XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.849km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.698km7.151km7.849km
    
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:1700:10:2700:12:53
2ZWIĄZEK Paweł 642WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3000:02:2400:26:1200:28:45
3PAWLIŃSKI Piotr 421GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM3000:02:2800:26:1500:28:48
4PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM3500:02:3000:26:1900:28:56
5POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:02:3200:26:2000:28:58
6BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM2000:02:2200:26:3100:29:06
7ORZECHOWSKI Kamil 405TKKF KOSZALINKOSZALINM3000:02:3600:26:4200:29:20
8FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM4000:02:3200:26:4400:29:22
9KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM3500:02:3100:26:4400:29:22
10RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM2000:02:3300:26:4400:29:22
11HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM4500:02:3600:26:5300:29:33
12KALETKA Damian 229TRZCIANKAM3000:02:3500:26:5100:29:33
13NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3500:02:2600:26:5600:29:35
14SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM3500:02:3500:27:0500:29:50
15TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM3000:02:3800:27:1300:29:55
16BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM4500:02:3500:27:1400:29:59
17NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM4500:02:3300:27:1500:30:00
18WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM2000:02:4200:27:1700:30:02
19KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3500:02:3900:27:2500:30:07
20BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM4500:02:3300:27:2300:30:12
21RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4000:02:3600:27:2500:30:14
22RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM4000:02:3900:27:3300:30:18
23SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3500:02:4500:27:3500:30:19
24ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM3500:02:4500:27:4000:30:25
25ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3500:02:3900:27:3900:30:27
26SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM2000:02:3200:27:4300:30:30
27ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM4000:02:3700:27:4700:30:37
28KOTARSKI Wiesław 273GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM6000:02:3800:27:4800:30:37
29GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM4500:02:3800:27:5200:30:41
30KUBISZ Mateusz 296KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3000:02:3900:27:5300:30:42
31GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM4500:02:4100:27:5800:30:51
32WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM4000:02:4000:28:1100:30:57
33CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:02:4300:28:1200:31:00
34GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3500:02:4400:28:1400:31:06
35OBOLIK Mirosław 393RYMAŃM5500:02:4700:28:1400:31:06
36POBŁOCKA Katarzyna 437UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKK2000:02:4300:28:1500:31:08
37SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:4000:28:1800:31:10
38KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4000:02:4300:28:2200:31:10
39KOPCEWICZ Robert 262ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5000:02:4000:28:2000:31:12
40GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4000:02:4600:28:2300:31:13
41ANTONOWICZ Wojciech 11SZCZECINM5000:02:4000:28:2300:31:15
42BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4000:02:4400:28:2400:31:16
43FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4000:02:4200:28:2900:31:22
44KIESZKOWSKI Adam 250TRI RZEŹNIASZCZECINM3000:02:4300:28:2600:31:22
45PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM3000:02:4100:28:3400:31:25
46ELIASZ Wiktor 123KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:02:3600:28:3300:31:27
47BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM2000:02:4100:28:3700:31:29
48PRĘDKI Grzegorz 448KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3000:02:4500:28:4300:31:33
49KOLEBUK Marek 255MGTRZCIANKAM5500:02:3600:28:3800:31:34
50PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4000:02:4300:28:4500:31:41
51BIEDRZYCKI Andrzej 33OSP STARY BOREKSTARY BOREKM6000:02:4400:28:4600:31:43
52CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM2000:02:4100:28:5000:31:49
53RATAJCZAK Janusz 468KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPDRAWSKOM5500:02:4500:28:5000:31:52
54BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM4500:02:4400:28:5400:31:53
55CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3500:02:4400:29:0100:31:56
56CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4000:02:3900:28:5900:31:56
57RUTKOWSKA Joanna 491GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK4000:02:4500:29:0100:32:01
58BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM4500:02:4500:29:0200:32:03
59KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM2000:02:4800:29:1100:32:07
60ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:4600:29:1200:32:08
61HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4000:02:4000:29:0300:32:09
62KOWALSKI Cezary 277PARKRUN SZCZECINSZCZECINM5000:02:4500:29:1200:32:11
63PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4000:02:5800:29:3400:32:24
64ZWOLIŃSKI Jan 643TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM5000:02:5200:29:3800:32:32
65KOŚCIELNIAK Robert 271TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:02:5200:29:4900:32:45
66DUDZIŃSKA Maja 115DOBRAK4000:02:5500:29:5000:32:47
67WITKIEWICZ Magda 616BIAŁOGARDK4000:02:5700:29:5300:32:49
68PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3500:02:4800:29:5300:32:50
69POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4500:02:4700:29:4700:32:52
70SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4000:02:5200:29:5300:32:53
71STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM4500:03:0700:30:4900:32:58
72ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4000:02:5400:30:0800:33:04
