOWSKI Dawid 116TATO BIEGASZCZECINM3000:03:09
175LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3500:03:10
176KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:10
177RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4500:03:10
178MALINOWSKI Zbigniew 356KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6000:03:11
179PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3500:03:11
180CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4000:03:11
181WALERIAŃCZYK Roman 599GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM5000:03:11
182OTOKA Kasia 411SZCZECINK4000:03:11
183SZUBERT Julia 561KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK1600:03:12
184PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4000:03:12
185SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4500:03:12
186KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4000:03:12
187RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM6500:03:13
188CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:13
189CHRZANOWSKI Mariusz 669KOŁOBRZEGM5000:03:13
190PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:13
191KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4500:03:13
192OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4000:03:13
193TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4500:03:13
194BEDNARCZYK Tomasz 28TRZCIANKAM3000:03:14
195BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4500:03:14
196KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4500:03:14
197GROCHOWSKI Krzysztof 171MASZEWOM3000:03:14
198DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4000:03:14
199GRABOWSKA Marta 165ZŁOTÓWK2000:03:15
200CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2000:03:15
201WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4500:03:15
202BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3500:03:16
203WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK5000:03:16
204LANGIEWICZ Jacek 317MKJ POLICEPOLICEM6000:03:16
205STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM6500:03:16
206SZOTA Robert 560SMT SZCZECINSZCZECINM3000:03:16
207HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4500:03:17
208SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:17
209JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:18
210DEJNAK Mariola 99GRYFICEK5500:03:18
211ADAMOWICZ Daniel 4KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM3000:03:18
212KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3500:03:18
213CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4000:03:18
214DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4000:03:19
215MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4500:03:19
216ANDRYSKOWSKI Marek 8STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM5000:03:19
217KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4000:03:19
218LITWINOWICZ Renata 329KB WYGANKOŁOBRZEGK4000:03:20
219STRUŚ Artur 536KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5000:03:20
220ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3500:03:20
221WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4500:03:20
222MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5500:03:20
223FURMAN Tomasz 134WARSZAWAM5000:03:20
224JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:20
225RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3500:03:20
226SIKORSKI Adam 508SIKORROWOKOŁOBRZEGM3000:03:20
227SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4000:03:21
228KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4500:03:21
229KARCZEWSKI Krzysztof 236PG SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM5500:03:21
230KALETKA Dariusz 228KALETKA TEAMTRZCIANKAM5500:03:21
231TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2000:03:21
232PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4500:03:22
233STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2000:03:22
234DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4500:03:22
235STAŃCZYK Sławomir 527STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3000:03:23
236ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3500:03:23
237GAWEŁ Zbigniew 143MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM6000:03:23
238KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3500:03:23
239MIECZKOWSKI Michał 674KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5500:03:23
240DURMAN Sławomir 117STARGARDM3000:03:24
241ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3500:03:24
242SZCZYGIEŁ Paweł 554STARGARDM3000:03:24
243LIPIŃSKI Krzysztof 327KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYM5500:03:24
244ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3500:03:24
245HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:24
246KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:03:24
247HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3500:03:24
248NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4000:03:24
249POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3500:03:24
250KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:25
251GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:25
252DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3500:03:25
253HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3500:03:25
254TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4500:03:25
255LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2000:03:25
256DZIKOWSKI Karol 122SZCZECINM3000:03:25
257PASIKOWSKI Piotr 415BALTICUSKOŁOBRZEGM5000:03:26
258NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:26
259NOWICKI Tomasz 661SZWLASTARGARDM5000:03:26
260MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3500:03:26
261CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4000:03:26
262DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2000:03:26
263BIELEWICZ Anna 37STOPA SŁUPSKLUBUŃK4000:03:26
264ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4000:03:26
265LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4000:03:26
266BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:26
267KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3500:03:27
268ŻURKOWSKI Tomasz 650BIEGAM Z ŻONĄMYŚLIBÓRZM5000:03:27
269ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK5000:03:27
270CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:27
271KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:27
272KAZIMIERSKI Marek 242GRZYBOWOM3000:03:27
273KUCZER Agata 660STARGARDK3000:03:27
274OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM1600:03:27
275WYGANOWSKI Andrzej 628K.B.WYGANKOŁOBRZEGM7000:03:27
276CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3500:03:27
277RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM6500:03:28
278HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4000:03:28
279ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4500:03:28
280SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:28
281AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2000:03:28
282REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4500:03:28
283GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2000:03:29
284GRYGORUK Cezary 173SZCZECINM5000:03:29
285KOSIDŁO Monika 268KOŁOBRZEGK2000:03:29
286LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:29
287CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4000:03:29
288BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2000:03:30
289KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 223ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK4000:03:30
290KORNAK Wiktoria 264KOŁOBRZEGK1600:03:30
291JĘDRASZKO Magda 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3000:03:30
292FABICH Adrian 124USB/ BALTIC SEALSUSTKAM3000:03:30
293PENDRAK Kamil 425STARGARDM3000:03:30
294BUZAŁA Walenty 64STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM5500:03:30
295KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3000:03:30
296OLSZYK Tadeusz 401BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:30
297KONOPIŃSKI Leszek 261BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:30
298DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4000:03:31
299ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4500:03:31
300ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4500:03:31
301PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6500:03:31
302PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:31
303LITZBARSKI Marek 330DUDYCZ RUNPUCKM5000:03:31
304WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:31
305CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4000:03:31
306MAŁKIŃSKI Józef 358RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6000:03:31
307DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3500:03:31
308CIESZYŃSKA Marta 82BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKK4000:03:31
309ŁUKASZYK Eliza 343KOŁOBRZEGK3000:03:32
310BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:32
311PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:03:32
312OKOŃ Stanisław 397KB WYGANKOŁOBRZEGM5000:03:32
313KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:33
314GRZELAK Sebastian 175ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:03:33
315SOSIN Tomasz 520SZWLASTARGARDM5500:03:33
316GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:33
317PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4000:03:34
318SOWA Krzysztof 654SZCZECINM3000:03:34
319GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:34
320STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:34
321IWANICKA Bożena 198ROBIGANY GOLENIOWGOLENIÓWK6000:03:35
322HRYCAJ Tomasz 197KOŁOBRZEGM3000:03:35
323GĄSIOREK Tomasz 671BRZOZA BIEGABRZOZAM5500:03:36
324NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4000:03:36
325MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3500:03:36
326KOWALSKI Zbigniew 278STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5500:03:36
327CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4000:03:36
328ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4500:03:37
329JAZOWSKA Kamila 213KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:37
330ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5000:03:37
331ŁUCZEJKO Sławomir 342TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5000:03:37
332ORYSIAK Tomek 404ŁOBEZŁOBEZM3000:03:37
333STACHOWSKI Andrzej 525SZCZECINM5000:03:37
334KACZMARCZYK Stanisław 225SZWLASTARGARDM6000:03:38
335BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3500:03:38
336LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4000:03:38
337PYTLARZ Waldemar 463PIŁAM5500:03:38
338BIELAK Wojciech 35UKS EKONOM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:03:38
339NOWAK-IGNACAK Monika 391BIAŁOGARDK4000:03:39
340MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3500:03:39
341MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6500:03:39
342JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4000:03:39
343MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2000:03:40
