XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,2 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.151km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.698km7.151km
   
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:1700:10:27
2ZWIĄZEK Paweł 642WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3000:02:2400:26:12
3PAWLIŃSKI Piotr 421GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM3000:02:2800:26:15
4PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM3500:02:3000:26:19
5POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:02:3200:26:20
6BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM2000:02:2200:26:31
7ORZECHOWSKI Kamil 405TKKF KOSZALINKOSZALINM3000:02:3600:26:42
8FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM4000:02:3200:26:44
9KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM3500:02:3100:26:44
10RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM2000:02:3300:26:44
11KALETKA Damian 229TRZCIANKAM3000:02:3500:26:51
12HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM4500:02:3600:26:53
13NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3500:02:2600:26:56
14SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM3500:02:3500:27:05
15TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM3000:02:3800:27:13
16BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM4500:02:3500:27:14
17NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM4500:02:3300:27:15
18WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM2000:02:4200:27:17
19BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM4500:02:3300:27:23
20KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3500:02:3900:27:25
21RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4000:02:3600:27:25
22RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM4000:02:3900:27:33
23SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3500:02:4500:27:35
24ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3500:02:3900:27:39
25ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM3500:02:4500:27:40
26SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM2000:02:3200:27:43
27ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM4000:02:3700:27:47
28KOTARSKI Wiesław 273GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM6000:02:3800:27:48
29GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM4500:02:3800:27:52
30KUBISZ Mateusz 296KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3000:02:3900:27:53
31GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM4500:02:4100:27:58
32WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM4000:02:4000:28:11
33CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:02:4300:28:12
34GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3500:02:4400:28:14
35OBOLIK Mirosław 393RYMAŃM5500:02:4700:28:14
36POBŁOCKA Katarzyna 437UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKK2000:02:4300:28:15
37SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:4000:28:18
38KOPCEWICZ Robert 262ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5000:02:4000:28:20
39KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4000:02:4300:28:22
40GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4000:02:4600:28:23
41ANTONOWICZ Wojciech 11SZCZECINM5000:02:4000:28:23
42BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4000:02:4400:28:24
43KIESZKOWSKI Adam 250TRI RZEŹNIASZCZECINM3000:02:4300:28:26
44FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4000:02:4200:28:29
45ELIASZ Wiktor 123KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:02:3600:28:33
46PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM3000:02:4100:28:34
47BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM2000:02:4100:28:37
48KOLEBUK Marek 255MGTRZCIANKAM5500:02:3600:28:38
49PRĘDKI Grzegorz 448KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3000:02:4500:28:43
50PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4000:02:4300:28:45
51BIEDRZYCKI Andrzej 33OSP STARY BOREKSTARY BOREKM6000:02:4400:28:46
52RATAJCZAK Janusz 468KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPDRAWSKOM5500:02:4500:28:50
53CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM2000:02:4100:28:50
54RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM4000:02:4900:28:51
55BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM4500:02:4400:28:54
56CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4000:02:3900:28:59
57RUTKOWSKA Joanna 491GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK4000:02:4500:29:01
58CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3500:02:4400:29:01
59BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM4500:02:4500:29:02
60HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4000:02:4000:29:03
61KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM2000:02:4800:29:11
62KOWALSKI Cezary 277PARKRUN SZCZECINSZCZECINM5000:02:4500:29:12
63ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:4600:29:12
64PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4000:02:5800:29:34
65ZWOLIŃSKI Jan 643TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM5000:02:5200:29:38
66POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4500:02:4700:29:47
67KOŚCIELNIAK Robert 271TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:02:5200:29:49
68DUDZIŃSKA Maja 115DOBRAK4000:02:5500:29:50
69SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4000:02:5200:29:53
70WITKIEWICZ Magda 616BIAŁOGARDK4000:02:5700:29:53
71PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3500:02:4800:29:53
