XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZWIĄZEK Paweł 642WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM301M 100:02:2400:26:1200:28:4500:51:4400:54:12.10 3:3616.6
2PAWLIŃSKI Piotr 421GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM302M 200:02:2800:26:1500:28:4800:52:1600:54:47.50+00:00:353:3916.4
3BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM201M 300:02:2200:26:3100:29:0600:52:4800:55:15.60+00:01:033:4116.3
4ORZECHOWSKI Kamil 405TKKF KOSZALINKOSZALINM303M 400:02:3600:26:4200:29:2000:53:1000:55:35.55+00:01:233:4216.2
5FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM401M 500:02:3200:26:4400:29:2200:53:2000:55:42.25+00:01:303:4216.2
6KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM351M 600:02:3100:26:4400:29:2200:53:2000:55:44.85+00:01:323:4216.1
7PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM352M 700:02:3000:26:1900:28:5600:53:1600:55:45.30+00:01:333:4316.1
8RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM202M 800:02:3300:26:4400:29:2200:53:2700:56:00.95+00:01:483:4416.1
9POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM402M 900:02:3200:26:2000:28:5800:53:3800:56:18.15+00:02:063:4516
10HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM451M 1000:02:3600:26:5300:29:3300:54:1600:56:59.95+00:02:473:4815.8
11NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM353M 1100:02:2600:26:5600:29:3500:54:4900:57:26.25+00:03:143:4915.7
12TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM304M 1200:02:3800:27:1300:29:5500:55:0100:57:29.05+00:03:163:4915.7
13KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM354M 1300:02:3900:27:2500:30:0700:55:0100:57:30.25+00:03:183:5015.7
14BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM452M 1400:02:3500:27:1400:29:5900:55:0600:57:48.05+00:03:353:5115.6
15WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM203M 1500:02:4200:27:1700:30:0200:55:2400:58:00.00+00:03:473:5215.5
16SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM355M 1600:02:4500:27:3500:30:1900:55:3200:58:02.70+00:03:503:5215.5
17RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM403M 1700:02:3900:27:3300:30:1800:55:3200:58:03.75+00:03:513:5215.5
18SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM356M 1800:02:3500:27:0500:29:5000:55:3500:58:15.30+00:04:033:5315.5
19ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM357M 1900:02:3900:27:3900:30:2700:55:4700:58:26.75+00:04:143:5315.4
20BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM453M 2000:02:3300:27:2300:30:1200:55:5700:58:38.80+00:04:263:5415.3
21ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM358M 2100:02:4500:27:4000:30:2500:56:0500:58:46.10+00:04:343:5515.3
22RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM404M 2200:02:3600:27:2500:30:1400:56:1400:58:51.30+00:04:393:5515.3
23WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM405M 2300:02:4000:28:1100:30:5700:56:1200:58:56.10+00:04:443:5515.3
24SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM204M 2400:02:3200:27:4300:30:3000:56:2600:59:03.65+00:04:513:5615.2
25GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM454M 2500:02:3800:27:5200:30:4100:56:2500:59:04.80+00:04:523:5615.2
26ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM406M 2600:02:3700:27:4700:30:3700:56:3000:59:17.10+00:05:053:5715.2
27GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM359M 2700:02:4400:28:1400:31:0600:56:4700:59:24.00+00:05:113:5715.2
28KOTARSKI Wiesław 273GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM601M 2800:02:3800:27:4800:30:3700:56:4000:59:27.80+00:05:153:5715.1
29KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM407M 2900:02:4300:28:2200:31:1000:56:4400:59:27.80+00:05:153:5715.1
30NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM455M 3000:02:3300:27:1500:30:0000:56:5300:59:36.70+00:05:243:5815.1
31CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM408M 3100:02:4300:28:1200:31:0000:56:5700:59:36.15+00:05:243:5815.1
32KUBISZ Mateusz 296KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM305M 3200:02:3900:27:5300:30:4200:56:5500:59:38.05+00:05:253:5815.1
33ELIASZ Wiktor 123KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM161M 3300:02:3600:28:3300:31:2700:57:1200:59:48.70+00:05:363:5915.1
34GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM409M 3400:02:4600:28:2300:31:1300:57:2201:00:07.65+00:05:554:0015
35ANTONOWICZ Wojciech 11SZCZECINM501M 3500:02:4000:28:2300:31:1500:57:3101:00:14.80+00:06:024:0114.9
36SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4010M 3600:02:4000:28:1800:31:1000:57:3701:00:18.45+00:06:064:0114.9
37BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM205M 3700:02:4100:28:3700:31:2900:57:3301:00:23.95+00:06:114:0114.9
38FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4011M 3800:02:4200:28:2900:31:2200:57:3901:00:22.30+00:06:104:0114.9
39GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM456M 3900:02:4100:27:5800:30:5100:57:4401:00:32.90+00:06:204:0214.9
40KOPCEWICZ Robert 262ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM502M 4000:02:4000:28:2000:31:1200:57:4501:00:37.35+00:06:254:0214.8
41BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4012M 4100:02:4400:28:2400:31:1600:57:5501:00:41.30+00:06:294:0214.8
42PRĘDKI Grzegorz 448KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM307M 4200:02:4500:28:4300:31:3300:58:0901:00:52.30+00:06:404:0314.8
43PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM306M 4300:02:4100:28:3400:31:2500:58:1401:00:51.95+00:06:394:0314.8
44OBOLIK Mirosław 393RYMAŃM551M 4400:02:4700:28:1400:31:0600:58:1001:01:02.85+00:06:504:0414.7
45PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4013M 4500:02:4300:28:4500:31:4100:58:2501:01:14.75+00:07:024:0514.7
46CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM206M 4600:02:4100:28:5000:31:4900:58:4401:01:23.15+00:07:114:0514.7
47KOLEBUK Marek 255MGTRZCIANKAM552M 4700:02:3600:28:3800:31:3400:58:4101:01:31.55+00:07:194:0614.6
48KIESZKOWSKI Adam 250TRI RZEŹNIASZCZECINM308M 4800:02:4300:28:2600:31:2200:58:3901:01:35.05+00:07:224:0614.6
49ZWOLIŃSKI Jan 643TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM503M 4900:02:5200:29:3800:32:3200:59:0301:01:40.70+00:07:284:0614.6
50KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM207M 5000:02:4800:29:1100:32:0700:59:0001:01:43.85+00:07:314:0614.6
51BIEDRZYCKI Andrzej 33OSP STARY BOREKSTARY BOREKM602M 5100:02:4400:28:4600:31:4300:58:5201:01:49.85+00:07:374:0714.6
52KOWALSKI Cezary 277PARKRUN SZCZECINSZCZECINM504M 5200:02:4500:29:1200:32:1100:59:1501:02:05.60+00:07:534:0814.5
53CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3510M 5300:02:4400:29:0100:31:5600:59:3301:02:23.90+00:08:114:0914.4
54BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM457M 5400:02:4400:28:5400:31:5300:59:3301:02:25.65+00:08:134:0914.4
55RATAJCZAK Janusz 468KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPDRAWSKOM553M 5500:02:4500:28:5000:31:5200:59:3201:02:28.85+00:08:164:0914.4
56STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM458M 5600:03:0700:30:4900:32:5801:00:0101:02:30.55+00:08:184:1014.4