344PRENDECKA Sylwia 445WAŁCZK3000:03:40
345DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4000:03:40
346KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3500:03:40
347DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM4000:03:40
348BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4500:03:41
349KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK5000:03:41
350GODOŃ Piotr 160GRABOWOŁOBEZM3000:03:41
351GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2000:03:41
352WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4500:03:41
353MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4500:03:42
354GAŁECKI Jacek 138KARLINO BIEGAJKARLINOM5000:03:42
355CHORĄŻEWSKA Andżelika 75GOLENIÓWK4000:03:42
356BRZUSZKIEWICZ Agata 53ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3000:03:42
357KĘDZIERSKI Krzysztof 245SMT SZCZECINTANOWOM5000:03:42
358CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2000:03:42
359PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6500:03:42
360WIELGAT Łukasz 609KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3000:03:42
361KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:42
362SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4500:03:42
363BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4000:03:43
364BURSZTA Marta 63KARLINO BIEGAJKARLINOK2000:03:43
365STRZELCZYK Edyta 540P+EBRZEGK4500:03:43
366JĘDRUSZAK Marek 215KOŁOBRZEGM6000:03:43
367ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2000:03:43
368BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:43
369KORNIOWSKA Ewelina 688KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK4000:03:44
370BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:44
371HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2000:03:44
372DRACZYŃSKI Zygmunt 112TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM7000:03:44
373KACZMAREK Agnieszka 685KOSZALINK4000:03:45
374GRABOWSKI Marek 167ZŁOTÓWM5000:03:45
375KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:45
376HOFMAN Paweł 195WROCŁAWM3000:03:45
377BROŻYNA Renata 48LONDONK4500:03:45
378SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4000:03:45
379SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:45
380KISIELIŃSKI Igor 251TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:03:45
381LENARTOWICZ Stanisław 319STARA ŁUBIANKAM5500:03:46
382SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4000:03:46
383ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM6500:03:46
384ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2000:03:46
385WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4500:03:46
386GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:46
387ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3500:03:46
388SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2000:03:46
389JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4500:03:46
390ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3500:03:46
391TRZECIAK Anna 583KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4500:03:46
392DENISIUK Krzysztof 101SZCZECINSZCZECINM6000:03:47
393KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4000:03:47
394ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3500:03:47
395NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4500:03:47
396GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK5000:03:48
397HANĆ Ryszard 182SZCZECINM5000:03:48
398PARADOWSKA Ewelina 414ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3000:03:48
399DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3500:03:48
400ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:03:48
401WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:48
402KURZAJCZYK Joanna 3104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4500:03:48
403SAJNÓG Joanna 500KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:48
404KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:48
405WOŹNIAK Piotr 667KOŁOBRZEGM5500:03:48
406KOSAKOWSKA Barbara 265MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINK5500:03:49
407REMBARZ Piotr 469KOŁOBRZEGM3000:03:49
408BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5000:03:49
409MAZUREK Ryszard 362SŁUPSKM6000:03:49
410DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4000:03:49
411KUJAWA Ewelina 298NOWOGARDK4000:03:49
412KĘPKA Karolina 247STOPA SŁUPSKSŁUPSKK4000:03:49
413TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4000:03:49
414STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4500:03:49
415PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3000:03:49
416GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4000:03:49
417BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:49
418KARMELITA Ewa 237ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK6000:03:50
419ROZMUS Tomasz 484SZCZECINM3000:03:50
420JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4500:03:50
421MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:50
422URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6500:03:50
423OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3500:03:50
424SŁOMSKI Zenon 515KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM7000:03:51
425KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna 285PRZECŁAWK4000:03:51
426JAROSZ Artur 211SZCZECINM3500:03:51
427WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2000:03:51
428MŁODZIEJEWSKA Iwona 374KB WYGANKOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNOK4500:03:51
