XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1ANDERSOHN Paweł 1BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:00
2BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 10TOPO ATHLETIC/KUJAWSCY RUNNERSGDYNIAK4000:00:00
3KALISZEWSKI Wojciech 1003KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
4KAMIŃSKA Teresa 101KB LECH RYPINMIESIĄCZKOWOK4000:00:00
5KAMIŃSKI Tomasz 102KS PERUNKOWALEWO POMORSKIEM3000:00:00
6KAPSA Dawid 103ONLY GLASSBYDGOSZCZM4000:00:00
7KARBOWNIK Marcin 104LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
8KARNOWSKI Sebastian 105CZEMLEWOM30Tak00:00:00
9KARWASZ Paulina 106CHMIELARZ TEAMLUBIEWOK2000:00:00
10KAWALEC Marcin 107LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
11KŁOPOTEK Patryk 108WRB / UMBBYDGOSZCZM3000:00:00
12KOCINIEWSKA Wiktoria 109LKS JANOWOJANOWOK16Tak00:00:00
13BARSZCZ Tomasz 11BYDGOSZCZM3000:00:00
14KOCINIEWSKI Łukasz 110JANOWOM17-19Tak00:00:00
15KOCINIEWSKI Bartłomiej 112LKS JANOWOJANOWOM30Tak00:00:00
16KOCINIEWSKI Marcin 113LKS JANOWOCZARŻEM30Tak00:00:00
17KOCINIEWSKI Wojciech 114JANOWOM16Tak00:00:00
18KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JANOWOJANOWOM20Tak00:00:00
19KOCINIEWSKI Dariusz 116LKS JANOWOJANOWOM50Tak00:00:00
20KOCINIEWSKI Jacek 117LKS JANOWOJANOWOM40Tak00:00:00
21KOHUTEK Artur 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
22KOHUTEK Violetta 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40Tak00:00:00
23BARTOS Ligia 12WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK4000:00:00
24KOHUTEK Martyna 120DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-19Tak00:00:00
25KOPIEC Mateusz 121REPTOWOM20Tak00:00:00
26KOSIEDOWSKI Bartek 124OSTROMECKOM30Tak00:00:00
27KOTŁOWSKI Bartosz 125LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
28KOTŁOWSKI Przemysław 126MKS SP 63 BYDGOSZCZCIELEM4000:00:00
29KOWALSKA Angelika 127TRISPACE TREKPRZYŁĘKIK3000:00:00
30KOWALSKI Wiktor 128OSTROMECKOM16Tak00:00:00
31KOWALSKI Krzysztof 129OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:00:00
32BARTOS Arkadiusz 13PGB SPORTOWA PACZKAGRUDZIĄDZM5000:00:00
33KOWALSKI Jacek 130BYDGOSZCZM4000:00:00
34KRASKA Maria 132WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK20Tak00:00:00
35KREŃSKI Tomasz 133TEAMOCHALBYDGOSZCZM4000:00:00
36KRÓL Karol 134TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:00
37KRUBER Karolina 135TEAMOCHALBYDGOSZCZK3000:00:00
38KRUCZKOWSKI Piotr 136KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5000:00:00
39BĄCZKOWSKI Wojciech 14BYDGOSZCZM3000:00:00
40KRZYSZTOSZEK Krzysztof 140BYDGOSZCZM3000:00:00
41KRZYWDZIŃSKI Dominik 141UKB SZUBINSZUBINM17-1900:00:00
42KUBANEK Łukasz 142TEAMOCHALNIEMCZM3000:00:00
43KUK Bartełomiej 147OSTROMECKOM17-19Tak00:00:00
44KUNZ Mieczysław 149UMK TORUŃTORUŃM4000:00:00
45BĄK Oskar 15MĄKOWARSKOM3000:00:00
46WAKUŁA KUNZ Wanda 150TORUŃK4000:00:00
47KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 151OSTROŁĘKAK3000:00:00
48KURDYNOWSKA Magdalena 152OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
49KURDYNOWSKI Arkadiusz 153OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
50KWIATKOWSKA Małgorzata 156RUNMORSZŁAWIEŚ WIELKAK4000:00:00
