XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: K50

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROMEJ Elżbieta 481LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK501K 1100:03:0200:32:4300:36:0401:07:4401:11:19.45 4:4512.6
2WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 620KOŁOBRZEGK502K 1800:03:1600:34:4200:38:1301:10:5501:14:15.85+00:02:564:5712.1
3ŻURKOWSKA Iwona 649BIEGAM Z MĘŻEMMYŚLIBÓRZK503K 3000:03:2700:36:2000:40:0301:15:4901:19:26.25+00:08:065:1711.3
4WODNICKA Ewa 619RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK504K 3300:03:5800:39:1400:43:0701:16:5301:20:17.30+00:08:575:2111.2
5KANIEWSKA Alicja 234AKADEMIA BIEGANIAGRUDZIĄDZK505K 3600:03:4100:38:0000:41:4701:17:0201:20:46.10+00:09:265:2311.1
6GRABOWSKA Elżbieta 166ZŁOTÓWK506K 5500:03:4800:39:2000:43:1901:20:2101:24:08.30+00:12:485:3610.7
7ŁANGOWSKA Iwona 335KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK507K 5700:03:5500:39:1700:43:1701:20:4101:24:14.30+00:12:545:3610.7
8UZNAŃSKA Agata 595KOŁOBRZEGK508K 5800:03:5600:39:1800:43:1801:20:4201:24:18.25+00:12:585:3710.7
9LAL Monika 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK509K 6700:03:5800:40:1200:44:1301:22:0601:25:53.45+00:14:345:4310.5
10GAJDZIS Magdalena 137RESKOK5010K 7400:04:1100:42:1600:46:2701:23:4901:27:41.40+00:16:215:5010.3
11PIETRZAK Mariola 430BABECZKI KOSZALINKOSZALINK5011K 7800:03:5600:40:3200:44:4201:24:0701:27:57.25+00:16:375:5110.2
12BANASZKIEWICZ Kasia 17KACZORYK5012K 10500:03:4900:42:4300:47:0201:29:1601:33:46.00+00:22:266:159.6
13STUDNIARZ Joanna 541KOŁOBRZEGK5013K 11800:04:1300:44:3600:49:0401:32:4301:37:19.80+00:26:006:299.2
14RAMA Ewa 466KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGK5014K 14300:04:4200:52:0600:57:0601:47:5901:53:14.45+00:41:557:337.9
Znaleziono 14 wynik(ów)