73MORGIEWICZ Piotr 380RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5000:02:4800:30:0400:33:04
74GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4000:02:4100:30:0600:33:07
75PLUTA Grzegorz 433KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM5500:02:4800:30:0600:33:14
76TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4000:02:5600:30:1400:33:15
77PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3500:02:4800:30:1800:33:21
78MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:4900:30:2000:33:22
79CHUDY Henryk 79KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM6000:02:5300:30:1700:33:27
80TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4500:02:5900:30:2000:33:30
81KIERZNOWSKI Andrzej 249KB WYGANKOŁOBRZEGM6000:02:5000:30:2800:33:32
82PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:02:5200:30:3100:33:36
83PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4000:03:1200:30:3700:33:40
84GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2000:02:5700:30:3500:33:43
85STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4000:02:5600:30:3700:33:48
86MICHALSKI Janusz 370ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0400:30:4400:33:48
87ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3500:03:0500:30:4500:33:49
88LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2000:02:5400:30:4100:33:52
89PIŁCZYŃSKI Zbigniew 663SŁUPSKM5500:02:5300:30:4500:33:54
90BARAŃSKI Bogusław 21MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM6000:02:4500:30:4800:33:57
91ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3500:02:5900:30:5400:33:57
92WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4500:02:5900:30:5600:33:57
93SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 551RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5500:02:4400:30:5500:34:02
94BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4000:03:0100:30:5800:34:02
95MARTYNOWICZ Tobiasz 359GRABOWOGRABOWOM3000:02:5800:30:3700:34:03
96BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4500:02:5800:30:5300:34:04
97DURKOWSKI Dawid 116TATO BIEGASZCZECINM3000:03:0900:31:0500:34:04
98SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM5000:03:0000:30:5700:34:05
99KOSAKOWSKI Marian 266MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6000:02:5600:31:0100:34:08
100SAMBOR Krzysztof 501STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM3000:02:5200:30:5700:34:08
101PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4500:02:5300:30:5700:34:08
102MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3000:03:0900:31:0100:34:11
103JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4500:02:5200:30:5200:34:13
104IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3500:03:0000:31:0400:34:14
105ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4500:02:5300:31:0100:34:16
106CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4000:03:0300:31:1800:34:25
107PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6500:02:5400:31:1600:34:27
108ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4500:02:4600:31:1600:34:32
109SZMYTKOWSKI Bartosz 558ŁÓDŹM3000:03:0600:31:2700:34:33
110SOBKOWIAK Robert 518ŚWINOUJŚCIEM5000:03:0200:31:1800:34:33
111KULIŃSKI Bogdan 306GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM5500:02:5900:31:1700:34:34
112ZEMBIK Grzegorz 637KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5000:02:5900:31:2700:34:35
113PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3500:02:5300:31:2500:34:38
114MICHAŁOWSKI Jan 371KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0400:31:3300:34:41
115MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:0000:31:2800:34:42
116DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:5900:31:2800:34:43
117MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4500:02:5100:31:2700:34:44
118TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4000:02:5900:31:3200:34:46
119ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2000:02:5200:31:3000:34:48
120FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4500:03:0400:31:3700:34:51
121SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4000:03:0400:31:3400:34:51
122OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4000:03:1300:31:4200:34:51
123KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:1000:31:3800:34:51
124BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3500:03:0800:31:4900:34:56
125FIŁONOWICZ Monika 131SZCZECINEKK4000:02:5900:31:4000:34:57
126KAMIŃSKA Agata 231PARKRUN SZCZECINSZCZECINK3000:02:5900:31:5200:34:57
127WARDYN Jarek 600SZCZECINM4000:02:5800:31:5200:34:57
128RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM6500:02:5800:31:5000:34:58
129JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4000:02:4800:31:4500:35:00
130SZCZYGIELSKI Radosław 552KOŁOBRZEGM3000:03:0000:31:4600:35:01
131KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM2000:03:0500:31:5500:35:02
132ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0700:31:5200:35:04
133BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:0700:32:0200:35:06
134OSTROWSKI Marian 410SENIOR 54ZŁOCIENIECM6000:03:0700:31:5300:35:09
135SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4000:02:5900:31:5500:35:10
136STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM6500:03:1600:31:5800:35:19
137BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0500:32:0600:35:20
138CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2000:02:3500:31:5600:35:21
139POLAŃSKI Dariusz 441ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM5000:02:5300:32:0100:35:23
140HAŁY Dorian 656KOŁOBRZEGM1600:03:0400:32:0800:35:25
141UKRAIŃSKI Sławomir 590KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM5000:03:0200:32:0900:35:31
142MICHALAK Jacek 368SZCZECINM5500:03:0100:32:1000:35:31
143ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2000:02:3100:32:2600:35:37
144POLGUJ Piotr 442PARKRUN MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM7000:03:0400:32:1500:35:38
145GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4500:03:0200:32:1500:35:38