57KOŚCIELNIAK Robert 271TKKF KOSZALINKOSZALINM505M 5700:02:5200:29:4900:32:4501:00:0401:02:46.30+00:08:344:1114.3
58PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4014M 5800:02:5800:29:3400:32:2401:00:0201:02:51.35+00:08:394:1114.3
59ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3511M 5900:02:4600:29:1200:32:0801:00:0901:03:06.00+00:08:534:1214.3
60CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4015M 6000:02:3900:28:5900:31:5601:00:1001:03:11.15+00:08:594:1214.2
61BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM459M 6100:02:4500:29:0200:32:0301:00:2301:03:29.80+00:09:174:1414.2
62MORGIEWICZ Piotr 380RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM506M 6200:02:4800:30:0400:33:0401:00:3301:03:32.00+00:09:194:1414.2
63POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4510M 6300:02:4700:29:4700:32:5201:00:5301:03:45.50+00:09:334:1514.1
64PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3512M 6400:02:4800:29:5300:32:5001:01:0101:03:57.65+00:09:454:1514.1
65ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4016M 6500:02:5400:30:0800:33:0401:01:1601:04:04.10+00:09:524:1614
66HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4017M 6600:02:4000:29:0300:32:0901:01:1601:04:09.55+00:09:574:1614
67TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4018M 6700:02:5600:30:1400:33:1501:01:1501:04:16.65+00:10:044:1714
68MICHALSKI Janusz 370ŚWINOUJŚCIEM507M 6800:03:0400:30:4400:33:4801:01:4001:04:21.15+00:10:094:1714
69KIERZNOWSKI Andrzej 249KB WYGANKOŁOBRZEGM603M 6900:02:5000:30:2800:33:3201:01:4201:04:31.05+00:10:184:1813.9
70PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4019M 7000:02:5200:30:3100:33:3601:01:4401:04:35.30+00:10:234:1813.9
71PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4020M 7100:03:1200:30:3700:33:4001:01:4901:04:41.65+00:10:294:1813.9
72SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4021M 7200:02:5200:29:5300:32:5301:01:4101:04:42.50+00:10:304:1813.9
73TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4511M 7300:02:5900:30:2000:33:3001:02:0301:04:57.90+00:10:454:1913.9
74STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4022M 7400:02:5600:30:3700:33:4801:02:0901:05:05.95+00:10:534:2013.8
75GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4023M 7500:02:4100:30:0600:33:0701:01:5301:05:08.40+00:10:564:2013.8
76ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3513M 7600:02:5900:30:5400:33:5701:02:2101:05:19.20+00:11:074:2113.8
77ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3514M 7700:03:0500:30:4500:33:4901:02:2301:05:23.75+00:11:114:2113.8
78DURKOWSKI Dawid 116TATO BIEGASZCZECINM309M 7800:03:0900:31:0500:34:0401:02:3501:05:26.50+00:11:144:2113.8
79SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 551RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM554M 7900:02:4400:30:5500:34:0201:02:2601:05:29.20+00:11:174:2113.7
80BARAŃSKI Bogusław 21MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM604M 8000:02:4500:30:4800:33:5701:02:3601:05:36.55+00:11:244:2213.7
81WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4512M 8100:02:5900:30:5600:33:5701:02:5101:05:42.55+00:11:304:2213.7
82BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4024M 8200:03:0100:30:5800:34:0201:02:4401:05:54.40+00:11:424:2313.7
83MICHAŁOWSKI Jan 371KB HERMES GRYFINOGRYFINOM555M 8300:03:0400:31:3300:34:4101:02:5801:05:55.05+00:11:424:2313.7
84BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4025M 8400:03:0700:32:0200:35:0601:02:5901:05:55.35+00:11:434:2313.7
85PIŁCZYŃSKI Zbigniew 663SŁUPSKM556M 8500:02:5300:30:4500:33:5401:02:5901:05:59.15+00:11:474:2313.6
86PLUTA Grzegorz 433KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM557M 8600:02:4800:30:0600:33:1401:02:5801:06:01.65+00:11:494:2413.6
87MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3010M 8700:03:0900:31:0100:34:1101:03:1201:06:02.75+00:11:504:2413.6
88SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM508M 8800:03:0000:30:5700:34:0501:03:1401:06:17.80+00:12:054:2513.6
89ZEMBIK Grzegorz 637KB HERMES GRYFINOGRYFINOM509M 8900:02:5900:31:2700:34:3501:03:1901:06:20.35+00:12:084:2513.6
90GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM208M 9000:02:5700:30:3500:33:4301:03:3001:06:36.05+00:12:234:2613.5
91KOSAKOWSKI Marian 266MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM605M 9100:02:5600:31:0100:34:0801:03:3701:06:36.35+00:12:244:2613.5
92CHUDY Henryk 79KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM606M 9200:02:5300:30:1700:33:2701:03:2501:06:42.85+00:12:304:2613.5
93RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM651M 9300:02:5800:31:5000:34:5801:03:4201:06:43.35+00:12:314:2613.5
94KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM209M 9400:03:0500:31:5500:35:0201:03:5801:06:45.15+00:12:334:2713.5
95BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3515M 9500:03:0800:31:4900:34:5601:03:5401:06:45.50+00:12:334:2713.5
96PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3516M 9600:02:4800:30:1800:33:2101:03:2901:06:48.20+00:12:364:2713.5
97CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4026M 9700:03:0300:31:1800:34:2501:03:4201:06:49.80+00:12:374:2713.5
98WARDYN Jarek 600SZCZECINM4027M 9800:02:5800:31:5200:34:5701:04:0301:06:54.95+00:12:424:2713.4
99IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3517M 9900:03:0000:31:0400:34:1401:03:5301:07:08.10+00:12:564:2813.4
100KULIŃSKI Bogdan 306GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM558M 10000:02:5900:31:1700:34:3401:04:0701:07:16.80+00:13:044:2913.4
101PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM652M 10100:02:5400:31:1600:34:2701:04:0101:07:18.35+00:13:064:2913.4
102LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2010M 10200:02:5400:30:4100:33:5201:04:0301:07:18.40+00:13:064:2913.4
103SZMYTKOWSKI Bartosz 558ŁÓDŹM3011M 10300:03:0600:31:2700:34:3301:04:1501:07:21.45+00:13:094:2913.4
104SAMBOR Krzysztof 501STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM3012M 10400:02:5200:30:5700:34:0801:04:0801:07:23.55+00:13:114:2913.4
105PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4513M 10500:02:5300:30:5700:34:0801:04:0901:07:23.60+00:13:114:2913.4
106ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4514M 10600:03:0700:31:5200:35:0401:04:2401:07:32.90+00:13:204:3013.3
107JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4515M 10700:02:5200:30:5200:34:1301:04:4501:07:50.90+00:13:384:3113.3
108JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4028M 10800:02:4800:31:4500:35:0001:04:4901:07:51.10+00:13:394:3113.3
109OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4029M 10900:03:1300:31:4200:34:5101:04:4201:07:51.70+00:13:394:3113.3
110ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4516M 11000:02:5300:31:0100:34:1601:04:4501:07:53.70+00:13:414:3113.3
111PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3518M 11100:02:5300:31:2500:34:3801:04:5901:07:59.40+00:13:474:3113.2
112TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4030M 11200:02:5900:31:3200:34:4601:05:0101:08:02.15+00:13:504:3213.2
113SZCZYGIELSKI Radosław 552KOŁOBRZEGM3013M 11300:03:0000:31:4600:35:0101:04:5401:08:05.75+00:13:534:3213.2
114FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4517M 11400:03:0400:31:3700:34:5101:04:5601:08:09.75+00:13:574:3213.2
115FRYDRYCH Wojciech 133KOŁOBRZEG MARATON TEAMGRZYBOWOM3014M 11500:03:0500:32:3400:35:4601:05:1401:08:09.85+00:13:574:3213.2
116MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4518M 11600:02:5100:31:2700:34:4401:04:5701:08:10.55+00:13:584:3213.2
117SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4031M 11700:02:5900:31:5500:35:1001:05:1101:08:15.30+00:14:034:3313.2
118KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4519M 11800:03:0800:32:3000:35:4501:05:2601:08:22.50+00:14:104:3313.2
119OSTROWSKI Marian 410SENIOR 54ZŁOCIENIECM607M 11900:03:0700:31:5300:35:0901:05:1601:08:29.20+00:14:174:3313.1
120BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4520M 12000:03:0500:32:0600:35:2001:05:2701:08:39.00+00:14:264:3413.1
121MALINOWSKI Zbigniew 356KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM608M 12100:03:1100:32:4600:35:5801:05:3901:08:41.65+00:14:294:3413.1
122SOBKOWIAK Robert 518ŚWINOUJŚCIEM5010M 12200:03:0200:31:1800:34:3301:05:3201:08:46.80+00:14:344:3513.1
123KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4521M 12300:03:1400:32:4400:36:0201:05:5801:08:51.40+00:14:394:3513.1
124ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2011M 12400:02:5200:31:3000:34:4801:05:4701:08:52.45+00:14:404:3513.1
125DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3519M 12500:02:5900:31:2800:34:4301:05:4301:08:56.15+00:14:444:3513.1
126LIPIŃSKI Krzysztof 327KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYM559M 12600:03:2400:32:4900:36:0401:05:5701:09:02.70+00:14:504:3613
127AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4032M 12700:03:0900:32:3300:35:5001:06:0201:09:07.85+00:14:554:3613
128ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4033M 12800:03:0100:32:3000:35:5001:06:1101:09:08.35+00:14:564:3613
129SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4034M 12900:03:0400:31:3400:34:5101:05:4701:09:09.30+00:14:574:3613
130BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4522M 13000:03:1400:32:3800:35:5501:06:0201:09:12.95+00:15:004:3613
131LANGIEWICZ Jacek 317MKJ POLICEPOLICEM609M 13100:03:1600:32:3900:35:5701:06:0201:09:16.90+00:15:044:3713
132KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4035M 13200:03:1000:31:3800:34:5101:06:0801:09:23.70+00:15:114:3713
133PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4523M 13300:03:2200:33:4500:37:0601:06:1901:09:23.90+00:15:114:3713
134ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4524M 13400:02:4600:31:1600:34:3201:06:1401:09:30.60+00:15:184:3812.9
135BEDNARCZYK Tomasz 28TRZCIANKAM3015M 13500:03:1400:32:3500:35:4801:06:1701:09:30.95+00:15:184:3812.9
136LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3520M 13600:03:1000:32:2200:35:4501:06:2401:09:33.20+00:15:214:3812.9
137BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4036M 13700:03:0800:32:4000:36:0001:06:3401:09:44.85+00:15:324:3912.9
138KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3521M 13800:03:1800:32:4500:35:5701:06:3801:09:46.50+00:15:344:3912.9
139CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4525M 13900:03:1300:33:2600:36:4501:06:5201:09:57.75+00:15:454:3912.9
140UKRAIŃSKI Sławomir 590KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM5011M 14000:03:0200:32:0900:35:3101:06:4601:10:03.35+00:15:514:4012.8
141STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM653M 14100:03:1600:31:5800:35:1901:06:4701:10:07.00+00:15:544:4012.8
142PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3522M 14200:03:1100:33:1900:36:3801:07:0401:10:16.80+00:16:044:4112.8
143MICHALAK Jacek 368SZCZECINM5510M 14300:03:0100:32:1000:35:3101:07:1301:10:27.50+00:16:154:4112.8
144TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4037M 14400:03:0700:32:4100:36:0901:07:2901:10:34.30+00:16:224:4212.8
145DUDA Andrzej 114KOŁOBRZEGM5012M 14500:02:4600:32:2400:35:4801:07:2601:10:36.75+00:16:244:4212.7
146GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4526M 14600:03:0200:32:1500:35:3801:07:1501:10:36.95+00:16:244:4212.7
147MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4527M 14700:03:1900:32:5700:36:1901:07:2901:10:42.35+00:16:304:4212.7
148TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4528M 14800:03:1300:33:1700:36:3901:07:4301:10:46.45+00:16:344:4312.7
149POLAŃSKI Dariusz 441ORZEŁ MRZEŻYNOMRZEŻYNOM5013M 14900:02:5300:32:0100:35:2301:07:1501:10:47.45+00:16:354:4312.7
150BRZÓSKA Eugeniusz 52KB HERMES GRYFINOGRYFINOM5511M 15000:03:0800:33:1200:36:3601:07:3501:10:48.30+00:16:364:4312.7
151STAŃCZYK Sławomir 527STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM3016M 15100:03:2300:33:4400:37:0101:07:4701:10:49.60+00:16:374:4312.7
152KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4038M 15200:03:1900:33:3900:36:5501:07:4601:10:55.00+00:16:424:4312.7
153TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2012M 15300:03:2100:33:2200:36:4001:07:4301:10:55.80+00:16:434:4312.7
154POLGUJ Piotr 442PARKRUN MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM701M 15400:03:0400:32:1500:35:3801:07:2801:10:57.95+00:16:454:4312.7
155OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM162M 15500:03:2700:32:4400:35:5301:07:3701:10:59.35+00:16:474:4312.7
156TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4039M 15600:02:5800:33:1500:36:4201:07:5401:11:17.05+00:17:044:4512.6
157SZOTA Robert 560SMT SZCZECINSZCZECINM3017M 15700:03:1600:34:2800:37:4701:08:3201:11:27.40+00:17:154:4512.6
158ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3523M 15800:03:2400:34:3700:37:5901:08:2401:11:32.20+00:17:204:4612.6
159GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4529M 15900:03:2500:34:4100:37:5501:08:2401:11:36.65+00:17:244:4612.6
160CHRZANOWSKI Mariusz 669KOŁOBRZEGM5014M 16000:03:1300:32:5800:36:1601:07:5801:11:38.45+00:17:264:4612.6
161WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3524M 16100:03:0300:32:4900:36:1501:08:1101:11:38.50+00:17:264:4612.6
162ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2013M 16200:02:3100:32:2600:35:3701:08:3301:11:39.50+00:17:274:4612.6
163SZYDŁOWSKI Witold 564LIPKAM5512M 16300:03:0100:32:4000:36:0001:08:3101:11:57.25+00:17:454:4712.5
164HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3525M 16400:03:2400:33:2500:36:4901:08:5401:12:00.85+00:17:484:4812.5
165MARTYNOWICZ Tobiasz 359GRABOWOGRABOWOM3018M 16500:02:5800:30:3700:34:0301:08:3501:12:03.95+00:17:514:4812.5
166DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3526M 16600:03:3100:34:4600:38:0001:08:5601:12:05.40+00:17:534:4812.5
167GROCHOWSKI Krzysztof 171MASZEWOM3019M 16700:03:1400:33:1200:36:4001:08:3401:12:06.65+00:17:544:4812.5
168KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3527M 16800:03:5900:34:5800:38:2001:08:5301:12:07.80+00:17:554:4812.5
169BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4530M 16900:03:0600:33:2700:36:5401:09:1801:12:12.95+00:18:004:4812.5
170RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM654M 17000:03:2800:34:4000:38:0501:09:0501:12:20.20+00:18:084:4912.4
171NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4040M 17100:03:2400:34:2300:37:4501:09:1601:12:27.35+00:18:154:4912.4
172WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4041M 17200:03:0500:32:5000:36:1801:09:0701:12:29.85+00:18:174:5012.4
173KARCZEWSKI Krzysztof 236PG SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM5513M 17300:03:2100:34:3300:37:5701:09:2701:12:35.10+00:18:234:5012.4
174CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2014M 17400:03:4200:35:1900:38:4701:09:4101:12:36.55+00:18:244:5012.4
175PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4531M 17500:03:1300:33:4200:37:0701:09:1301:12:37.55+00:18:254:5012.4
176SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4532M 17600:03:1700:32:4700:36:0301:09:2901:12:43.95+00:18:314:5012.4
177TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4533M 17700:03:2500:34:3300:37:5701:09:3801:12:44.45+00:18:324:5012.4
178MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2015M 17800:03:4000:35:2000:38:4801:09:4201:13:01.75+00:18:494:5212.3
179CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3528M 17900:03:2700:35:1000:38:3501:10:0101:13:03.15+00:18:514:5212.3
180PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3020M 18000:03:0400:33:5000:37:1701:09:4401:13:05.20+00:18:534:5212.3
181MAŁKIŃSKI Józef 358RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6010M 18100:03:3100:34:4000:38:0701:09:4601:13:08.10+00:18:564:5212.3
182ANDRYSKOWSKI Marek 8STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM5015M 18200:03:1900:34:5400:38:2201:10:0701:13:19.55+00:19:074:5312.3
183WALERIAŃCZYK Roman 599GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM5016M 18300:03:1100:34:1600:37:5201:10:0201:13:21.95+00:19:094:5312.3
184MIECZKOWSKI Michał 674KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5514M 18400:03:2300:34:1600:37:4201:09:5101:13:22.95+00:19:104:5312.3
185GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2016M 18500:03:2900:34:5300:38:1701:10:2001:13:23.65+00:19:114:5312.3
186JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM655M 18600:03:0900:32:5900:36:3101:09:4201:13:23.85+00:19:114:5312.3
187CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4042M 18700:03:2900:34:5700:38:2001:10:1201:13:30.40+00:19:184:5412.2
188PENDRAK Kamil 425STARGARDM3021M 18800:03:3000:35:4000:39:0901:10:2001:13:33.15+00:19:214:5412.2
189DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4534M 18900:04:0100:34:3500:37:4901:10:1101:13:33.70+00:19:214:5412.2
190DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4535M 19000:03:2200:34:2700:37:5301:10:0701:13:37.25+00:19:254:5412.2
191KALETKA Dariusz 228KALETKA TEAMTRZCIANKAM5515M 19100:03:2100:34:0700:37:3301:10:0701:13:38.30+00:19:264:5412.2
192AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2017M 19200:03:2800:33:5300:37:1801:10:1001:13:39.10+00:19:274:5412.2
193GRYGORUK Cezary 173SZCZECINM5017M 19300:03:2900:35:1400:38:4301:10:2501:13:39.40+00:19:274:5412.2
194STRUŚ Artur 536KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5018M 19400:03:2000:34:2300:37:5301:10:2501:13:43.30+00:19:314:5412.2
195FABICH Adrian 124USB/ BALTIC SEALSUSTKAM3022M 19500:03:3000:36:4500:40:2701:10:4001:13:44.60+00:19:324:5512.2
196SZCZEPAŃSKI Zbigniew 549MACIEJUNIOSULĘCINM6011M 19600:03:0700:33:5300:37:2701:10:2401:13:46.50+00:19:344:5512.2
197TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4043M 19700:03:0800:34:4100:38:0901:10:3201:13:46.60+00:19:344:5512.2
198UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4536M 19800:03:0400:33:4700:37:2001:10:2501:13:47.00+00:19:344:5512.2
199GAWEŁ Zbigniew 143MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM6012M 19900:03:2300:34:4300:38:1201:10:1601:13:47.90+00:19:354:5512.2
200POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3529M 20000:03:2400:34:5900:38:2301:10:4101:13:55.90+00:19:434:5512.2
201BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3530M 20100:03:1600:34:4000:38:1101:10:3901:14:01.45+00:19:494:5612.2
202STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2018M 20200:03:2200:33:5500:37:2701:10:5801:14:05.45+00:19:534:5612.1
203WYGANOWSKI Andrzej 628K.B.WYGANKOŁOBRZEGM702M 20300:03:2700:35:1700:38:4501:10:5601:14:10.90+00:19:584:5612.1
204LITZBARSKI Marek 330DUDYCZ RUNPUCKM5019M 20400:03:3100:35:4400:39:1601:11:0501:14:13.70+00:20:014:5612.1
205PYTLARZ Waldemar 463PIŁAM5516M 20500:03:3800:35:3900:39:0601:11:0001:14:18.10+00:20:064:5712.1
206LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3023M 20600:03:0100:32:1600:35:4901:10:4801:14:19.45+00:20:074:5712.1
207SOSIN Tomasz 520SZWLASTARGARDM5517M 20700:03:3300:34:5800:38:2901:10:5801:14:19.75+00:20:074:5712.1
208ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4537M 20800:03:3100:35:2100:38:5001:11:1301:14:19.85+00:20:074:5712.1
209SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4044M 20900:03:4500:35:5500:39:2201:11:0501:14:31.75+00:20:194:5812.1
210MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5518M 21000:03:2000:34:0600:37:3701:11:0101:14:35.10+00:20:234:5812.1
211DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4045M 21100:03:1900:34:0600:37:3701:11:0201:14:43.20+00:20:314:5812
212SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4046M 21200:03:2100:34:0700:37:3901:11:0201:14:44.00+00:20:314:5812
213ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3531M 21300:03:2000:35:2700:39:0001:11:3001:14:46.60+00:20:344:5912
214HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4538M 21400:03:1700:34:2300:37:5201:11:3501:14:49.70+00:20:374:5912
215LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2019M 21500:03:2500:35:3100:39:0001:11:3901:14:52.50+00:20:404:5912
216BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4047M 21600:03:2600:36:2400:39:5801:11:5401:14:54.50+00:20:424:5912
217CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4048M 21700:03:1100:34:5800:38:2801:11:4801:15:01.75+00:20:495:0012
218PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4049M 21800:03:3200:35:5300:39:1801:12:0101:15:14.80+00:21:025:0112
219OTTO Michał 666BONINM3024M 21900:03:0400:33:4400:37:1701:11:3801:15:17.65+00:21:055:0112
220CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4050M 22000:03:1800:34:0100:37:2701:11:3601:15:19.30+00:21:075:0111.9
221ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3532M 22100:03:2300:34:5700:38:3301:12:0801:15:40.50+00:21:285:0211.9
222WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4539M 22200:03:2000:34:2400:38:0401:12:1501:15:42.25+00:21:305:0211.9
223HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4051M 22300:03:2800:35:1400:38:4001:12:1601:15:44.25+00:21:325:0311.9
224SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4540M 22400:03:4200:36:5600:40:2901:12:3401:15:45.25+00:21:335:0311.9
225JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4052M 22500:03:2000:35:0200:38:3401:12:1501:15:48.95+00:21:365:0311.9
226CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4053M 22600:03:2600:35:2900:39:0501:12:1901:15:49.50+00:21:375:0311.9