429TYLKA Małgosia 588LEGNICAK3000:03:51
430ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4000:03:51
431REPKA Anna 471LUPUS TEAMBYDGOSZCZK4000:03:51
432WIELGOSZ Leszek 610KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM5500:03:51
433PRUSS Kasia 451WKURW_TEAMSZCZECINK4000:03:51
434BERENT Robert 30TUPOT USTKAUSTKAM5000:03:51
435RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3500:03:51
436KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4500:03:52
437OLEJNIK Janusz 398TRZEBIATÓWM5000:03:52
438ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4000:03:52
439KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2000:03:52
440KLUCZYŃSKI Mariusz 252BIAŁOGARDM3000:03:52
441OPACZYK Paweł 402PRESTO TRAVELPOZNAŃM6000:03:52
442WÓJCIK Aleksandra 626KOŁOBRZEGK2000:03:53
443RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3500:03:53
444BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK2000:03:53
445ŻMUDA Monika 645CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK4000:03:53
446DZIEKOŃSKI Jacek 121KONSTANCIN JEZIORNAM6000:03:53
447KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:53
448MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2000:03:54
449FALKIEWICZ Jolanta 126DĘBLINK6000:03:54
450GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3000:03:54
451KUBISIAK Damian 295WOLINM3500:03:54
452WITKOWSKI Andrzej 617GORZÓW WLKP.M5000:03:54
453HELLER Zdzisław 188NIEZRZESZONYKOSZALINM6000:03:55
454SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:55
455GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4000:03:55
456STASIAK Sylwia 528BRAKSZCZECINK4000:03:55
457GRZELAK Karina 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK4000:03:55
458SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4000:03:55
459SPIESZYŃSKI Michał 522KOŁOBRZEGM3000:03:55
460JANISZEWSKA Marlena 202BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINK3000:03:55
461SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4500:03:55
462ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM6500:03:55
463LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6500:03:55
464PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4000:03:55
465SZŁAPKA Dariusz 557ŚWINOUJŚCIEM5000:03:55
466ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK5000:03:55
467SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:56
468STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:56
469KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:56
470PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5000:03:56
471BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4500:03:56
472KUREK Aneta 309MANOWOK4000:03:56
473OGRODOWCZYK Jagoda 395KOŁOBRZEGK3000:03:56
474CZARNECKA Teresa 88SZCZECINK3000:03:56
475UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK5000:03:56
476HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4500:03:56
477BUDZICH Marcin 56KOŁOBRZEGM3000:03:57
478POKORNY Edward 439TUPOT USTKAUSTKAM7000:03:57
479TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4000:03:57
480RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4000:03:57
481JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3500:03:57
482KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3500:03:57
483WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:58
484GAWĘDA Emil 144GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM3000:03:58
485KĘDZIERSKI Dawid 700KOSTRZYŃ N/ODRĄM1600:03:58
486GARBACZ-ZATORSKA Milena 141GRZYBOWOK4000:03:58
487SZYMAŃSKA Karolina 566BS FAMILY TEAMCHOCIWELK1600:03:58
488JANISZEWSKI Mieczysław 203BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5500:03:58
489WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:58
490MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4000:03:58
491LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:58
492LEPPERT Katarzyna 320SZCZECINK3000:03:58
493DOBEK Tomasz 104KOŁOBRZEGM3000:03:58
494KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4000:03:59
495KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3500:03:59
496SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4000:03:59
497KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3500:03:59
498KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:59
499ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6500:04:00
500SKORUPA Edward 512SZCZECINEKM5500:04:00
501GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6500:04:00
502WOLAŃSKI Mariusz 622KOŁOBRZEGM5000:04:00
503KĘDZIORA Sara 244KOŁOBRZEGK3000:04:00
504ADAMCZYK Arkadiusz 1BLUE TEAM PIŁAPIŁAM5000:04:00
505DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4500:04:01
506RUTKOWSKI Lucjan 493ARCAN TEAMTRZCIANKAM5500:04:01
507MĄCZKOWSKA Wioletta 364JATRENUJEREDAK4000:04:01
508HAŁAS Tomasz 181SŁAWNOM5500:04:01
509DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2000:04:02
510STRZELCZYK Wioletta 539PIŁAK4000:04:02
511GRABOWICZ Jerzy 164TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:02
512PELC Marzena 424RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4000:04:02
513DOBREK Izabela 105PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINK2000:04:03
514GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4000:04:03
515RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4000:04:03
516PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4000:04:03
517JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3500:04:03
518SZADKOWSKA Anna 546BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK6000:04:03