51LENC Janusz 157TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:00
52LEWANDOWSKA Malgorzata 159LIPIEK5000:00:00
53ŁADNIAK Bernadeta 164RUNMORSCZARNOWOK3000:00:00
54ŁADNIAK Dariusz 165RUNMORSCZARNOWOM4000:00:00
55ŁAPNIEWSKI Stefan 166BYDGOSZCZM4000:00:00
56ŁUCZAK Paweł 167TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:00
57ŁUCZAK Anna 168TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:00
58MAĆKOWSKI Maciej 169UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM3000:00:00
59BEREBECKI Roman 17KB LECH RYPINRYPINM6000:00:00
60MAIK Daria 170LUKS START NAKŁOMROCZAK2000:00:00
61MAJEWSKA Barbara 171PIEŃK30Tak00:00:00
62MALCZEWSKA Mirka 172BYDGOSZCZK6000:00:00
63MANDOSIK Jerzy 173TEAMOCHALGRUDZIĄDZM6000:00:00
64MANDOSIK Bernadeta 174TEAMOCHALGRUDZIĄDZK6000:00:00
65MARCZYKOWSKA Patrycja 175ŁOBŻENICAK3000:00:00
66MAZERSKI Jarosław 178TORUŃM3000:00:00
67BERENDA Damian 18BYDGOSZCZM4000:00:00
68MELLER Wojciech 180STRZYŻAWAM50Tak00:00:00
69MENDEL Patryk 181SLKB, REBELIA TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM2000:00:00
70MICHALIK Joanna 182BYDGOSZCZK3000:00:00
71MICKIEWICZ Jan 183PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM6000:00:00
72MIRUS Arkadiusz 184LA FAMILIACZEMLEWOM20Tak00:00:00
73MROTEK Marcin 185OSTROMECKOM30Tak00:00:00
74MUSZYŃSKA Izabela 187-BUKOWIECK5000:00:00
75MUSZYŃSKI Adam 188BYDGOSZCZM3000:00:00
76NAGORZYSKA Sylwia 189BYDGOSZCZK3000:00:00
77BERNACKI Dominik 19CZARNOWOM4000:00:00
78NAGORZYSKI Arek 190BYDGOSZCZM3000:00:00
79NEUMANN Andrzej 191BYDGOSZCZM5000:00:00
80NIEDBALSKI Grzegorz 192RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:00
81NIEZGÓDKA Mateusz 193BYDGOSZCZM1600:00:00
82NOWAK Waldemar 194TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM5000:00:00
83NOWICKI Marek 196ZAPALENIE PŁUCFORDONM4000:00:00
84NUNZEK Agnieszka 197#ZOLTOKROLEWSCYBYDGOSZCZK4000:00:00
85OCHAL Pawel 198TEAMOCHALBYDGOSZCZM3000:00:00
86OLSZEWSKI Adam 199KB LECH RYPINRYPINM5000:00:00
87ANDERSOHN Marcel 2BYDGOSZCZM1600:00:00
88PACZKOWSKA Joanna 201TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK3000:00:00
89PANKANIN Martyna 203DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK16Tak00:00:00
90PANKANIN Agata 204DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-19Tak00:00:00
91PAWŁOWSKI Tomasz 205ZIELONKAM2000:00:00
92PERLIK Grzegorz 206KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROFITBYDGOSZCZM6000:00:00
93PIONTEK Elżbieta 207BYDGOSZCZK6000:00:00
94BIELEC Wojciech 21BYDGOSZCZM3000:00:00
95POLAKOWSKI Tomasz 210RUNMORSCICHORADZM3000:00:00
96POLIWKA Urszula 211DABROWA CHELMINSKAK40Tak00:00:00
97POTRZEBOWSKA Agata 212DEAF I #B3KBYDGOSZCZK3000:00:00
98POTRZEBOWSKI Marek 213DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
99PRĄDZYŃSKI Marcin 215AMSBYDGOSZCZM4000:00:00
100PREUSS Daniel 216BYDGOSZCZM4000:00:00
101PUCHACZ Marcin 218BYDGOSZCZM3000:00:00
102RACZYŃSKI Krzysztof 219BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM6000:00:00
103BIELEC Michał 22PANBYDGOSZCZM4000:00:00
104RETECKI Krzysztof 220LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTOOSTROMECKOM40Tak00:00:00
105ROBACZEWSKA Lidia 221ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK4000:00:00
