Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | GŁOGOWSKI Adam | 155 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M20 | 00:02:17 | |
2 | BRAUN Grzegorz | 46 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:02:22 | |
3 | ZWIĄZEK Paweł | 642 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M30 | 00:02:24 | |
4 | NOWAK Daniel | 389 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M35 | 00:02:26 | |
5 | PAWLIŃSKI Piotr | 421 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M30 | 00:02:28 | |
6 | PRENDECKI Rafał | 447 | WAŁCZ | M35 | 00:02:30 | ||
7 | ZAWADZKI Adrian | 681 | REGA TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M20 | 00:02:31 | |
8 | KARCZ Artur | 235 | DRUŻYNA SZPIKU | MRZEŻYNO | M35 | 00:02:31 | |
9 | FIDO Adam | 128 | 36DROP | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:32 | |
10 | POLAK Szymon | 440 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:02:32 | |
11 | SZYMAŃSKI Łukasz | 568 | SKS POBIEROWO | POBIEROWO | M20 | 00:02:32 | |
12 | RYCAK Bartosz | 494 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | POLICE | M20 | 00:02:33 | |
13 | NAGLACKI Grzegorz | 385 | MLUKS TRZEBIATÓW | SZCZECIN | M45 | 00:02:33 | |
14 | BUDZIAK Zbigniew | 55 | BENOBUDZIAK.PL | GRYFICE | M45 | 00:02:33 | |
15 | BIENKOWSKI Rafał | 668 | KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNO | M45 | 00:02:35 | ||
16 | KALETKA Damian | 229 | TRZCIANKA | M30 | 00:02:35 | ||
17 | CZEKIERDA Bartosz | 89 | GMINA DYGOWO | ŁYKOWO | M20 | 00:02:35 | |
18 | SIADAK Arkadiusz | 505 | KOSZALIN | M35 | 00:02:35 | ||
19 | HELAK Karol | 187 | K B AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M45 | 00:02:36 | |
20 | ELIASZ Wiktor | 123 | KMKL SZTORM KOŁOBRZEG | USTRONIE MORSKIE | M16 | 00:02:36 | |
21 | ORZECHOWSKI Kamil | 405 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:02:36 | |
22 | RUDNIKOWSKI Maciej | 488 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40 | 00:02:36 | |
23 | KOLEBUK Marek | 255 | MG | TRZCIANKA | M55 | 00:02:36 | |
24 | ŻMUDA Tomasz | 644 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:37 | |
25 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 00:02:38 | ||
26 | GŁÓW Tomasz | 159 | KREISEL RUNNING TEAM | SZAMOTUŁY | M45 | 00:02:38 | |
27 | KOTARSKI Wiesław | 273 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M60 | 00:02:38 | |
28 | KUBIAK Piotr | 293 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M35 | 00:02:39 | |
29 | ULDYNOWICZ Łukasz | 591 | MLUKS MOKASYN PŁOTY | GRYFICE | M35 | 00:02:39 | |
30 | RUTKOWSKI Jan | 492 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | M40 | 00:02:39 | |
31 | KUBISZ Mateusz | 296 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M30 | 00:02:39 | |
32 | CENTKA Michał | 67 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M40 | 00:02:39 | |
33 | KOPCEWICZ Robert | 262 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:02:40 | |
34 | SAPIKOWSKI Mariusz | 502 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | |
35 | HARASIMOWICZ Sławek | 184 | DĘBNOTEAM | GOLENIÓW | M40 | 00:02:40 | |
36 | WITKIEWICZ Eryk | 615 | BIAŁOGARD | M40 | 00:02:40 | ||
37 | ANTONOWICZ Wojciech | 11 | SZCZECIN | M50 | 00:02:40 | ||
38 | BARTKOWIAK Janusz | 25 | K.B. MENTOR | POŁCZYN-ZDRÓJ | M20 | 00:02:41 | |
39 | GARBACZ Krzysztof | 140 | GOLENIÓW | M45 | 00:02:41 | ||
40 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:02:41 | |
41 | CENTKA Jakub | 69 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | M20 | 00:02:41 | |
42 | GŁOĆKO Wojciech | 153 | SZCZECIN | M40 | 00:02:41 | ||
43 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 680 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M20 | 00:02:42 | |
44 | FIAŁKA Maciej | 127 | LOKATOR PIŁA | JEZIORKI | M40 | 00:02:42 | |
45 | POBŁOCKA Katarzyna | 437 | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | LĘBORK | K20 | 00:02:43 | |
46 | PIECYK Robert | 429 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:43 | ||
47 | KONARSKI Bartosz | 260 | ERAKAWY RUNNERS | SZCZECIN | M40 | 00:02:43 | |
48 | CZOSNOWSKI Krzysztof | 91 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:02:43 | |
49 | KIESZKOWSKI Adam | 250 | TRI RZEŹNIA | SZCZECIN | M30 | 00:02:43 | |
50 | BIEDRZYCKI Andrzej | 33 | OSP STARY BOREK | STARY BOREK | M60 | 00:02:44 | |
51 | SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz | 551 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M55 | 00:02:44 | |
52 | GOLIŃSKI Łukasz | 161 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M35 | 00:02:44 | |
53 | BURDA Robert | 62 | KOSPEL | KOSZALIN | M40 | 00:02:44 | |
54 | BAJGERT Robert | 15 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:44 | ||
55 | CZAPLIŃSKI Jacek | 690 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:02:44 | |
56 | BARAŃSKI Bogusław | 21 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M60 | 00:02:45 | |
57 | KOWALSKI Cezary | 277 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | 00:02:45 | |
58 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 31 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:45 | ||
59 | SZOPIŃSKI Tomasz | 559 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M35 | 00:02:45 | |
60 | ŁAZOWSKI Marcin | 339 | POGOŃ SZCZECIN | SZCZECIN | M35 | 00:02:45 | |
61 | PRĘDKI Grzegorz | 448 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M30 | 00:02:45 | |
62 | RATAJCZAK Janusz | 468 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | DRAWSKO | M55 | 00:02:45 | |
63 | RUTKOWSKA Joanna | 491 | GKS KASZUBI LUZINO | LUZINO | K40 | 00:02:45 | |
64 | ANDREJCZUK Piotr | 7 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M35 | 00:02:46 | |
65 | GROCHOWALSKI Rafał | 170 | 21 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40 | 00:02:46 | |
66 | ANDRYSKOWSKI Zdzisław | 682 | KOLARZ-POL | LĘBORK | M45 | 00:02:46 | |
67 | DUDA Andrzej | 114 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:02:46 | ||
68 | POTASZNIK Artur | 444 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:02:47 | |
69 | OBOLIK Mirosław | 393 | RYMAŃ | M55 | 00:02:47 | ||
70 | PLUTA Grzegorz | 433 | KB HERMES GRYFINO | NOWE CZARNOWO | M55 | 00:02:48 | |
71 | KRAWCZYK Mateusz | 287 | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJ | KRYNICA ZDRÓJ | M20 | 00:02:48 | |
72 | JANKIEWICZ Tomasz | 204 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M40 | 00:02:48 | |
