XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAIK Daria 170LUKS START NAKŁOMROCZAK201K 100:00:0000:27:23.0000:27:23.00 3:3916,4
2SZENK Marta 260BYDGOSZCZK401K 200:00:0000:27:46.0000:27:46.00+00:00:233:4216,2
3BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 10TOPO ATHLETIC/KUJAWSCY RUNNERSGDYNIAK402K 300:00:0000:28:08.8500:28:08.85+00:00:453:4516,0
4KAZIMIROWA Olga 329K403K 400:00:0000:29:43.0000:29:43.00+00:02:203:5715,1
5RUCHLEWICZ Natalia 226SZTUMK202K 500:00:0000:29:58.3000:29:58.30+00:02:353:5915,0
6WOŹNIAKOWSKA Agata 333RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK301K 600:00:0000:30:54.0000:30:54.00+00:03:314:0714,6
7KOWALSKA Angelika 127TRISPACE TREKPRZYŁĘKIK302K 700:00:0000:31:02.8000:31:02.80+00:03:394:0814,5
8KAMIŃSKA Teresa 101KB LECH RYPINMIESIĄCZKOWOK404K 800:00:0000:31:43.5500:31:43.55+00:04:204:1314,2
9KUNICKA Weronika 327ŁOCHOWOK161K 900:00:0000:31:59.1500:31:59.15+00:04:364:1514,1
10TOMCZYK Agata 283SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK303K 1000:00:0000:32:17.1500:32:17.15+00:04:544:1813,9
11BOHDANOWICZ Patrycja 28BYDGOSZCZK304K 1100:00:0000:33:06.6000:33:06.60+00:05:434:2413,6
12KARWASZ Paulina 106CHMIELARZ TEAMLUBIEWOK203K 1200:00:0000:33:10.9000:33:10.90+00:05:474:2513,6
13MICHALIK Joanna 182BYDGOSZCZK305K 1300:00:0000:33:14.9500:33:14.95+00:05:514:2513,5
14KRUCZKOWSKA Magdalena 324K405K 1400:00:0000:33:22.4000:33:22.40+00:05:594:2613,5
15JAROCKA Beata 92DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK406K 15Tak00:00:0000:33:23.9500:33:23.95+00:06:004:2713,5
16WASILEWSKA Martyna 295AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK306K 1600:00:0000:33:55.6000:33:55.60+00:06:324:3113,3
17BŁAŻEJAK Krzysztofa 332RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK407K 1700:00:0000:34:29.0500:34:29.05+00:07:064:3513,0
18DROŻDŻ Małgorzata 53AMS TRIATHLONSADKIK408K 1800:00:0000:34:46.1500:34:46.15+00:07:234:3812,9
19KRASKA Maria 132WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 19Tak00:00:0000:34:47.0500:34:47.05+00:07:244:3812,9
20SALWA Justyna 233POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK307K 2000:00:0000:34:50.1000:34:50.10+00:07:274:3812,9
21KRUBER Karolina 135TEAMOCHALBYDGOSZCZK308K 2100:00:0000:35:03.2500:35:03.25+00:07:404:4012,8
22WARCZAK Katarzyna 292TEAMOCHALBYDGOSZCZK409K 2200:00:0000:35:05.7500:35:05.75+00:07:424:4012,8
23WASILEWSKA-MICHALAK Agata 296AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK309K 2300:00:0000:35:36.6500:35:36.65+00:08:134:4412,6
24GANDZIAROWSKA Anna 64OTOWICEK3010K 24Tak00:00:0000:35:39.6500:35:39.65+00:08:164:4512,6
25CABAJ Agata 39BYDGOSZCZK205K 2500:00:0000:36:38.9500:36:38.95+00:09:154:5312,3
26MARCZYKOWSKA Patrycja 175ŁOBŻENICAK3011K 2600:00:0000:36:39.7500:36:39.75+00:09:164:5312,3
27BARTOS Ligia 12WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK4010K 2700:00:0000:37:12.8000:37:12.80+00:09:494:5712,1