227GĄSIOREK Tomasz 671BRZOZA BIEGABRZOZAM5519M 22700:03:3600:35:4700:39:2501:12:2501:15:51.50+00:21:395:0311.9
228HAŁY Dorian 656KOŁOBRZEGM163M 22800:03:0400:32:0800:35:2501:12:4201:15:57.15+00:21:455:0311.8
229MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4054M 22900:02:5300:34:0300:37:2401:12:3101:15:57.80+00:21:455:0311.8
230ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4055M 23000:03:0900:34:4600:38:2201:12:2801:15:59.40+00:21:475:0411.8
231OPALIŃSKI Stanisław 403KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM6013M 23100:03:0600:34:4700:38:1801:12:3101:16:03.75+00:21:515:0411.8
232NOWICKI Tomasz 661SZWLASTARGARDM5020M 23200:03:2600:35:4700:39:2501:12:5201:16:08.25+00:21:565:0411.8
233LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4056M 23300:03:3800:36:2100:39:5801:13:0301:16:10.40+00:21:585:0411.8
234DURMAN Sławomir 117STARGARDM3025M 23400:03:2400:36:3400:40:2201:13:1401:16:26.20+00:22:145:0511.8
235CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2020M 23500:03:1500:34:0900:37:5301:13:3301:16:31.95+00:22:195:0611.8
236CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4057M 23600:03:3100:35:4000:39:1601:13:0001:16:44.75+00:22:325:0711.7
237OLSZYK Tadeusz 401BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6014M 23700:03:3000:36:3800:40:1401:13:2101:16:45.70+00:22:335:0711.7
238ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4541M 23800:03:2800:35:2300:38:5301:12:4701:16:47.60+00:22:355:0711.7
239KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4058M 23900:03:2400:35:5900:39:5601:13:3801:16:50.50+00:22:385:0711.7
240ROGOWSKI Krystian 475SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM164M 24000:02:5700:34:3000:38:0401:12:5701:16:59.40+00:22:475:0711.7
241PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4542M 24100:03:3100:37:0000:40:3901:13:5801:16:59.45+00:22:475:0811.7
242KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4059M 24200:03:1200:35:3000:39:1001:13:2901:17:08.90+00:22:565:0811.7
243GRZELAK Sebastian 175ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5520M 24300:03:3300:37:0100:40:4001:14:0001:17:13.15+00:23:015:0811.7
244KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4543M 24400:03:1300:34:3400:38:1601:13:3301:17:18.25+00:23:065:0911.6
245MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3533M 24500:03:3900:36:5100:40:2901:13:4401:17:20.95+00:23:085:0911.6
246TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4060M 24600:03:4900:35:4700:39:3201:13:3101:17:23.30+00:23:115:0911.6
247ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3534M 24700:03:2400:36:2300:39:5701:13:5501:17:27.45+00:23:155:0911.6
248LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4061M 24800:03:2600:35:2700:39:0701:13:5701:17:31.80+00:23:195:1011.6
249GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4062M 24900:03:3300:35:1300:38:4601:13:0401:17:38.95+00:23:265:1011.6
250STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4063M 25000:03:3400:35:1400:38:4701:13:0501:17:39.15+00:23:275:1011.6
251WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4544M 25100:03:1500:35:2700:39:1001:14:2001:17:48.05+00:23:355:1111.6
252STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4545M 25200:03:4900:36:1500:39:5201:14:2001:17:48.90+00:23:365:1111.6
253KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3535M 25300:03:5700:38:0000:41:3701:14:2001:17:50.90+00:23:385:1111.6
254JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3536M 25400:03:5700:38:0100:41:3701:14:2101:17:51.30+00:23:395:1111.6
255HOFMAN Paweł 195WROCŁAWM3026M 25500:03:4500:38:4500:42:0701:14:4601:17:54.35+00:23:425:1111.6
256ADAMOWICZ Daniel 4KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM3027M 25600:03:1800:34:2100:37:5001:14:4301:18:08.20+00:23:565:1211.5
257DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3537M 25700:03:2500:34:4700:38:1901:14:3701:18:13.25+00:24:015:1211.5
258WIELGAT Łukasz 609KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3028M 25800:03:4200:35:4800:39:3001:14:4401:18:17.80+00:24:055:1311.5
259REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4546M 25900:03:2800:36:1100:39:5401:14:4801:18:23.25+00:24:115:1311.5
260BUZAŁA Walenty 64STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM5521M 26000:03:3000:35:2200:39:5101:14:4801:18:33.40+00:24:215:1411.5
261NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4547M 26100:03:4700:37:1000:40:5401:15:1201:18:37.90+00:24:255:1411.4
262DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4064M 26200:03:4000:37:1000:40:5401:15:3101:18:48.80+00:24:365:1511.4
263ORYSIAK Tomek 404ŁOBEZŁOBEZM3029M 26300:03:3700:36:4600:40:2101:15:3401:18:53.45+00:24:415:1511.4
264MAZUREK Ryszard 362SŁUPSKM6015M 26400:03:4900:37:1400:40:5701:15:2801:19:00.70+00:24:485:1611.4
265KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2021M 26500:03:5200:38:5900:42:3801:15:5601:19:01.80+00:24:495:1611.4
266JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4065M 26600:03:3900:35:5400:39:4101:15:1001:19:03.45+00:24:515:1611.4
267SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4548M 26700:03:1200:35:2500:39:0701:15:2301:19:05.50+00:24:535:1611.4
268RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3538M 26800:03:2000:34:2700:37:5801:15:0101:19:08.85+00:24:565:1611.4
269PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4066M 26900:03:0000:32:4000:36:0801:14:3201:19:10.40+00:24:585:1611.4
270JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4549M 27000:03:4600:36:4900:40:3201:15:2601:19:11.35+00:24:595:1611.4
271SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3539M 27100:03:2800:36:1600:39:5601:15:4201:19:11.45+00:24:595:1611.4
272BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4550M 27200:03:4100:37:2500:41:0901:15:3601:19:12.60+00:25:005:1611.4
273BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4551M 27300:03:5600:37:5800:41:4001:15:4501:19:17.15+00:25:055:1711.4
274FURMAN Tomasz 134WARSZAWAM5021M 27400:03:2000:36:1200:39:5501:15:1301:19:19.40+00:25:075:1711.3
275HRYCAJ Tomasz 197KOŁOBRZEGM3030M 27500:03:3500:36:5900:40:4501:15:4301:19:20.00+00:25:075:1711.3
276ŻURKOWSKI Tomasz 650BIEGAM Z ŻONĄMYŚLIBÓRZM5022M 27600:03:2700:36:2100:40:0401:15:4901:19:25.55+00:25:135:1711.3
277ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2022M 27700:03:4600:39:4500:43:3201:16:2701:19:27.95+00:25:155:1711.3
278RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM656M 27800:03:1300:36:4400:40:3401:15:5101:19:29.90+00:25:175:1811.3
279DZIKOWSKI Karol 122SZCZECINM3031M 27900:03:2500:36:2400:40:0601:15:4801:19:31.85+00:25:195:1811.3
280SIKORSKI Adam 508SIKORROWOKOŁOBRZEGM3032M 28000:03:2000:36:2500:40:2201:16:0901:19:34.35+00:25:225:1811.3
281CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4067M 28100:03:3600:36:3800:40:1801:15:4001:19:38.40+00:25:265:1811.3
282KONOPIŃSKI Leszek 261BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6016M 28200:03:3000:36:2000:40:0601:16:2001:20:04.45+00:25:525:2011.2
283ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3540M 28300:03:4600:38:1000:42:0401:16:4901:20:12.80+00:26:005:2011.2
284BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4068M 28400:03:3200:36:3700:40:2701:16:2701:20:14.15+00:26:025:2111.2
285NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4069M 28500:03:3600:37:5400:41:3801:16:3601:20:17.00+00:26:045:2111.2
286GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4070M 28600:03:4900:39:0400:42:5301:16:3901:20:25.10+00:26:135:2111.2
287ŁUCZEJKO Sławomir 342TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5023M 28700:03:3700:37:0600:40:4901:16:4001:20:32.45+00:26:205:2211.2
288STACHOWSKI Andrzej 525SZCZECINM5024M 28800:03:3700:38:0900:41:5401:16:5201:20:34.40+00:26:225:2211.2
289TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4071M 28900:03:5700:37:5900:41:4201:16:5401:20:37.10+00:26:255:2211.2
290SUJAK Włodzimierz 543MARECKI VS EQUATORZAŁOMM6017M 29000:04:0400:38:3500:42:2001:17:0601:20:39.15+00:26:275:2211.2
291DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4072M 29100:03:3100:37:5800:41:3901:17:1201:20:42.35+00:26:305:2211.2
292MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM657M 29200:03:3900:36:5900:40:4501:16:5401:20:47.10+00:26:355:2311.1
293ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4552M 29300:03:3100:37:1200:40:5901:17:0001:20:48.45+00:26:365:2311.1
294ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4073M 29400:03:2600:37:0700:40:5801:17:1801:20:51.30+00:26:395:2311.1
295KACZMARCZYK Stanisław 225SZWLASTARGARDM6018M 29500:03:3800:37:3900:41:2601:17:1601:20:58.05+00:26:455:2311.1
296KĘDZIERSKI Dawid 700KOSTRZYŃ N/ODRĄM165M 29600:03:5800:38:4500:42:2901:17:2101:21:01.15+00:26:495:2411.1
297LENARTOWICZ Stanisław 319STARA ŁUBIANKAM5522M 29700:03:4600:37:5100:41:3601:17:2201:21:09.50+00:26:575:2411.1
298SZCZYGIEŁ Paweł 554STARGARDM3033M 29800:03:2400:36:3400:40:2201:17:1201:21:13.10+00:27:015:2411.1
299HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3541M 29900:03:2500:36:1000:39:4401:17:2001:21:24.90+00:27:125:2511.1
300SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4074M 30000:04:0400:41:2800:45:2601:18:1401:21:29.65+00:27:175:2511
301KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3542M 30100:03:4000:38:3500:42:0401:18:3501:21:44.50+00:27:325:2711
302MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3543M 30200:03:2600:36:2100:40:0401:17:4901:21:49.10+00:27:375:2711
303ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM658M 30300:03:5500:39:2300:43:1101:18:0601:21:51.40+00:27:395:2711
304ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM659M 30400:03:4600:38:0400:41:5301:18:0801:22:05.10+00:27:535:2811
305KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3544M 30500:03:4800:38:4400:42:3301:18:5501:22:15.10+00:28:035:2910.9
306RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3545M 30600:03:5300:39:3100:43:2901:19:0601:22:33.80+00:28:215:3010.9
307ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2023M 30700:03:4300:38:4200:42:3801:18:4801:22:34.90+00:28:225:3010.9
308JĘDRUSZAK Marek 215KOŁOBRZEGM6019M 30800:03:4300:38:0700:42:0601:19:0601:23:00.65+00:28:485:3210.8
309SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2024M 30900:03:4600:39:1100:42:5301:19:3601:23:14.30+00:29:025:3210.8
310MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4075M 31000:03:5800:39:1400:43:0801:19:3901:23:16.10+00:29:045:3310.8
311RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3546M 31100:04:0600:41:1300:44:3801:19:4701:23:21.75+00:29:095:3310.8
312KĘDZIERSKI Krzysztof 245SMT SZCZECINTANOWOM5025M 31200:03:4200:38:3300:42:3201:19:4101:23:39.85+00:29:275:3410.8
313BERENT Robert 30TUPOT USTKAUSTKAM5026M 31300:03:5100:38:3500:42:1801:19:5401:23:53.35+00:29:415:3510.7
314GODOŃ Piotr 160GRABOWOŁOBEZM3034M 31400:03:4100:36:5900:40:5701:19:4101:23:56.35+00:29:445:3510.7
315WOLAŃSKI Mariusz 622KOŁOBRZEGM5027M 31500:04:0000:39:4400:43:3501:20:0801:23:57.95+00:29:455:3510.7
316PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4076M 31600:03:3400:39:2800:43:2201:20:2301:24:00.20+00:29:485:3610.7
317KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3547M 31700:03:2300:36:2600:40:2901:19:4501:24:01.00+00:29:485:3610.7
318OPACZYK Paweł 402PRESTO TRAVELPOZNAŃM6020M 31800:03:5200:39:3200:43:2801:20:1101:24:03.55+00:29:515:3610.7
319RUTKOWSKI Lucjan 493ARCAN TEAMTRZCIANKAM5523M 31900:04:0100:39:4400:43:3201:20:3401:24:07.15+00:29:555:3610.7
320PASIKOWSKI Piotr 415BALTICUSKOŁOBRZEGM5028M 32000:03:2600:38:4100:42:4701:20:0101:24:17.95+00:30:055:3710.7
321DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2025M 32100:03:2600:36:5300:40:5101:20:5201:24:18.25+00:30:065:3710.7
322DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4077M 32200:03:1400:36:3400:40:1701:20:2801:24:18.45+00:30:065:3710.7
323KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4553M 32300:03:2100:36:1000:40:0501:20:1001:24:19.30+00:30:075:3710.7
324RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4078M 32400:03:5700:37:5800:43:5201:20:4901:24:19.90+00:30:075:3710.7
325KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3548M 32500:03:2700:38:2900:42:3201:20:3601:24:28.60+00:30:165:3710.7
326BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3549M 32600:03:3800:38:3700:42:2401:20:4101:24:28.90+00:30:165:3710.7
327BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2026M 32700:03:3000:38:5400:42:4901:21:0001:24:36.00+00:30:235:3810.6
328DRACZYŃSKI Zygmunt 112TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM703M 32800:03:4400:38:3000:42:2601:20:3801:24:39.95+00:30:275:3810.6
329OKOŃ Stanisław 397KB WYGANKOŁOBRZEGM5029M 32900:03:3200:35:4200:39:2101:20:0901:24:42.95+00:30:305:3810.6
330BUDZICH Marcin 56KOŁOBRZEGM3035M 33000:03:5700:41:1900:45:2201:21:3401:24:43.95+00:30:315:3810.6
331DOBEK Tomasz 104KOŁOBRZEGM3036M 33100:03:5800:40:2300:44:2201:21:1301:24:48.95+00:30:365:3910.6
332PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3550M 33200:04:0600:41:0500:44:5901:21:3401:24:49.80+00:30:375:3910.6
333DENISIUK Krzysztof 101SZCZECINSZCZECINM6021M 33300:03:4700:39:4900:43:4601:21:0601:24:53.65+00:30:415:3910.6
334SZŁAPKA Dariusz 557ŚWINOUJŚCIEM5030M 33400:03:5500:40:1800:44:2001:21:2301:24:58.25+00:30:465:3910.6
335WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4554M 33500:03:4600:39:2300:43:2001:21:1101:25:01.70+00:30:495:4010.6
336HAŁAS Tomasz 181SŁAWNOM5524M 33600:04:0100:40:4000:44:3901:21:1501:25:02.05+00:30:495:4010.6
337MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2027M 33700:03:5400:39:5700:44:0201:21:2001:25:10.95+00:30:585:4010.6
338GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3037M 33800:03:5400:39:2400:43:1701:21:1801:25:19.80+00:31:075:4110.5
339GAWĘDA Emil 144GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM3038M 33900:03:5800:42:0100:46:0101:21:5301:25:19.85+00:31:075:4110.5
340CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2028M 34000:02:3500:31:5600:35:2101:22:0501:25:24.45+00:31:125:4110.5
341SZCZERBA Łukasz 550GRZYBOWOM3039M 34100:04:1700:41:0200:44:5901:21:5001:25:36.65+00:31:245:4210.5
342SOWA Krzysztof 654SZCZECINM3040M 34200:03:3400:38:5900:42:5301:21:1901:25:40.35+00:31:285:4210.5
343RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3551M 34300:03:5100:39:4000:43:3701:21:4701:25:45.65+00:31:335:4310.5
344OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3552M 34400:03:5000:39:3900:43:3601:21:4201:25:45.90+00:31:335:4310.5
345KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3041M 34500:03:3000:35:0700:38:4801:21:1501:25:48.90+00:31:365:4310.5
346GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2029M 34600:03:4100:39:3000:43:4301:22:1601:26:00.20+00:31:485:4410.5
347LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6510M 34700:03:5500:39:5500:44:0301:22:2201:26:15.90+00:32:035:4510.4
348PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4079M 34800:04:0300:40:4000:44:4201:22:4601:26:21.55+00:32:095:4510.4
349MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3553M 34900:03:3600:39:4600:43:5401:22:3601:26:23.95+00:32:115:4510.4
350DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2030M 35000:04:0200:41:2400:45:3001:22:3701:26:25.85+00:32:135:4510.4
351PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6511M 35100:03:4200:39:0000:42:5601:22:2101:26:28.15+00:32:165:4510.4
352OLEJNIK Janusz 398TRZEBIATÓWM5031M 35200:03:5200:40:3200:44:3501:22:3601:26:30.80+00:32:185:4610.4
353KAŁUŻYNSKI Piotr 230WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM5032M 35300:04:0500:41:3000:45:2701:23:0401:26:43.95+00:32:315:4610.4
354ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3554M 35400:03:4600:39:3900:43:3801:22:4501:26:54.10+00:32:425:4710.4
355MAKOWSKI Dariusz 351KB HERMES GRYFINOCHOJNAM5033M 35500:04:0300:40:2100:44:2101:22:5001:27:07.75+00:32:555:4810.3
356KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4080M 35600:03:4700:39:3500:43:3901:23:0601:27:21.75+00:33:095:4910.3
357WITKOWSKI Andrzej 617GORZÓW WLKP.M5034M 35700:03:5400:39:3900:43:5801:23:3401:27:37.90+00:33:255:5010.3
358ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5035M 35800:03:3700:39:4400:43:5201:23:1301:27:41.95+00:33:295:5010.3
359JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4555M 35900:03:5000:40:5700:45:1401:24:1001:27:45.15+00:33:335:5110.3
360KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4556M 36000:04:0900:41:1800:45:1601:23:5401:27:47.20+00:33:355:5110.3
361POKORNY Edward 439TUPOT USTKAUSTKAM704M 36100:03:5700:41:0900:45:2001:23:5501:27:48.35+00:33:365:5110.3
362KOWALSKI Zbigniew 278STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5525M 36200:03:3600:39:3000:43:3801:23:2801:27:49.75+00:33:375:5110.2
363ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4081M 36300:03:5100:41:5900:46:0501:23:5801:27:51.70+00:33:395:5110.2
364DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4082M 36400:03:4900:40:3800:44:5401:24:3001:27:52.65+00:33:405:5110.2
365LEWANDOWSKI Mirosław 323GOLENIÓWGOLENIÓWM5526M 36500:04:0600:40:4000:44:5001:23:5001:27:53.00+00:33:405:5110.2
366KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3555M 36600:03:5900:41:2200:45:3201:23:5801:27:54.15+00:33:425:5110.2
367PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4083M 36700:03:5500:40:4300:44:5101:23:5301:27:56.25+00:33:445:5110.2
368HANĆ Ryszard 182SZCZECINM5036M 36800:03:4800:41:2600:45:4101:23:4701:27:58.20+00:33:465:5110.2
369SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4557M 36900:03:5500:40:3500:44:3401:24:0201:27:59.00+00:33:465:5110.2
370DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4084M 37000:04:0800:42:2500:46:3001:24:1501:27:59.85+00:33:475:5210.2
371JANISZEWSKI Mieczysław 203BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5527M 37100:03:5800:40:4600:44:5601:24:0201:27:59.95+00:33:475:5110.2
372SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4085M 37200:03:5500:40:2500:44:3401:23:3901:28:00.15+00:33:485:5210.2
373ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4086M 37300:04:0400:40:5400:44:5701:24:1301:28:08.55+00:33:565:5210.2
374GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6512M 37400:04:0000:41:0900:45:1901:24:1601:28:13.60+00:34:015:5210.2
375BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4087M 37500:03:4300:38:3600:42:4501:23:5401:28:15.80+00:34:035:5310.2
376DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3556M 37600:03:4800:40:4900:45:0301:24:2601:28:22.30+00:34:105:5310.2
377RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4558M 37700:03:1000:48:1200:51:1101:24:2301:28:41.00+00:34:285:5410.1
378WŁODARCZYK Józef 618SZURAM SOBIEKOSZALINM6022M 37800:04:0500:40:4600:44:4401:24:5001:29:02.10+00:34:505:5610.1
379KISIELIŃSKI Igor 251TKKF KOSZALINKOSZALINM5037M 37900:03:4500:39:0200:43:1301:25:1901:29:41.35+00:35:295:5810
380KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4088M 38000:03:5900:42:4900:47:0301:25:4501:29:42.65+00:35:305:5810
381GAŁECKI Jacek 138KARLINO BIEGAJKARLINOM5038M 38100:03:4200:41:1100:45:1601:25:5801:29:56.15+00:35:445:5910
382SKORUPA Edward 512SZCZECINEKM5528M 38200:04:0000:41:0300:45:1301:25:3001:29:57.75+00:35:455:5910
383WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2031M 38300:03:5100:40:5700:45:1601:26:0201:29:58.95+00:35:465:5910
384WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3557M 38400:03:5800:42:4800:47:0401:26:0201:30:01.40+00:35:496:0010
385KUBISIAK Damian 295WOLINM3558M 38500:03:5400:42:2400:46:1801:25:5401:30:02.45+00:35:506:0010
386SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4089M 38600:03:5900:41:2200:45:3201:26:0901:30:19.70+00:36:076:0110
387GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4090M 38700:04:0300:42:0200:46:2001:26:4301:30:37.90+00:36:256:029.9
388HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4559M 38800:03:5600:42:4800:45:4801:25:4801:30:45.35+00:36:336:039.9
389DZIEKOŃSKI Jacek 121KONSTANCIN JEZIORNAM6023M 38900:03:5300:40:4900:44:5201:26:3301:30:55.85+00:36:436:039.9
390MAŁECKI Artur 357STARGARDM4091M 39000:04:1300:44:0700:48:2001:27:3601:31:06.15+00:36:546:049.9
391ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3559M 39100:03:4700:41:5400:46:1501:27:1301:31:06.65+00:36:546:049.9
392URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6513M 39200:03:5000:41:3700:45:5301:27:1701:31:34.05+00:37:216:069.8
393WIELGOSZ Leszek 610KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM5529M 39300:03:5100:41:3700:45:5301:27:1701:31:34.55+00:37:226:069.8
394ROZMUS Tomasz 484SZCZECINM3042M 39400:03:5000:40:5500:45:0701:27:2201:31:40.60+00:37:286:069.8
395GRABOWSKI Marek 167ZŁOTÓWM5039M 39500:03:4500:40:4200:44:5101:27:3901:31:48.05+00:37:356:079.8
396ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4560M 39600:03:3700:42:0100:46:1901:27:4401:31:51.95+00:37:396:079.8
397ADAMCZYK Arkadiusz 1BLUE TEAM PIŁAPIŁAM5040M 39700:04:0000:42:3200:46:4801:27:5301:32:05.00+00:37:526:089.8
398SERKIS Piotr 503ŁOBEZŁOBEZM3043M 39800:04:0900:42:4200:47:0601:28:1701:32:18.95+00:38:066:099.7
399KACZMAREK Zenon 226MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM705M 39900:04:0500:42:0500:46:2801:27:5901:32:34.05+00:38:216:109.7
400PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6514M 40000:03:3100:39:5800:44:0201:27:5901:32:37.95+00:38:256:109.7
401MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4561M 40100:03:4200:40:3600:45:0501:28:3401:32:42.85+00:38:306:109.7
402HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2032M 40200:03:4400:39:2800:44:3701:28:4401:32:46.80+00:38:346:119.7
403BIELAK Wojciech 35UKS EKONOM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM166M 40300:03:3800:38:3600:43:1701:29:1401:32:51.75+00:38:396:119.7
404SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3560M 40400:03:5600:42:4700:47:1001:28:4401:33:14.95+00:39:026:139.7
405KAZIMIERSKI Marek 242GRZYBOWOM3044M 40500:03:2700:39:2400:43:4201:28:3401:33:20.95+00:39:086:139.6
406SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4092M 40600:04:3200:45:4000:49:5201:29:5501:33:53.70+00:39:416:159.6
407SPIESZYŃSKI Michał 522KOŁOBRZEGM3045M 40700:03:5500:41:4000:46:0701:29:2901:34:10.30+00:39:586:169.6
408KLUCZYŃSKI Mariusz 252BIAŁOGARDM3046M 40800:03:5200:41:2400:45:3801:30:1001:34:12.75+00:40:006:169.6
409PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3047M 40900:03:4900:42:4100:46:5601:30:2501:34:22.60+00:40:106:179.5
410GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4093M 41000:03:5500:42:2800:47:0101:29:3101:34:26.45+00:40:146:179.5
411WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4562M 41100:04:1000:44:1400:48:3701:30:2001:34:29.70+00:40:176:179.5
412ROMAŃSKI Maciej 480TATACOWYMIATAKOŁOBRZEGM3048M 41200:04:0900:43:0500:47:2601:30:1801:34:43.20+00:40:316:189.5
413BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4094M 41300:04:0500:43:1600:47:3401:30:4301:35:34.60+00:41:226:229.4
414KOŚKA Marek 272PRECON POLSKA-JASTROWIEWAŁCZM3049M 41400:04:2000:45:2400:49:4001:31:2201:35:39.80+00:41:276:229.4
415GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3561M 41500:04:0500:44:2100:48:4301:31:3901:35:48.80+00:41:366:239.4
416TYKA Edward 587NIESTOWARZYSZONYŚWIĘTOCHŁOWICEM751M 41600:04:0800:42:3200:47:0001:31:2401:35:52.75+00:41:406:239.4
417BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4095M 41700:03:4300:43:0700:47:4001:33:1501:37:53.95+00:43:416:319.2
418REMBARZ Piotr 469KOŁOBRZEGM3050M 41800:03:4900:41:2300:45:4901:32:4001:37:58.10+00:43:466:319.2
419KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4563M 41900:03:5300:53:3100:58:0001:34:0801:38:04.80+00:43:526:329.2
420PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4096M 42000:04:0500:44:4000:49:1301:33:5001:38:13.00+00:44:006:329.2
421GRABOWICZ Jerzy 164TUPOT USTKAUSTKAM706M 42100:04:0200:40:3600:44:5301:33:4301:38:18.10+00:44:066:339.2
422HELLER Zdzisław 188NIEZRZESZONYKOSZALINM6024M 42200:03:5500:45:2500:50:0301:34:3701:38:47.50+00:44:356:359.1
423SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4097M 42300:03:4600:43:0700:47:5201:34:1401:39:02.20+00:44:506:369.1
424WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4564M 42400:03:4100:44:4600:49:0601:35:1401:39:35.90+00:45:236:389
425SŁOMSKI Zenon 515KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM707M 42500:03:5100:42:5800:47:2801:34:3701:39:45.35+00:45:336:399
426BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2033M 42600:04:2600:46:0700:50:3001:34:5701:39:47.95+00:45:356:399
427RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4098M 42700:04:0300:45:2700:49:5101:35:2301:39:47.95+00:45:356:399
428BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6515M 42800:04:0700:44:2200:49:0001:35:3501:40:02.00+00:45:496:409
429BIERNACKI Rene 38POLANICA-ZDROJM708M 42900:04:2200:46:4300:51:2501:36:1101:41:00.55+00:46:486:448.9
430ŁOPIŃSKI Aleksy 3404RUN TEAM PIŁAPIŁAM709M 43000:04:4400:47:1700:52:5201:36:4001:41:06.55+00:46:546:448.9
431SCHMIDT Dariusz 670KOŁOBRZEGM5041M 43100:04:1200:46:3600:51:0401:36:5101:41:16.45+00:47:046:458.9
432LOBA Jerzy 332LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM7010M 43200:04:1700:44:2800:48:5401:36:1501:41:37.55+00:47:256:468.9
433FOLTYNOWICZ Bernard 132MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM7011M 43300:04:1600:46:4800:51:3101:38:2101:43:07.55+00:48:556:528.7
434WOŹNIAK Piotr 667KOŁOBRZEGM5530M 43400:03:4800:56:5401:00:0501:37:5801:44:00.50+00:49:486:568.7
435JAROSZ Artur 211SZCZECINM3562M 43500:03:5100:46:3000:51:1401:41:2301:45:34.15+00:51:227:028.5
436ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6516M 43600:04:0000:45:1200:50:0801:40:3801:45:35.95+00:51:237:028.5
437USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3563M 43700:04:4000:49:1400:54:0901:41:0801:46:01.85+00:51:497:048.5
438JAŃCZUK Stanisław 209NOCNE WILKIGOLENIÓWM5042M 43800:04:1400:49:3800:54:1101:41:1901:46:20.90+00:52:087:058.5
439WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6517M 43900:04:2200:47:5700:52:4001:41:3301:46:24.55+00:52:127:058.5
440JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3564M 44000:04:0300:47:0000:52:1701:42:5201:47:21.60+00:53:097:098.4
441KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4565M 44100:03:5200:48:1200:53:2201:43:3901:47:50.35+00:53:387:118.3
442ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4566M 44200:04:4000:49:1500:54:1001:42:4301:47:57.45+00:53:457:118.3
443RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4567M 44300:04:4100:52:0500:57:0501:47:5701:53:14.05+00:59:017:327.9
444ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+1M 44400:04:3600:53:1100:58:2201:48:0501:53:21.75+00:59:097:337.9
445JURCZAK Jarosław 219GOLENIÓWM6025M 44500:04:2800:52:1200:57:3801:49:1201:54:51.05+01:00:387:397.8
446KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4568M 44600:04:0900:49:3600:55:0501:49:4301:55:20.40+01:01:087:417.8
447KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6518M 44700:04:4300:52:2200:57:3801:50:4701:56:43.20+01:02:317:467.7
448MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4099M 44800:05:1000:59:1401:05:0101:52:2301:57:32.35+01:03:207:507.7
449KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM40100M 44900:05:1100:59:1501:05:0201:52:2401:57:34.35+01:03:227:507.7
450KABACIŃSKI Bronisław 47TUPOT USTKAUSTKAM7012M 45000:04:4900:53:3200:58:3801:52:0701:57:37.25+01:03:257:507.7
451STRUSKI Stanisław 535NIEZRZESZONYZIELONA GÓRAM7013M 45100:04:3600:55:3101:00:4601:56:2002:01:50.60+01:07:388:077.4
452SZCZEBLEWSKI Józef 547MANOWOM6026M 45200:04:0700:55:0301:00:3801:58:0402:04:00.35+01:09:488:167.3
453BARTNIK Marian 676TKKF KOSZALINKOSZALINM80+2M 45300:05:4901:08:5801:16:0302:19:5402:30:05.65+01:35:5310:006
454KALETKA Damian 229TRZCIANKAM3051M 45400:02:3500:26:5100:29:33+00:00:483:4515.9
455BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4569M 45500:02:5800:30:5300:34:04+00:05:194:2013.8
456KAZIMIERSKI Piotr 241KOŁOBRZEGM3052M 45600:03:0100:32:1100:35:42+00:06:574:3213.2
457RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM40101M 45700:02:4900:28:51+00:02:394:0214.9
458DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM40102M 45800:03:4000:40:11+00:13:595:3710.7
459BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM40103M 45902:09:59+185:410.3
460SKOWRONSKI Bogdan 513SZWLASTARGARDM5531M 460   
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:1700:10:2700:12:5300:58:5101:01:48.90--
Znaleziono 461 wynik(ów)