XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: M20

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRAUN Grzegorz 46RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM201M 300:02:2200:26:3100:29:0600:52:4800:55:15.60 3:4116.3
2RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM202M 800:02:3300:26:4400:29:2200:53:2700:56:00.95+00:00:453:4416.1
3WOJTKIEWICZ Mateusz 680KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM203M 1500:02:4200:27:1700:30:0200:55:2400:58:00.00+00:02:443:5215.5
4SZYMAŃSKI Łukasz 568SKS POBIEROWOPOBIEROWOM204M 2400:02:3200:27:4300:30:3000:56:2600:59:03.65+00:03:483:5615.2
5BARTKOWIAK Janusz 25K.B. MENTORPOŁCZYN-ZDRÓJM205M 3700:02:4100:28:3700:31:2900:57:3301:00:23.95+00:05:084:0114.9
6CENTKA Jakub 69TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM206M 4600:02:4100:28:5000:31:4900:58:4401:01:23.15+00:06:074:0514.7
7KRAWCZYK Mateusz 287AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJKRYNICA ZDRÓJM207M 5000:02:4800:29:1100:32:0700:59:0001:01:43.85+00:06:284:0614.6
8GIERLACH Jacek 152STOPA SŁUPSKSŁUPSKM208M 9000:02:5700:30:3500:33:4301:03:3001:06:36.05+00:11:204:2613.5
9KOSIŃSKI Mateusz 269DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM209M 9400:03:0500:31:5500:35:0201:03:5801:06:45.15+00:11:294:2713.5
10LEŚNIEWSKI Konrad 321KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2010M 10200:02:5400:30:4100:33:5201:04:0301:07:18.40+00:12:024:2913.4
11ŁOWICKI Bartosz 341PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2011M 12400:02:5200:31:3000:34:4801:05:4701:08:52.45+00:13:364:3513.1
12TAMAS Mateusz 576GRZYBOWOM2012M 15300:03:2100:33:2200:36:4001:07:4301:10:55.80+00:15:404:4312.7
13ZAWADZKI Adrian 681REGA TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2013M 16200:02:3100:32:2600:35:3701:08:3301:11:39.50+00:16:234:4612.6
14CHMIELEWSKI Kamil 73GRABOWOŁOBEZM2014M 17400:03:4200:35:1900:38:4701:09:4101:12:36.55+00:17:204:5012.4
15MAJDZIŃSKI Paweł 350GRABOWOGRABOWOM2015M 17800:03:4000:35:2000:38:4801:09:4201:13:01.75+00:17:464:5212.3
16GERKE Mateusz 148DŹWIRZYNOM2016M 18500:03:2900:34:5300:38:1701:10:2001:13:23.65+00:18:084:5312.3
17AUGUSTYNIAK Jakub 13GRABOWOGRABOWOM2017M 19200:03:2800:33:5300:37:1801:10:1001:13:39.10+00:18:234:5412.2
18STĘPA Bartosz 531DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM2018M 20200:03:2200:33:5500:37:2701:10:5801:14:05.45+00:18:494:5612.1
19LUBERAŃSKI Patryk 333GRABOWOGRABOWOM2019M 21500:03:2500:35:3100:39:0001:11:3901:14:52.50+00:19:364:5912
20CZERWIŃSKI Marcin 90GRABOWOGRABOWOM2020M 23500:03:1500:34:0900:37:5301:13:3301:16:31.95+00:21:165:0611.8
21KĘDZIORA Patryk 246GRABOWOGRABOWOM2021M 26500:03:5200:38:5900:42:3801:15:5601:19:01.80+00:23:465:1611.4
22ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2022M 27700:03:4600:39:4500:43:3201:16:2701:19:27.95+00:24:125:1711.3
23ROSA Sebastian 483SZCZYTNOM2023M 30700:03:4300:38:4200:42:3801:18:4801:22:34.90+00:27:195:3010.9
24SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2024M 30900:03:4600:39:1100:42:5301:19:3601:23:14.30+00:27:585:3210.8
25DUSZYŃSKI Kamil 118GRABOWOGRABOWOM2025M 32100:03:2600:36:5300:40:5101:20:5201:24:18.25+00:29:025:3710.7
26BIEDRZYCKI Dawid 34KOŁOBRZEGM2026M 32700:03:3000:38:5400:42:4901:21:0001:24:36.00+00:29:205:3810.6
27MIELEWCZYK Radosław 372GRABOWOŁOBEZM2027M 33700:03:5400:39:5700:44:0201:21:2001:25:10.95+00:29:555:4010.6
28CZEKIERDA Bartosz 89GMINA DYGOWOŁYKOWOM2028M 34000:02:3500:31:5600:35:2101:22:0501:25:24.45+00:30:085:4110.5
29GŁOWACKI Kamil 157GRABOWOŁOBEZM2029M 34600:03:4100:39:3000:43:4301:22:1601:26:00.20+00:30:445:4410.5
30DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2030M 35000:04:0200:41:2400:45:3001:22:3701:26:25.85+00:31:105:4510.4
31WENCŁAWSKI Michał 606DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM2031M 38300:03:5100:40:5700:45:1601:26:0201:29:58.95+00:34:435:5910
32HOFMAN Mateusz 194MONAR GRABOWOŁOBEZM2032M 40200:03:4400:39:2800:44:3701:28:4401:32:46.80+00:37:316:119.7
33BARSZCZAK Tomasz 23KOŁOBRZEG BIEGADŹWIRZYNOM2033M 42600:04:2600:46:0700:50:3001:34:5701:39:47.95+00:44:326:399
DNCGŁOGOWSKI Adam 155ATC-CARGO TEAMGDYNIAM2000:02:1700:10:2700:12:5300:58:5101:01:48.90--
Znaleziono 34 wynik(ów)