XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8
Pełne wyniki dla 7.151km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaBike_All
0.698km
Spike_All
7.151km
   
1MERDA Katarzyna 367MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3500:02:4900:30:20
2MAKSYMOWICZ Kornelia 352KOŁOBRZEGK3500:03:0000:31:28
3ŁAWNICZAK Justyna 337TEAM ŚWIĘTAZAKRZEWOK3500:02:5700:33:18
4KOSECKA Katarzyna 267KB WYGANKOŁOBRZEGK3500:03:0200:33:26
5KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK3500:03:2500:34:10
6MIGALSKA-STANKIEWICZ Lucyna 373GRYFICEK3500:03:0600:34:25
7KULINICZ Agnieszka 305ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2700:34:48
8NOWAK Klaudia 390ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3500:03:2600:35:17
9HASS Anita 185E-FIZJO TEAMPIŁAK3500:03:2400:35:57
10WEGNER Aneta 603USTKAK3500:03:3100:36:46
11GÓRECKA-MITORAJ Justyna 163MAMY TO !CHOJNICEK3500:03:3400:36:56
12CENTKA Katarzyna 68TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAK3500:03:2700:37:08
13LISIK Justyna 328DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK3500:03:2900:37:10
14SZUBERT Agnieszka 562KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3500:03:4500:37:34
15KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK3500:03:4200:38:18
16KOZIARZ Anna 280KOŁOBRZEGK3500:03:4500:38:24
17BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 44ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4400:38:43
18JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3500:03:1800:39:06
19KUKIEŁKA Anna 301KOŁOBRZEG/OBROTYK3500:03:5900:39:26
20BARTECKA Ewelina 24KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3500:03:4900:39:38
21ZŁOTNICKA-TRYBUCHOWSKA Małgorzata 679RESKOK3500:04:1100:40:41
22STACHURSKA Agnieszka 526BEM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK3500:03:5600:41:39
23MAZUREK Barbara 363BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3500:03:5000:42:03
24KROCZYŃSKA Kinga 288KOŁOBRZEGK3500:03:5600:42:08
25GZELA Olga 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3500:03:4600:42:13
26KUBIAK Monika 655KOŁOBRZEGK3500:03:3300:42:14
27SIWEK Arleta 509GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3500:03:5500:42:50
28MALINOWSKA Anna 355ŁOBEZŁOBEZK3500:04:1100:43:05
29WĄSOWICZ Anna 602KOŁOBRZEG/STRAMNICAK3500:03:4800:44:13
30PASTERNAK Magdalena 417KOŁOBRZEGK3500:04:1300:44:38
31DURDA Małgorzata 659KOŁOBRZEGK3500:04:1500:46:14
32TRYBUCH Joanna 582KOŁOBRZEGK3500:04:1900:47:20
33MŁYNAREK Aneta 377BIEGAM BO LUBIĘWYSTĘPK3500:05:1000:59:13
Znaleziono 33 wynik(ów)