XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: WP

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.698km7.151km7.849km14.303kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FIDO Adam 12836DROPKOŁOBRZEGM401M 500:02:3200:26:4400:29:2200:53:2000:55:42.25 3:4216.2
2RYCAK Bartosz 4945 PUŁK INŻYNIERYJNYPOLICEM202M 800:02:3300:26:4400:29:2200:53:2700:56:00.95+00:00:183:4416.1
3TERLIKOWSKI Grzegorz 577STARGARDM304M 1200:02:3800:27:1300:29:5500:55:0100:57:29.05+00:01:463:4915.7
4SZOPIŃSKI Tomasz 559KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM355M 1600:02:4500:27:3500:30:1900:55:3200:58:02.70+00:02:203:5215.5
5GROCHOWALSKI Rafał 17021 BLT/K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM409M 3400:02:4600:28:2300:31:1300:57:2201:00:07.65+00:04:254:0015
6PISKORZ Szymon 431KP PSP GRYFICERYMAŃM306M 4300:02:4100:28:3400:31:2500:58:1401:00:51.95+00:05:094:0314.8
7PIECYK Robert 429KOŁOBRZEGM4013M 4500:02:4300:28:4500:31:4100:58:2501:01:14.75+00:05:324:0514.7
8STACHOWICZ Wiesław 672BRZOZA BIEGABRZOZAM458M 5600:03:0700:30:4900:32:5801:00:0101:02:30.55+00:06:484:1014.4
9ANTOSIK Grzegorz 12KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM4016M 6500:02:5400:30:0800:33:0401:01:1601:04:04.10+00:08:214:1614
10ROMANOWSKI Dariusz 478KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3514M 7700:03:0500:30:4500:33:4901:02:2301:05:23.75+00:09:414:2113.8
11BZDAWKA Rafał 66KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4025M 8400:03:0700:32:0200:35:0601:02:5901:05:55.35+00:10:134:2313.7
12MICKIEWICZ Adam 658JW 3937MRZEŻYNOM3010M 8700:03:0900:31:0100:34:1101:03:1201:06:02.75+00:10:204:2413.6
13SOWIŃSKI Saturnin 5211.SLTŚWIDWINM508M 8800:03:0000:30:5700:34:0501:03:1401:06:17.80+00:10:354:2513.6
14OLESZCZAK Robert 399KP PSP GRYFICEGRYFICEM4029M 10900:03:1300:31:4200:34:5101:04:4201:07:51.70+00:12:094:3113.3
15FILAROWSKI Stefan 129GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4517M 11400:03:0400:31:3700:34:5101:04:5601:08:09.75+00:12:274:3213.2
16OLESZCZAK Piotr 400OSP GRYFICEGRYFICEM162M 15500:03:2700:32:4400:35:5301:07:3701:10:59.35+00:15:174:4312.7
17HOPPE Bronisław 196JW 3937CZAPLICEM3525M 16400:03:2400:33:2500:36:4901:08:5401:12:00.85+00:16:184:4812.5
18BUCZKOWSKI Jacek 548BREMKOŁOBRZEGM4530M 16900:03:0600:33:2700:36:5401:09:1801:12:12.95+00:16:304:4812.5
19KUŹMIŃSKA Maryla 673BRZOZA BIEGABRZOZAK354K 1200:03:2500:34:1000:37:3501:09:0301:12:23.75+00:16:414:4912.4
20WĘDZIŃSKI Maciej 607RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4041M 17200:03:0500:32:5000:36:1801:09:0701:12:29.85+00:16:474:5012.4
21SKAŁECKI Robert 511PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM4532M 17600:03:1700:32:4700:36:0301:09:2901:12:43.95+00:17:014:5012.4
22PRZYBYSZ Michał 457MASZEWOM3020M 18000:03:0400:33:5000:37:1701:09:4401:13:05.20+00:17:224:5212.3
23POMORYNKO Krzysztof 443KOŁOBRZEGM3529M 20000:03:2400:34:5900:38:2301:10:4101:13:55.90+00:18:134:5512.2
24LANGE Damian 31612 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓWŚWINOUJŚCIEM3023M 20600:03:0100:32:1600:35:4901:10:4801:14:19.45+00:18:374:5712.1
25MEISSNER Bogusław 365K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5518M 21000:03:2000:34:0600:37:3701:11:0101:14:35.10+00:18:524:5812.1
26BARTOSZUK Adam 26MORSY KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4047M 21600:03:2600:36:2400:39:5801:11:5401:14:54.50+00:19:124:5912
27CHORĄŻEWSKI Sebastian 76GOLENIÓWM4048M 21700:03:1100:34:5800:38:2801:11:4801:15:01.75+00:19:195:0012
28SZELIGA Paweł 555KPP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4540M 22400:03:4200:36:5600:40:2901:12:3401:15:45.25+00:20:035:0311.9
29JĘDRZEJAK Maciej 216BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4052M 22500:03:2000:35:0200:38:3401:12:1501:15:48.95+00:20:065:0311.9