72MORGIEWICZ Piotr 380RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5000:02:4800:30:04
73PLUTA Grzegorz 433KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM5500:02:4800:30:06
74GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4000:02:4100:30:06
75ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4000:02:5400:30:08
76TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4000:02:5600:30:14
77CHUDY Henryk 79KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM6000:02:5300:30:17
78PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3500:02:4800:30:18
79MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:4900:30:20
80TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4500:02:5900:30:20
81KIERZNOWSKI Andrzej 249KB WYGANKOŁOBRZEGM6000:02:5000:30:28
82PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:5200:30:31
83GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2000:02:5700:30:35
84STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4000:02:5600:30:37
85PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4000:03:1200:30:37
86MARTYNOWICZ Tobiasz 359GRABOWOGRABOWOM3000:02:5800:30:37
87LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2000:02:5400:30:41
88MICHALSKI Janusz 370ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0400:30:44
89PIŁCZYŃSKI Zbigniew 663SŁUPSKM5500:02:5300:30:45
90ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3500:03:0500:30:45
91BARAŃSKI Bogusław 21MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM6000:02:4500:30:48
92STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM4500:03:0700:30:49
93JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4500:02:5200:30:52
94BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4500:02:5800:30:53
95ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3500:02:5900:30:54
96SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 551RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5500:02:4400:30:55
97WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4500:02:5900:30:56
98SAMBOR Krzysztof 501STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM3000:02:5200:30:57
99PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4500:02:5300:30:57
100SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM5000:03:0000:30:57
101BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4000:03:0100:30:58
102KOSAKOWSKI Marian 266MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6000:02:5600:31:01
103ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4500:02:5300:31:01
104MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3000:03:0900:31:01
105IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3500:03:0000:31:04
106DURKOWSKI Dawid 116TATO BIEGASZCZECINM3000:03:0900:31:05
107PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6500:02:5400:31:16
108ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4500:02:4600:31:16
109KULIŃSKI Bogdan 306GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM5500:02:5900:31:17
110CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4000:03:0300:31:18
111SOBKOWIAK Robert 518ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0200:31:18
112PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3500:02:5300:31:25
113MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4500:02:5100:31:27
114SZMYTKOWSKI Bartosz 558ŁÓDŹM3000:03:0600:31:27
115ZEMBIK Grzegorz 637KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5000:02:5900:31:27
116DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:5900:31:28
117MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:0000:31:28
118ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:02:5200:31:30
119TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4000:02:5900:31:32
120MICHAŁOWSKI Jan 371KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0400:31:33
121SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4000:03:0400:31:34
122FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4500:03:0400:31:37
123KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:1000:31:38
124FIŁONOWICZ Monika 131SZCZECINEKK4000:02:5900:31:40
125OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4000:03:1300:31:42
126JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4000:02:4800:31:45
127SZCZYGIELSKI Radosław 552KOŁOBRZEGM3000:03:0000:31:46
128BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3500:03:0800:31:49
129RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM6500:02:5800:31:50
130KAMIŃSKA Agata 231PARKRUN SZCZECINSZCZECINK3000:02:5900:31:52
131WARDYN Jarek 600SZCZECINM4000:02:5800:31:52
132ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0700:31:52
133OSTROWSKI Marian 410SENIOR 54ZŁOCIENIECM6000:03:0700:31:53
134KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM2000:03:0500:31:55
135SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4000:02:5900:31:55
136CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2000:02:3500:31:56
137STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM6500:03:1600:31:58
138POLAŃSKI Dariusz 441ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM5000:02:5300:32:01
139BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:0700:32:02
140BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0500:32:06
141HAŁY Dorian 656KOŁOBRZEGM1600:03:0400:32:08
142UKRAIŃSKI Sławomir 590KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM5000:03:0200:32:09
143MICHALAK Jacek 368SZCZECINM5500:03:0100:32:10
144KAZIMIERSKI Piotr 241KOŁOBRZEGM3000:03:0100:32:11