519DRABAREK Agata 111BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK2000:04:03
520MAKOWSKI Dariusz 351KB HERMES GRYFINOCHOJNAM5000:04:03
521SUJAK Włodzimierz 543MARECKI VS EQUATORZAŁOMM6000:04:04
522SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:04
523ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4000:04:04
524PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4000:04:05
525KACZMAREK Zenon 226MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM7000:04:05
526KUBIK Monika 294DOLASZEWOK4000:04:05
527KAŁUŻYNSKI Piotr 230WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM5000:04:05
528WŁODARCZYK Józef 618SZURAM SOBIEKOSZALINM6000:04:05
529STRYCZEWSKA Barbara 537KOŁOBRZEGK4000:04:05
530BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4000:04:05
531GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3500:04:05
532CSULITS Claudia 85TREUENK4500:04:06
533RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3500:04:06
534PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3500:04:06
535MACIOSZEK Agnieszka 347KARLINOK4000:04:06
536KURASIŃSKA Dorota 307WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:06
537LEWANDOWSKI Mirosław 323GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:04:06
538SZCZEBLEWSKI Józef 547MANOWOM6000:04:07
539ŁABUŃ Aleksandra 334SZCZECINK3000:04:07
540BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6500:04:07
541DOMAŃSKA Katarzyna 108KOŁOBRZEGK4000:04:07
542ŻUKOWSKA Małgorzata 647NOWOGARDK3000:04:08
543TYKA Edward 587NIESTOWARZYSZONYŚWIĘTOCHŁOWICEM7500:04:08
544DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4000:04:08
545PYDYNOWSKA Elżbieta 461KOŁOBRZEGK5500:04:08
546MICHALSKA Agnieszka 369ŚWINOUJŚCIEK5500:04:08
547KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4500:04:09
548ROMAŃSKI Maciej 480TATACOWYMIATAKOŁOBRZEGM3000:04:09
549SERKIS Piotr 503ŁOBEZŁOBEZM3000:04:09
550KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4500:04:09
551MORAWSKA Monika 379KOŁOBRZEGK4000:04:09
552BURCHARDT Mirka 61RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK6500:04:10
553WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4500:04:10
554OKOŁO-KUŁAK Ola 396ŁOBEZŁOBEZK4500:04:10
555DOBRUK Agnieszka 106KOŁOBRZEGK4500:04:11
556KURCZ Barbara 308BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4500:04:11
557KOZŁOWSKA Kinga 281KOŁOBRZEGK4000:04:11
558JURKIEWICZ Wioletta 220WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:11
559ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:11
560GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5000:04:11
561MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:11
562SCHMIDT Dariusz 670KOŁOBRZEGM5000:04:12
563SODNOMGOMBO Alimaa 684FIZJOBIEGACZESZCZECINK5500:04:13
564MAŁECKI Artur 357STARGARDM4000:04:13
565LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4000:04:13
566PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:13
567STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5000:04:13
568BEDNARZ Katarzyna 29KOŁOBRZEGK4000:04:13
569JAŃCZUK Stanisław 209NOCNE WILKIGOLENIÓWM5000:04:14
570PTASZYŃSKA Katarzyna 458KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK6000:04:14
571DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:15
572GIEDRYS Marta 1503:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:15
573GIEDRYS Eliza 1513:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:15
574FOLTYNOWICZ Bernard 132MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM7000:04:16
575SZYMAŃSKA Irmina 678WRONKIK4000:04:16
576SZCZERBA Łukasz 550GRZYBOWOM3000:04:17
577KAŹMIERCZAK Ewelina 243SZCZECINK2000:04:17
578RODAK Agnieszka 473KOŁOBRZEGK5500:04:17
579LOBA Jerzy 332LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM7000:04:17
580MOTYCZYŃSKA Patrycja 381KOŁOBRZEGK2000:04:18
581PASZTOR Ania 418KOŁOBRZEGK2000:04:18
582SZEWCZYK Monika 556SZCZECINK2000:04:18
583TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:19
584KOŚKA Marek 272PRECON POLSKA-JASTROWIEWAŁCZM3000:04:20
585KUSZKA Katarzyna 312KOŁOBRZEGK2000:04:20
586STASZYŃSKA Marianna 529BTC,,0RZEŁ''BIAŁOGARDK6000:04:21
587KASIERSKA Ewa Katarzyna 238WKB META LUBLINIECPOZNAŃK7000:04:21
588BIERNACKI Rene 38POLANICA-ZDROJM7000:04:22
589WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6500:04:22
590BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2000:04:26
591JURCZAK Jarosław 219GOLENIÓWM6000:04:28
592SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4000:04:32
593ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+00:04:36
594STRUSKI Stanisław 535NIEZRZESZONYZIELONA GÓRAM7000:04:36
595ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4500:04:40
596USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3500:04:40
597RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4500:04:41
598RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5000:04:42
599KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6500:04:43
600ŁOPIŃSKI Aleksy 3404RUN TEAM PIŁAPIŁAM7000:04:44
601KABACIŃSKI Bronisław 47TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:49
602BORKOWSKA Ewa 43ZŁOTÓWK6500:04:53
603MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:10
604MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4000:05:10
605KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM4000:05:11
606BARTNIK Marian 676TKKF KOSZALINKOSZALINM80+00:05:49
607BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4002:09:59
608SKOWRONSKI Bogdan 513SZWLASTARGARDM55
Znaleziono 608 wynik(ów)