73 | PŁOŃSKI Jakub | 435 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | STARGARD | M35 | 00:02:48 | |
74 | PROŚNIEWSKI Mirosław | 450 | RUNGRYF GRYFICE | PRZYBIERNÓWKO | M35 | 00:02:48 | |
75 | MORGIEWICZ Piotr | 380 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50 | 00:02:48 | |
76 | MERDA Katarzyna | 367 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K35 | 00:02:49 | |
77 | RADAWIEC Kamil | 464 | SZCZECIN | M40 | 00:02:49 | ||
78 | KIERZNOWSKI Andrzej | 249 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M60 | 00:02:50 | |
79 | MACKOJĆ Krzysztof | 348 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:51 | ||
80 | SOBCZYK Łukasz | 516 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:52 | |
81 | ŁOWICKI Bartosz | 341 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 00:02:52 | |
82 | ZWOLIŃSKI Jan | 643 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50 | 00:02:52 | |
83 | KOŚCIELNIAK Robert | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:02:52 | |
84 | JAROCHOWICZ Norbert | 210 | NOWOGARD | M45 | 00:02:52 | ||
85 | SAMBOR Krzysztof | 501 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M30 | 00:02:52 | |
86 | PRYK Rafał | 456 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:02:52 | |
87 | MAJCHRZAK Paweł | 349 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M40 | 00:02:53 | |
88 | POLAŃSKI Dariusz | 441 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M50 | 00:02:53 | |
89 | PIŁCZYŃSKI Zbigniew | 663 | SŁUPSK | M55 | 00:02:53 | ||
90 | CHUDY Henryk | 79 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60 | 00:02:53 | |
91 | PŁAŻALSKI Łukasz | 434 | HUSARIA RACE TEAM GRYFICE | BROJCE | M35 | 00:02:53 | |
92 | ŚLIWA Marek | 571 | NUTRILITE TEAM | PRZECŁAW | M45 | 00:02:53 | |
93 | PUCHAŁA Sławomir | 459 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M45 | 00:02:53 | |
94 | ANTOSIK Grzegorz | 12 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40 | 00:02:54 | |
95 | PLATA Tadeusz | 432 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M65 | 00:02:54 | |
96 | LEŚNIEWSKI Konrad | 321 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:02:54 | |
97 | DUDZIŃSKA Maja | 115 | DOBRA | K40 | 00:02:55 | ||
98 | KOSAKOWSKI Marian | 266 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:02:56 | |
99 | STEFANOWICZ Paweł | 530 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | |
100 | TOMALIK Karol | 662 | KAROLMAN | KOSZALIN | M40 | 00:02:56 | |
101 | JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja | 221 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:02:57 | ||
102 | ROGOWSKI Krystian | 475 | SKRZYWIENI GOŚCIE | SZCZECIN | M16 | 00:02:57 | |
103 | WITKIEWICZ Magda | 616 | BIAŁOGARD | K40 | 00:02:57 | ||
104 | GIERLACH Jacek | 152 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:02:57 | |
105 | ŁAWNICZAK Justyna | 337 | TEAM ŚWIĘTA | ZAKRZEWO | K35 | 00:02:57 | |
106 | RUSIECKI Henryk | 490 | HERMES GRYFINO | SZCZECIN | M65 | 00:02:58 | |
107 | BEMOWICZ Tomasz | 479 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:58 | |
108 | TOWSTOKORY Marek | 579 | ZŁOTÓW | M40 | 00:02:58 | ||
109 | PRENDECKI Marcin | 446 | WAŁCZ | M40 | 00:02:58 | ||
110 | WARDYN Jarek | 600 | SZCZECIN | M40 | 00:02:58 | ||
111 | MARTYNOWICZ Tobiasz | 359 | GRABOWO | GRABOWO | M30 | 00:02:58 | |
112 | KULIŃSKI Bogdan | 306 | GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | M55 | 00:02:59 | |
113 | ZAWADZKI Damian | 635 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M35 | 00:02:59 | |
114 | FIŁONOWICZ Monika | 131 | SZCZECINEK | K40 | 00:02:59 | ||
115 | DYMEK Paweł | 120 | KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP | KRZYŻ WIELKOPOLSKI | M35 | 00:02:59 | |
116 | WYSZKOWSKI Marcin | 629 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:02:59 | |
117 | TWARÓG Eugeniusz | 585 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:02:59 | ||
118 | TROŚNIAK Piotr | 683 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M45 | 00:02:59 | |
119 | KAMIŃSKA Agata | 231 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | K30 | 00:02:59 | |
120 | SURDACKI Piotr | 545 | GRYFINO | M40 | 00:02:59 | ||
121 | ZEMBIK Grzegorz | 637 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M50 | 00:02:59 | |
122 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 352 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:00 | ||
123 | SZCZYGIELSKI Radosław | 552 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:00 | ||
124 | PODKOWA Piotr | 438 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:00 | |
125 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 00:03:00 | |
126 | IWANOWSKI Rafał | 199 | AT AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M35 | 00:03:00 | |
127 | ŻMUDA Jarosław | 646 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:01 | |
128 | BARANOWSKI Piotr | 19 | SKWIERZYNKA | M40 | 00:03:01 | ||
129 | SZYDŁOWSKI Witold | 564 | LIPKA | M55 | 00:03:01 | ||
130 | MICHALAK Jacek | 368 | SZCZECIN | M55 | 00:03:01 | ||
131 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:01 | |
132 | KAZIMIERSKI Piotr | 241 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:01 | ||
133 | KOSECKA Katarzyna | 267 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:02 | |
134 | ROMEJ Elżbieta | 481 | LŁKB TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K50 | 00:03:02 | |
135 | UKRAIŃSKI Sławomir | 590 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:02 | |
136 | GIEDRYS Wojtek | 149 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:02 | |
137 | SOBKOWIAK Robert | 518 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:02 | ||
138 | CHABOWSKA Karolina | 70 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:03:03 | ||
139 | CHOMONT Rafał | 74 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:03 | ||
140 | WILKOWSKI Krzysztof | 614 | L | KOSZALIN | M35 | 00:03:03 | |
141 | POLGUJ Piotr | 442 | PARKRUN MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | M70 | 00:03:04 | |
142 | UZNAŃSKI Ryszard | 596 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | ||
143 | FILAROWSKI Stefan | 129 | GRUPA NURKÓW INŻYNIERII | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:04 | |
144 | HAŁY Dorian | 656 | KOŁOBRZEG | M16 | 00:03:04 | ||
145 | MICHALSKI Janusz | 370 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:04 | ||