145POLGUJ Piotr 442PARKRUN MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM7000:03:0400:32:15
146GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0200:32:15
147LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3000:03:0100:32:16
148LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3500:03:1000:32:22
149DUDA Andrzej 114KOŁOBRZEGM5000:02:4600:32:24
150ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2000:02:3100:32:26
151ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:0100:32:30
152KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4500:03:0800:32:30
153AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4000:03:0900:32:33
154FRYDRYCH Wojciech 133KOŁOBRZEG MARATON TEAMGRZYBOWOM3000:03:0500:32:34
155BEDNARCZYK Tomasz 28TRZCIANKAM3000:03:1400:32:35
156BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4500:03:1400:32:38
157LANGIEWICZ Jacek 317MKJ POLICEPOLICEM6000:03:1600:32:39
158SZYDŁOWSKI Witold 564LIPKAM5500:03:0100:32:40
159PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:0000:32:40
160BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4000:03:0800:32:40
161TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4000:03:0700:32:41
162ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK5000:03:0200:32:43
163KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4500:03:1400:32:44
164OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM1600:03:2700:32:44
165KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3500:03:1800:32:45
166MALINOWSKI Zbigniew 356KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6000:03:1100:32:46
167SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:1700:32:47
168WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3500:03:0300:32:49
169LIPIŃSKI Krzysztof 327KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYM5500:03:2400:32:49
170WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4000:03:0500:32:50
171MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4500:03:1900:32:57
172CHRZANOWSKI Mariusz 669KOŁOBRZEGM5000:03:1300:32:58
173JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM6500:03:0900:32:59
174BRZÓSKA Eugeniusz 52KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0800:33:12
175GROCHOWSKI Krzysztof 171MASZEWOM3000:03:1400:33:12
176TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4000:02:5800:33:15
177TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4500:03:1300:33:17
178ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:5700:33:18
179PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3500:03:1100:33:19
180LITWINOWICZ Renata 329KB WYGANKOŁOBRZEGK4000:03:2000:33:22
181TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2000:03:2100:33:22
182HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3500:03:2400:33:25
183KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:0200:33:26
184CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:26
185BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4500:03:0600:33:27
186JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja 221KOŁOBRZEGK3000:02:5700:33:32
187KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4000:03:1900:33:39
188PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:42
189CHABOWSKA Karolina 70KOŁOBRZEGK3000:03:0300:33:43
190STAŃCZYK Sławomir 527STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3000:03:2300:33:44
191OTTO Michał 666BONINM3000:03:0400:33:44
192PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4500:03:2200:33:45
193UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4500:03:0400:33:47
194PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3000:03:0400:33:50
195SZCZEPAŃSKI Zbigniew 549MACIEJUNIOSULĘCINM6000:03:0700:33:53
196AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2000:03:2800:33:53
197STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2000:03:2200:33:55
198CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4000:03:1800:34:01
199OTOKA Kasia 411SZCZECINK4000:03:1100:34:02
200MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4000:02:5300:34:03
201MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5500:03:2000:34:06
202DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4000:03:1900:34:06
203SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4000:03:2100:34:07
204KALETKA Dariusz 228KALETKA TEAMTRZCIANKAM5500:03:2100:34:07
205CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2000:03:1500:34:09
206KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:2500:34:10
207WALERIAŃCZYK Roman 599GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM5000:03:1100:34:16
208MIECZKOWSKI Michał 674KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5500:03:2300:34:16
209ADAMOWICZ Daniel 4KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM3000:03:1800:34:21
210HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4500:03:1700:34:23
211STRUŚ Artur 536KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5000:03:2000:34:23
212NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4000:03:2400:34:23
213WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4500:03:2000:34:24
214MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:0600:34:25
215DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4500:03:2200:34:27
216RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3500:03:2000:34:27
217SZOTA Robert 560SMT SZCZECINSZCZECINM3000:03:1600:34:28
218ROGOWSKI Krystian 475SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM1600:02:5700:34:30
219TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4500:03:2500:34:33
220KARCZEWSKI Krzysztof 236PG SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM5500:03:2100:34:33
221KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4500:03:1300:34:34
222DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4500:04:0100:34:35
223ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3500:03:2400:34:37
224BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3500:03:1600:34:40
225RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM6500:03:2800:34:40
226MAŁKIŃSKI Józef 358RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6000:03:3100:34:40
227TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4000:03:0800:34:41
228GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:2500:34:41
229WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK5000:03:1600:34:42
230GAWEŁ Zbigniew 143MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM6000:03:2300:34:43
231ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4000:03:0900:34:46
232DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3500:03:3100:34:46
233OPALIŃSKI Stanisław 403KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM6000:03:0600:34:47
234DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3500:03:2500:34:47
235KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2700:34:48
236GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2000:03:2900:34:53
237SZUBERT Julia 561KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK1600:03:1200:34:54
238ANDRYSKOWSKI Marek 8STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM5000:03:1900:34:54
239ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3500:03:2300:34:57
240CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4000:03:2900:34:57
241CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4000:03:1100:34:58
242SOSIN Tomasz 520SZWLASTARGARDM5500:03:3300:34:58
243KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3500:03:5900:34:58
244POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3500:03:2400:34:59
245JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:2000:35:02
246KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3000:03:3000:35:07
247CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3500:03:2700:35:10
248GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3300:35:13
249HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4000:03:2800:35:14
250GRYGORUK Cezary 173SZCZECINM5000:03:2900:35:14
251JĘDRASZKO Magda 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3000:03:3000:35:14
252STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3400:35:14
253GRABOWSKA Marta 165ZŁOTÓWK2000:03:1500:35:15
254NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2600:35:17
255WYGANOWSKI Andrzej 628K.B.WYGANKOŁOBRZEGM7000:03:2700:35:17
256CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2000:03:4200:35:19
257MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2000:03:4000:35:20
258ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4500:03:3100:35:21
259BUZAŁA Walenty 64STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM5500:03:3000:35:22
260ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4500:03:2800:35:23
261SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4500:03:1200:35:25
262ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3500:03:2000:35:27
263WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4500:03:1500:35:27
264LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4000:03:2600:35:27
265CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4000:03:2600:35:29
266KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4000:03:1200:35:30
267LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2000:03:2500:35:31
268PYTLARZ Waldemar 463PIŁAM5500:03:3800:35:39
269CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4000:03:3100:35:40
270PENDRAK Kamil 425STARGARDM3000:03:3000:35:40
271OKOŃ Stanisław 397KB WYGANKOŁOBRZEGM5000:03:3200:35:42
272LITZBARSKI Marek 330DUDYCZ RUNPUCKM5000:03:3100:35:44
273GĄSIOREK Tomasz 671BRZOZA BIEGABRZOZAM5500:03:3600:35:47
274NOWICKI Tomasz 661SZWLASTARGARDM5000:03:2600:35:47
275TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4000:03:4900:35:47
276KUCZER Agata 660STARGARDK3000:03:2700:35:48
277WIELGAT Łukasz 609KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3000:03:4200:35:48
278PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:03:3200:35:53
279JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4000:03:3900:35:54
280SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4000:03:4500:35:55
281HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:2400:35:57
282KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:03:2400:35:59
283KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4500:03:2100:36:10
284HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3500:03:2500:36:10
285REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4500:03:2800:36:11
286FURMAN Tomasz 134WARSZAWAM5000:03:2000:36:12
287STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4500:03:4900:36:15
288SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:2800:36:16
289ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK5000:03:2700:36:20
290KONOPIŃSKI Leszek 261BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:20
291ŻURKOWSKI Tomasz 650BIEGAM Z ŻONĄMYŚLIBÓRZM5000:03:2700:36:21
292MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3500:03:2600:36:21
293LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4000:03:3800:36:21
294ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3500:03:2400:36:23
295BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:2600:36:24
296DZIKOWSKI Karol 122SZCZECINM3000:03:2500:36:24
297SIKORSKI Adam 508SIKORROWOKOŁOBRZEGM3000:03:2000:36:25
298KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3500:03:2300:36:26
299DURMAN Sławomir 117STARGARDM3000:03:2400:36:34
300SZCZYGIEŁ Paweł 554STARGARDM3000:03:2400:36:34
301DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4000:03:1400:36:34
302BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:3200:36:37
303CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4000:03:3600:36:38
304OLSZYK Tadeusz 401BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:38
305RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM6500:03:1300:36:44
306CIESZYŃSKA Marta 82BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKK4000:03:3100:36:44
307DEJNAK Mariola 99GRYFICEK5500:03:1800:36:45
308FABICH Adrian 124USB/ BALTIC SEALSUSTKAM3000:03:3000:36:45
309WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:3100:36:46
310ORYSIAK Tomek 404ŁOBEZŁOBEZM3000:03:3700:36:46
311JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4500:03:4600:36:49
312MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3500:03:3900:36:51
313DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2000:03:2600:36:53
314PARADOWSKA Ewelina 414ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3000:03:4800:36:53
315KOSIDŁO Monika 268KOŁOBRZEGK2000:03:2900:36:56
316GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:3400:36:56
317SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4500:03:4200:36:56
318KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 223ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK4000:03:3000:36:59
319GODOŃ Piotr 160GRABOWOŁOBEZM3000:03:4100:36:59
320HRYCAJ Tomasz 197KOŁOBRZEGM3000:03:3500:36:59
321MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6500:03:3900:36:59
322PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:3100:37:00
323GRZELAK Sebastian 175ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:03:3300:37:01
324ŁUCZEJKO Sławomir 342TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5000:03:3700:37:06
325BIELEWICZ Anna 37STOPA SŁUPSKLUBUŃK4000:03:2600:37:07
326ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4000:03:2600:37:07
327CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:2700:37:08
328LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:2900:37:10
329NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4500:03:4700:37:10
330DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4000:03:4000:37:10
331ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4500:03:3100:37:12
332MAZUREK Ryszard 362SŁUPSKM6000:03:4900:37:14
333BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4500:03:4100:37:25
334SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:4500:37:34
335KACZMARCZYK Stanisław 225SZWLASTARGARDM6000:03:3800:37:39
336LENARTOWICZ Stanisław 319STARA ŁUBIANKAM5500:03:4600:37:51
337NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4000:03:3600:37:54
338KORNIOWSKA Ewelina 688KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK4000:03:4400:37:54
339DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4000:03:3100:37:58
340RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4000:03:5700:37:58
341BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4500:03:5600:37:58
342TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4000:03:5700:37:59
343KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK5000:03:4100:38:00
344KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3500:03:5700:38:00
345JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3500:03:5700:38:01
346ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM6500:03:4600:38:04
347JĘDRUSZAK Marek 215KOŁOBRZEGM6000:03:4300:38:07
348STACHOWSKI Andrzej 525SZCZECINM5000:03:3700:38:09
349ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3500:03:4600:38:10
350KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:4200:38:18
351IWANICKA Bożena 198ROBIGANY GOLENIOWGOLENIÓWK6000:03:3500:38:24
352KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:4500:38:24
353PRUSS Kasia 451WKURW_TEAMSZCZECINK4000:03:5100:38:25
354KĘPKA Karolina 247STOPA SŁUPSKSŁUPSKK4000:03:4900:38:27
355KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3500:03:2700:38:29
356DRACZYŃSKI Zygmunt 112TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM7000:03:4400:38:30
357KĘDZIERSKI Krzysztof 245SMT SZCZECINTANOWOM5000:03:4200:38:33
358KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3500:03:4000:38:35
359SUJAK Włodzimierz 543MARECKI VS EQUATORZAŁOMM6000:04:0400:38:35
360BERENT Robert 30TUPOT USTKAUSTKAM5000:03:5100:38:35
361BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:4300:38:36
362BIELAK Wojciech 35UKS EKONOM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:03:3800:38:36
363BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3500:03:3800:38:37
364CHORĄŻEWSKA Andżelika 75GOLENIÓWK4000:03:4200:38:38
365PASIKOWSKI Piotr 415BALTICUSKOŁOBRZEGM5000:03:2600:38:41
366BROŻYNA Renata 48LONDONK4500:03:4500:38:42
367ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2000:03:4300:38:42
368BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4400:38:43
369SAJNÓG Joanna 500KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:4800:38:44
370KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:4800:38:44
371HOFMAN Paweł 195WROCŁAWM3000:03:4500:38:45
