Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu |
Data : | 2018-03-11 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 690 |
Wystartowało : | 608 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bike_All 0.698km | Spike_All 7.151km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOPCEWICZ Robert | 262 | ROZBIEGANY GOLENIÓW | GOLENIÓW | M50 | 00:02:40 | 00:28:20 | |
2 | ANTONOWICZ Wojciech | 11 | SZCZECIN | M50 | 00:02:40 | 00:28:23 | ||
3 | KOWALSKI Cezary | 277 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | 00:02:45 | 00:29:12 | |
4 | ZWOLIŃSKI Jan | 643 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50 | 00:02:52 | 00:29:38 | |
5 | KOŚCIELNIAK Robert | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:02:52 | 00:29:49 | |
6 | MORGIEWICZ Piotr | 380 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50 | 00:02:48 | 00:30:04 | |
7 | MICHALSKI Janusz | 370 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:04 | 00:30:44 | ||
8 | SOWIŃSKI Saturnin | 521 | 1.SLT | ŚWIDWIN | M50 | 00:03:00 | 00:30:57 | |
9 | SOBKOWIAK Robert | 518 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:02 | 00:31:18 | ||
10 | ZEMBIK Grzegorz | 637 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M50 | 00:02:59 | 00:31:27 | |
11 | POLAŃSKI Dariusz | 441 | ORZEŁ MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M50 | 00:02:53 | 00:32:01 | |
12 | UKRAIŃSKI Sławomir | 590 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:02 | 00:32:09 | |
13 | DUDA Andrzej | 114 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:02:46 | 00:32:24 | ||
14 | CHRZANOWSKI Mariusz | 669 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:13 | 00:32:58 | ||
15 | WALERIAŃCZYK Roman | 599 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M50 | 00:03:11 | 00:34:16 | |
16 | STRUŚ Artur | 536 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50 | 00:03:20 | 00:34:23 | |
17 | ANDRYSKOWSKI Marek | 8 | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:03:19 | 00:34:54 | |
18 | GRYGORUK Cezary | 173 | SZCZECIN | M50 | 00:03:29 | 00:35:14 | ||
19 | OKOŃ Stanisław | 397 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:32 | 00:35:42 | |
20 | LITZBARSKI Marek | 330 | DUDYCZ RUN | PUCK | M50 | 00:03:31 | 00:35:44 | |
21 | NOWICKI Tomasz | 661 | SZWLA | STARGARD | M50 | 00:03:26 | 00:35:47 | |
22 | FURMAN Tomasz | 134 | WARSZAWA | M50 | 00:03:20 | 00:36:12 | ||
23 | ŻURKOWSKI Tomasz | 650 | BIEGAM Z ŻONĄ | MYŚLIBÓRZ | M50 | 00:03:27 | 00:36:21 | |
24 | ŁUCZEJKO Sławomir | 342 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50 | 00:03:37 | 00:37:06 | |
25 | STACHOWSKI Andrzej | 525 | SZCZECIN | M50 | 00:03:37 | 00:38:09 | ||
26 | KĘDZIERSKI Krzysztof | 245 | SMT SZCZECIN | TANOWO | M50 | 00:03:42 | 00:38:33 | |
27 | BERENT Robert | 30 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:03:51 | 00:38:35 | |
28 | PASIKOWSKI Piotr | 415 | BALTICUS | KOŁOBRZEG | M50 | 00:03:26 | 00:38:41 | |
29 | KISIELIŃSKI Igor | 251 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:03:45 | 00:39:02 | |
30 | WITKOWSKI Andrzej | 617 | GORZÓW WLKP. | M50 | 00:03:54 | 00:39:39 | ||
31 | ŚWIERCZ Dariusz | 573 | WAŁECKA ŚCIEMA | WAŁCZ | M50 | 00:03:37 | 00:39:44 | |
32 | WOLAŃSKI Mariusz | 622 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:00 | 00:39:44 | ||
33 | SZŁAPKA Dariusz | 557 | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 00:03:55 | 00:40:18 | ||
34 | MAKOWSKI Dariusz | 351 | KB HERMES GRYFINO | CHOJNA | M50 | 00:04:03 | 00:40:21 | |
35 | OLEJNIK Janusz | 398 | TRZEBIATÓW | M50 | 00:03:52 | 00:40:32 | ||
36 | GRABOWSKI Marek | 167 | ZŁOTÓW | M50 | 00:03:45 | 00:40:42 | ||
37 | GAŁECKI Jacek | 138 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50 | 00:03:42 | 00:41:11 | |
38 | HANĆ Ryszard | 182 | SZCZECIN | M50 | 00:03:48 | 00:41:26 | ||
39 | KAŁUŻYNSKI Piotr | 230 | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | WRONKI | M50 | 00:04:05 | 00:41:30 | |
40 | ADAMCZYK Arkadiusz | 1 | BLUE TEAM PIŁA | PIŁA | M50 | 00:04:00 | 00:42:32 | |
41 | SCHMIDT Dariusz | 670 | KOŁOBRZEG | M50 | 00:04:12 | 00:46:36 | ||
42 | JAŃCZUK Stanisław | 209 | NOCNE WILKI | GOLENIÓW | M50 | 00:04:14 | 00:49:38 |
Znaleziono 42 wynik(ów)