XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: M40

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM401M 500:02:3200:26:4400:29:2200:53:2000:55:42.25 3:4216.2
2POLAK Szymon 440ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM402M 900:02:3200:26:2000:28:5800:53:3800:56:18.15+00:00:353:4516
3RUTKOWSKI Jan 492GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM403M 1700:02:3900:27:3300:30:1800:55:3200:58:03.75+00:02:213:5215.5
4RUDNIKOWSKI Maciej 488BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM404M 2200:02:3600:27:2500:30:1400:56:1400:58:51.30+00:03:093:5515.3
5WITKIEWICZ Eryk 615BIAŁOGARDM405M 2300:02:4000:28:1100:30:5700:56:1200:58:56.10+00:03:133:5515.3
6ŻMUDA Tomasz 644CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM406M 2600:02:3700:27:4700:30:3700:56:3000:59:17.10+00:03:343:5715.2
7KONARSKI Bartosz 260ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM407M 2900:02:4300:28:2200:31:1000:56:4400:59:27.80+00:03:453:5715.1
8CZOSNOWSKI Krzysztof 91KB HERMES GRYFINOGRYFINOM408M 3100:02:4300:28:1200:31:0000:56:5700:59:36.15+00:03:533:5815.1
9GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM409M 3400:02:4600:28:2300:31:1300:57:2201:00:07.65+00:04:254:0015
10SAPIKOWSKI Mariusz 502ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4010M 3600:02:4000:28:1800:31:1000:57:3701:00:18.45+00:04:364:0114.9
11FIAŁKA Maciej 127LOKATOR PIŁAJEZIORKIM4011M 3800:02:4200:28:2900:31:2200:57:3901:00:22.30+00:04:404:0114.9
12BURDA Robert 62KOSPELKOSZALINM4012M 4100:02:4400:28:2400:31:1600:57:5501:00:41.30+00:04:594:0214.8
13PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4013M 4500:02:4300:28:4500:31:4100:58:2501:01:14.75+00:05:324:0514.7
14PRENDECKI Marcin 446WAŁCZM4014M 5800:02:5800:29:3400:32:2401:00:0201:02:51.35+00:07:094:1114.3
15CENTKA Michał 67TEAM ŚWIĘTAŚWIĘTAM4015M 6000:02:3900:28:5900:31:5601:00:1001:03:11.15+00:07:284:1214.2
16ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4016M 6500:02:5400:30:0800:33:0401:01:1601:04:04.10+00:08:214:1614
17HARASIMOWICZ Sławek 184DĘBNOTEAMGOLENIÓWM4017M 6600:02:4000:29:0300:32:0901:01:1601:04:09.55+00:08:274:1614
18TOMALIK Karol 662KAROLMANKOSZALINM4018M 6700:02:5600:30:1400:33:1501:01:1501:04:16.65+00:08:344:1714
19PRYK Rafał 456ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4019M 7000:02:5200:30:3100:33:3601:01:4401:04:35.30+00:08:534:1813.9
20PAKULSKI Marcin 413KOSZALINM4020M 7100:03:1200:30:3700:33:4001:01:4901:04:41.65+00:08:594:1813.9
21SOBCZYK Łukasz 516KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4021M 7200:02:5200:29:5300:32:5301:01:4101:04:42.50+00:09:004:1813.9
22STEFANOWICZ Paweł 530ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4022M 7400:02:5600:30:3700:33:4801:02:0901:05:05.95+00:09:234:2013.8
23GŁOĆKO Wojciech 153SZCZECINM4023M 7500:02:4100:30:0600:33:0701:01:5301:05:08.40+00:09:264:2013.8
24BARANOWSKI Piotr 19SKWIERZYNKAM4024M 8200:03:0100:30:5800:34:0201:02:4401:05:54.40+00:10:124:2313.7
25BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4025M 8400:03:0700:32:0200:35:0601:02:5901:05:55.35+00:10:134:2313.7