146KAZIMIERSKI Piotr 241KOŁOBRZEGM3000:03:0100:32:1100:35:42
147KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4500:03:0800:32:3000:35:45
148LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3500:03:1000:32:2200:35:45
149FRYDRYCH Wojciech 133KOŁOBRZEG MARATON TEAMGRZYBOWOM3000:03:0500:32:3400:35:46
150DUDA Andrzej 114KOŁOBRZEGM5000:02:4600:32:2400:35:48
151BEDNARCZYK Tomasz 28TRZCIANKAM3000:03:1400:32:3500:35:48
152LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3000:03:0100:32:1600:35:49
153ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:0100:32:3000:35:50
154AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4000:03:0900:32:3300:35:50
155OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM1600:03:2700:32:4400:35:53
156BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4500:03:1400:32:3800:35:55
157LANGIEWICZ Jacek 317MKJ POLICEPOLICEM6000:03:1600:32:3900:35:57
158KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3500:03:1800:32:4500:35:57
159MALINOWSKI Zbigniew 356KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6000:03:1100:32:4600:35:58
160SZYDŁOWSKI Witold 564LIPKAM5500:03:0100:32:4000:36:00
161BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4000:03:0800:32:4000:36:00
162KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4500:03:1400:32:4400:36:02
163SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:1700:32:4700:36:03
164ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK5000:03:0200:32:4300:36:04
165LIPIŃSKI Krzysztof 327KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYM5500:03:2400:32:4900:36:04
166PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:0000:32:4000:36:08
167TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4000:03:0700:32:4100:36:09
168WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3500:03:0300:32:4900:36:15
169CHRZANOWSKI Mariusz 669KOŁOBRZEGM5000:03:1300:32:5800:36:16
170WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4000:03:0500:32:5000:36:18
171MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4500:03:1900:32:5700:36:19
172JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM6500:03:0900:32:5900:36:31
173BRZÓSKA Eugeniusz 52KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5500:03:0800:33:1200:36:36
174PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3500:03:1100:33:1900:36:38
175TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4500:03:1300:33:1700:36:39
176GROCHOWSKI Krzysztof 171MASZEWOM3000:03:1400:33:1200:36:40
177TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2000:03:2100:33:2200:36:40
178TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4000:02:5800:33:1500:36:42
179LITWINOWICZ Renata 329KB WYGANKOŁOBRZEGK4000:03:2000:33:2200:36:43
180KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:0200:33:2600:36:44
181CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:2600:36:45
182ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:5700:33:1800:36:45
183HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3500:03:2400:33:2500:36:49
184BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4500:03:0600:33:2700:36:54
185KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4000:03:1900:33:3900:36:55
186JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja 221KOŁOBRZEGK3000:02:5700:33:3200:36:59
187STAŃCZYK Sławomir 527STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3000:03:2300:33:4400:37:01
188PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4500:03:2200:33:4500:37:06
189PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4500:03:1300:33:4200:37:07
190CHABOWSKA Karolina 70KOŁOBRZEGK3000:03:0300:33:4300:37:12
191OTTO Michał 666BONINM3000:03:0400:33:4400:37:17
192PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3000:03:0400:33:5000:37:17
193AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2000:03:2800:33:5300:37:18
194UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4500:03:0400:33:4700:37:20
195MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4000:02:5300:34:0300:37:24
196SZCZEPAŃSKI Zbigniew 549MACIEJUNIOSULĘCINM6000:03:0700:33:5300:37:27
197STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2000:03:2200:33:5500:37:27
198CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4000:03:1800:34:0100:37:27
199OTOKA Kasia 411SZCZECINK4000:03:1100:34:0200:37:31
200KALETKA Dariusz 228KALETKA TEAMTRZCIANKAM5500:03:2100:34:0700:37:33
201KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:2500:34:1000:37:35
202MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5500:03:2000:34:0600:37:37
203DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4000:03:1900:34:0600:37:37
204SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4000:03:2100:34:0700:37:39
205MIECZKOWSKI Michał 674KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5500:03:2300:34:1600:37:42
206NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4000:03:2400:34:2300:37:45
207SZOTA Robert 560SMT SZCZECINSZCZECINM3000:03:1600:34:2800:37:47
208DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4500:04:0100:34:3500:37:49
209ADAMOWICZ Daniel 4KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM3000:03:1800:34:2100:37:50
210HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4500:03:1700:34:2300:37:52
211WALERIAŃCZYK Roman 599GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM5000:03:1100:34:1600:37:52
212STRUŚ Artur 536KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5000:03:2000:34:2300:37:53
213CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2000:03:1500:34:0900:37:53
214DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4500:03:2200:34:2700:37:53
215GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:2500:34:4100:37:55
216TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4500:03:2500:34:3300:37:57
217KARCZEWSKI Krzysztof 236PG SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM5500:03:2100:34:3300:37:57
218RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3500:03:2000:34:2700:37:58
219ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3500:03:2400:34:3700:37:59
220MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:0600:34:2500:38:00
221DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3500:03:3100:34:4600:38:00
222ROGOWSKI Krystian 475SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM1600:02:5700:34:3000:38:04
223WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4500:03:2000:34:2400:38:04
224RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM6500:03:2800:34:4000:38:05
225MAŁKIŃSKI Józef 358RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6000:03:3100:34:4000:38:07
226TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4000:03:0800:34:4100:38:09
227BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3500:03:1600:34:4000:38:11
228GAWEŁ Zbigniew 143MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM6000:03:2300:34:4300:38:12
229WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK5000:03:1600:34:4200:38:13
230KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2700:34:4800:38:15
231KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4500:03:1300:34:3400:38:16
232GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2000:03:2900:34:5300:38:17
233OPALIŃSKI Stanisław 403KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM6000:03:0600:34:4700:38:18
234DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3500:03:2500:34:4700:38:19
235CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4000:03:2900:34:5700:38:20
236KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3500:03:5900:34:5800:38:20
237ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4000:03:0900:34:4600:38:22
238ANDRYSKOWSKI Marek 8STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM5000:03:1900:34:5400:38:22
239POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3500:03:2400:34:5900:38:23
240SZUBERT Julia 561KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK1600:03:1200:34:5400:38:24
241CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4000:03:1100:34:5800:38:28
242SOSIN Tomasz 520SZWLASTARGARDM5500:03:3300:34:5800:38:29
243ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3500:03:2300:34:5700:38:33
244JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4000:03:2000:35:0200:38:34
245CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3500:03:2700:35:1000:38:35
246HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4000:03:2800:35:1400:38:40
247JĘDRASZKO Magda 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3000:03:3000:35:1400:38:41
248GRYGORUK Cezary 173SZCZECINM5000:03:2900:35:1400:38:43
249WYGANOWSKI Andrzej 628K.B.WYGANKOŁOBRZEGM7000:03:2700:35:1700:38:45
250GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3300:35:1300:38:46
251CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2000:03:4200:35:1900:38:47
252STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4000:03:3400:35:1400:38:47
253NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2600:35:1700:38:48
254MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2000:03:4000:35:2000:38:48
255KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3000:03:3000:35:0700:38:48
256ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4500:03:3100:35:2100:38:50
257ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4500:03:2800:35:2300:38:53
258ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3500:03:2000:35:2700:39:00
259GRABOWSKA Marta 165ZŁOTÓWK2000:03:1500:35:1500:39:00
260LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2000:03:2500:35:3100:39:00
261CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4000:03:2600:35:2900:39:05
262PYTLARZ Waldemar 463PIŁAM5500:03:3800:35:3900:39:06
263SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4500:03:1200:35:2500:39:07
264LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4000:03:2600:35:2700:39:07
265PENDRAK Kamil 425STARGARDM3000:03:3000:35:4000:39:09
266WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4500:03:1500:35:2700:39:10
267KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4000:03:1200:35:3000:39:10
268LITZBARSKI Marek 330DUDYCZ RUNPUCKM5000:03:3100:35:4400:39:16
269CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4000:03:3100:35:4000:39:16
270PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:03:3200:35:5300:39:18
271OKOŃ Stanisław 397KB WYGANKOŁOBRZEGM5000:03:3200:35:4200:39:21
272SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4000:03:4500:35:5500:39:22
273GĄSIOREK Tomasz 671BRZOZA BIEGABRZOZAM5500:03:3600:35:4700:39:25
274NOWICKI Tomasz 661SZWLASTARGARDM5000:03:2600:35:4700:39:25
275KUCZER Agata 660STARGARDK3000:03:2700:35:4800:39:26
276WIELGAT Łukasz 609KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3000:03:4200:35:4800:39:30
277TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4000:03:4900:35:4700:39:32
278JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4000:03:3900:35:5400:39:41
279HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:2400:35:5700:39:43
280HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3500:03:2500:36:1000:39:44
281BUZAŁA Walenty 64STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM5500:03:3000:35:2200:39:51
282STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4500:03:4900:36:1500:39:52
283REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4500:03:2800:36:1100:39:54
284FURMAN Tomasz 134WARSZAWAM5000:03:2000:36:1200:39:55
285SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:2800:36:1600:39:56
286KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4000:03:2400:35:5900:39:56
287ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3500:03:2400:36:2300:39:57
288LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4000:03:3800:36:2100:39:58
289BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4000:03:2600:36:2400:39:58
290ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK5000:03:2700:36:2000:40:03
291ŻURKOWSKI Tomasz 650BIEGAM Z ŻONĄMYŚLIBÓRZM5000:03:2700:36:2100:40:04
292MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3500:03:2600:36:2100:40:04
293KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4500:03:2100:36:1000:40:05
294DZIKOWSKI Karol 122SZCZECINM3000:03:2500:36:2400:40:06
