XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZENK Marta 260BYDGOSZCZK401K 200:00:0000:27:46.0000:27:46.00 3:4216,2
2BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 10TOPO ATHLETIC/KUJAWSCY RUNNERSGDYNIAK402K 300:00:0000:28:08.8500:28:08.85+00:00:223:4516,0
3KAZIMIROWA Olga 329K403K 400:00:0000:29:43.0000:29:43.00+00:01:573:5715,1
4KAMIŃSKA Teresa 101KB LECH RYPINMIESIĄCZKOWOK404K 800:00:0000:31:43.5500:31:43.55+00:03:574:1314,2
5KRUCZKOWSKA Magdalena 324K405K 1400:00:0000:33:22.4000:33:22.40+00:05:364:2613,5
6JAROCKA Beata 92DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK406K 15Tak00:00:0000:33:23.9500:33:23.95+00:05:374:2713,5
7BŁAŻEJAK Krzysztofa 332RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK407K 1700:00:0000:34:29.0500:34:29.05+00:06:434:3513,0
8DROŻDŻ Małgorzata 53AMS TRIATHLONSADKIK408K 1800:00:0000:34:46.1500:34:46.15+00:07:004:3812,9
9WARCZAK Katarzyna 292TEAMOCHALBYDGOSZCZK409K 2200:00:0000:35:05.7500:35:05.75+00:07:194:4012,8
10BARTOS Ligia 12WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK4010K 2700:00:0000:37:12.8000:37:12.80+00:09:264:5712,1
11WAKUŁA KUNZ Wanda 150TORUŃK4011K 3100:00:0000:38:12.2000:38:12.20+00:10:265:0511,8
12SKONIECZNA Marlena 239NESSI TEAMBYDGOSZCZK4012K 3700:00:0000:38:42.8000:38:42.80+00:10:565:0911,6
13STEJUK Aleksandra 252AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK4013K 3800:00:0000:39:08.5000:39:08.50+00:11:225:1311,5
14SIUDZIŃSKA Anna 236TORUŃK4014K 4000:00:0000:39:32.4500:39:32.45+00:11:465:1611,4
15ROBACZEWSKA Lidia 221ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK4015K 4100:00:0000:39:52.3000:39:52.30+00:12:065:1811,3
16SZTEJKA Jolanta 262PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZK4016K 5000:00:0000:41:21.0000:41:21.00+00:13:355:3010,9
17KWIATKOWSKA Małgorzata 156RUNMORSZŁAWIEŚ WIELKAK4017K 5300:00:0000:41:50.8500:41:50.85+00:14:045:3410,8
18ŁUCZAK Anna 168TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4018K 5800:00:0000:42:21.5000:42:21.50+00:14:355:3810,6
19POLIWKA Urszula 211DABROWA CHELMINSKAK4019K 61Tak00:00:0000:43:34.1500:43:34.15+00:15:485:4810,3
20URBAŃSKA Aneta 287OSTROMECKOK4020K 62Tak00:00:0000:43:53.1500:43:53.15+00:16:075:5110,3
21WASIELEWSKA Daria 294BYDGOSZCZK4021K 6300:00:0000:44:28.8500:44:28.85+00:16:425:5510,1
22ZMUDA Aleksandra 313GZIN DOLNYK4022K 69Tak00:00:0000:45:56.6000:45:56.60+00:18:106:079,8
23NUNZEK Agnieszka 197#ZOLTOKROLEWSCYBYDGOSZCZK4023K 7400:00:0000:46:44.9500:46:44.95+00:18:586:139,6
24HALAREWICZ Joanna 82GZINK4024K 75Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:19:486:209,5
25TEWS Marzena 281BYDGOSZCZK4025K 7600:00:0000:48:05.1500:48:05.15+00:20:196:249,4
26KOHUTEK Violetta 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4026K 77Tak00:00:0000:48:54.5500:48:54.55+00:21:086:319,2
27SZTUBECKA Małgorzata 263OSTROMECKOK4027K 78Tak00:00:0000:49:02.6500:49:02.65+00:21:166:329,2
28SZABŁOWSKA Beata 256OSTROMECKOK4028K 79Tak00:00:0000:49:02.9500:49:02.95+00:21:166:329,2
Znaleziono 28 wynik(ów)