106ROBACZEWSKI Artur 222ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4000:00:00
107ROGOZIŃSKA Karolina 223RUNMORSBYDGOSZCZK3000:00:00
108ROSIAK Jarosław 2243KRBYDGOSZCZM5000:00:00
109ROSZAK Zbigniew 225WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM3000:00:00
110RUCHLEWICZ Natalia 226SZTUMK2000:00:00
111RUTKOWSKI Szymon 227STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
112RUTKOWSKI Tomasz 228DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
113RUTKOWSKI Sebastian 229STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
114RYMER Jakub 230KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM3000:00:00
115RZEMEK Sławomir 231GZINI@KGZINM40Tak00:00:00
116SADAJ Krzysztof 232BYDGOSZCZM3000:00:00
117SALWA Justyna 233POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK3000:00:00
118SIUDZIŃSKA Anna 236TORUŃK4000:00:00
119SKARBEK Marek 237RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:00
120SKIBA Łukasz 238AZS POLITECHNIKA OPOLSKABYDGOSZCZM3000:00:00
121SKONIECZNA Marlena 239NESSI TEAMBYDGOSZCZK4000:00:00
122BIEŃKOWSKI Tomasz 24BYDGOSZCZM7000:00:00
123SKONIECZNY Marcin 240NESSI TEAMBYDGOSZCZM4000:00:00
124SMARZ Karol 241OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
125SOBOCIŃSKI Mateusz 245OSTROMECKOM20Tak00:00:00
126SOSIŃSKA Izabela 247GZINK30Tak00:00:00
127SOSIŃSKI Paweł 248GZINM40Tak00:00:00
128STANISZEWSKA Aleksandra 249BYDGOSZCZK3000:00:00
129STARSZAK Paweł 250DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
130SZABŁOWSKA Beata 256OSTROMECKOK40Tak00:00:00
131SZADKOWSKA Anna 257INOWROCŁAWK6000:00:00
132SZATKOWSKI Józef 258MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM6000:00:00
133STAWICKI Paweł 251OSTROMECKOM40Tak00:00:00
134STEJUK Aleksandra 252AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK4000:00:00
135STĘPIEŃ Agnieszka 253OSTROMECKOK30Tak00:00:00
136SUSAŁA Jakub 254GZIN DOLNYM17-19Tak00:00:00
137SZENK Marta 260BYDGOSZCZK4000:00:00
138SYROCKI Michał 255WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
139SZEWS Marek 261AMS BYDGOSZCZKORONOWOM4000:00:00
140SZTEJKA Jolanta 262PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZK4000:00:00
141SZTUBECKA Małgorzata 263OSTROMECKOK40Tak00:00:00
142SZTUBECKI Jacek 264OSTROMECKOM40Tak00:00:00
143SZYDŁO Sławomir 267DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
144SZYDŁO Mariusz 268DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-19Tak00:00:00
145SZYDŁO Adam 269DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-19Tak00:00:00
146BŁAŻEJCZYK Łukasz 27OSTROMECKOM30Tak00:00:00
147SZYMCZAK Mateusz 270OSTROMECKOM30Tak00:00:00
148ŚLIWIŃSKA Malwina 271OSTROMECKOK3000:00:00
149ŚLIWIŃSKI Łukasz 272LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM30Tak00:00:00
150ŚLIWIŃSKI Piotr 273GZINM30Tak00:00:00
151ŚLIWIŃSKI Mariusz 274CZEMLEWOM30Tak00:00:00
152ŚLIWIŃSKI Mariusz 275GRONOWOM4000:00:00
153ŚPICA Dorota 276BBLBYDGOSZCZK5000:00:00
154ŚRUTKOWSKI Sylwester 277SZTUMM2000:00:00
155TACZKOWSKI Jarosław 278BYDGOSZCZM4000:00:00
156TARGOWSKA Małgorzata 279AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:00
157BOHDANOWICZ Patrycja 28BYDGOSZCZK3000:00:00
158TARGOWSKI Marcin 280MKS SP 63BYDGOSZCZM3000:00:00