28SOSIŃSKA Izabela 247GZINK3012K 28Tak00:00:0000:37:18.3000:37:18.30+00:09:554:5812,1
29FILIPSKA Paulina 62BYDGOSZCZK3013K 2900:00:0000:37:52.5000:37:52.50+00:10:295:0211,9
30NAGORZYSKA Sylwia 189BYDGOSZCZK3014K 3000:00:0000:37:58.7500:37:58.75+00:10:355:0311,9
31WAKUŁA KUNZ Wanda 150TORUŃK4011K 3100:00:0000:38:12.2000:38:12.20+00:10:495:0511,8
32TARGOWSKA Małgorzata 279AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3015K 3200:00:0000:38:22.2500:38:22.25+00:10:595:0611,7
33TKACZUK Jolanta 282CHRZĄSTOWOK501K 3300:00:0000:38:25.2500:38:25.25+00:11:025:0711,7
34POTRZEBOWSKA Agata 212DEAF I #B3KBYDGOSZCZK3016K 3400:00:0000:38:28.5500:38:28.55+00:11:055:0711,7
35LEWANDOWSKA Malgorzata 159LIPIEK502K 3500:00:0000:38:34.9500:38:34.95+00:11:115:0811,7
36DYCZKO Alicja 58BRĄCHNOWOK17-191K 3600:00:0000:38:38.0000:38:38.00+00:11:155:0911,6
37SKONIECZNA Marlena 239NESSI TEAMBYDGOSZCZK4012K 3700:00:0000:38:42.8000:38:42.80+00:11:195:0911,6
38STEJUK Aleksandra 252AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK4013K 3800:00:0000:39:08.5000:39:08.50+00:11:455:1311,5
39URBAŃSKA Lea 288WKS ZAWISZAOSTROMECKOK162K 39Tak00:00:0000:39:31.0000:39:31.00+00:12:085:1611,4
40SIUDZIŃSKA Anna 236TORUŃK4014K 4000:00:0000:39:32.4500:39:32.45+00:12:095:1611,4
41ROBACZEWSKA Lidia 221ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK4015K 4100:00:0000:39:52.3000:39:52.30+00:12:295:1811,3
42PANKANIN Martyna 203DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK163K 42Tak00:00:0000:40:04.9500:40:04.95+00:12:415:2011,2
43WILK Oliwia 302GZIN DOLNYK164K 43Tak00:00:0000:40:23.4000:40:23.40+00:13:005:2311,1
44TUROWSKA Patrycja 285MĄKOWARSKOK3017K 4400:00:0000:40:24.0000:40:24.00+00:13:015:2311,1
45SZADKOWSKA Anna 257INOWROCŁAWK601K 4500:00:0000:40:36.1500:40:36.15+00:13:135:2411,1
46PIONTEK Elżbieta 207BYDGOSZCZK602K 4600:00:0000:40:48.6500:40:48.65+00:13:255:2611,0
47ROGOZIŃSKA Karolina 223RUNMORSBYDGOSZCZK3018K 4700:00:0000:40:52.1500:40:52.15+00:13:295:2611,0
48DZIEDZIC Agnieszka 59UNISŁAWK3019K 4800:00:0000:40:56.5000:40:56.50+00:13:335:2711,0
49DUDEK-GALANT Anna 54DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK206K 49Tak00:00:0000:41:20.8500:41:20.85+00:13:575:3010,9
50SZTEJKA Jolanta 262PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZK4016K 5000:00:0000:41:21.0000:41:21.00+00:13:585:3010,9
51KOHUTEK Martyna 120DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-192K 51Tak00:00:0000:41:47.9000:41:47.90+00:14:245:3410,8
52CHRZANOWSKA Cecylia 43AKTYWNE LISEWOLISEWOK603K 5200:00:0000:41:50.2000:41:50.20+00:14:275:3410,8
53KWIATKOWSKA Małgorzata 156RUNMORSZŁAWIEŚ WIELKAK4017K 5300:00:0000:41:50.8500:41:50.85+00:14:275:3410,8
54PANKANIN Agata 204DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-193K 54Tak00:00:0000:42:06.9000:42:06.90+00:14:435:3610,7
55GOŁATA Julia 72WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK165K 55Tak00:00:0000:42:11.7500:42:11.75+00:14:485:3710,7