146 | OTTO Michał | 666 | BONIN | M30 | 00:03:04 | ||
147 | MICHAŁOWSKI Jan | 371 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M55 | 00:03:04 | |
148 | SZYMANOWICZ Łukasz | 565 | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:04 | ||
149 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 00:03:04 | ||
150 | FRYDRYCH Wojciech | 133 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | GRZYBOWO | M30 | 00:03:05 | |
151 | ROMANOWSKI Dariusz | 478 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:05 | |
152 | KOSIŃSKI Mateusz | 269 | DRUŻYNA SZPIKU | SZCZECIN | M20 | 00:03:05 | |
153 | BIELECKI Andrzej | 36 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:05 | |
154 | WĘDZIŃSKI Maciej | 607 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:05 | |
155 | OPALIŃSKI Stanisław | 403 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:06 | |
156 | BUCZKOWSKI Jacek | 54 | 8BREM | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:06 | |
157 | MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna | 373 | GRYFICE | K35 | 00:03:06 | ||
158 | SZMYTKOWSKI Bartosz | 558 | ŁÓDŹ | M30 | 00:03:06 | ||
159 | TALAREK Robert | 575 | KRZEWINKOWA | SZCZECIN | M40 | 00:03:07 | |
160 | OSTROWSKI Marian | 410 | SENIOR 54 | ZŁOCIENIEC | M60 | 00:03:07 | |
161 | STACHOWICZ Wiesław | 672 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M45 | 00:03:07 | |
162 | BZDAWKA Rafał | 66 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:07 | |
163 | SZCZEPAŃSKI Zbigniew | 549 | MACIEJUNIO | SULĘCIN | M60 | 00:03:07 | |
164 | ODWROT Hubert | 394 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | M45 | 00:03:07 | |
165 | TROCKI Robert | 580 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:08 | ||
166 | KAŹMIERCZAK Robert | 624 | KOŁOBRZEG/NIEKANIN | M45 | 00:03:08 | ||
167 | BRATUŚ Andrzej | 45 | EUROTRUCK S.C. | NOWA SÓL | M40 | 00:03:08 | |
168 | BULIKOWSKI Tomasz | 59 | SZCZECIN | M35 | 00:03:08 | ||
169 | BRZÓSKA Eugeniusz | 52 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M55 | 00:03:08 | |
170 | ŻYWOT Norbert | 651 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | |
171 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 14 | PAN | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:09 | |
172 | JONKO Wojciech | 217 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:09 | ||
173 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:03:09 | |
174 | DURKOWSKI Dawid | 116 | TATO BIEGA | SZCZECIN | M30 | 00:03:09 | |
175 | LEWANDOWSKI Piotr | 324 | SKB DZIK | POLICE | M35 | 00:03:10 | |
176 | KASPEROWICZ Dariusz | 239 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:10 | |
177 | RUDZIŃSKI Jacek | 489 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M45 | 00:03:10 | |
178 | MALINOWSKI Zbigniew | 356 | KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:11 | |
179 | PROKOPOWICZ Marcin | 449 | 3:33 TEAM | JASTROWIE | M35 | 00:03:11 | |
180 | CHORĄŻEWSKI Sebastian | 76 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:11 | ||
181 | WALERIAŃCZYK Roman | 599 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M50 | 00:03:11 | |
182 | OTOKA Kasia | 411 | SZCZECIN | K40 | 00:03:11 | ||
183 | SZUBERT Julia | 561 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K16 | 00:03:12 | |
184 | PAKULSKI Marcin | 413 | KOSZALIN | M40 | 00:03:12 | ||
185 | SERWADCZAK Piotr | 504 | P+E | BRZEG | M45 | 00:03:12 | |
186 | KUSZ Radosław | 311 | KRÓLICZKI W PLECAKU | PIŁA | M40 | 00:03:12 | |
187 | RAŚ Ryszard Marek | 467 | EKO-WOD-KAN | SIANOŻĘTY | M65 | 00:03:13 | |
188 | CYBULSKI Robert | 86 | HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | |
189 | CHRZANOWSKI Mariusz | 669 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:13 | ||
190 | PETA Andrzej | 426 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M45 | 00:03:13 | |
191 | KOSIOR Piotr | 270 | KOSZALIN | M45 | 00:03:13 | ||
192 | OLESZCZAK Robert | 399 | KP PSP GRYFICE | GRYFICE | M40 | 00:03:13 | |
193 | TRZECIAK Dariusz | 584 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:13 | |
194 | BEDNARCZYK Tomasz | 28 | TRZCIANKA | M30 | 00:03:14 | ||
195 | BULIKOWSKI Paweł | 60 | SZCZECIN | M45 | 00:03:14 | ||
196 | KWINTAL Janek | 313 | KRĘPSKO | M45 | 00:03:14 | ||
197 | GROCHOWSKI Krzysztof | 171 | MASZEWO | M30 | 00:03:14 | ||
198 | DIDŁUCH Jacek | 103 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40 | 00:03:14 | |
199 | GRABOWSKA Marta | 165 | ZŁOTÓW | K20 | 00:03:15 | ||
200 | CZERWIŃSKI Marcin | 90 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:15 | |
201 | WILKLISZ Wojciech | 613 | SZCZECIN | M45 | 00:03:15 | ||
202 | BANAŚ Adam | 18 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:16 | ||
203 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 620 | KOŁOBRZEG | K50 | 00:03:16 | ||
204 | LANGIEWICZ Jacek | 317 | MKJ POLICE | POLICE | M60 | 00:03:16 | |
205 | STACHOWIAK Ryszard | 524 | BIAŁOGARD | M65 | 00:03:16 | ||
206 | SZOTA Robert | 560 | SMT SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:16 | |
207 | HOC Dariusz | 193 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:17 | ||
208 | SKAŁECKI Robert | 511 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:17 | |
209 | JANUSZEWSKA Anna | 208 | USTRONIE MORSKIE | K35 | 00:03:18 | ||
210 | DEJNAK Mariola | 99 | GRYFICE | K55 | 00:03:18 | ||
211 | ADAMOWICZ Daniel | 4 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:18 | |
212 | KUKIEŁA Tomasz | 299 | ROZBIEGANA KUKIEŁKA | KOSZALIN | M35 | 00:03:18 | |
213 | CIEPŁUCHA Marcin | 81 | SZCZECINBUKOWE | SZCZECIN | M40 | 00:03:18 | |
214 | DOMAGAŁA Sławomir | 107 | KORYUKAN ŚWIDWIN | BRZEŻNO | M40 | 00:03:19 | |
215 | MALICKI Grzegorz | 354 | SCYZORYK | NOWY KAZANÓW | M45 | 00:03:19 | |
216 | ANDRYSKOWSKI Marek | 8 | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:03:19 | |
217 | KOŁTUNIAK Hubert | 259 | GOLENIÓW | M40 | 00:03:19 | ||
218 | LITWINOWICZ Renata | 329 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:20 | |
219 | STRUŚ Artur | 536 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50 | 00:03:20 | |
220 | ŻUKOWSKI Cezary | 648 | MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M35 | 00:03:20 | |
221 | WOLSKI Tomasz | 623 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:20 | |
222 | MEISSNER Bogusław | 365 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M55 | 00:03:20 | |