159TEWS Marzena 281BYDGOSZCZK4000:00:00
160TKACZUK Jolanta 282CHRZĄSTOWOK5000:00:00
161TOMCZYK Agata 283SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:00
162TRUDNOWSKI Janusz 284RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM7000:00:00
163TUROWSKA Patrycja 285MĄKOWARSKOK3000:00:00
164URBAŃSKA Aneta 287OSTROMECKOK40Tak00:00:00
165URBAŃSKA Lea 288WKS ZAWISZAOSTROMECKOK16Tak00:00:00
166URBAŃSKI Szymon 289OSTROMECKOM17-19Tak00:00:00
167BORZYSZKOWSKI Grzegorz 29STARY FORDONBYDGOSZCZM3000:00:00
168URBAŃSKI Andrzej 290OSTROMECKOM40Tak00:00:00
169URBAŃSKI Daniel 291PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4000:00:00
170WARCZAK Katarzyna 292TEAMOCHALBYDGOSZCZK4000:00:00
171WARCZAK Piotr 293TEAMOCHALBYDGOSZCZM4000:00:00
172WASIELEWSKA Daria 294BYDGOSZCZK4000:00:00
173WASILEWSKA Martyna 295AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:00
174WASILEWSKA-MICHALAK Agata 296AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK3000:00:00
175WESTFALEWSKI Tomasz 297LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
176WĘGRZYNOWSKI Sławomir 299KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:00
177BRATEK Andrzej 30TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:00
178WILK Oliwia 302GZIN DOLNYK16Tak00:00:00
179WILK Krzysztof 303BOLUMINEKM70Tak00:00:00
180WIŚNIEWSKA Lucyna 304TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK5000:00:00
181WIŚNIEWSKI Krzysztof 305TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM5000:00:00
182WŁADYSŁAW Angiel 306TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM8000:00:00
183WOJTYSIAK Dorota 308BYDGOSZCZK3000:00:00
184ZABROCKI Adam 309BYDGOSZCZM4000:00:00
185BRĄŻKIEWICZ Rafał 31BIKE FORDONBYDGOSZCZM4000:00:00
186ZAKURZEWSKI Arkadiusz 310BYDGOSZCZM5000:00:00
187ZDROJEWSKI Paweł 311START TEAMWĄBRZEŹNOM4000:00:00
188ZMUDA Aleksandra 313GZIN DOLNYK40Tak00:00:00
189ZUŻYDŁO Mirosław 314LA FAMILIADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
190ŻÓŁTEK Jerzy 316OSP DĄBROWA CHEŁMINSKADĄBROWA CHEŁMINSKAM40Tak00:00:00
191KARBOWNIK Mateusz 317OSTROMECKOM16Tak00:00:00
192GILEŻEROWSKI Jan 320JANOWOM30Tak00:00:00
193GRZEGORZEWSKI Juliusz 321BYDGOSZCZM2000:00:00
194MUZIEWICZ Wiktor 322BYDGOSZCZM1600:00:00
195BARTKIEWICZ Krzysztof 323TORUŃM4000:00:00
196KRUCZKOWSKA Magdalena 324K4000:00:00
197BRVCKI Dominik 325OSTROMECKOM16Tak00:00:00
198KUNICKI Michał 326ŁOCHOWOM1600:00:00
199KUNICKA Weronika 327ŁOCHOWOK1600:00:00
200KAZIMIROWA Olga 329K4000:00:00
201BUDNIK Bartosz 33INOWROCŁAWM17-1900:00:00
202KAZIMIROW Aleksander 330KALISZM3000:00:00
203STANKIEWICZ Jacek 331BYDGOSZCZM2000:00:00
204BŁAŻEJAK Krzysztofa 332RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:00
205WOŹNIAKOWSKA Agata 333RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:00
206ŁAZ Kamil 334RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
207KALISZ Andrzej 335CHEŁMŻAM5000:00:00
208KOWALCZYK Robert 336OSTROMECKOM40Tak00:00:00
209STEJUK Jan 337BYDGOSZCZM1600:00:00
210LEWANDOWSKI Jacek 338M4000:00:00
211BUGALSKI Wojciech 34AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM4000:00:00
212BULIŃSKI Jędrzej 35STRZYŻAWAM20Tak00:00:00
213BUSSE Piotr 36PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3000:00:00