56PACZKOWSKA Joanna 201TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK3020K 5600:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:14:525:3810,7
57GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3021K 57Tak00:00:0000:42:20.1000:42:20.10+00:14:575:3810,6
58ŁUCZAK Anna 168TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4018K 5800:00:0000:42:21.5000:42:21.50+00:14:585:3810,6
59WOJTYSIAK Dorota 308BYDGOSZCZK3022K 5900:00:0000:43:05.8500:43:05.85+00:15:425:4410,4
60MANDOSIK Bernadeta 174TEAMOCHALGRUDZIĄDZK604K 6000:00:0000:43:16.8500:43:16.85+00:15:535:4610,4
61POLIWKA Urszula 211DABROWA CHELMINSKAK4019K 61Tak00:00:0000:43:34.1500:43:34.15+00:16:115:4810,3
62URBAŃSKA Aneta 287OSTROMECKOK4020K 62Tak00:00:0000:43:53.1500:43:53.15+00:16:305:5110,3
63WASIELEWSKA Daria 294BYDGOSZCZK4021K 6300:00:0000:44:28.8500:44:28.85+00:17:055:5510,1
64ŚPICA Dorota 276BBLBYDGOSZCZK503K 6400:00:0000:44:32.7500:44:32.75+00:17:095:5610,1
65WIŚNIEWSKA Lucyna 304TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK504K 6500:00:0000:44:43.2500:44:43.25+00:17:205:5710,1
66KOCINIEWSKA Wiktoria 109LKS JANOWOJANOWOK166K 66Tak00:00:0000:44:53.0500:44:53.05+00:17:305:5910,0
67MUSZYŃSKA Izabela 187-BUKOWIECK505K 6700:00:0000:45:21.6500:45:21.65+00:17:586:029,9
68STĘPIEŃ Agnieszka 253OSTROMECKOK3023K 68Tak00:00:0000:45:39.8500:45:39.85+00:18:166:059,9
69ZMUDA Aleksandra 313GZIN DOLNYK4022K 69Tak00:00:0000:45:56.6000:45:56.60+00:18:336:079,8
70GÓRSKA Milena 74OSTROMECKOK3024K 70Tak00:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:18:346:079,8
71MAJEWSKA Barbara 171PIEŃK3025K 71Tak00:00:0000:45:57.3500:45:57.35+00:18:346:079,8
72ŚLIWIŃSKA Malwina 271OSTROMECKOK3026K 7200:00:0000:46:15.2500:46:15.25+00:18:526:109,7
73KURDYNOWSKA Magdalena 152OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3027K 73Tak00:00:0000:46:29.4500:46:29.45+00:19:066:119,7
74NUNZEK Agnieszka 197#ZOLTOKROLEWSCYBYDGOSZCZK4023K 7400:00:0000:46:44.9500:46:44.95+00:19:216:139,6
75HALAREWICZ Joanna 82GZINK4024K 75Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:20:116:209,5
76TEWS Marzena 281BYDGOSZCZK4025K 7600:00:0000:48:05.1500:48:05.15+00:20:426:249,4
77KOHUTEK Violetta 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4026K 77Tak00:00:0000:48:54.5500:48:54.55+00:21:316:319,2
78SZTUBECKA Małgorzata 263OSTROMECKOK4027K 78Tak00:00:0000:49:02.6500:49:02.65+00:21:396:329,2
79SZABŁOWSKA Beata 256OSTROMECKOK4028K 79Tak00:00:0000:49:02.9500:49:02.95+00:21:396:329,2
80MALCZEWSKA Mirka 172BYDGOSZCZK605K 8000:00:0000:49:37.5000:49:37.50+00:22:146:369,1
81STANISZEWSKA Aleksandra 249BYDGOSZCZK3028K 8100:00:0000:50:00.0000:50:00.00+00:22:376:409,0
82ŁADNIAK Bernadeta 164RUNMORSCZARNOWOK3029K 8200:00:0000:52:08.3500:52:08.35+00:24:456:578,6
83KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 151OSTROŁĘKAK3030K 8300:00:0000:15:0001:04:34.0001:04:34.00+00:37:116:369,1
Znaleziono 83 wynik(ów)