223 | FURMAN Tomasz | 134 | WARSZAWA | M50 | 00:03:20 | ||
224 | JĘDRZEJAK Maciej | 216 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:03:20 | |
225 | RUDNIK Tomasz | 487 | MIASTKO | M35 | 00:03:20 | ||
226 | SIKORSKI Adam | 508 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:20 | |
227 | SZYPOSZYŃSKI Kamil | 570 | MECENAS I PRZYJACIELE | ŚWIDWIN | M40 | 00:03:21 | |
228 | KRASIŃSKI Witold | 286 | JW 1223 | KOSZALIN | M45 | 00:03:21 | |
229 | KARCZEWSKI Krzysztof | 236 | PG SPORTOWA PACZKA | TRZEBIATÓW | M55 | 00:03:21 | |
230 | KALETKA Dariusz | 228 | KALETKA TEAM | TRZCIANKA | M55 | 00:03:21 | |
231 | TAMAS Mateusz | 576 | GRZYBOWO | M20 | 00:03:21 | ||
232 | PĘKAŁA Piotr | 427 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M45 | 00:03:22 | |
233 | STĘPA Bartosz | 531 | DRUŻYNA SZPIKU | POZNAŃ | M20 | 00:03:22 | |
234 | DADEŁO Robert | 93 | GOLENIÓW | M45 | 00:03:22 | ||
235 | STAŃCZYK Sławomir | 527 | STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M30 | 00:03:23 | |
236 | ANIOŁA Dominik | 10 | SZCZECIN | M35 | 00:03:23 | ||
237 | GAWEŁ Zbigniew | 143 | MIASTO SŁUPSK | SŁUPSK | M60 | 00:03:23 | |
238 | KULIK Sebastian | 304 | GRABOWO | ŁOBEZ | M35 | 00:03:23 | |
239 | MIECZKOWSKI Michał | 674 | KTC KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M55 | 00:03:23 | |
240 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | ||
241 | ZABROCKI Karol | 630 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:24 | ||
242 | SZCZYGIEŁ Paweł | 554 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | ||
243 | LIPIŃSKI Krzysztof | 327 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | M55 | 00:03:24 | |
244 | ROJEK Michał | 476 | TRZYGŁOW | M35 | 00:03:24 | ||
245 | HASS Anita | 185 | E-FIZJO TEAM | PIŁA | K35 | 00:03:24 | |
246 | KOWALCZYK Mariusz | 276 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:03:24 | |
247 | HOPPE Bronisław | 196 | JW 3937 | CZAPLICE | M35 | 00:03:24 | |
248 | NADOLNY Przemysław | 384 | INTER-COPY SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:24 | |
249 | POMORYNKO Krzysztof | 443 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:24 | ||
250 | KUŹMIŃSKA Maryla | 673 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | K35 | 00:03:25 | |
251 | GUZIKIEWICZ Mirosław | 177 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:25 | |
252 | DROŹDZIŃSKI Konrad | 113 | SZCZECIN | M35 | 00:03:25 | ||
253 | HASS Artur | 186 | E-FIZJO TEAM | PIŁA | M35 | 00:03:25 | |
254 | TADROWSKI Tomasz | 574 | INOWROCŁAW | M45 | 00:03:25 | ||
255 | LUBERAŃSKI Patryk | 333 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:25 | |
256 | DZIKOWSKI Karol | 122 | SZCZECIN | M30 | 00:03:25 | ||
257 | PASIKOWSKI Piotr | 415 | BALTICUS | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:26 | |
258 | NOWAK Klaudia | 390 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K35 | 00:03:26 | |
259 | NOWICKI Tomasz | 661 | SZWLA | STARGARD | M50 | 00:03:26 | |
260 | MYSZYŃSKI Paweł | 382 | GOŚCINO | M35 | 00:03:26 | ||
261 | CEBULAK Dariusz | 686 | AT AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:26 | |
262 | DUSZYŃSKI Kamil | 118 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:26 | |
263 | BIELEWICZ Anna | 37 | STOPA SŁUPSK | LUBUŃ | K40 | 00:03:26 | |
264 | ADRYAN Adam | 5 | CKB SŁUPSK | SŁUPSK | M40 | 00:03:26 | |
265 | LIZAKOWSKI Piotr | 331 | NYHA IV SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:03:26 | |
266 | BARTOSZUK Adam | 26 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:26 | |
267 | KOWALCZYK Piotr | 275 | KOSZALIN | M35 | 00:03:27 | ||
268 | ŻURKOWSKI Tomasz | 650 | BIEGAM Z ŻONĄ | MYŚLIBÓRZ | M50 | 00:03:27 | |
269 | ŻURKOWSKA Iwona | 649 | BIEGAM Z MĘŻEM | MYŚLIBÓRZ | K50 | 00:03:27 | |
270 | CENTKA Katarzyna | 68 | TEAM ŚWIĘTA | ŚWIĘTA | K35 | 00:03:27 | |
271 | KULINICZ Agnieszka | 305 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K35 | 00:03:27 | |
272 | KAZIMIERSKI Marek | 242 | GRZYBOWO | M30 | 00:03:27 | ||
273 | KUCZER Agata | 660 | STARGARD | K30 | 00:03:27 | ||
274 | OLESZCZAK Piotr | 400 | OSP GRYFICE | GRYFICE | M16 | 00:03:27 | |
275 | WYGANOWSKI Andrzej | 628 | K.B.WYGAN | KOŁOBRZEG | M70 | 00:03:27 | |
276 | CIESZYŃSKI Marcin | 84 | LĘBORK | M35 | 00:03:27 | ||
277 | RÓŻYCKI Edward | 485 | MUKS TORNADO | SZCZECIN | M65 | 00:03:28 | |
278 | HERMAN Paweł | 189 | MLUKS TRZEBIATÓW | MRZEŻYNO | M40 | 00:03:28 | |
279 | ROGOWSKI Robert | 474 | SKRZYWIENI GOŚCIE | SZCZECIN | M45 | 00:03:28 | |
280 | SZCZYGIELSKI Michał | 553 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:28 | |
281 | AUGUSTYNIAK Jakub | 13 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:28 | |
282 | REPKA Marek | 470 | LUPUS TEAM | BYDGOSZCZ | M45 | 00:03:28 | |
283 | GERKE Mateusz | 148 | DŹWIRZYNO | M20 | 00:03:29 | ||
284 | GRYGORUK Cezary | 173 | SZCZECIN | M50 | 00:03:29 | ||
285 | KOSIDŁO Monika | 268 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:03:29 | ||
286 | LISIK Justyna | 328 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | K35 | 00:03:29 | |
287 | CYNARSKI Marek | 87 | JEZIORKI | M40 | 00:03:29 | ||
288 | BIEDRZYCKI Dawid | 34 | KOŁOBRZEG | M20 | 00:03:30 | ||
289 | KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela | 223 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K40 | 00:03:30 | |
290 | KORNAK Wiktoria | 264 | KOŁOBRZEG | K16 | 00:03:30 | ||
291 | JĘDRASZKO Magda | 214 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30 | 00:03:30 | |
292 | FABICH Adrian | 124 | USB/ BALTIC SEALS | USTKA | M30 | 00:03:30 | |
293 | PENDRAK Kamil | 425 | STARGARD | M30 | 00:03:30 | ||
294 | BUZAŁA Walenty | 64 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | SZCZECINEK | M55 | 00:03:30 | |
295 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:30 | ||
296 | OLSZYK Tadeusz | 401 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:03:30 | |
297 | KONOPIŃSKI Leszek | 261 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:03:30 | |
298 | DAWIDOWSKI Michał | 96 | KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARD | NOWOGARD | M40 | 00:03:31 | |
299 | ROMANIUK Wojciech | 477 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:31 | |
300 | ORZEŁ Jacek | 406 | DYGOWO | M45 | 00:03:31 | ||
301 | PŁUSKA Tadeusz | 436 | DRAWSKO POMORSKIE | M65 | 00:03:31 | ||
302 | PAWELEC Artur | 419 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M45 | 00:03:31 | |
