XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8

Klasyfikacja: K+M

Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1RutkowscyJan Rutkowski

Joanna Rutkowska
00:58:03.750

01:02:53.050
02:00:56.800
2WitkiewiczEryk Witkiewicz

Magda Witkiewicz
00:58:56.100

01:02:34.850
02:01:30.950
3NowakDaniel Nowak

Klaudia Nowak
00:57:26.250

01:15:17.450
02:12:43.700
4CentkaMichał Centka

Katarzyna Centka
01:03:11.150

01:20:28.200
02:23:39.350
5TrzeciakDariusz Trzeciak

Anna Trzeciak
01:10:46.450

01:22:52.050
02:33:38.500
6SzubertMarcin Szubert

Agnieszka Szubert
01:14:31.750

01:19:13.900
02:33:45.650
7PrendeccyRafał Prendecki

Sylwia Prendecka
00:55:45.300

01:39:16.850
02:35:02.150
8MichalscyJanusz Michalski

Agnieszka Michalska
01:04:21.150

01:31:59.000
02:36:20.150
9KukiełkaWojciech Kukiełka

Anna Kukiełka
01:12:07.800

01:24:22.600
02:36:30.400
10UznańscyRyszard Uznański

Agata Uznańska
01:13:47.000

01:24:18.250
02:38:05.250
11ŻurkowscyTomasz Żurkowski

Iwona Żurkowska
01:19:25.550

01:19:26.250
02:38:51.800
12KowalczykMariusz Kowalczyk

Daria Borkowska-Kowalczyk
01:16:50.500

01:23:30.650
02:40:21.150
13RepkaMarek Repka

Anna Repka
01:18:23.250

01:25:50.500
02:44:13.750
14DomańscyAdam Domański

Katarzyna Domańska
01:18:48.800

01:34:12.800
02:53:01.600
15ZarobiakPiotr Zarobiak

Katarzyna Zarobiak
01:26:54.100

01:26:54.900
02:53:49.000
16GrabowscyElżbieta Grabowska

Marek Grabowski
01:24:08.300

01:31:48.050
02:55:56.350
17MłodziejewscyIwona Młodziejewska

Krzysztof Młodziejewski
01:25:20.250

01:32:42.850
02:58:03.100
18SiwekPiotr Siwek

Arleta Siwek
01:33:14.950

01:33:15.000
03:06:29.950
19WoźniakMonika Morawska

Piotr Woźniak
01:40:02.300

01:44:00.500
03:24:02.800
20RamaJanusz Rama

Ewa Rama
01:53:14.050

01:53:14.450
03:46:28.500
21MłynarekAneta Młynarek

Piotr Młynarek
01:57:32.100

01:57:32.350
03:55:04.450
Znaleziono 21 wynik(ów)