295KONOPIŃSKI Leszek 261BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:2000:40:06
296OLSZYK Tadeusz 401BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6000:03:3000:36:3800:40:14
297DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4000:03:1400:36:3400:40:17
298CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4000:03:3600:36:3800:40:18
299ORYSIAK Tomek 404ŁOBEZŁOBEZM3000:03:3700:36:4600:40:21
300DURMAN Sławomir 117STARGARDM3000:03:2400:36:3400:40:22
301SZCZYGIEŁ Paweł 554STARGARDM3000:03:2400:36:3400:40:22
302SIKORSKI Adam 508SIKORROWOKOŁOBRZEGM3000:03:2000:36:2500:40:22
303CIESZYŃSKA Marta 82BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKK4000:03:3100:36:4400:40:26
304FABICH Adrian 124USB/ BALTIC SEALSUSTKAM3000:03:3000:36:4500:40:27
305BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4000:03:3200:36:3700:40:27
306WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:3100:36:4600:40:28
307KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3500:03:2300:36:2600:40:29
308MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3500:03:3900:36:5100:40:29
309SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4500:03:4200:36:5600:40:29
310PARADOWSKA Ewelina 414ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3000:03:4800:36:5300:40:31
311JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4500:03:4600:36:4900:40:32
312RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM6500:03:1300:36:4400:40:34
313DEJNAK Mariola 99GRYFICEK5500:03:1800:36:4500:40:36
314KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 223ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK4000:03:3000:36:5900:40:37
315PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4500:03:3100:37:0000:40:39
316GRZELAK Sebastian 175ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:03:3300:37:0100:40:40
317GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:3400:36:5600:40:42
318HRYCAJ Tomasz 197KOŁOBRZEGM3000:03:3500:36:5900:40:45
319MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6500:03:3900:36:5900:40:45
320ŁUCZEJKO Sławomir 342TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5000:03:3700:37:0600:40:49
321CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:2700:37:0800:40:50
322DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2000:03:2600:36:5300:40:51
323LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:2900:37:1000:40:51
324NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4500:03:4700:37:1000:40:54
325DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4000:03:4000:37:1000:40:54
326GODOŃ Piotr 160GRABOWOŁOBEZM3000:03:4100:36:5900:40:57
327MAZUREK Ryszard 362SŁUPSKM6000:03:4900:37:1400:40:57
328BIELEWICZ Anna 37STOPA SŁUPSKLUBUŃK4000:03:2600:37:0700:40:58
329ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4000:03:2600:37:0700:40:58
330ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4500:03:3100:37:1200:40:59
331KOSIDŁO Monika 268KOŁOBRZEGK2000:03:2900:36:5600:41:00
332BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4500:03:4100:37:2500:41:09
333SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:4500:37:3400:41:09
334KACZMARCZYK Stanisław 225SZWLASTARGARDM6000:03:3800:37:3900:41:26
335LENARTOWICZ Stanisław 319STARA ŁUBIANKAM5500:03:4600:37:5100:41:36
336JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3500:03:5700:38:0100:41:37
337KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3500:03:5700:38:0000:41:37
338NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4000:03:3600:37:5400:41:38
339DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4000:03:3100:37:5800:41:39
340BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4500:03:5600:37:5800:41:40
341KORNIOWSKA Ewelina 688KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK4000:03:4400:37:5400:41:42
342TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4000:03:5700:37:5900:41:42
343KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK5000:03:4100:38:0000:41:47
344ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM6500:03:4600:38:0400:41:53
345STACHOWSKI Andrzej 525SZCZECINM5000:03:3700:38:0900:41:54
346KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3500:03:4000:38:3500:42:04
347ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3500:03:4600:38:1000:42:04
348JĘDRUSZAK Marek 215KOŁOBRZEGM6000:03:4300:38:0700:42:06
349HOFMAN Paweł 195WROCŁAWM3000:03:4500:38:4500:42:07
350KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:4200:38:1800:42:10
351PRUSS Kasia 451WKURW_TEAMSZCZECINK4000:03:5100:38:2500:42:16
352IWANICKA Bożena 198ROBIGANY GOLENIOWGOLENIÓWK6000:03:3500:38:2400:42:18
353KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:4500:38:2400:42:18
354BERENT Robert 30TUPOT USTKAUSTKAM5000:03:5100:38:3500:42:18
355SUJAK Włodzimierz 543MARECKI VS EQUATORZAŁOMM6000:04:0400:38:3500:42:20
356KĘPKA Karolina 247STOPA SŁUPSKSŁUPSKK4000:03:4900:38:2700:42:23
357BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3500:03:3800:38:3700:42:24
358DRACZYŃSKI Zygmunt 112TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM7000:03:4400:38:3000:42:26
359KĘDZIERSKI Dawid 700KOSTRZYŃ N/ODRĄM1600:03:5800:38:4500:42:29
360CHORĄŻEWSKA Andżelika 75GOLENIÓWK4000:03:4200:38:3800:42:31
361KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3500:03:2700:38:2900:42:32
362KĘDZIERSKI Krzysztof 245SMT SZCZECINTANOWOM5000:03:4200:38:3300:42:32
363BROŻYNA Renata 48LONDONK4500:03:4500:38:4200:42:33
364SAJNÓG Joanna 500KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:4800:38:4400:42:33
365KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:4800:38:4400:42:33
366TRZECIAK Anna 583KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4500:03:4600:38:4500:42:35
367BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4400:38:4300:42:37
368KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2000:03:5200:38:5900:42:38
369ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2000:03:4300:38:4200:42:38
370BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:03:4300:38:3600:42:45
371PASIKOWSKI Piotr 415BALTICUSKOŁOBRZEGM5000:03:2600:38:4100:42:47
372BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2000:03:3000:38:5400:42:49
373NOWAK-IGNACAK Monika 391BIAŁOGARDK4000:03:3900:38:5500:42:51
374SOWA Krzysztof 654SZCZECINM3000:03:3400:38:5900:42:53
375SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2000:03:4600:39:1100:42:53
376GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4000:03:4900:39:0400:42:53
377PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6500:03:4200:39:0000:42:56
378JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:1800:39:0600:43:00
379WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:39:1400:43:07
380MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4000:03:5800:39:1400:43:08
381ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM6500:03:5500:39:2300:43:11
382KISIELIŃSKI Igor 251TKKF KOSZALINKOSZALINM5000:03:4500:39:0200:43:13
383GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3000:03:5400:39:2400:43:17
384BIELAK Wojciech 35UKS EKONOM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1600:03:3800:38:3600:43:17
385ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK5000:03:5500:39:1700:43:17
386KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:5900:39:2600:43:18
387UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK5000:03:5600:39:1800:43:18
388GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK5000:03:4800:39:2000:43:19
389WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4500:03:4600:39:2300:43:20
390PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4000:03:3400:39:2800:43:22
391SZYMAŃSKA Karolina 566BS FAMILY TEAMCHOCIWELK1600:03:5800:39:2200:43:23
392OPACZYK Paweł 402PRESTO TRAVELPOZNAŃM6000:03:5200:39:3200:43:28
393RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3500:03:5300:39:3100:43:29
394BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK2000:03:5300:39:3100:43:29
395ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4000:03:5200:39:3100:43:29
396ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2000:03:4600:39:4500:43:32
397RUTKOWSKI Lucjan 493ARCAN TEAMTRZCIANKAM5500:04:0100:39:4400:43:32
398WOLAŃSKI Mariusz 622KOŁOBRZEGM5000:04:0000:39:4400:43:35
399OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3500:03:5000:39:3900:43:36
400BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:4900:39:3800:43:36
401RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3500:03:5100:39:4000:43:37
402KOWALSKI Zbigniew 278STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5500:03:3600:39:3000:43:38
403ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3500:03:4600:39:3900:43:38
404KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4000:03:4700:39:3500:43:39
405ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:03:4800:39:4000:43:39
406KAZIMIERSKI Marek 242GRZYBOWOM3000:03:2700:39:2400:43:42
407GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2000:03:4100:39:3000:43:43
408DENISIUK Krzysztof 101SZCZECINSZCZECINM6000:03:4700:39:4900:43:46
409MĄCZKOWSKA Wioletta 364JATRENUJEREDAK4000:04:0100:39:5500:43:49
410ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5000:03:3700:39:4400:43:52
411RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4000:03:5700:37:5800:43:52
412JAZOWSKA Kamila 213KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:3700:39:4600:43:54
413MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3500:03:3600:39:4600:43:54
414KORNAK Wiktoria 264KOŁOBRZEGK1600:03:3000:39:4600:43:54
415WITKOWSKI Andrzej 617GORZÓW WLKP.M5000:03:5400:39:3900:43:58
416OGRODOWCZYK Jagoda 395KOŁOBRZEGK3000:03:5600:39:5400:44:00
417PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6500:03:3100:39:5800:44:02
418MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2000:03:5400:39:5700:44:02
419LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6500:03:5500:39:5500:44:03
420LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:40:1200:44:13
421BRZUSZKIEWICZ Agata 53ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3000:03:4200:40:0900:44:14
422SZŁAPKA Dariusz 557ŚWINOUJŚCIEM5000:03:5500:40:1800:44:20
423MAKOWSKI Dariusz 351KB HERMES GRYFINOCHOJNAM5000:04:0300:40:2100:44:21
424DOBEK Tomasz 104KOŁOBRZEGM3000:03:5800:40:2300:44:22
425REPKA Anna 471LUPUS TEAMBYDGOSZCZK4000:03:5100:40:2300:44:24
426DRABAREK Agata 111BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK2000:04:0300:40:3100:44:24
427MŁODZIEJEWSKA Iwona 374KB WYGANKOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNOK4500:03:5100:40:2400:44:26
428SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4000:03:5500:40:2500:44:34
429SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4500:03:5500:40:3500:44:34
430OLEJNIK Janusz 398TRZEBIATÓWM5000:03:5200:40:3200:44:35
431ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:1100:40:4100:44:35
432CZARNECKA Teresa 88SZCZECINK3000:03:5600:40:2500:44:36
433HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2000:03:4400:39:2800:44:37
434RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3500:04:0600:41:1300:44:38
435HAŁAS Tomasz 181SŁAWNOM5500:04:0100:40:4000:44:39
436PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5000:03:5600:40:3200:44:42
437PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4000:04:0300:40:4000:44:42
438ŻMUDA Monika 645CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK4000:03:5300:40:3600:44:44
439WŁODARCZYK Józef 618SZURAM SOBIEKOSZALINM6000:04:0500:40:4600:44:44
440OKOŁO-KUŁAK Ola 396ŁOBEZŁOBEZK4500:04:1000:40:4900:44:47
441KUJAWA Ewelina 298NOWOGARDK4000:03:4900:40:3500:44:48
442LEWANDOWSKI Mirosław 323GOLENIÓWGOLENIÓWM5500:04:0600:40:4000:44:50
443GRABOWSKI Marek 167ZŁOTÓWM5000:03:4500:40:4200:44:51
444PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4000:03:5500:40:4300:44:51
445DZIEKOŃSKI Jacek 121KONSTANCIN JEZIORNAM6000:03:5300:40:4900:44:52
446KUREK Aneta 309MANOWOK4000:03:5600:40:4400:44:53
447GRABOWICZ Jerzy 164TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:0200:40:3600:44:53
448DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4000:03:4900:40:3800:44:54
449JANISZEWSKI Mieczysław 203BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5500:03:5800:40:4600:44:56
