XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data:
2018-03-11
Miejsce:
Kołobrzeg
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
690
Wystartowało:
608
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
600
Na trasie:
8

Klasyfikacja: M65

Lista nagrodzonych: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1RUSIECKI Henryk 490HERMES GRYFINOSZCZECINM651M 9300:02:5800:31:5000:34:5801:03:4201:06:43.35 4:2613.5
2PLATA Tadeusz 432MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM652M 10100:02:5400:31:1600:34:2701:04:0101:07:18.35+00:00:354:2913.4
3STACHOWIAK Ryszard 524BIAŁOGARDM653M 14100:03:1600:31:5800:35:1901:06:4701:10:07.00+00:03:234:4012.8
4RÓŻYCKI Edward 485MUKS TORNADOSZCZECINM654M 17000:03:2800:34:4000:38:0501:09:0501:12:20.20+00:05:364:4912.4
5JONKO Wojciech 217BIAŁOGARDM655M 18600:03:0900:32:5900:36:3101:09:4201:13:23.85+00:06:404:5312.3
6RAŚ Ryszard Marek 467EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM656M 27800:03:1300:36:4400:40:3401:15:5101:19:29.90+00:12:465:1811.3
7MOCZYŃSKI Leszek 378BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM657M 29200:03:3900:36:5900:40:4501:16:5401:20:47.10+00:14:035:2311.1
8ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 338KOŁOBRZEGM658M 30300:03:5500:39:2300:43:1101:18:0601:21:51.40+00:15:085:2711
9ZIELIŃSKI Grzegorz 638BIEGAM DLA PRZYJEMNOŚCISTARE BIELICEM659M 30400:03:4600:38:0400:41:5301:18:0801:22:05.10+00:15:215:2811
10LAJTER Jerzy 3144RUN TEAM PIŁAPIŁAM6510M 34700:03:5500:39:5500:44:0301:22:2201:26:15.90+00:19:325:4510.4
11PEDA Leszek 423POLICEPOLICEM6511M 35100:03:4200:39:0000:42:5601:22:2101:26:28.15+00:19:445:4510.4
12GAZARKIEWICZ Antoni 147BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6512M 37400:04:0000:41:0900:45:1901:24:1601:28:13.60+00:21:305:5210.2
13URLICKI Lech 593KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM6513M 39200:03:5000:41:3700:45:5301:27:1701:31:34.05+00:24:506:069.8
14PŁUSKA Tadeusz 436DRAWSKO POMORSKIEM6514M 40000:03:3100:39:5800:44:0201:27:5901:32:37.95+00:25:546:109.7
15BYKOWSKI Bogdan 65BRACTWO BIEGACZY Z-GORASTARY KISIELINM6515M 42800:04:0700:44:2200:49:0001:35:3501:40:02.00+00:33:186:409
16ZAKRZEWSKI Tadeusz 675DARGOCICEM6516M 43600:04:0000:45:1200:50:0801:40:3801:45:35.95+00:38:527:028.5
17WIELIŃSKI Krzysztof 611KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6517M 43900:04:2200:47:5700:52:4001:41:3301:46:24.55+00:39:417:058.5
18KOPCEWICZ Henryk 263GOLENIÓWM6518M 44700:04:4300:52:2200:57:3801:50:4701:56:43.20+00:49:597:467.7
Znaleziono 18 wynik(ów)