303 | LITZBARSKI Marek | 330 | DUDYCZ RUN | PUCK | M50 | 00:03:31 | |
304 | WEGNER Aneta | 603 | USTKA | K35 | 00:03:31 | ||
305 | CIESZYŃSKI Mariusz | 83 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M40 | 00:03:31 | |
306 | MAŁKIŃSKI Józef | 358 | RWT W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M60 | 00:03:31 | |
307 | DARONIN Pavlo | 95 | GOLENIÓW | M35 | 00:03:31 | ||
308 | CIESZYŃSKA Marta | 82 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | K40 | 00:03:31 | |
309 | ŁUKASZYK Eliza | 343 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:03:32 | ||
310 | BUJANOWSKI Grzegorz | 58 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M40 | 00:03:32 | |
311 | PRUSZANOW Marcin | 452 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:03:32 | |
312 | OKOŃ Stanisław | 397 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:32 | |
313 | KUBIAK Monika | 655 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:33 | ||
314 | GRZELAK Sebastian | 175 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M55 | 00:03:33 | |
315 | SOSIN Tomasz | 520 | SZWLA | STARGARD | M55 | 00:03:33 | |
316 | GUZIKIEWICZ Marcin | 178 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:33 | |
317 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 455 | SUCHY LAS | M40 | 00:03:34 | ||
318 | SOWA Krzysztof | 654 | SZCZECIN | M30 | 00:03:34 | ||
319 | GÓRECKA-MITORAJ Justyna | 163 | MAMY TO ! | CHOJNICE | K35 | 00:03:34 | |
320 | STOJECKI Bartosz | 532 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 00:03:34 | |
321 | IWANICKA Bożena | 198 | ROBIGANY GOLENIOW | GOLENIÓW | K60 | 00:03:35 | |
322 | HRYCAJ Tomasz | 197 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:35 | ||
323 | GĄSIOREK Tomasz | 671 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M55 | 00:03:36 | |
324 | NIERYCHLEWSKI Maciej | 388 | BEZRZECZE TEAM | BEZRZECZE | M40 | 00:03:36 | |
325 | MICHALSKI Adam | 653 | GRZYBOWO | M35 | 00:03:36 | ||
326 | KOWALSKI Zbigniew | 278 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:03:36 | |
327 | CIBORSKI Sławomir | 80 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:36 | |
328 | ZDANOWICZ Marek | 636 | SAVE THE RING | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:37 | |
329 | JAZOWSKA Kamila | 213 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K30 | 00:03:37 | |
330 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 00:03:37 | |
331 | ŁUCZEJKO Sławomir | 342 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50 | 00:03:37 | |
332 | ORYSIAK Tomek | 404 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:03:37 | |
333 | STACHOWSKI Andrzej | 525 | SZCZECIN | M50 | 00:03:37 | ||
334 | KACZMARCZYK Stanisław | 225 | SZWLA | STARGARD | M60 | 00:03:38 | |
335 | BUDZIŃSKI Paweł | 57 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M35 | 00:03:38 | |
336 | LEWANDOWSKI Jacek | 325 | STARY BOREK | M40 | 00:03:38 | ||
337 | PYTLARZ Waldemar | 463 | PIŁA | M55 | 00:03:38 | ||
338 | BIELAK Wojciech | 35 | UKS EKONOM KOŁOBRZEG | USTRONIE MORSKIE | M16 | 00:03:38 | |
339 | NOWAK-IGNACAK Monika | 391 | BIAŁOGARD | K40 | 00:03:39 | ||
340 | MARZEC Łukasz | 360 | KOSZALIN | M35 | 00:03:39 | ||
341 | MOCZYŃSKI Leszek | 378 | BIEGAM DLA BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | M65 | 00:03:39 | |
342 | JAWORSKI Robert | 212 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M40 | 00:03:39 | |
343 | MAJDZIŃSKI Paweł | 350 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:40 | |
344 | PRENDECKA Sylwia | 445 | WAŁCZ | K30 | 00:03:40 | ||
345 | DOMAŃSKI Adam | 109 | JW 3775 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:40 | |
346 | KOZŁOWSKI Witold | 283 | WARSZAWA | M35 | 00:03:40 | ||
347 | DEJNEKO Tomasz | 100 | POLSKA | M40 | 00:03:40 | ||
348 | BRZEZIŃSKI Krzysztof | 51 | ZŁOTÓW | M45 | 00:03:41 | ||
349 | KANIEWSKA Alicja | 234 | AKADEMIA BIEGANIA | GRUDZIĄDZ | K50 | 00:03:41 | |
350 | GODOŃ Piotr | 160 | GRABOWO | ŁOBEZ | M30 | 00:03:41 | |
351 | GŁOWACKI Kamil | 157 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:41 | |
352 | WIESIOŁEK Grzegorz | 612 | WARSZAWA | M45 | 00:03:41 | ||
353 | MŁODZIEJEWSKI Krzysztof | 375 | KOŁOBRZEG/DRZONOWO | M45 | 00:03:42 | ||
354 | GAŁECKI Jacek | 138 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50 | 00:03:42 | |
355 | CHORĄŻEWSKA Andżelika | 75 | GOLENIÓW | K40 | 00:03:42 | ||
356 | BRZUSZKIEWICZ Agata | 53 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | K30 | 00:03:42 | |
357 | KĘDZIERSKI Krzysztof | 245 | SMT SZCZECIN | TANOWO | M50 | 00:03:42 | |
358 | CHMIELEWSKI Kamil | 73 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:42 | |
359 | PEDA Leszek | 423 | POLICE | POLICE | M65 | 00:03:42 | |
360 | WIELGAT Łukasz | 609 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30 | 00:03:42 | |
361 | KULCZYK Katarzyna | 303 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K35 | 00:03:42 | |
362 | SZELIGA Paweł | 555 | KPP KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:42 | |
363 | BONEW Marcin | 665 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:43 | ||
364 | BURSZTA Marta | 63 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | K20 | 00:03:43 | |
365 | STRZELCZYK Edyta | 540 | P+E | BRZEG | K45 | 00:03:43 | |
366 | JĘDRUSZAK Marek | 215 | KOŁOBRZEG | M60 | 00:03:43 | ||
367 | ROSA Sebastian | 483 | SZCZYTNO | M20 | 00:03:43 | ||
368 | BANAŚ Marcin | 664 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40 | 00:03:43 | |
369 | KORNIOWSKA Ewelina | 688 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:44 | |
370 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 44 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:03:44 | |
371 | HOFMAN Mateusz | 194 | MONAR GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:44 | |
372 | DRACZYŃSKI Zygmunt | 112 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M70 | 00:03:44 | |
373 | KACZMAREK Agnieszka | 685 | KOSZALIN | K40 | 00:03:45 | ||
374 | GRABOWSKI Marek | 167 | ZŁOTÓW | M50 | 00:03:45 | ||
375 | KOZIARZ Anna | 280 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:45 | ||
376 | HOFMAN Paweł | 195 | WROCŁAW | M30 | 00:03:45 | ||
377 | BROŻYNA Renata | 48 | LONDON | K45 | 00:03:45 | ||
378 | SZUBERT Marcin | 563 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M40 | 00:03:45 | |