26CHOMONT Rafał 74GOLENIÓWM4026M 9700:03:0300:31:1800:34:2501:03:4201:06:49.80+00:11:074:2713.5
27WARDYN Jarek 600SZCZECINM4027M 9800:02:5800:31:5200:34:5701:04:0301:06:54.95+00:11:124:2713.4
28JANKIEWICZ Tomasz 204MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4028M 10800:02:4800:31:4500:35:0001:04:4901:07:51.10+00:12:084:3113.3
29OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4029M 10900:03:1300:31:4200:34:5101:04:4201:07:51.70+00:12:094:3113.3
30TWARÓG Eugeniusz 585KOŁOBRZEGM4030M 11200:02:5900:31:3200:34:4601:05:0101:08:02.15+00:12:194:3213.2
31SURDACKI Piotr 545GRYFINOM4031M 11700:02:5900:31:5500:35:1001:05:1101:08:15.30+00:12:334:3313.2
32AUGUSTYNIAK Grzegorz 14PANKOŁOBRZEGM4032M 12700:03:0900:32:3300:35:5001:06:0201:09:07.85+00:13:254:3613
33ŻMUDA Jarosław 646CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4033M 12800:03:0100:32:3000:35:5001:06:1101:09:08.35+00:13:264:3613
34SZYMANOWICZ Łukasz 565MRZEŻYNOM4034M 12900:03:0400:31:3400:34:5101:05:4701:09:09.30+00:13:274:3613
35KASPEROWICZ Dariusz 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4035M 13200:03:1000:31:3800:34:5101:06:0801:09:23.70+00:13:414:3713
36BRATUŚ Andrzej 45EUROTRUCK S.C.NOWA SÓLM4036M 13700:03:0800:32:4000:36:0001:06:3401:09:44.85+00:14:024:3912.9
37TALAREK Robert 575KRZEWINKOWASZCZECINM4037M 14400:03:0700:32:4100:36:0901:07:2901:10:34.30+00:14:524:4212.8
38KOŁTUNIAK Hubert 259GOLENIÓWM4038M 15200:03:1900:33:3900:36:5501:07:4601:10:55.00+00:15:124:4312.7
39TOWSTOKORY Marek 579ZŁOTÓWM4039M 15600:02:5800:33:1500:36:4201:07:5401:11:17.05+00:15:344:4512.6
40NADOLNY Przemysław 384INTER-COPY SZCZECINSZCZECINM4040M 17100:03:2400:34:2300:37:4501:09:1601:12:27.35+00:16:454:4912.4
41WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4041M 17200:03:0500:32:5000:36:1801:09:0701:12:29.85+00:16:474:5012.4
42CYNARSKI Marek 87JEZIORKIM4042M 18700:03:2900:34:5700:38:2001:10:1201:13:30.40+00:17:484:5412.2
43TROCKI Robert 580KOŁOBRZEGM4043M 19700:03:0800:34:4100:38:0901:10:3201:13:46.60+00:18:044:5512.2
44SZUBERT Marcin 563KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4044M 20900:03:4500:35:5500:39:2201:11:0501:14:31.75+00:18:494:5812.1
45DOMAGAŁA Sławomir 107KORYUKAN ŚWIDWINBRZEŻNOM4045M 21100:03:1900:34:0600:37:3701:11:0201:14:43.20+00:19:004:5812
46SZYPOSZYŃSKI Kamil 570MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM4046M 21200:03:2100:34:0700:37:3901:11:0201:14:44.00+00:19:014:5812
47BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4047M 21600:03:2600:36:2400:39:5801:11:5401:14:54.50+00:19:124:5912
48CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4048M 21700:03:1100:34:5800:38:2801:11:4801:15:01.75+00:19:195:0012
49PRUSZANOW Marcin 452KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4049M 21800:03:3200:35:5300:39:1801:12:0101:15:14.80+00:19:325:0112
50CIEPŁUCHA Marcin 81SZCZECINBUKOWESZCZECINM4050M 22000:03:1800:34:0100:37:2701:11:3601:15:19.30+00:19:375:0111.9
51HERMAN Paweł 189MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4051M 22300:03:2800:35:1400:38:4001:12:1601:15:44.25+00:20:025:0311.9
52JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4052M 22500:03:2000:35:0200:38:3401:12:1501:15:48.95+00:20:065:0311.9
53CEBULAK Dariusz 686AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4053M 22600:03:2600:35:2900:39:0501:12:1901:15:49.50+00:20:075:0311.9
54MAJCHRZAK Paweł 349KARLINO BIEGAJKARLINOM4054M 22900:02:5300:34:0300:37:2401:12:3101:15:57.80+00:20:155:0311.8
55ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4055M 23000:03:0900:34:4600:38:2201:12:2801:15:59.40+00:20:175:0411.8
56LEWANDOWSKI Jacek 325STARY BOREKM4056M 23300:03:3800:36:2100:39:5801:13:0301:16:10.40+00:20:285:0411.8
57CIESZYŃSKI Mariusz 83BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM4057M 23600:03:3100:35:4000:39:1601:13:0001:16:44.75+00:21:025:0711.7
58KOWALCZYK Mariusz 276ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4058M 23900:03:2400:35:5900:39:5601:13:3801:16:50.50+00:21:085:0711.7
59KUSZ Radosław 311KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4059M 24200:03:1200:35:3000:39:1001:13:2901:17:08.90+00:21:265:0811.7
60TROJANOWICZ Wiesław 581KOŁOBRZEGM4060M 24600:03:4900:35:4700:39:3201:13:3101:17:23.30+00:21:415:0911.6
61LIZAKOWSKI Piotr 331NYHA IV SZCZECINSZCZECINM4061M 24800:03:2600:35:2700:39:0701:13:5701:17:31.80+00:21:495:1011.6
62GUZIKIEWICZ Marcin 178ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4062M 24900:03:3300:35:1300:38:4601:13:0401:17:38.95+00:21:565:1011.6
63STOJECKI Bartosz 532ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4063M 25000:03:3400:35:1400:38:4701:13:0501:17:39.15+00:21:565:1011.6
64DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4064M 26200:03:4000:37:1000:40:5401:15:3101:18:48.80+00:23:065:1511.4
65JAWORSKI Robert 212KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM4065M 26600:03:3900:35:5400:39:4101:15:1001:19:03.45+00:23:215:1611.4
66PODKOWA Piotr 438STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4066M 26900:03:0000:32:4000:36:0801:14:3201:19:10.40+00:23:285:1611.4
67CIBORSKI Sławomir 80NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4067M 28100:03:3600:36:3800:40:1801:15:4001:19:38.40+00:23:565:1811.3
68BUJANOWSKI Grzegorz 58STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM4068M 28400:03:3200:36:3700:40:2701:16:2701:20:14.15+00:24:315:2111.2
69NIERYCHLEWSKI Maciej 388BEZRZECZE TEAMBEZRZECZEM4069M 28500:03:3600:37:5400:41:3801:16:3601:20:17.00+00:24:345:2111.2
70GAJEWSKI Przemysław 677POLICEM4070M 28600:03:4900:39:0400:42:5301:16:3901:20:25.10+00:24:425:2111.2
71TWOROGAL Robert 586KOŁOBRZEGM4071M 28900:03:5700:37:5900:41:4201:16:5401:20:37.10+00:24:545:2211.2
72DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4072M 29100:03:3100:37:5800:41:3901:17:1201:20:42.35+00:25:005:2211.2
73ADRYAN Adam 5CKB SŁUPSKSŁUPSKM4073M 29400:03:2600:37:0700:40:5801:17:1801:20:51.30+00:25:095:2311.1
74SPYCHAŁA Maciej 523WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4074M 30000:04:0400:41:2800:45:2601:18:1401:21:29.65+00:25:475:2511
75MALICKI Krzysztof 353AKTYWNI Z CUKRZYCĄTRZEBIATÓWM4075M 31000:03:5800:39:1400:43:0801:19:3901:23:16.10+00:27:335:3310.8
