XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8
Pełne wyniki dla 7.849km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaBike_All
0.698km
Spike_All
7.151km
Bike_All
7.849km
    
1PRENDECKI Rafał 447WAŁCZM3500:02:3000:26:1900:28:56
2KARCZ Artur 235DRUŻYNA SZPIKUMRZEŻYNOM3500:02:3100:26:4400:29:22
3NOWAK Daniel 389ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3500:02:2600:26:5600:29:35
4SIADAK Arkadiusz 505KOSZALINM3500:02:3500:27:0500:29:50
5KUBIAK Piotr 293PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3500:02:3900:27:2500:30:07
6SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3500:02:4500:27:3500:30:19
7ŁAZOWSKI Marcin 339POGOŃ SZCZECINSZCZECINM3500:02:4500:27:4000:30:25
8ULDYNOWICZ Łukasz 591MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3500:02:3900:27:3900:30:27
9GOLIŃSKI Łukasz 161K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3500:02:4400:28:1400:31:06
10CZAPLIŃSKI Jacek 690TAGER KOSZALINKOSZALINM3500:02:4400:29:0100:31:56
11ANDREJCZUK Piotr 7KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:4600:29:1200:32:08
12PŁOŃSKI Jakub 435DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARGARDM3500:02:4800:29:5300:32:50
13PROŚNIEWSKI Mirosław 450RUNGRYF GRYFICEPRZYBIERNÓWKOM3500:02:4800:30:1800:33:21
14ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3500:03:0500:30:4500:33:49
15ZAWADZKI Damian 635KB WYGANKOŁOBRZEGM3500:02:5900:30:5400:33:57
16IWANOWSKI Rafał 199AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3500:03:0000:31:0400:34:14
17PŁAŻALSKI Łukasz 434HUSARIA RACE TEAM GRYFICEBROJCEM3500:02:5300:31:2500:34:38
18DYMEK Paweł 120KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM3500:02:5900:31:2800:34:43
19BULIKOWSKI Tomasz 59SZCZECINM3500:03:0800:31:4900:34:56
20LEWANDOWSKI Piotr 324SKB DZIKPOLICEM3500:03:1000:32:2200:35:45
21KUKIEŁA Tomasz 299ROZBIEGANA KUKIEŁKAKOSZALINM3500:03:1800:32:4500:35:57
22WILKOWSKI Krzysztof 614LKOSZALINM3500:03:0300:32:4900:36:15
23PROKOPOWICZ Marcin 4493:33 TEAMJASTROWIEM3500:03:1100:33:1900:36:38
24HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3500:03:2400:33:2500:36:49
25RUDNIK Tomasz 487MIASTKOM3500:03:2000:34:2700:37:58
26ROJEK Michał 476TRZYGŁOWM3500:03:2400:34:3700:37:59
27DARONIN Pavlo 95GOLENIÓWM3500:03:3100:34:4600:38:00
28BANAŚ Adam 18KOŁOBRZEGM3500:03:1600:34:4000:38:11
29DROŹDZIŃSKI Konrad 113SZCZECINM3500:03:2500:34:4700:38:19
30KUKIEŁKA Wojciech 300KOŁOBRZEG/OBROTYM3500:03:5900:34:5800:38:20
31POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3500:03:2400:34:5900:38:23
32ANIOŁA Dominik 10SZCZECINM3500:03:2300:34:5700:38:33
33CIESZYŃSKI Marcin 84LĘBORKM3500:03:2700:35:1000:38:35
34ŻUKOWSKI Cezary 648MIGAWKOWE.PL / ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3500:03:2000:35:2700:39:00
35HASS Artur 186E-FIZJO TEAMPIŁAM3500:03:2500:36:1000:39:44
36SZCZYGIELSKI Michał 553KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:2800:36:1600:39:56
37ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3500:03:2400:36:2300:39:57
38MYSZYŃSKI Paweł 382GOŚCINOM3500:03:2600:36:2100:40:04
39KULIK Sebastian 304GRABOWOŁOBEZM3500:03:2300:36:2600:40:29
40MARZEC Łukasz 360KOSZALINM3500:03:3900:36:5100:40:29
41JANKOWIAK Marek 205KOŁOBRZEGM3500:03:5700:38:0100:41:37
42KOŁECKI Tomasz 257POZNAŃM3500:03:5700:38:0000:41:37
43KOZŁOWSKI Witold 283WARSZAWAM3500:03:4000:38:3500:42:04
44ZIENCINA Marcin 640KOŁOBRZEGM3500:03:4600:38:1000:42:04
45BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3500:03:3800:38:3700:42:24
46KOWALCZYK Piotr 275KOSZALINM3500:03:2700:38:2900:42:32
47KIEŁKOWSKI Przemysław 248KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM3500:03:4800:38:4400:42:33
48RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3500:03:5300:39:3100:43:29
49OSSES Wojciech 408KUNA KOWANÓWKOOBORNIKI ROŻNOWOM3500:03:5000:39:3900:43:36
49RZEPKA Bartosz 497KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3500:03:5100:39:4000:43:37
51ZAROBIAK Piotr 633WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3500:03:4600:39:3900:43:38
52MICHALSKI Adam 653GRZYBOWOM3500:03:3600:39:4600:43:54
53RONIJ Łukasz 482ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3500:04:0600:41:1300:44:38
54PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3500:04:0600:41:0500:44:59
55DOMAŃSKI Dominik 110WARSZAWAM3500:03:4800:40:4900:45:03
56KOŁODZIEJSKI Wojtek 258SZCZECINM3500:03:5900:41:2200:45:32
57ŁYSOŃ Andrzej 344STARGARDM3500:03:4700:41:5400:46:15
58KUBISIAK Damian 295WOLINM3500:03:5400:42:2400:46:18
59WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5800:42:4800:47:04
60SIWEK Piotr 510GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3500:03:5600:42:4700:47:10
61GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3500:04:0500:44:2100:48:43
62JAROSZ Artur 211SZCZECINM3500:03:5100:46:3000:51:14
63JANKOWSKI Remigiusz 207KOŁOBRZEGM3500:04:0300:47:0000:52:17
64USZPOLEWICZ Patryk 594BEZRZECZEM3500:04:4000:49:1400:54:09
Znaleziono 64 wynik(ów)