30ŻYWOT Norbert 651KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4055M 23000:03:0900:34:4600:38:2201:12:2801:15:59.40+00:20:175:0411.8
31DURMAN Sławomir 117STARGARDM3025M 23400:03:2400:36:3400:40:2201:13:1401:16:26.20+00:20:435:0511.8
32ZABROCKI Karol 630ŚWINOUJŚCIEM3534M 24700:03:2400:36:2300:39:5701:13:5501:17:27.45+00:21:455:0911.6
33DOMAŃSKI Adam 109JW 3775KOŁOBRZEGM4064M 26200:03:4000:37:1000:40:5401:15:3101:18:48.80+00:23:065:1511.4
34SERWADCZAK Piotr 504P+EBRZEGM4548M 26700:03:1200:35:2500:39:0701:15:2301:19:05.50+00:23:235:1611.4
35ŁYSOŃ Piotr 345STARGARDM2022M 27700:03:4600:39:4500:43:3201:16:2701:19:27.95+00:23:455:1711.3
36DAWIDOWSKI Michał 96KP PSP KAMIEŃ POMORSKI/ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM4072M 29100:03:3100:37:5800:41:3901:17:1201:20:42.35+00:25:005:2211.2
37BARRA Marzena 228 FOWŚWINOUJŚCIEK204K 4600:03:5300:39:3100:43:2901:19:0601:22:33.40+00:26:515:3010.9
38RUCIŃSKI Marcin 486ŚWINOUJŚCIEM3545M 30600:03:5300:39:3100:43:2901:19:0601:22:33.80+00:26:515:3010.9
39SIELICKI Mateusz 506GORAWINOM2024M 30900:03:4600:39:1100:42:5301:19:3601:23:14.30+00:27:325:3210.8
40JANUSZEWSKA Anna 208USTRONIE MORSKIEK3519K 5600:03:1800:39:0600:43:0001:20:2901:24:09.20+00:28:265:3610.7
41KRASIŃSKI Witold 286JW 1223KOSZALINM4553M 32300:03:2100:36:1000:40:0501:20:1001:24:19.30+00:28:375:3710.7
42BUDZIŃSKI Paweł 57DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM3549M 32600:03:3800:38:3700:42:2401:20:4101:24:28.90+00:28:465:3710.7
43PRYCA Adam 453POMORSKI DYWIZJON STRAŻY GRANICZNEJ ŚWINOUJŚCIEUSTKAM3550M 33200:04:0600:41:0500:44:5901:21:3401:24:49.80+00:29:075:3910.6
44WRÓBLEWSKI Jarosław 627RAZ SZCZECINSZCZECINM4554M 33500:03:4600:39:2300:43:2001:21:1101:25:01.70+00:29:195:4010.6
45GŁOWACKI Adrian 158MAGIKKOMPUTEROWYŚWINOUJŚCIEM3037M 33800:03:5400:39:2400:43:1701:21:1801:25:19.80+00:29:375:4110.5
46ŚLIWIŃSKA Małgorzata 572KPW ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4015K 6200:03:5200:39:3100:43:2901:21:4301:25:23.00+00:29:405:4110.5
47KRZESIŃSKI Michał 292KOŁOBRZEGM3041M 34500:03:3000:35:0700:38:4801:21:1501:25:48.90+00:30:065:4310.5
48DĄBROWSKI Wiktor 98PAŃSTWO DĄBREKSZCZECINM2030M 35000:04:0200:41:2400:45:3001:22:3701:26:25.85+00:30:435:4510.4
49ZAROBIAK Katarzyna 632WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4018K 7200:03:4800:39:4000:43:3901:22:4601:26:54.90+00:31:125:4710.4
50ŚWIERCZ Dariusz 573WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM5035M 35800:03:3700:39:4400:43:5201:23:1301:27:41.95+00:31:595:5010.3
51WASIAK Sylwester 601GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3557M 38400:03:5800:42:4800:47:0401:26:0201:30:01.40+00:34:196:0010
52KUBISIAK Damian 295WOLINM3558M 38500:03:5400:42:2400:46:1801:25:5401:30:02.45+00:34:206:0010
53HNAT Rafał 190KP PSP WAŁCZWAŁCZM4559M 38800:03:5600:42:4800:45:4801:25:4801:30:45.35+00:35:036:039.9
54MŁODZIEJEWSKI Krzysztof 375KOŁOBRZEG/DRZONOWOM4561M 40100:03:4200:40:3600:45:0501:28:3401:32:42.85+00:37:006:109.7
55PIĄTEK Mateusz 42813. DYWIZJON TRAŁOWCÓW GDYNIAGDYNIAM3047M 40900:03:4900:42:4100:46:5601:30:2501:34:22.60+00:38:406:179.5
56GAWLIŃSKI Marcin 145BLUE TEAM PIŁAPIŁAM3561M 41500:04:0500:44:2100:48:4301:31:3901:35:48.80+00:40:066:239.4
57KOŁAKOWSKI Dariusz 256K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4563M 41900:03:5300:53:3100:58:0001:34:0801:38:04.80+00:42:226:329.2
58LEWANDOWSKA Izabela 322SZCZECINK4035K 13700:04:1300:49:2700:54:0801:39:5001:44:20.65+00:48:386:578.6
59RAMA Janusz 465KOŁOBRZEG BIEGA - PARKRUNKOŁOBRZEGM4567M 44300:04:4100:52:0500:57:0501:47:5701:53:14.05+00:57:317:327.9
60ANGIEL Władysław 9TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM80+1M 44400:04:3600:53:1100:58:2201:48:0501:53:21.75+00:57:397:337.9
Znaleziono 60 wynik(ów)