450JANISZEWSKA Marlena 202BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINK3000:03:5500:40:4600:44:57
451ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4000:04:0400:40:5400:44:57
452SZCZERBA Łukasz 550GRZYBOWOM3000:04:1700:41:0200:44:59
453PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3500:04:0600:41:0500:44:59
454DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3500:03:4800:40:4900:45:03
455MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4500:03:4200:40:3600:45:05
456GRZELAK Karina 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK4000:03:5500:40:5500:45:05
457ROZMUS Tomasz 484SZCZECINM3000:03:5000:40:5500:45:07
458SKORUPA Edward 512SZCZECINEKM5500:04:0000:41:0300:45:13
459JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4500:03:5000:40:5700:45:14
460GAŁECKI Jacek 138KARLINO BIEGAJKARLINOM5000:03:4200:41:1100:45:16
461WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2000:03:5100:40:5700:45:16
462KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4500:04:0900:41:1800:45:16
463BURSZTA Marta 63KARLINO BIEGAJKARLINOK2000:03:4300:41:1200:45:17
464GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6500:04:0000:41:0900:45:19
465POKORNY Edward 439TUPOT USTKAUSTKAM7000:03:5700:41:0900:45:20
466BUDZICH Marcin 56KOŁOBRZEGM3000:03:5700:41:1900:45:22
467SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:0400:41:2800:45:26
468KAŁUŻYNSKI Piotr 230WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM5000:04:0500:41:3000:45:27
469ŻUKOWSKA Małgorzata 647NOWOGARDK3000:04:0800:41:2900:45:29
470DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2000:04:0200:41:2400:45:30
471DOBREK Izabela 105PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINK2000:04:0300:41:2500:45:31
472KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3500:03:5900:41:2200:45:32
473SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4000:03:5900:41:2200:45:32
474KLUCZYŃSKI Mariusz 252BIAŁOGARDM3000:03:5200:41:2400:45:38
475KARMELITA Ewa 237ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK6000:03:5000:41:2000:45:41
476HANĆ Ryszard 182SZCZECINM5000:03:4800:41:2600:45:41
477KOSAKOWSKA Barbara 265MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINK5500:03:4900:41:4800:45:48
478HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4500:03:5600:42:4800:45:48
479REMBARZ Piotr 469KOŁOBRZEGM3000:03:4900:41:2300:45:49
480STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:5600:41:3900:45:49
481URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6500:03:5000:41:3700:45:53
482WIELGOSZ Leszek 610KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM5500:03:5100:41:3700:45:53
483GAWĘDA Emil 144GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM3000:03:5800:42:0100:46:01
484TYLKA Małgosia 588LEGNICAK3000:03:5100:41:5900:46:05
485ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4000:03:5100:41:5900:46:05
486SPIESZYŃSKI Michał 522KOŁOBRZEGM3000:03:5500:41:4000:46:07
487SZADKOWSKA Anna 546BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK6000:04:0300:42:0000:46:09
488ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3500:03:4700:41:5400:46:15
489KUBISIAK Damian 295WOLINM3500:03:5400:42:2400:46:18
490ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4500:03:3700:42:0100:46:19
491GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4000:04:0300:42:0200:46:20
492DOBRUK Agnieszka 106KOŁOBRZEGK4500:04:1100:42:0100:46:21
493GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5000:04:1100:42:1600:46:27
494KACZMAREK Zenon 226MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM7000:04:0500:42:0500:46:28
495STRZELCZYK Wioletta 539PIŁAK4000:04:0200:42:1500:46:28
496MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:5000:42:0300:46:29
497DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4000:04:0800:42:2500:46:30
498GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4600:42:1300:46:32
499GIEDRYS Eliza 1513:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:3500:46:35
500KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:5600:42:0800:46:44
501ŁUKASZYK Eliza 343KOŁOBRZEGK3000:03:3200:42:1300:46:47
502KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:3300:42:1400:46:48
503ADAMCZYK Arkadiusz 1BLUE TEAM PIŁAPIŁAM5000:04:0000:42:3200:46:48
504GIEDRYS Marta 1503:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:4700:46:49
505PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3000:03:4900:42:4100:46:56
506TYKA Edward 587NIESTOWARZYSZONYŚWIĘTOCHŁOWICEM7500:04:0800:42:3200:47:00
507GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4000:03:5500:42:2800:47:01
508BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5000:03:4900:42:4300:47:02
509STASIAK Sylwia 528BRAKSZCZECINK4000:03:5500:42:4200:47:02
510KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4000:03:5900:42:4900:47:03
511WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5800:42:4800:47:04
512MICHALSKA Agnieszka 369ŚWINOUJŚCIEK5500:04:0800:42:4900:47:04
513MOTYCZYŃSKA Patrycja 381KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:5200:47:05
514PASZTOR Ania 418KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:5200:47:05
515SERKIS Piotr 503ŁOBEZŁOBEZM3000:04:0900:42:4200:47:06
516KUBIK Monika 294DOLASZEWOK4000:04:0500:42:5000:47:09
517SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5600:42:4700:47:10
518KĘDZIORA Sara 244KOŁOBRZEGK3000:04:0000:42:4600:47:10
519SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:5500:42:5000:47:11
520LEPPERT Katarzyna 320SZCZECINK3000:03:5800:43:0200:47:21
521MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:1100:43:0500:47:22
522ROMAŃSKI Maciej 480TATACOWYMIATAKOŁOBRZEGM3000:04:0900:43:0500:47:26
523SŁOMSKI Zenon 515KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM7000:03:5100:42:5800:47:28
524FALKIEWICZ Jolanta 126DĘBLINK6000:03:5400:43:0200:47:29
525BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4000:04:0500:43:1600:47:34
526GARBACZ-ZATORSKA Milena 141GRZYBOWOK4000:03:5800:43:0700:47:37
527BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4000:03:4300:43:0700:47:40
528STRZELCZYK Edyta 540P+EBRZEGK4500:03:4300:43:0800:47:45