214BUTRYN Nikodem 37BYDGOSZCZM5000:00:00
215BYTYŃ Tadeusz 38ŁUBIANKAM3000:00:00
216CABAJ Agata 39BYDGOSZCZK2000:00:00
217ANDRZEJEWSKI Ryszard 4ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM7000:00:00
218CHOJNICKI Damian 42GKS FABIANKIGŁOGOWOM2000:00:00
219CHRZANOWSKA Cecylia 43AKTYWNE LISEWOLISEWOK6000:00:00
220CIEŚLICKI Krzysztof 44SISU TEAMBYDGOSZCZM3000:00:00
221DĄBROWSKI Paweł 48AZS UMK TORUŃTORUŃM2000:00:00
222DĄBROWSKI Leszek 49START TEAM WĄBRZEŹNOPŁYWACZEWOM4000:00:00
223AUGUSTYNIAK Piotr 5BYDGOSZCZM4000:00:00
224DĘBIEC Andrzej 50NIEMCZM3000:00:00
225DĘBSKI Jan 51SOŁTYSSUCHARZEWO 6M6000:00:00
226DROŻDŻ Małgorzata 53AMS TRIATHLONSADKIK4000:00:00
227DUDEK-GALANT Anna 54DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK20Tak00:00:00
228DURKA Jakub 55STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
229DUTKOWSKI Tomek 56LUBAWKAM3000:00:00
230DYCZKO Adam 57BRĄCHNOWOM5000:00:00
231DYCZKO Alicja 58BRĄCHNOWOK17-1900:00:00
232DZIEDZIC Agnieszka 59UNISŁAWK3000:00:00
233AWIŻEŃ Antoni 6TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM7000:00:00
234FALKOWSKI Ireneusz 61BYDGOSZCZM6000:00:00
235FILIPSKA Paulina 62BYDGOSZCZK3000:00:00
236GANDZIAROWSKA Anna 64OTOWICEK30Tak00:00:00
237GERKA Krzysztof 65KB LECH RYPINRYPINM6000:00:00
238GILL Daniel 66LKS BOGMAR OSTROMECKOBYDGOSZCZM3000:00:00
239GINTER Szymon 67OTOWICEM20Tak00:00:00
240GLUGLA Mariusz 68ŚWIECIEM4000:00:00
241GOLA Grzegorz 69TG SOKÓŁ GNIEWKOWOMARKOWOM4000:00:00
242BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM50Tak00:00:00
243GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
244GOŁATA Wojciech 71WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
245GOŁATA Julia 72WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK16Tak00:00:00
246GREŃ Sebastian 76KSN ŁUCZNICZKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
247GRUBA Jacek 77TRISPACE/TREKBRZOZAM6000:00:00
248GRUBICH Arkadiusz 78NIEMCZM4000:00:00
249BAJOREK Piotr 8NIEZRZESZONYBRODNICAM6000:00:00
250HALAREWICZ Artur 81GZINM40Tak00:00:00
250HALAREWICZ Joanna 82GZINK40Tak00:00:00
252HALINIAK Andrzej 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM50Tak00:00:00
253HALINIAK Jakub 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
254HALINIAK Darek 86BRAKORZELEKM2000:00:00
255HALINIAK Filip 87-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
256HERMELIN Wojciech 88KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM4000:00:00
257HOŁTYN Patryk 89TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
258BANDOCH Mariusz 9SOLEC KUJAWSKIM4000:00:00
259JAGIEŁA Jarosław 90TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:00
260JANKOWSKI Dawid 91OSTROMECKOM40Tak00:00:00
261JAROCKA Beata 92DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40Tak00:00:00
262JASIŃSKI Sylwester 93WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOM2000:00:00
263JĘDRZEJEWSKI Dawid 95BYDGOSZCZM2000:00:00
264KADOW Ryszard 98BYDGOSZCZM4000:00:00
265KALISZEWSKI Sławomir 993KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
266GOŁEMBIEWSKI Marek 73MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:00
267GÓRSKA Milena 74OSTROMECKOK30Tak00:00:00
Znaleziono 267 wynik(ów)