Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWIĄZEK Paweł | 642 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M30 | 00:02:24 | |
2 | PAWLIŃSKI Piotr | 421 | GRUPA AZOTY POLICE | POLICE | M30 | 00:02:28 | |
3 | KALETKA Damian | 229 | TRZCIANKA | M30 | 00:02:35 | ||
4 | ORZECHOWSKI Kamil | 405 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:02:36 | |
5 | TERLIKOWSKI Grzegorz | 577 | STARGARD | M30 | 00:02:38 | ||
6 | KUBISZ Mateusz | 296 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M30 | 00:02:39 | |
7 | PISKORZ Szymon | 431 | KP PSP GRYFICE | RYMAŃ | M30 | 00:02:41 | |
8 | KIESZKOWSKI Adam | 250 | TRI RZEŹNIA | SZCZECIN | M30 | 00:02:43 | |
9 | PRĘDKI Grzegorz | 448 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M30 | 00:02:45 | |
10 | SAMBOR Krzysztof | 501 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M30 | 00:02:52 | |
11 | MARTYNOWICZ Tobiasz | 359 | GRABOWO | GRABOWO | M30 | 00:02:58 | |
12 | SZCZYGIELSKI Radosław | 552 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:00 | ||
13 | LANGE Damian | 316 | 12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:01 | |
14 | KAZIMIERSKI Piotr | 241 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:01 | ||
15 | OTTO Michał | 666 | BONIN | M30 | 00:03:04 | ||
16 | PRZYBYSZ Michał | 457 | MASZEWO | M30 | 00:03:04 | ||
17 | FRYDRYCH Wojciech | 133 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | GRZYBOWO | M30 | 00:03:05 | |
18 | SZMYTKOWSKI Bartosz | 558 | ŁÓDŹ | M30 | 00:03:06 | ||
19 | MICKIEWICZ Adam | 658 | JW 3937 | MRZEŻYNO | M30 | 00:03:09 | |
20 | DURKOWSKI Dawid | 116 | TATO BIEGA | SZCZECIN | M30 | 00:03:09 | |
21 | BEDNARCZYK Tomasz | 28 | TRZCIANKA | M30 | 00:03:14 | ||
22 | GROCHOWSKI Krzysztof | 171 | MASZEWO | M30 | 00:03:14 | ||
23 | SZOTA Robert | 560 | SMT SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:16 | |
24 | ADAMOWICZ Daniel | 4 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:03:18 | |
25 | SIKORSKI Adam | 508 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:20 | |
26 | STAŃCZYK Sławomir | 527 | STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M30 | 00:03:23 | |
27 | DURMAN Sławomir | 117 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | ||
28 | SZCZYGIEŁ Paweł | 554 | STARGARD | M30 | 00:03:24 | ||
29 | DZIKOWSKI Karol | 122 | SZCZECIN | M30 | 00:03:25 | ||
30 | KAZIMIERSKI Marek | 242 | GRZYBOWO | M30 | 00:03:27 | ||
31 | FABICH Adrian | 124 | USB/ BALTIC SEALS | USTKA | M30 | 00:03:30 | |
32 | PENDRAK Kamil | 425 | STARGARD | M30 | 00:03:30 | ||
33 | KRZESIŃSKI Michał | 292 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:30 | ||
34 | SOWA Krzysztof | 654 | SZCZECIN | M30 | 00:03:34 | ||
35 | HRYCAJ Tomasz | 197 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:35 | ||
36 | ORYSIAK Tomek | 404 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:03:37 | |
37 | GODOŃ Piotr | 160 | GRABOWO | ŁOBEZ | M30 | 00:03:41 | |
38 | WIELGAT Łukasz | 609 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30 | 00:03:42 | |
39 | HOFMAN Paweł | 195 | WROCŁAW | M30 | 00:03:45 | ||
40 | REMBARZ Piotr | 469 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:49 | ||
41 | PIĄTEK Mateusz | 428 | 13. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:03:49 | |
42 | ROZMUS Tomasz | 484 | SZCZECIN | M30 | 00:03:50 | ||
43 | KLUCZYŃSKI Mariusz | 252 | BIAŁOGARD | M30 | 00:03:52 | ||
44 | GŁOWACKI Adrian | 158 | MAGIKKOMPUTEROWY | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:03:54 | |
45 | SPIESZYŃSKI Michał | 522 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:55 | ||
46 | BUDZICH Marcin | 56 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:57 | ||
47 | GAWĘDA Emil | 144 | GMINA DARŁOWO | STARY JAROSŁAW | M30 | 00:03:58 | |
48 | DOBEK Tomasz | 104 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:03:58 | ||
49 | ROMAŃSKI Maciej | 480 | TATACOWYMIATA | KOŁOBRZEG | M30 | 00:04:09 | |
50 | SERKIS Piotr | 503 | ŁOBEZ | ŁOBEZ | M30 | 00:04:09 | |
51 | SZCZERBA Łukasz | 550 | GRZYBOWO | M30 | 00:04:17 | ||
52 | KOŚKA Marek | 272 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | WAŁCZ | M30 | 00:04:20 |
Znaleziono 52 wynik(ów)