372KĘDZIERSKI Dawid 700KOSTRZYŃ N/ODRĄM1600:03:5800:38:45
373TRZECIAK Anna 583KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4500:03:4600:38:45
374BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2000:03:3000:38:54
375NOWAK-IGNACAK Monika 391BIAŁOGARDK4000:03:3900:38:55
376KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2000:03:5200:38:59
377SOWA Krzysztof 654SZCZECINM3000:03:3400:38:59
378PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6500:03:4200:39:00
379KISIELIŃSKI Igor 251TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:03:4500:39:02
380GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4000:03:4900:39:04
381JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:1800:39:06
382SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2000:03:4600:39:11
383WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:39:14
384MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4000:03:5800:39:14
385ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK5000:03:5500:39:17
386UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK5000:03:5600:39:18
387GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK5000:03:4800:39:20
388SZYMAŃSKA Karolina 566BS FAMILY TEAMCHOCIWELK1600:03:5800:39:22
389WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4500:03:4600:39:23
390ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM6500:03:5500:39:23
391KAZIMIERSKI Marek 242GRZYBOWOM3000:03:2700:39:24
392GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3000:03:5400:39:24
393KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:5900:39:26
394PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4000:03:3400:39:28
395HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2000:03:4400:39:28
396GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2000:03:4100:39:30
397KOWALSKI Zbigniew 278STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5500:03:3600:39:30
398RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3500:03:5300:39:31
399BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK2000:03:5300:39:31
400ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4000:03:5200:39:31
401OPACZYK Paweł 402PRESTO TRAVELPOZNAŃM6000:03:5200:39:32
402KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4000:03:4700:39:35
403BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:4900:39:38
404ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3500:03:4600:39:39
405WITKOWSKI Andrzej 617GORZÓW WLKP.M5000:03:5400:39:39
406OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3500:03:5000:39:39
407ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:03:4800:39:40
408RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3500:03:5100:39:40
409ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5000:03:3700:39:44
410RUTKOWSKI Lucjan 493ARCAN TEAMTRZCIANKAM5500:04:0100:39:44
411WOLAŃSKI Mariusz 622KOŁOBRZEGM5000:04:0000:39:44
412ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2000:03:4600:39:45
413JAZOWSKA Kamila 213KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:3700:39:46
414MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3500:03:3600:39:46
415KORNAK Wiktoria 264KOŁOBRZEGK1600:03:3000:39:46
416DENISIUK Krzysztof 101SZCZECINSZCZECINM6000:03:4700:39:49
417OGRODOWCZYK Jagoda 395KOŁOBRZEGK3000:03:5600:39:54
418LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6500:03:5500:39:55
419MĄCZKOWSKA Wioletta 364JATRENUJEREDAK4000:04:0100:39:55
420MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2000:03:5400:39:57
421PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6500:03:3100:39:58
422BRZUSZKIEWICZ Agata 53ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3000:03:4200:40:09
423DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM4000:03:4000:40:11
424LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:40:12
425SZŁAPKA Dariusz 557ŚWINOUJŚCIEM5000:03:5500:40:18
426MAKOWSKI Dariusz 351KB HERMES GRYFINOCHOJNAM5000:04:0300:40:21
427REPKA Anna 471LUPUS TEAMBYDGOSZCZK4000:03:5100:40:23
428DOBEK Tomasz 104KOŁOBRZEGM3000:03:5800:40:23
429MŁODZIEJEWSKA Iwona 374KB WYGANKOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNOK4500:03:5100:40:24
430SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4000:03:5500:40:25
431CZARNECKA Teresa 88SZCZECINK3000:03:5600:40:25
432DRABAREK Agata 111BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK2000:04:0300:40:31
433OLEJNIK Janusz 398TRZEBIATÓWM5000:03:5200:40:32
434PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5000:03:5600:40:32
435KUJAWA Ewelina 298NOWOGARDK4000:03:4900:40:35
436SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4500:03:5500:40:35
437MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4500:03:4200:40:36
438ŻMUDA Monika 645CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK4000:03:5300:40:36
439GRABOWICZ Jerzy 164TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:0200:40:36
440DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4000:03:4900:40:38
441PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4000:04:0300:40:40
442HAŁAS Tomasz 181SŁAWNOM5500:04:0100:40:40
443LEWANDOWSKI Mirosław 323GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:04:0600:40:40
444ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:1100:40:41
445GRABOWSKI Marek 167ZŁOTÓWM5000:03:4500:40:42
446PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4000:03:5500:40:43
447KUREK Aneta 309MANOWOK4000:03:5600:40:44
448JANISZEWSKI Mieczysław 203BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5500:03:5800:40:46