379 | SZUBERT Agnieszka | 562 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K35 | 00:03:45 | |
380 | KISIELIŃSKI Igor | 251 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:03:45 | |
381 | LENARTOWICZ Stanisław | 319 | STARA ŁUBIANKA | M55 | 00:03:46 | ||
382 | SIENICKI Piotr | 507 | FOR-REST-RUN TEAM | KOSZALIN | M40 | 00:03:46 | |
383 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 638 | BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCI | STARE BIELICE | M65 | 00:03:46 | |
384 | ŁYSOŃ Piotr | 345 | STARGARD | M20 | 00:03:46 | ||
385 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 627 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:46 | |
386 | GZELA Olga | 180 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:03:46 | |
387 | ZAROBIAK Piotr | 633 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M35 | 00:03:46 | |
388 | SIELICKI Mateusz | 506 | GORAWINO | M20 | 00:03:46 | ||
389 | JABŁOŃSKI Andrzej | 200 | NIEZRZESZONY | CZARNE | M45 | 00:03:46 | |
390 | ZIENCINA Marcin | 640 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:46 | ||
391 | TRZECIAK Anna | 583 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K45 | 00:03:46 | |
392 | DENISIUK Krzysztof | 101 | SZCZECIN | SZCZECIN | M60 | 00:03:47 | |
393 | KOZŁOWSKI Maciej | 282 | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:47 | ||
394 | ŁYSOŃ Andrzej | 344 | STARGARD | M35 | 00:03:47 | ||
395 | NACHYŁA Piotr | 383 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M45 | 00:03:47 | |
396 | GRABOWSKA Elżbieta | 166 | ZŁOTÓW | K50 | 00:03:48 | ||
397 | HANĆ Ryszard | 182 | SZCZECIN | M50 | 00:03:48 | ||
398 | PARADOWSKA Ewelina | 414 | ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARD | NOWOGARD | K30 | 00:03:48 | |
399 | DOMAŃSKI Dominik | 110 | WARSZAWA | M35 | 00:03:48 | ||
400 | ZAROBIAK Katarzyna | 632 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | 00:03:48 | |
401 | WĄSOWICZ Anna | 602 | KOŁOBRZEG/STRAMNICA | K35 | 00:03:48 | ||
402 | KURZAJCZYK Joanna | 310 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | K45 | 00:03:48 | |
403 | SAJNÓG Joanna | 500 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K30 | 00:03:48 | |
404 | KIEŁKOWSKI Przemysław | 248 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:48 | |
405 | WOŹNIAK Piotr | 667 | KOŁOBRZEG | M55 | 00:03:48 | ||
406 | KOSAKOWSKA Barbara | 265 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K55 | 00:03:49 | |
407 | REMBARZ Piotr | 469 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:49 | ||
408 | BANASZKIEWICZ Kasia | 17 | KACZORY | K50 | 00:03:49 | ||
409 | MAZUREK Ryszard | 362 | SŁUPSK | M60 | 00:03:49 | ||
410 | DANOWSKI Maciej | 94 | FITNES CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40 | 00:03:49 | |
411 | KUJAWA Ewelina | 298 | NOWOGARD | K40 | 00:03:49 | ||
412 | KĘPKA Karolina | 247 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40 | 00:03:49 | |
413 | TROJANOWICZ Wiesław | 581 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:49 | ||
414 | STOLARCZYK Maciej | 533 | GDAŃSK | M45 | 00:03:49 | ||
415 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:03:49 | |
416 | GAJEWSKI Przemysław | 677 | POLICE | M40 | 00:03:49 | ||
417 | BARTECKA Ewelina | 24 | KUNA KOWANÓWKO | ROŻNOWO | K35 | 00:03:49 | |
418 | KARMELITA Ewa | 237 | ŁOBZONKA WYRZYSK | WYRZYSK | K60 | 00:03:50 | |
419 | ROZMUS Tomasz | 484 | SZCZECIN | M30 | 00:03:50 | ||
420 | JOŃCZYK Tadeusz | 218 | SAM SOBIE BIEGAM :) | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:50 | |
421 | MAZUREK Barbara | 363 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K35 | 00:03:50 | |
422 | URLICKI Lech | 593 | KB SPOCENI NOWA SÓL | NOWA SÓL | M65 | 00:03:50 | |
423 | OSSES Wojciech | 408 | KUNA KOWANÓWKO | OBORNIKI ROŻNOWO | M35 | 00:03:50 | |
424 | SŁOMSKI Zenon | 515 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M70 | 00:03:51 | |
425 | KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna | 285 | PRZECŁAW | K40 | 00:03:51 | ||
426 | JAROSZ Artur | 211 | SZCZECIN | M35 | 00:03:51 | ||
427 | WENCŁAWSKI Michał | 606 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:03:51 | |
428 | MŁODZIEJEWSKA Iwona | 374 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNO | K45 | 00:03:51 | |
429 | TYLKA Małgosia | 588 | LEGNICA | K30 | 00:03:51 | ||
430 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 639 | UKS RUNNING TEAM | LUBIN | M40 | 00:03:51 | |
431 | REPKA Anna | 471 | LUPUS TEAM | BYDGOSZCZ | K40 | 00:03:51 | |
432 | WIELGOSZ Leszek | 610 | KB SPOCENI NOWA SÓL | NOWA SÓL | M55 | 00:03:51 | |
433 | PRUSS Kasia | 451 | WKURW_TEAM | SZCZECIN | K40 | 00:03:51 | |
434 | BERENT Robert | 30 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:03:51 | |
435 | RZEPKA Bartosz | 497 | KUNA KOWANÓWKO | OBORNIKI | M35 | 00:03:51 | |
436 | KRYSA Krzysztof | 291 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:52 | ||
437 | OLEJNIK Janusz | 398 | TRZEBIATÓW | M50 | 00:03:52 | ||
438 | ŚLIWIŃSKA Małgorzata | 572 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K40 | 00:03:52 | |
439 | KĘDZIORA Patryk | 246 | GRABOWO | GRABOWO | M20 | 00:03:52 | |
440 | KLUCZYŃSKI Mariusz | 252 | BIAŁOGARD | M30 | 00:03:52 | ||
441 | OPACZYK Paweł | 402 | PRESTO TRAVEL | POZNAŃ | M60 | 00:03:52 | |
442 | WÓJCIK Aleksandra | 626 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:03:53 | ||
443 | RUCIŃSKI Marcin | 486 | ŚWINOUJŚCIE | M35 | 00:03:53 | ||
444 | BARRA Marzena | 22 | 8 FOW | ŚWINOUJŚCIE | K20 | 00:03:53 | |
445 | ŻMUDA Monika | 645 | CW FANZA KOŁOBRZEG | SARBIA KOŁOBRZEG | K40 | 00:03:53 | |
446 | DZIEKOŃSKI Jacek | 121 | KONSTANCIN JEZIORNA | M60 | 00:03:53 | ||
447 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 256 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M45 | 00:03:53 | |
448 | MIELEWCZYK Radosław | 372 | GRABOWO | ŁOBEZ | M20 | 00:03:54 | |
449 | FALKIEWICZ Jolanta | 126 | DĘBLIN | K60 | 00:03:54 | ||
450 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:54 | |
451 | KUBISIAK Damian | 295 | WOLIN | M35 | 00:03:54 | ||
452 | WITKOWSKI Andrzej | 617 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:03:54 | ||
453 | HELLER Zdzisław | 188 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60 | 00:03:55 | |
454 | SIWEK Arleta | 509 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | K35 | 00:03:55 | |
455 | GAŁUSZKA Marcin | 139 | FINISZ MORĄG | MORĄG | M40 | 00:03:55 | |