529KACZMAREK Agnieszka 685KOSZALINK4000:03:4500:43:0600:47:51
530SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4000:03:4600:43:0700:47:52
531PTASZYŃSKA Katarzyna 458KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK6000:04:1400:43:3900:47:56
532KURZAJCZYK Joanna 3104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4500:03:4800:43:2200:47:57
533MACIOSZEK Agnieszka 347KARLINOK4000:04:0600:43:3600:47:58
534DOMAŃSKA Katarzyna 108KOŁOBRZEGK4000:04:0700:43:3900:48:01
535PYDYNOWSKA Elżbieta 461KOŁOBRZEGK5500:04:0800:43:3800:48:02
536WÓJCIK Aleksandra 626KOŁOBRZEGK2000:03:5300:43:3900:48:12
537MAŁECKI Artur 357STARGARDM4000:04:1300:44:0700:48:20
538BEDNARZ Katarzyna 29KOŁOBRZEGK4000:04:1300:44:0000:48:23
539WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:4800:44:1300:48:31
540WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4500:04:1000:44:1400:48:37
541GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3500:04:0500:44:2100:48:43
542PRENDECKA Sylwia 445WAŁCZK3000:03:4000:44:2500:48:52
543LOBA Jerzy 332LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM7000:04:1700:44:2800:48:54
544SZEWCZYK Monika 556SZCZECINK2000:04:1800:44:4000:48:58
545KAŹMIERCZAK Ewelina 243SZCZECINK2000:04:1700:44:3900:48:58
546BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6500:04:0700:44:2200:49:00
547STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5000:04:1300:44:3600:49:04
548WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4500:03:4100:44:4600:49:06
549PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:1300:44:3800:49:10
550PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4000:04:0500:44:4000:49:13
551KOŚKA Marek 272PRECON POLSKA-JASTROWIEWAŁCZM3000:04:2000:45:2400:49:40
552ŁABUŃ Aleksandra 334SZCZECINK3000:04:0700:45:1500:49:48
553RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4000:04:0300:45:2700:49:51
554SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4000:04:3200:45:4000:49:52
555KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna 285PRZECŁAWK4000:03:5100:45:3000:50:03
556HELLER Zdzisław 188NIEZRZESZONYKOSZALINM6000:03:5500:45:2500:50:03
557ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6500:04:0000:45:1200:50:08
558BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2000:04:2600:46:0700:50:30
559RODAK Agnieszka 473KOŁOBRZEGK5500:04:1700:45:5700:50:34
560KURCZ Barbara 308BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4500:04:1100:46:0200:50:41
561KUSZKA Katarzyna 312KOŁOBRZEGK2000:04:2000:46:1700:50:42
562SODNOMGOMBO Alimaa 684FIZJOBIEGACZESZCZECINK5500:04:1300:46:0200:50:43
563DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:1500:46:1400:50:50
564PELC Marzena 424RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4000:04:0200:45:5600:50:55
565STRYCZEWSKA Barbara 537KOŁOBRZEGK4000:04:0500:46:2500:51:00
566SCHMIDT Dariusz 670KOŁOBRZEGM5000:04:1200:46:3600:51:04
567RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4500:03:1000:48:1200:51:11
568JAROSZ Artur 211SZCZECINM3500:03:5100:46:3000:51:14
569MORAWSKA Monika 379KOŁOBRZEGK4000:04:0900:47:0600:51:15
570CSULITS Claudia 85TREUENK4500:04:0600:46:2400:51:18
571BIERNACKI Rene 38POLANICA-ZDROJM7000:04:2200:46:4300:51:25
572BURCHARDT Mirka 61RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK6500:04:1000:46:2400:51:27
573FOLTYNOWICZ Bernard 132MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM7000:04:1600:46:4800:51:31
574KURASIŃSKA Dorota 307WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:0600:47:0200:51:48
575TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:1900:47:2000:52:09
576JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3500:04:0300:47:0000:52:17
577WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6500:04:2200:47:5700:52:40
578KOZŁOWSKA Kinga 281KOŁOBRZEGK4000:04:1100:47:4700:52:52
579ŁOPIŃSKI Aleksy 3404RUN TEAM PIŁAPIŁAM7000:04:4400:47:1700:52:52
580JURKIEWICZ Wioletta 220WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:1100:47:5600:53:05
581KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4500:03:5200:48:1200:53:22
582KASIERSKA Ewa Katarzyna 238WKB META LUBLINIECPOZNAŃK7000:04:2100:49:1200:54:02
583LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4000:04:1300:49:2700:54:08
584USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3500:04:4000:49:1400:54:09
585ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4500:04:4000:49:1500:54:10
586JAŃCZUK Stanisław 209NOCNE WILKIGOLENIÓWM5000:04:1400:49:3800:54:11
587KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4500:04:0900:49:3600:55:05
588RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4500:04:4100:52:0500:57:05
589RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5000:04:4200:52:0600:57:06
590STASZYŃSKA Marianna 529BTC,,0RZEŁ''BIAŁOGARDK6000:04:2100:52:1600:57:25
591JURCZAK Jarosław 219GOLENIÓWM6000:04:2800:52:1200:57:38
592KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6500:04:4300:52:2200:57:38
593KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4500:03:5300:53:3100:58:00
594ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+00:04:3600:53:1100:58:22
595KABACIŃSKI Bronisław 47TUPOT USTKAUSTKAM7000:04:4900:53:3200:58:38
596WOŹNIAK Piotr 667KOŁOBRZEGM5500:03:4800:56:5401:00:05
597BORKOWSKA Ewa 43ZŁOTÓWK6500:04:5300:55:0401:00:26
598SZCZEBLEWSKI Józef 547MANOWOM6000:04:0700:55:0301:00:38
599STRUSKI Stanisław 535NIEZRZESZONYZIELONA GÓRAM7000:04:3600:55:3101:00:46
600MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:1000:59:1301:05:01
601MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4000:05:1000:59:1401:05:01
602KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM4000:05:1100:59:1501:05:02
603BARTNIK Marian 676TKKF KOSZALINKOSZALINM80+00:05:4901:08:5801:16:03
604BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4002:09:59
605RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM4000:02:4900:28:51
606SKOWRONSKI Bogdan 513SZWLASTARGARDM55
607DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM4000:03:4000:40:11
608SZYMAŃSKA Irmina 678WRONKIK4000:04:1600:47:40
Znaleziono 608 wynik(ów)