XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOŹNIAKOWSKA Agata 333RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK301K 600:00:0000:30:54.0000:30:54.00 4:0714,6
2KOWALSKA Angelika 127TRISPACE TREKPRZYŁĘKIK302K 700:00:0000:31:02.8000:31:02.80+00:00:084:0814,5
3TOMCZYK Agata 283SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK303K 1000:00:0000:32:17.1500:32:17.15+00:01:234:1813,9
4BOHDANOWICZ Patrycja 28BYDGOSZCZK304K 1100:00:0000:33:06.6000:33:06.60+00:02:124:2413,6
5MICHALIK Joanna 182BYDGOSZCZK305K 1300:00:0000:33:14.9500:33:14.95+00:02:204:2513,5
6WASILEWSKA Martyna 295AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK306K 1600:00:0000:33:55.6000:33:55.60+00:03:014:3113,3
7SALWA Justyna 233POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK307K 2000:00:0000:34:50.1000:34:50.10+00:03:564:3812,9
8KRUBER Karolina 135TEAMOCHALBYDGOSZCZK308K 2100:00:0000:35:03.2500:35:03.25+00:04:094:4012,8
9WASILEWSKA-MICHALAK Agata 296AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK309K 2300:00:0000:35:36.6500:35:36.65+00:04:424:4412,6
10GANDZIAROWSKA Anna 64OTOWICEK3010K 24Tak00:00:0000:35:39.6500:35:39.65+00:04:454:4512,6
11MARCZYKOWSKA Patrycja 175ŁOBŻENICAK3011K 2600:00:0000:36:39.7500:36:39.75+00:05:454:5312,3
12SOSIŃSKA Izabela 247GZINK3012K 28Tak00:00:0000:37:18.3000:37:18.30+00:06:244:5812,1
13FILIPSKA Paulina 62BYDGOSZCZK3013K 2900:00:0000:37:52.5000:37:52.50+00:06:585:0211,9
14NAGORZYSKA Sylwia 189BYDGOSZCZK3014K 3000:00:0000:37:58.7500:37:58.75+00:07:045:0311,9
15TARGOWSKA Małgorzata 279AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3015K 3200:00:0000:38:22.2500:38:22.25+00:07:285:0611,7
16POTRZEBOWSKA Agata 212DEAF I #B3KBYDGOSZCZK3016K 3400:00:0000:38:28.5500:38:28.55+00:07:345:0711,7
17TUROWSKA Patrycja 285MĄKOWARSKOK3017K 4400:00:0000:40:24.0000:40:24.00+00:09:305:2311,1
18ROGOZIŃSKA Karolina 223RUNMORSBYDGOSZCZK3018K 4700:00:0000:40:52.1500:40:52.15+00:09:585:2611,0
19DZIEDZIC Agnieszka 59UNISŁAWK3019K 4800:00:0000:40:56.5000:40:56.50+00:10:025:2711,0
20PACZKOWSKA Joanna 201TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK3020K 5600:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:11:215:3810,7
21GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3021K 57Tak00:00:0000:42:20.1000:42:20.10+00:11:265:3810,6
22WOJTYSIAK Dorota 308BYDGOSZCZK3022K 5900:00:0000:43:05.8500:43:05.85+00:12:115:4410,4
23STĘPIEŃ Agnieszka 253OSTROMECKOK3023K 68Tak00:00:0000:45:39.8500:45:39.85+00:14:456:059,9
24GÓRSKA Milena 74OSTROMECKOK3024K 70Tak00:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:15:036:079,8
25MAJEWSKA Barbara 171PIEŃK3025K 71Tak00:00:0000:45:57.3500:45:57.35+00:15:036:079,8
26ŚLIWIŃSKA Malwina 271OSTROMECKOK3026K 7200:00:0000:46:15.2500:46:15.25+00:15:216:109,7
27KURDYNOWSKA Magdalena 152OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3027K 73Tak00:00:0000:46:29.4500:46:29.45+00:15:356:119,7
28STANISZEWSKA Aleksandra 249BYDGOSZCZK3028K 8100:00:0000:50:00.0000:50:00.00+00:19:066:409,0
29ŁADNIAK Bernadeta 164RUNMORSCZARNOWOK3029K 8200:00:0000:52:08.3500:52:08.35+00:21:146:578,6
30KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 151OSTROŁĘKAK3030K 8300:00:0000:15:0001:04:34.0001:04:34.00+00:33:406:369,1
Znaleziono 30 wynik(ów)