XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: M45

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1HELAK Karol 187K B AKTYWNI KRZYŻ WLKPKRZYŻ WIELKOPOLSKIM451M 1000:02:3600:26:5300:29:3300:54:1600:56:59.95 3:4815.8
2BIENKOWSKI Rafał 668KOŁOBRZEG/KĄDDZIELNOM452M 1400:02:3500:27:1400:29:5900:55:0600:57:48.05+00:00:483:5115.6
3BUDZIAK Zbigniew 55BENOBUDZIAK.PLGRYFICEM453M 2000:02:3300:27:2300:30:1200:55:5700:58:38.80+00:01:383:5415.3
4GŁÓW Tomasz 159KREISEL RUNNING TEAMSZAMOTUŁYM454M 2500:02:3800:27:5200:30:4100:56:2500:59:04.80+00:02:043:5615.2
5NAGLACKI Grzegorz 385MLUKS TRZEBIATÓWSZCZECINM455M 3000:02:3300:27:1500:30:0000:56:5300:59:36.70+00:02:363:5815.1
6GARBACZ Krzysztof 140GOLENIÓWM456M 3900:02:4100:27:5800:30:5100:57:4401:00:32.90+00:03:324:0214.9
7BAJGERT Robert 15KOŁOBRZEGM457M 5400:02:4400:28:5400:31:5300:59:3301:02:25.65+00:05:254:0914.4
8STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM458M 5600:03:0700:30:4900:32:5801:00:0101:02:30.55+00:05:304:1014.4
9BIEDRZYCKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM459M 6100:02:4500:29:0200:32:0301:00:2301:03:29.80+00:06:294:1414.2
10POTASZNIK Artur 444MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4510M 6300:02:4700:29:4700:32:5201:00:5301:03:45.50+00:06:454:1514.1
11TROŚNIAK Piotr 683KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4511M 7300:02:5900:30:2000:33:3001:02:0301:04:57.90+00:07:574:1913.9
12WYSZKOWSKI Marcin 629KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM4512M 8100:02:5900:30:5600:33:5701:02:5101:05:42.55+00:08:424:2213.7
13PUCHAŁA Sławomir 459BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4513M 10500:02:5300:30:5700:34:0801:04:0901:07:23.60+00:10:234:2913.4
14ODWROT Hubert 3943:33 TEAMTRZCIANKAM4514M 10600:03:0700:31:5200:35:0401:04:2401:07:32.90+00:10:324:3013.3
15JAROCHOWICZ Norbert 210NOWOGARDM4515M 10700:02:5200:30:5200:34:1301:04:4501:07:50.90+00:10:504:3113.3
16ŚLIWA Marek 571NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4516M 11000:02:5300:31:0100:34:1601:04:4501:07:53.70+00:10:534:3113.3
17FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4517M 11400:03:0400:31:3700:34:5101:04:5601:08:09.75+00:11:094:3213.2
18MACKOJĆ Krzysztof 348KOŁOBRZEGM4518M 11600:02:5100:31:2700:34:4401:04:5701:08:10.55+00:11:104:3213.2
19KAŹMIERCZAK Robert 624KOŁOBRZEG/NIEKANINM4519M 11800:03:0800:32:3000:35:4501:05:2601:08:22.50+00:11:224:3313.2
20BIELECKI Andrzej 363:33 TEAMTRZCIANKAM4520M 12000:03:0500:32:0600:35:2001:05:2701:08:39.00+00:11:394:3413.1
21KWINTAL Janek 313KRĘPSKOM4521M 12300:03:1400:32:4400:36:0201:05:5801:08:51.40+00:11:514:3513.1
22BULIKOWSKI Paweł 60SZCZECINM4522M 13000:03:1400:32:3800:35:5501:06:0201:09:12.95+00:12:134:3613
23PĘKAŁA Piotr 427ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4523M 13300:03:2200:33:4500:37:0601:06:1901:09:23.90+00:12:234:3713
24ANDRYSKOWSKI Zdzisław 682KOLARZ-POLLĘBORKM4524M 13400:02:4600:31:1600:34:3201:06:1401:09:30.60+00:12:304:3812.9
25CYBULSKI Robert 86HAMER MIASTKOMIASTKOM4525M 13900:03:1300:33:2600:36:4501:06:5201:09:57.75+00:12:574:3912.9
26GIEDRYS Wojtek 1493:33 TEAMTRZCIANKAM4526M 14600:03:0200:32:1500:35:3801:07:1501:10:36.95+00:13:374:4212.7
27MALICKI Grzegorz 354SCYZORYKNOWY KAZANÓWM4527M 14700:03:1900:32:5700:36:1901:07:2901:10:42.35+00:13:424:4212.7
28TRZECIAK Dariusz 584KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4528M 14800:03:1300:33:1700:36:3901:07:4301:10:46.45+00:13:464:4312.7
29GUZIKIEWICZ Mirosław 177ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4529M 15900:03:2500:34:4100:37:5501:08:2401:11:36.65+00:14:364:4612.6
30BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4530M 16900:03:0600:33:2700:36:5401:09:1801:12:12.95+00:15:134:4812.5
31PETA Andrzej 426MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM4531M 17500:03:1300:33:4200:37:0701:09:1301:12:37.55+00:15:374:5012.4
32SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4532M 17600:03:1700:32:4700:36:0301:09:2901:12:43.95+00:15:444:5012.4
33TADROWSKI Tomasz 574INOWROCŁAWM4533M 17700:03:2500:34:3300:37:5701:09:3801:12:44.45+00:15:444:5012.4
