Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOPCEWICZ Robert | 262 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:02:40 | |
2 | ANTONOWICZ Wojciech | 11 | SZCZECIN | M50 | 00:02:40 | ||
3 | KOWALSKI Cezary | 277 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | 00:02:45 | |
4 | DUDA Andrzej | 114 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:02:46 | ||
5 | MORGIEWICZ Piotr | 380 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50 | 00:02:48 | |
6 | ZWOLIŃSKI Jan | 643 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50 | 00:02:52 | |
7 | KOŚCIELNIAK Robert | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:02:52 | |
8 | POLAŃSKI Dariusz | 441 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M50 | 00:02:53 | |
9 | ZEMBIK Grzegorz | 637 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M50 | 00:02:59 | |
10 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 00:03:00 | |
11 | UKRAIŃSKI Sławomir | 590 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:02 | |
12 | SOBKOWIAK Robert | 518 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:02 | ||
13 | MICHALSKI Janusz | 370 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:04 | ||
14 | WALERIAŃCZYK Roman | 599 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M50 | 00:03:11 | |
15 | CHRZANOWSKI Mariusz | 669 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:13 | ||
16 | ANDRYSKOWSKI Marek | 8 | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:03:19 | |
17 | STRUŚ Artur | 536 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50 | 00:03:20 | |
18 | FURMAN Tomasz | 134 | WARSZAWA | M50 | 00:03:20 | ||
19 | PASIKOWSKI Piotr | 415 | BALTICUS | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:26 | |
20 | NOWICKI Tomasz | 661 | SZWLA | STARGARD | M50 | 00:03:26 | |
21 | ŻURKOWSKI Tomasz | 650 | BIEGAM Z ŻONĄ | MYŚLIBÓRZ | M50 | 00:03:27 | |
22 | GRYGORUK Cezary | 173 | SZCZECIN | M50 | 00:03:29 | ||
23 | LITZBARSKI Marek | 330 | DUDYCZ RUN | PUCK | M50 | 00:03:31 | |
24 | OKOŃ Stanisław | 397 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:32 | |
25 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 00:03:37 | |
26 | ŁUCZEJKO Sławomir | 342 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50 | 00:03:37 | |
27 | STACHOWSKI Andrzej | 525 | SZCZECIN | M50 | 00:03:37 | ||
28 | GAŁECKI Jacek | 138 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50 | 00:03:42 | |
29 | KĘDZIERSKI Krzysztof | 245 | SMT SZCZECIN | TANOWO | M50 | 00:03:42 | |
30 | GRABOWSKI Marek | 167 | ZŁOTÓW | M50 | 00:03:45 | ||
31 | KISIELIŃSKI Igor | 251 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:03:45 | |
32 | HANĆ Ryszard | 182 | SZCZECIN | M50 | 00:03:48 | ||
33 | BERENT Robert | 30 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:03:51 | |
34 | OLEJNIK Janusz | 398 | TRZEBIATÓW | M50 | 00:03:52 | ||
35 | WITKOWSKI Andrzej | 617 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:03:54 | ||
36 | SZŁAPKA Dariusz | 557 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:55 | ||
37 | WOLAŃSKI Mariusz | 622 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:00 | ||
38 | ADAMCZYK Arkadiusz | 1 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M50 | 00:04:00 | |
39 | MAKOWSKI Dariusz | 351 | KB HERMES GRYFINO | CHOJNA | M50 | 00:04:03 | |
40 | KAŁUŻYNSKI Piotr | 230 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M50 | 00:04:05 | |
41 | SCHMIDT Dariusz | 670 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:12 | ||
42 | JAŃCZUK Stanisław | 209 | NOCNE WILKI | GOLENIÓW | M50 | 00:04:14 |
Znaleziono 42 wynik(ów)