76PRYCIŃSKI Krzysztof 455SUCHY LASM4076M 31600:03:3400:39:2800:43:2201:20:2301:24:00.20+00:28:175:3610.7
77DIDŁUCH Jacek 103KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM4077M 32200:03:1400:36:3400:40:1701:20:2801:24:18.45+00:28:365:3710.7
78RZESZOTARSKI Jacek 498SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM4078M 32400:03:5700:37:5800:43:5201:20:4901:24:19.90+00:28:375:3710.7
79PASTERNAK Wojciech 416SZCZECINM4079M 34800:04:0300:40:4000:44:4201:22:4601:26:21.55+00:30:395:4510.4
80KOZŁOWSKI Maciej 282TRZEBIATÓWM4080M 35600:03:4700:39:3500:43:3901:23:0601:27:21.75+00:31:395:4910.3
81ZIEMKIEWICZ Jarek 639UKS RUNNING TEAMLUBINM4081M 36300:03:5100:41:5900:46:0501:23:5801:27:51.70+00:32:095:5110.2
82DANOWSKI Maciej 94FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM4082M 36400:03:4900:40:3800:44:5401:24:3001:27:52.65+00:32:105:5110.2
83PUŚCIAN Krzysztof 460SP W MANOWIEMANOWOM4083M 36700:03:5500:40:4300:44:5101:23:5301:27:56.25+00:32:145:5110.2
84DEPTA Paweł 102KOŁOBRZEGM4084M 37000:04:0800:42:2500:46:3001:24:1501:27:59.85+00:32:175:5210.2
85SKWARK Krzysztof 514SZCZECINM4085M 37200:03:5500:40:2500:44:3401:23:3901:28:00.15+00:32:175:5210.2
86ADAMCZYK Piotr 3ŚWINOUJŚCIEM4086M 37300:04:0400:40:5400:44:5701:24:1301:28:08.55+00:32:265:5210.2
87BANAŚ Marcin 664WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4087M 37500:03:4300:38:3600:42:4501:23:5401:28:15.80+00:32:335:5310.2
88KACZOR Piotr 227GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM4088M 38000:03:5900:42:4900:47:0301:25:4501:29:42.65+00:34:005:5810
89SZYMAŃSKI Artur 567BS FAMILY TEAMCHOCIWELM4089M 38600:03:5900:41:2200:45:3201:26:0901:30:19.70+00:34:376:0110
90GARGULIŃSKI Andrzej 142NOWOGARDM4090M 38700:04:0300:42:0200:46:2001:26:4301:30:37.90+00:34:556:029.9
91MAŁECKI Artur 357STARGARDM4091M 39000:04:1300:44:0700:48:2001:27:3601:31:06.15+00:35:236:049.9
92SKRZYPCZAK Bogusław 652KOSZALINM4092M 40600:04:3200:45:4000:49:5201:29:5501:33:53.70+00:38:116:159.6
93GAŁUSZKA Marcin 139FINISZ MORĄGMORĄGM4093M 41000:03:5500:42:2800:47:0101:29:3101:34:26.45+00:38:446:179.5
94BRYNDZA Piotr 49KOŁOBRZEGM4094M 41300:04:0500:43:1600:47:3401:30:4301:35:34.60+00:39:526:229.4
95BONEW Marcin 665KOŁOBRZEGM4095M 41700:03:4300:43:0700:47:4001:33:1501:37:53.95+00:42:116:319.2
96PAWLIUTKIN Aleksandr 422KOŁOBRZEGM4096M 42000:04:0500:44:4000:49:1301:33:5001:38:13.00+00:42:306:329.2
97SIENICKI Piotr 507FOR-REST-RUN TEAMKOSZALINM4097M 42300:03:4600:43:0700:47:5201:34:1401:39:02.20+00:43:196:369.1
98RZYDUCH Piotr 499SUCHATÓWKAM4098M 42700:04:0300:45:2700:49:5101:35:2301:39:47.95+00:44:056:399
99MŁYNAREK Piotr 376NAKŁO/WYSTĘPM4099M 44800:05:1000:59:1401:05:0101:52:2301:57:32.35+01:01:507:507.7
100KAMIŃSKI Andrzej 232NAKŁO NAD NOTECIĄM40100M 44900:05:1100:59:1501:05:0201:52:2401:57:34.35+01:01:527:507.7
101RADAWIEC Kamil 464SZCZECINM40101M 45700:02:4900:28:51+00:02:074:0214.9
102DEJNEKO Tomasz 100POLSKAM40102M 45800:03:4000:40:11+00:13:275:3710.7
103BIZUNOWICZ Krystian 39ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM40103M 45902:09:59+185:410.3
Znaleziono 103 wynik(ów)