XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8
Pełne wyniki dla 7.151km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaBike_All
0.698km
Spike_All
7.151km
   
1POBŁOCKA Katarzyna 437UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKLĘBORKK2000:02:4300:28:15
2RUTKOWSKA Joanna 491GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK4000:02:4500:29:01
3DUDZIŃSKA Maja 115DOBRAK4000:02:5500:29:50
4WITKIEWICZ Magda 616BIAŁOGARDK4000:02:5700:29:53
5MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:4900:30:20
6MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:0000:31:28
7FIŁONOWICZ Monika 131SZCZECINEKK4000:02:5900:31:40
8KAMIŃSKA Agata 231PARKRUN SZCZECINSZCZECINK3000:02:5900:31:52
9ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK5000:03:0200:32:43
10ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:5700:33:18
11LITWINOWICZ Renata 329KB WYGANKOŁOBRZEGK4000:03:2000:33:22
12KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:0200:33:26
13JUZYSZYN-BRAŃSKA Alicja 221KOŁOBRZEGK3000:02:5700:33:32
14CHABOWSKA Karolina 70KOŁOBRZEGK3000:03:0300:33:43
15OTOKA Kasia 411SZCZECINK4000:03:1100:34:02
16KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:2500:34:10
17MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:0600:34:25
18WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK5000:03:1600:34:42
19KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2700:34:48
20SZUBERT Julia 561KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK1600:03:1200:34:54
21JĘDRASZKO Magda 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3000:03:3000:35:14
22GRABOWSKA Marta 165ZŁOTÓWK2000:03:1500:35:15
23NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2600:35:17
24KUCZER Agata 660STARGARDK3000:03:2700:35:48
25HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:2400:35:57
26ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK5000:03:2700:36:20
27CIESZYŃSKA Marta 82BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKK4000:03:3100:36:44
28DEJNAK Mariola 99GRYFICEK5500:03:1800:36:45
29WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:3100:36:46
30PARADOWSKA Ewelina 414ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3000:03:4800:36:53
31KOSIDŁO Monika 268KOŁOBRZEGK2000:03:2900:36:56
32GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:3400:36:56
33KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 223ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK4000:03:3000:36:59
34BIELEWICZ Anna 37STOPA SŁUPSKLUBUŃK4000:03:2600:37:07
35CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:2700:37:08
36LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:2900:37:10
37SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:4500:37:34
38KORNIOWSKA Ewelina 688KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK4000:03:4400:37:54
39KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK5000:03:4100:38:00
40KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:4200:38:18
41IWANICKA Bożena 198ROBIGANY GOLENIOWGOLENIÓWK6000:03:3500:38:24
42KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:4500:38:24
43PRUSS Kasia 451WKURW_TEAMSZCZECINK4000:03:5100:38:25
44KĘPKA Karolina 247STOPA SŁUPSKSŁUPSKK4000:03:4900:38:27
45CHORĄŻEWSKA Andżelika 75GOLENIÓWK4000:03:4200:38:38
46BROŻYNA Renata 48LONDONK4500:03:4500:38:42
47BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4400:38:43
48SAJNÓG Joanna 500KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:4800:38:44
49TRZECIAK Anna 583KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4500:03:4600:38:45
50NOWAK-IGNACAK Monika 391BIAŁOGARDK4000:03:3900:38:55
51JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:1800:39:06
52WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:39:14
53ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK5000:03:5500:39:17
54UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK5000:03:5600:39:18
55GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK5000:03:4800:39:20
56SZYMAŃSKA Karolina 566BS FAMILY TEAMCHOCIWELK1600:03:5800:39:22
57KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:5900:39:26
58BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK2000:03:5300:39:31
59ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4000:03:5200:39:31
60BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:4900:39:38
61ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:03:4800:39:40
62JAZOWSKA Kamila 213KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3000:03:3700:39:46
63KORNAK Wiktoria 264KOŁOBRZEGK1600:03:3000:39:46
64OGRODOWCZYK Jagoda 395KOŁOBRZEGK3000:03:5600:39:54
65MĄCZKOWSKA Wioletta 364JATRENUJEREDAK4000:04:0100:39:55
66BRZUSZKIEWICZ Agata 53ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3000:03:4200:40:09
67LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK5000:03:5800:40:12
68REPKA Anna 471LUPUS TEAMBYDGOSZCZK4000:03:5100:40:23
69MŁODZIEJEWSKA Iwona 374KB WYGANKOŁOBRZEG/DRZONOWO/CHARZYNOK4500:03:5100:40:24
70CZARNECKA Teresa 88SZCZECINK3000:03:5600:40:25
71DRABAREK Agata 111BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK2000:04:0300:40:31
72PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5000:03:5600:40:32
73KUJAWA Ewelina 298NOWOGARDK4000:03:4900:40:35
74ŻMUDA Monika 645CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK4000:03:5300:40:36
75ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:1100:40:41
76KUREK Aneta 309MANOWOK4000:03:5600:40:44
77JANISZEWSKA Marlena 202BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINK3000:03:5500:40:46
78OKOŁO-KUŁAK Ola 396ŁOBEZŁOBEZK4500:04:1000:40:49
79GRZELAK Karina 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK4000:03:5500:40:55
80BURSZTA Marta 63KARLINO BIEGAJKARLINOK2000:03:4300:41:12
81KARMELITA Ewa 237ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK6000:03:5000:41:20
82DOBREK Izabela 105PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINK2000:04:0300:41:25
83ŻUKOWSKA Małgorzata 647NOWOGARDK3000:04:0800:41:29
84STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:5600:41:39
85KOSAKOWSKA Barbara 265MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINK5500:03:4900:41:48
86TYLKA Małgosia 588LEGNICAK3000:03:5100:41:59
87SZADKOWSKA Anna 546BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK6000:04:0300:42:00
88DOBRUK Agnieszka 106KOŁOBRZEGK4500:04:1100:42:01
89MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:5000:42:03
90KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:5600:42:08
91ŁUKASZYK Eliza 343KOŁOBRZEGK3000:03:3200:42:13
92GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4600:42:13
93KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:3300:42:14
94STRZELCZYK Wioletta 539PIŁAK4000:04:0200:42:15
95GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5000:04:1100:42:16
96GIEDRYS Eliza 1513:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:35
97STASIAK Sylwia 528BRAKSZCZECINK4000:03:5500:42:42
98BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5000:03:4900:42:43
99KĘDZIORA Sara 244KOŁOBRZEGK3000:04:0000:42:46
100GIEDRYS Marta 1503:33 TEAMTRZCIANKAK2000:04:1500:42:47
101MICHALSKA Agnieszka 369ŚWINOUJŚCIEK5500:04:0800:42:49
102SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:5500:42:50
103KUBIK Monika 294DOLASZEWOK4000:04:0500:42:50
104MOTYCZYŃSKA Patrycja 381KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:52
105PASZTOR Ania 418KOŁOBRZEGK2000:04:1800:42:52
106FALKIEWICZ Jolanta 126DĘBLINK6000:03:5400:43:02
107LEPPERT Katarzyna 320SZCZECINK3000:03:5800:43:02
108MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:1100:43:05
109KACZMAREK Agnieszka 685KOSZALINK4000:03:4500:43:06
110GARBACZ-ZATORSKA Milena 141GRZYBOWOK4000:03:5800:43:07
111STRZELCZYK Edyta 540P+EBRZEGK4500:03:4300:43:08
112KURZAJCZYK Joanna 3104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4500:03:4800:43:22
113MACIOSZEK Agnieszka 347KARLINOK4000:04:0600:43:36
114PYDYNOWSKA Elżbieta 461KOŁOBRZEGK5500:04:0800:43:38
115WÓJCIK Aleksandra 626KOŁOBRZEGK2000:03:5300:43:39
116DOMAŃSKA Katarzyna 108KOŁOBRZEGK4000:04:0700:43:39
117PTASZYŃSKA Katarzyna 458KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK6000:04:1400:43:39
118BEDNARZ Katarzyna 29KOŁOBRZEGK4000:04:1300:44:00
119WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:4800:44:13
120PRENDECKA Sylwia 445WAŁCZK3000:03:4000:44:25
121STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5000:04:1300:44:36
122PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:1300:44:38
123KAŹMIERCZAK Ewelina 243SZCZECINK2000:04:1700:44:39
124SZEWCZYK Monika 556SZCZECINK2000:04:1800:44:40
125ŁABUŃ Aleksandra 334SZCZECINK3000:04:0700:45:15
126KRANZMANN-ŻELEPIEŃ Anna 285PRZECŁAWK4000:03:5100:45:30
127PELC Marzena 424RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4000:04:0200:45:56
128RODAK Agnieszka 473KOŁOBRZEGK5500:04:1700:45:57
129SODNOMGOMBO Alimaa 684FIZJOBIEGACZESZCZECINK5500:04:1300:46:02
130KURCZ Barbara 308BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4500:04:1100:46:02
131DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:1500:46:14
132KUSZKA Katarzyna 312KOŁOBRZEGK2000:04:2000:46:17
133CSULITS Claudia 85TREUENK4500:04:0600:46:24
134BURCHARDT Mirka 61RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK6500:04:1000:46:24
135STRYCZEWSKA Barbara 537KOŁOBRZEGK4000:04:0500:46:25
136KURASIŃSKA Dorota 307WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:0600:47:02
137MORAWSKA Monika 379KOŁOBRZEGK4000:04:0900:47:06
138TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:1900:47:20
139SZYMAŃSKA Irmina 678WRONKIK4000:04:1600:47:40
140KOZŁOWSKA Kinga 281KOŁOBRZEGK4000:04:1100:47:47
141JURKIEWICZ Wioletta 220WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4500:04:1100:47:56
142KASIERSKA Ewa Katarzyna 238WKB META LUBLINIECPOZNAŃK7000:04:2100:49:12
143LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4000:04:1300:49:27
144RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5000:04:4200:52:06
145STASZYŃSKA Marianna 529BTC,,0RZEŁ''BIAŁOGARDK6000:04:2100:52:16
146BORKOWSKA Ewa 43ZŁOTÓWK6500:04:5300:55:04
147MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:1000:59:13
Znaleziono 147 wynik(ów)