456 | STASIAK Sylwia | 528 | BRAK | SZCZECIN | K40 | 00:03:55 | |
457 | GRZELAK Karina | 174 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K40 | 00:03:55 | |
458 | SKWARK Krzysztof | 514 | SZCZECIN | M40 | 00:03:55 | ||
459 | SPIESZYŃSKI Michał | 522 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:55 | ||
460 | JANISZEWSKA Marlena | 202 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | K30 | 00:03:55 | |
461 | SZYNKOWSKI Krzysztof | 569 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M45 | 00:03:55 | |
462 | ŁAZARCZYK Wacław Bogdan | 338 | KOŁOBRZEG | M65 | 00:03:55 | ||
463 | LAJTER Jerzy | 314 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M65 | 00:03:55 | |
464 | PUŚCIAN Krzysztof | 460 | SP W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:03:55 | |
465 | SZŁAPKA Dariusz | 557 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:55 | ||
466 | ŁANGOWSKA Iwona | 335 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K50 | 00:03:55 | |
467 | SIWEK Piotr | 510 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:03:56 | |
468 | STACHURSKA Agnieszka | 526 | BEM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:56 | |
469 | KROCZYŃSKA Kinga | 288 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:03:56 | ||
470 | PIETRZAK Mariola | 430 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K50 | 00:03:56 | |
471 | BARAŃSKI Grzegorz | 20 | SAR-BSR KOŁOBRZEG KMT | KOŁOBRZEG | M45 | 00:03:56 | |
472 | KUREK Aneta | 309 | MANOWO | K40 | 00:03:56 | ||
473 | OGRODOWCZYK Jagoda | 395 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:03:56 | ||
474 | CZARNECKA Teresa | 88 | SZCZECIN | K30 | 00:03:56 | ||
475 | UZNAŃSKA Agata | 595 | KOŁOBRZEG | K50 | 00:03:56 | ||
476 | HNAT Rafał | 190 | KP PSP WAŁCZ | WAŁCZ | M45 | 00:03:56 | |
477 | BUDZICH Marcin | 56 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:57 | ||
478 | POKORNY Edward | 439 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:03:57 | |
479 | TWOROGAL Robert | 586 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:03:57 | ||
480 | RZESZOTARSKI Jacek | 498 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG-BUDZISTOWO | M40 | 00:03:57 | |
481 | JANKOWIAK Marek | 205 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:03:57 | ||
482 | KOŁECKI Tomasz | 257 | POZNAŃ | M35 | 00:03:57 | ||
483 | WASIAK Sylwester | 601 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M35 | 00:03:58 | |
484 | GAWĘDA Emil | 144 | GMINA DARŁOWO | STARY JAROSŁAW | M30 | 00:03:58 | |
485 | KĘDZIERSKI Dawid | 700 | KOSTRZYŃ N/ODRĄ | M16 | 00:03:58 | ||
486 | GARBACZ-ZATORSKA Milena | 141 | GRZYBOWO | K40 | 00:03:58 | ||
487 | SZYMAŃSKA Karolina | 566 | BS FAMILY TEAM | CHOCIWEL | K16 | 00:03:58 | |
488 | JANISZEWSKI Mieczysław | 203 | BULK-CARGO PORT SZCZECIN | SZCZECIN | M55 | 00:03:58 | |
489 | WODNICKA Ewa | 619 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K50 | 00:03:58 | |
490 | MALICKI Krzysztof | 353 | AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | TRZEBIATÓW | M40 | 00:03:58 | |
491 | LAL Monika | 315 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K50 | 00:03:58 | |
492 | LEPPERT Katarzyna | 320 | SZCZECIN | K30 | 00:03:58 | ||
493 | DOBEK Tomasz | 104 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:58 | ||
494 | KACZOR Piotr | 227 | GWIEZDNA FLOTA MASZEWO | MASZEWO | M40 | 00:03:59 | |
495 | KOŁODZIEJSKI Wojtek | 258 | SZCZECIN | M35 | 00:03:59 | ||
496 | SZYMAŃSKI Artur | 567 | BS FAMILY TEAM | CHOCIWEL | M40 | 00:03:59 | |
497 | KUKIEŁKA Wojciech | 300 | KOŁOBRZEG/OBROTY | M35 | 00:03:59 | ||
498 | KUKIEŁKA Anna | 301 | KOŁOBRZEG/OBROTY | K35 | 00:03:59 | ||
499 | ZAKRZEWSKI Tadeusz | 675 | DARGOCICE | M65 | 00:04:00 | ||
500 | SKORUPA Edward | 512 | SZCZECINEK | M55 | 00:04:00 | ||
501 | GAZARKIEWICZ Antoni | 147 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M65 | 00:04:00 | |
502 | WOLAŃSKI Mariusz | 622 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:00 | ||
503 | KĘDZIORA Sara | 244 | KOŁOBRZEG | K30 | 00:04:00 | ||
504 | ADAMCZYK Arkadiusz | 1 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M50 | 00:04:00 | |
505 | DYBUS Thomas Henri | 119 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | HELGOLAND | M45 | 00:04:01 | |
506 | RUTKOWSKI Lucjan | 493 | ARCAN TEAM | TRZCIANKA | M55 | 00:04:01 | |
507 | MĄCZKOWSKA Wioletta | 364 | JATRENUJE | REDA | K40 | 00:04:01 | |
508 | HAŁAS Tomasz | 181 | SŁAWNO | M55 | 00:04:01 | ||
509 | DĄBROWSKI Wiktor | 98 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | M20 | 00:04:02 | |
510 | STRZELCZYK Wioletta | 539 | PIŁA | K40 | 00:04:02 | ||
511 | GRABOWICZ Jerzy | 164 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:04:02 | |
512 | PELC Marzena | 424 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | K40 | 00:04:02 | |
513 | DOBREK Izabela | 105 | PAŃSTWO DĄBREK | SZCZECIN | K20 | 00:04:03 | |
514 | GARGULIŃSKI Andrzej | 142 | NOWOGARD | M40 | 00:04:03 | ||
515 | RZYDUCH Piotr | 499 | SUCHATÓWKA | M40 | 00:04:03 | ||
516 | PASTERNAK Wojciech | 416 | SZCZECIN | M40 | 00:04:03 | ||
517 | JANKOWSKI Remigiusz | 207 | KOŁOBRZEG | M35 | 00:04:03 | ||
518 | SZADKOWSKA Anna | 546 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | K60 | 00:04:03 | |
519 | DRABAREK Agata | 111 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K20 | 00:04:03 | |
520 | MAKOWSKI Dariusz | 351 | KB HERMES GRYFINO | CHOJNA | M50 | 00:04:03 | |
521 | SUJAK Włodzimierz | 543 | MARECKI VS EQUATOR | ZAŁOM | M60 | 00:04:04 | |
522 | SPYCHAŁA Maciej | 523 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M40 | 00:04:04 | |
523 | ADAMCZYK Piotr | 3 | ŚWINOUJŚCIE | M40 | 00:04:04 | ||
524 | PAWLIUTKIN Aleksandr | 422 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | ||
525 | KACZMAREK Zenon | 226 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M70 | 00:04:05 | |
526 | KUBIK Monika | 294 | DOLASZEWO | K40 | 00:04:05 | ||
527 | KAŁUŻYNSKI Piotr | 230 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M50 | 00:04:05 | |
528 | WŁODARCZYK Józef | 618 | SZURAM SOBIE | KOSZALIN | M60 | 00:04:05 | |
529 | STRYCZEWSKA Barbara | 537 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:05 | ||
530 | BRYNDZA Piotr | 49 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:05 | ||
531 | GAWLIŃSKI Marcin | 145 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M35 | 00:04:05 | |