34DYBUS Thomas Henri 119ROZBIEGANY GOLENIÓWHELGOLANDM4534M 18900:04:0100:34:3500:37:4901:10:1101:13:33.70+00:16:334:5412.2
35DADEŁO Robert 93GOLENIÓWM4535M 19000:03:2200:34:2700:37:5301:10:0701:13:37.25+00:16:374:5412.2
36UZNAŃSKI Ryszard 596KOŁOBRZEGM4536M 19800:03:0400:33:4700:37:2001:10:2501:13:47.00+00:16:474:5512.2
37ROMANIUK Wojciech 477NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4537M 20800:03:3100:35:2100:38:5001:11:1301:14:19.85+00:17:194:5712.1
38HOC Dariusz 193KOŁOBRZEGM4538M 21400:03:1700:34:2300:37:5201:11:3501:14:49.70+00:17:494:5912
39WOLSKI Tomasz 623WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4539M 22200:03:2000:34:2400:38:0401:12:1501:15:42.25+00:18:425:0211.9
40SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4540M 22400:03:4200:36:5600:40:2901:12:3401:15:45.25+00:18:455:0311.9
41ROGOWSKI Robert 474SKRZYWIENI GOŚCIESZCZECINM4541M 23800:03:2800:35:2300:38:5301:12:4701:16:47.60+00:19:475:0711.7
42PAWELEC Artur 419ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4542M 24100:03:3100:37:0000:40:3901:13:5801:16:59.45+00:19:595:0811.7
43KOSIOR Piotr 270KOSZALINM4543M 24400:03:1300:34:3400:38:1601:13:3301:17:18.25+00:20:185:0911.6
44WILKLISZ Wojciech 613SZCZECINM4544M 25100:03:1500:35:2700:39:1001:14:2001:17:48.05+00:20:485:1111.6
45STOLARCZYK Maciej 533GDAŃSKM4545M 25200:03:4900:36:1500:39:5201:14:2001:17:48.90+00:20:485:1111.6
46REPKA Marek 470LUPUS TEAMBYDGOSZCZM4546M 25900:03:2800:36:1100:39:5401:14:4801:18:23.25+00:21:235:1311.5
47NACHYŁA Piotr 383STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4547M 26100:03:4700:37:1000:40:5401:15:1201:18:37.90+00:21:375:1411.4
48SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4548M 26700:03:1200:35:2500:39:0701:15:2301:19:05.50+00:22:055:1611.4
49JABŁOŃSKI Andrzej 200NIEZRZESZONYCZARNEM4549M 27000:03:4600:36:4900:40:3201:15:2601:19:11.35+00:22:115:1611.4
50BRZEZIŃSKI Krzysztof 51ZŁOTÓWM4550M 27200:03:4100:37:2500:41:0901:15:3601:19:12.60+00:22:125:1611.4
51BARAŃSKI Grzegorz 20SAR-BSR KOŁOBRZEG KMTKOŁOBRZEGM4551M 27300:03:5600:37:5800:41:4001:15:4501:19:17.15+00:22:175:1711.4
52ORZEŁ Jacek 406DYGOWOM4552M 29300:03:3100:37:1200:40:5901:17:0001:20:48.45+00:23:485:2311.1
53KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4553M 32300:03:2100:36:1000:40:0501:20:1001:24:19.30+00:27:195:3710.7
54WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4554M 33500:03:4600:39:2300:43:2001:21:1101:25:01.70+00:28:015:4010.6
55JOŃCZYK Tadeusz 218SAM SOBIE BIEGAM :)KOŁOBRZEGM4555M 35900:03:5000:40:5700:45:1401:24:1001:27:45.15+00:30:455:5110.3
56KULAWIŃSKI Marek 302KOŁOBRZEGM4556M 36000:04:0900:41:1800:45:1601:23:5401:27:47.20+00:30:475:5110.3
57SZYNKOWSKI Krzysztof 569BULK-CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4557M 36900:03:5500:40:3500:44:3401:24:0201:27:59.00+00:30:595:5110.2
58RUDZIŃSKI Jacek 489KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4558M 37700:03:1000:48:1200:51:1101:24:2301:28:41.00+00:31:415:5410.1
59HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4559M 38800:03:5600:42:4800:45:4801:25:4801:30:45.35+00:33:456:039.9
60ZDANOWICZ Marek 636SAVE THE RINGKOŁOBRZEGM4560M 39600:03:3700:42:0100:46:1901:27:4401:31:51.95+00:34:526:079.8
61MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4561M 40100:03:4200:40:3600:45:0501:28:3401:32:42.85+00:35:426:109.7
62WOŹNIAK Jacek 657KOŁOBRZEGM4562M 41100:04:1000:44:1400:48:3701:30:2001:34:29.70+00:37:296:179.5
63KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4563M 41900:03:5300:53:3100:58:0001:34:0801:38:04.80+00:41:046:329.2
64WIESIOŁEK Grzegorz 612WARSZAWAM4564M 42400:03:4100:44:4600:49:0601:35:1401:39:35.90+00:42:356:389
65KRYSA Krzysztof 291KOŁOBRZEGM4565M 44100:03:5200:48:1200:53:2201:43:3901:47:50.35+00:50:507:118.3
66ADAMCZYK Mirosław 2PIŁAM4566M 44200:04:4000:49:1500:54:1001:42:4301:47:57.45+00:50:577:118.3
67RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4567M 44300:04:4100:52:0500:57:0501:47:5701:53:14.05+00:56:147:327.9
68KĘDZIERSKI Jarosław 699KOSTRZYŃ N/ODRĄM4568M 44600:04:0900:49:3600:55:0501:49:4301:55:20.40+00:58:207:417.8
69BEMOWICZ Tomasz 479KB WYGANKOŁOBRZEGM4569M 45500:02:5800:30:5300:34:04+00:04:314:2013.8
Znaleziono 69 wynik(ów)