449JANISZEWSKA Marlena 202BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINK3000:03:5500:40:46
450WŁODARCZYK Józef 618SZURAM SOBIEKOSZALINM6000:04:0500:40:46
451DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3500:03:4800:40:49
452DZIEKOŃSKI Jacek 121KONSTANCIN JEZIORNAM6000:03:5300:40:49
453OKOŁO-KUŁAK Ola 396ŁOBEZŁOBEZK4500:04:1000:40:49
454ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4000:04:0400:40:54
455ROZMUS Tomasz 484SZCZECINM3000:03:5000:40:55
456GRZELAK Karina 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK4000:03:5500:40:55
457WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2000:03:5100:40:57
458JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4500:03:5000:40:57
459SZCZERBA Łukasz 550GRZYBOWOM3000:04:1700:41:02
460SKORUPA Edward 512SZCZECINEKM5500:04:0000:41:03
461PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3500:04:0600:41:05
462GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6500:04:0000:41:09
463POKORNY Edward 439TUPOT USTKAUSTKAM7000:03:5700:41:09
464GAŁECKI Jacek 138KARLINO BIEGAJKARLINOM5000:03:4200:41:11
465BURSZTA Marta 63KARLINO BIEGAJKARLINOK2000:03:4300:41:12
466RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3500:04:0600:41:13
467KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4500:04:0900:41:18
468BUDZICH Marcin 56KOŁOBRZEGM3000:03:5700:41:19
469KARMELITA Ewa 237ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK6000:03:5000:41:20
470KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3500:03:5900:41:22
471SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4000:03:5900:41:22
472REMBARZ Piotr 469KOŁOBRZEGM3000:03:4900:41:23
473DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2000:04:0200:41:24
474KLUCZYŃSKI Mariusz 252BIAŁOGARDM3000:03:5200:41:24
475DOBREK Izabela 105PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINK2000:04:0300:41:25
476HANĆ Ryszard 182SZCZECINM5000:03:4800:41:26
477SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:0400:41:28
478ŻUKOWSKA Małgorzata 647NOWOGARDK3000:04:0800:41:29
479KAŁUŻYNSKI Piotr 230WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM5000:04:0500:41:30
480URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6500:03:5000:41:37
481WIELGOSZ Leszek 610KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM5500:03:5100:41:37
482STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:5600:41:39
483SPIESZYŃSKI Michał 522KOŁOBRZEGM3000:03:5500:41:40
484KOSAKOWSKA Barbara 265MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINK5500:03:4900:41:48
485ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3500:03:4700:41:54
486TYLKA Małgosia 588LEGNICAK3000:03:5100:41:59
487ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4000:03:5100:41:59
488SZADKOWSKA Anna 546BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK6000:04:0300:42:00
489ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4500:03:3700:42:01
490DOBRUK Agnieszka 106KOŁOBRZEGK4500:04:1100:42:01
491GAWĘDA Emil 144GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM3000:03:5800:42:01
492GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4000:04:0300:42:02
493MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:5000:42:03
494KACZMAREK Zenon 226MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM7000:04:0500:42:05
495KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:5600:42:08
496ŁUKASZYK Eliza 343KOŁOBRZEGK3000:03:3200:42:13
497GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4600:42:13
498KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:3300:42:14
499STRZELCZYK Wioletta 539PIŁAK4000:04:0200:42:15
500GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5000:04:1100:42:16
501KUBISIAK Damian 295WOLINM3500:03:5400:42:24
502DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4000:04:0800:42:25
503GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4000:03:5500:42:28
504TYKA Edward 587NIESTOWARZYSZONYŚWIĘTOCHŁOWICEM7500:04:0800:42:32
505ADAMCZYK Arkadiusz 1BLUE TEAM PIŁAPIŁAM5000:04:0000:42:32
506GIEDRYS Eliza 1513:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:35
507PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3000:03:4900:42:41
508STASIAK Sylwia 528BRAKSZCZECINK4000:03:5500:42:42
509SERKIS Piotr 503ŁOBEZŁOBEZM3000:04:0900:42:42
510BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5000:03:4900:42:43
511KĘDZIORA Sara 244KOŁOBRZEGK3000:04:0000:42:46
512SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5600:42:47
513GIEDRYS Marta 1503:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:47
514WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5800:42:48
515HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4500:03:5600:42:48
516KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4000:03:5900:42:49
517MICHALSKA Agnieszka 369ŚWINOUJŚCIEK5500:04:0800:42:49
518SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:5500:42:50
519KUBIK Monika 294DOLASZEWOK4000:04:0500:42:50
520MOTYCZYŃSKA Patrycja 381KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:52
521PASZTOR Ania 418KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:52
522SŁOMSKI Zenon 515KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM7000:03:5100:42:58
523FALKIEWICZ Jolanta 126DĘBLINK6000:03:5400:43:02
524LEPPERT Katarzyna 320SZCZECINK3000:03:5800:43:02
525ROMAŃSKI Maciej 480TATACOWYMIATAKOŁOBRZEGM3000:04:0900:43:05
526MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:1100:43:05
527KACZMAREK Agnieszka 685KOSZALINK4000:03:4500:43:06
528BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4000:03:4300:43:07
529SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4000:03:4600:43:07
530GARBACZ-ZATORSKA Milena 141GRZYBOWOK4000:03:5800:43:07
531STRZELCZYK Edyta 540P+EBRZEGK4500:03:4300:43:08
532BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4000:04:0500:43:16
533KURZAJCZYK Joanna 3104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4500:03:4800:43:22
534MACIOSZEK Agnieszka 347KARLINOK4000:04:0600:43:36
535PYDYNOWSKA Elżbieta 461KOŁOBRZEGK5500:04:0800:43:38
536WÓJCIK Aleksandra 626KOŁOBRZEGK2000:03:5300:43:39
537DOMAŃSKA Katarzyna 108KOŁOBRZEGK4000:04:0700:43:39
538PTASZYŃSKA Katarzyna 458KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK6000:04:1400:43:39
539BEDNARZ Katarzyna 29KOŁOBRZEGK4000:04:1300:44:00
540MAŁECKI Artur 357STARGARDM4000:04:1300:44:07
541WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:4800:44:13
542WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4500:04:1000:44:14
543GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3500:04:0500:44:21
544BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6500:04:0700:44:22
545PRENDECKA Sylwia 445WAŁCZK3000:03:4000:44:25
546LOBA Jerzy 332LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM7000:04:1700:44:28
547STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5000:04:1300:44:36
548PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:1300:44:38
549KAŹMIERCZAK Ewelina 243SZCZECINK2000:04:1700:44:39
550PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4000:04:0500:44:40
551SZEWCZYK Monika 556SZCZECINK2000:04:1800:44:40
552WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4500:03:4100:44:46
553ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6500:04:0000:45:12
554ŁABUŃ Aleksandra 334SZCZECINK3000:04:0700:45:15
555KOŚKA Marek 272PRECON POLSKA-JASTROWIEWAŁCZM3000:04:2000:45:24
556HELLER Zdzisław 188NIEZRZESZONYKOSZALINM6000:03:5500:45:25
557RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4000:04:0300:45:27
558KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna 285PRZECŁAWK4000:03:5100:45:30
559SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4000:04:3200:45:40
560PELC Marzena 424RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4000:04:0200:45:56
561RODAK Agnieszka 473KOŁOBRZEGK5500:04:1700:45:57
562SODNOMGOMBO Alimaa 684FIZJOBIEGACZESZCZECINK5500:04:1300:46:02
563KURCZ Barbara 308BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4500:04:1100:46:02
564BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2000:04:2600:46:07
565DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:1500:46:14
566KUSZKA Katarzyna 312KOŁOBRZEGK2000:04:2000:46:17
567CSULITS Claudia 85TREUENK4500:04:0600:46:24
568BURCHARDT Mirka 61RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK6500:04:1000:46:24
569STRYCZEWSKA Barbara 537KOŁOBRZEGK4000:04:0500:46:25
570JAROSZ Artur 211SZCZECINM3500:03:5100:46:30
571SCHMIDT Dariusz 670KOŁOBRZEGM5000:04:1200:46:36
572BIERNACKI Rene 38POLANICA-ZDROJM7000:04:2200:46:43
573FOLTYNOWICZ Bernard 132MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM7000:04:1600:46:48
574JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3500:04:0300:47:00
575KURASIŃSKA Dorota 307WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:0600:47:02
576MORAWSKA Monika 379KOŁOBRZEGK4000:04:0900:47:06
577ŁOPIŃSKI Aleksy 3404RUN TEAM PIŁAPIŁAM7000:04:4400:47:17
578TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:1900:47:20
579SZYMAŃSKA Irmina 678WRONKIK4000:04:1600:47:40
580KOZŁOWSKA Kinga 281KOŁOBRZEGK4000:04:1100:47:47
581JURKIEWICZ Wioletta 220WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:1100:47:56
582WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6500:04:2200:47:57
583KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4500:03:5200:48:12
584RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4500:03:1000:48:12
585KASIERSKA Ewa Katarzyna 238WKB META LUBLINIECPOZNAŃK7000:04:2100:49:12
586USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3500:04:4000:49:14
587ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4500:04:4000:49:15
588LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4000:04:1300:49:27
589KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4500:04:0900:49:36
590JAŃCZUK Stanisław 209NOCNE WILKIGOLENIÓWM5000:04:1400:49:38
591RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4500:04:4100:52:05
592RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5000:04:4200:52:06
593JURCZAK Jarosław 219GOLENIÓWM6000:04:2800:52:12
594STASZYŃSKA Marianna 529BTC,,0RZEŁ''BIAŁOGARDK6000:04:2100:52:16
595KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6500:04:4300:52:22
596ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+00:04:3600:53:11
597KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:5300:53:31
598KABACIŃSKI Bronisław 47TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:4900:53:32
599SZCZEBLEWSKI Józef 547MANOWOM6000:04:0700:55:03
600BORKOWSKA Ewa 43ZŁOTÓWK6500:04:5300:55:04
601STRUSKI Stanisław 535NIEZRZESZONYZIELONA GÓRAM7000:04:3600:55:31
602WOŹNIAK Piotr 667KOŁOBRZEGM5500:03:4800:56:54
603MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:1000:59:13
604MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4000:05:1000:59:14
605KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM4000:05:1100:59:15
606BARTNIK Marian 676TKKF KOSZALINKOSZALINM80+00:05:4901:08:58
607BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4002:09:59
608SKOWRONSKI Bogdan 513SZWLASTARGARDM55
Znaleziono 608 wynik(ów)