532 | CSULITS Claudia | 85 | TREUEN | K45 | 00:04:06 | ||
533 | RONIJ Łukasz | 482 | ANDREW'S TEAM | KOŁOBRZEG | M35 | 00:04:06 | |
534 | PRYCA Adam | 453 | POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIE | USTKA | M35 | 00:04:06 | |
535 | MACIOSZEK Agnieszka | 347 | KARLINO | K40 | 00:04:06 | ||
536 | KURASIŃSKA Dorota | 307 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K45 | 00:04:06 | |
537 | LEWANDOWSKI Mirosław | 323 | GOLENIÓW | GOLENIÓW | M55 | 00:04:06 | |
538 | SZCZEBLEWSKI Józef | 547 | MANOWO | M60 | 00:04:07 | ||
539 | ŁABUŃ Aleksandra | 334 | SZCZECIN | K30 | 00:04:07 | ||
540 | BYKOWSKI Bogdan | 65 | BRACTWO BIEGACZY Z-GORA | STARY KISIELIN | M65 | 00:04:07 | |
541 | DOMAŃSKA Katarzyna | 108 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:07 | ||
542 | ŻUKOWSKA Małgorzata | 647 | NOWOGARD | K30 | 00:04:08 | ||
543 | TYKA Edward | 587 | NIESTOWARZYSZONY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M75 | 00:04:08 | |
544 | DEPTA Paweł | 102 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:04:08 | ||
545 | PYDYNOWSKA Elżbieta | 461 | KOŁOBRZEG | K55 | 00:04:08 | ||
546 | MICHALSKA Agnieszka | 369 | ŚWINOUJŚCIE | K55 | 00:04:08 | ||
547 | KĘDZIERSKI Jarosław | 699 | KOSTRZYŃ N/ODRĄ | M45 | 00:04:09 | ||
548 | ROMAŃSKI Maciej | 480 | TATACOWYMIATA | KOŁOBRZEG | M30 | 00:04:09 | |
549 | SERKIS Piotr | 503 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:04:09 | |
550 | KULAWIŃSKI Marek | 302 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:09 | ||
551 | MORAWSKA Monika | 379 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:09 | ||
552 | BURCHARDT Mirka | 61 | RWT W BYDGOSZCZY | BYDGOSZCZ | K65 | 00:04:10 | |
553 | WOŹNIAK Jacek | 657 | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:10 | ||
554 | OKOŁO-KUŁAK Ola | 396 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | K45 | 00:04:10 | |
555 | DOBRUK Agnieszka | 106 | KOŁOBRZEG | K45 | 00:04:11 | ||
556 | KURCZ Barbara | 308 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K45 | 00:04:11 | |
557 | KOZŁOWSKA Kinga | 281 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:11 | ||
558 | JURKIEWICZ Wioletta | 220 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K45 | 00:04:11 | |
559 | ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata | 679 | RESKO | K35 | 00:04:11 | ||
560 | GAJDZIS Magdalena | 137 | RESKO | K50 | 00:04:11 | ||
561 | MALINOWSKA Anna | 355 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | K35 | 00:04:11 | |
562 | SCHMIDT Dariusz | 670 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:12 | ||
563 | SODNOMGOMBO Alimaa | 684 | FIZJOBIEGACZE | SZCZECIN | K55 | 00:04:13 | |
564 | MAŁECKI Artur | 357 | STARGARD | M40 | 00:04:13 | ||
565 | LEWANDOWSKA Izabela | 322 | SZCZECIN | K40 | 00:04:13 | ||
566 | PASTERNAK Magdalena | 417 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:04:13 | ||
567 | STUDNIARZ Joanna | 541 | KOŁOBRZEG | K50 | 00:04:13 | ||
568 | BEDNARZ Katarzyna | 29 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:04:13 | ||
569 | JAŃCZUK Stanisław | 209 | NOCNE WILKI | GOLENIÓW | M50 | 00:04:14 | |
570 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 458 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K60 | 00:04:14 | |
571 | DURDA Małgorzata | 659 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:04:15 | ||
572 | GIEDRYS Marta | 150 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | K20 | 00:04:15 | |
573 | GIEDRYS Eliza | 151 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | K20 | 00:04:15 | |
574 | FOLTYNOWICZ Bernard | 132 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M70 | 00:04:16 | |
575 | SZYMAŃSKA Irmina | 678 | WRONKI | K40 | 00:04:16 | ||
576 | SZCZERBA Łukasz | 550 | GRZYBOWO | M30 | 00:04:17 | ||
577 | KAŹMIERCZAK Ewelina | 243 | SZCZECIN | K20 | 00:04:17 | ||
578 | RODAK Agnieszka | 473 | KOŁOBRZEG | K55 | 00:04:17 | ||
579 | LOBA Jerzy | 332 | LUKS BAŁTYK DZIWNÓW | DZIWNÓW | M70 | 00:04:17 | |
580 | MOTYCZYŃSKA Patrycja | 381 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:04:18 | ||
581 | PASZTOR Ania | 418 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:04:18 | ||
582 | SZEWCZYK Monika | 556 | SZCZECIN | K20 | 00:04:18 | ||
583 | TRYBUCH Joanna | 582 | KOŁOBRZEG | K35 | 00:04:19 | ||
584 | KOŚKA Marek | 272 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | WAŁCZ | M30 | 00:04:20 | |
585 | KUSZKA Katarzyna | 312 | KOŁOBRZEG | K20 | 00:04:20 | ||
586 | STASZYŃSKA Marianna | 529 | BTC,,0RZEŁ'' | BIAŁOGARD | K60 | 00:04:21 | |
587 | KASIERSKA Ewa Katarzyna | 238 | WKB META LUBLINIEC | POZNAŃ | K70 | 00:04:21 | |
588 | BIERNACKI Rene | 38 | POLANICA-ZDROJ | M70 | 00:04:22 | ||
589 | WIELIŃSKI Krzysztof | 611 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M65 | 00:04:22 | |
590 | BARSZCZAK Tomasz | 23 | KOŁOBRZEG BIEGA | DŹWIRZYNO | M20 | 00:04:26 | |
591 | JURCZAK Jarosław | 219 | GOLENIÓW | M60 | 00:04:28 | ||
592 | SKRZYPCZAK Bogusław | 652 | KOSZALIN | M40 | 00:04:32 | ||
593 | ANGIEL Władysław | 9 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80+ | 00:04:36 | |
594 | STRUSKI Stanisław | 535 | NIEZRZESZONY | ZIELONA GÓRA | M70 | 00:04:36 | |
595 | ADAMCZYK Mirosław | 2 | PIŁA | M45 | 00:04:40 | ||
596 | USZPOLEWICZ Patryk | 594 | BEZRZECZE | M35 | 00:04:40 | ||
597 | RAMA Janusz | 465 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | M45 | 00:04:41 | |
598 | RAMA Ewa | 466 | KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUN | KOŁOBRZEG | K50 | 00:04:42 | |
599 | KOPCEWICZ Henryk | 263 | GOLENIÓW | M65 | 00:04:43 | ||
600 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 340 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70 | 00:04:44 | |
601 | KABACIŃSKI Bronisław | 47 | TUPOT USTKA | USTKA | M70 | 00:04:49 | |
602 | BORKOWSKA Ewa | 43 | ZŁOTÓW | K65 | 00:04:53 | ||
603 | MŁYNAREK Aneta | 377 | BIEGAM BO LUBIĘ | WYSTĘP | K35 | 00:05:10 | |
604 | MŁYNAREK Piotr | 376 | NAKŁO/WYSTĘP | M40 | 00:05:10 | ||
605 | KAMIŃSKI Andrzej | 232 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:05:11 | ||
606 | BARTNIK Marian | 676 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M80+ | 00:05:49 | |
607 | BIZUNOWICZ Krystian | 39 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M40 | 02:09:59 | |
608 | SKOWRONSKI Bogdan | 513 | SZWLA | STARGARD | M55 |
Znaleziono 608 wynik(ów)