XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OCHAL Pawel 198TEAMOCHALBYDGOSZCZM301M 100:00:0000:23:47.0000:23:47.00 3:1018,9
2KOTŁOWSKI Bartosz 125LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 2Tak00:00:0000:24:18.0500:24:18.05+00:00:313:1418,5
3SKIBA Łukasz 238AZS POLITECHNIKA OPOLSKABYDGOSZCZM302M 300:00:0000:24:47.1500:24:47.15+00:01:003:1818,2
4KŁOPOTEK Patryk 108WRB / UMBBYDGOSZCZM303M 400:00:0000:25:19.0500:25:19.05+00:01:323:2217,8
5BARTKIEWICZ Krzysztof 323TORUŃM401M 500:00:0000:25:32.2000:25:32.20+00:01:453:2417,6
6CHOJNICKI Damian 42GKS FABIANKIGŁOGOWOM202M 600:00:0000:25:48.8500:25:48.85+00:02:013:2617,4
7PAWŁOWSKI Tomasz 205ZIELONKAM203M 700:00:0000:25:56.9500:25:56.95+00:02:093:2717,4
8GLUGLA Mariusz 68ŚWIECIEM402M 800:00:0000:26:01.0500:26:01.05+00:02:143:2817,3
9RETECKI Krzysztof 220LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTOOSTROMECKOM403M 9Tak00:00:0000:26:36.2000:26:36.20+00:02:493:3216,9
10BANDOCH Mariusz 9SOLEC KUJAWSKIM404M 1000:00:0000:26:53.8500:26:53.85+00:03:063:3516,7
11KAZIMIROW Aleksander 330KALISZM304M 1100:00:0000:27:18.7000:27:18.70+00:03:313:3816,5
12ŚLIWIŃSKI Łukasz 272LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM305M 12Tak00:00:0000:27:27.8000:27:27.80+00:03:403:3916,4
13MAĆKOWSKI Maciej 169UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM306M 1300:00:0000:27:28.4000:27:28.40+00:03:413:3916,4
14ŁAZ Kamil 334RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 1400:00:0000:27:29.4000:27:29.40+00:03:423:3916,4
15HOŁTYN Patryk 89TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 1500:00:0000:27:31.5500:27:31.55+00:03:443:4016,4
16KAMIŃSKI Tomasz 102KS PERUNKOWALEWO POMORSKIEM309M 1600:00:0000:27:35.3000:27:35.30+00:03:483:4016,3
17BĄK Oskar 15MĄKOWARSKOM3010M 1700:00:0000:27:43.6500:27:43.65+00:03:563:4116,2
18WARCZAK Piotr 293TEAMOCHALBYDGOSZCZM405M 1800:00:0000:27:47.1500:27:47.15+00:04:003:4216,2
19TACZKOWSKI Jarosław 278BYDGOSZCZM406M 1900:00:0000:27:47.9000:27:47.90+00:04:003:4216,2
20JAGIEŁA Jarosław 90TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM407M 2000:00:0000:28:04.0500:28:04.05+00:04:173:4416,0
21KUBANEK Łukasz 142TEAMOCHALNIEMCZM3011M 2100:00:0000:28:10.4000:28:10.40+00:04:233:4516,0
22RYMER Jakub 230KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM3012M 2200:00:0000:28:14.8000:28:14.80+00:04:273:4515,9
23BUDNIK Bartosz 33INOWROCŁAWM17-191M 2300:00:0000:28:18.9500:28:18.95+00:04:313:4615,9
24KUNICKI Michał 326ŁOCHOWOM161M 2400:00:0000:28:42.2000:28:42.20+00:04:553:4915,7
25GOŁEMBIEWSKI Marek 73MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM408M 2500:00:0000:28:49.2500:28:49.25+00:05:023:5015,6
26KRZYWDZIŃSKI Dominik 141UKB SZUBINSZUBINM17-192M 2600:00:0000:29:18.4500:29:18.45+00:05:313:5415,4
27STANKIEWICZ Jacek 331BYDGOSZCZM204M 2700:00:0000:29:32.1500:29:32.15+00:05:453:5615,2
28MELLER Wojciech 180STRZYŻAWAM501M 28Tak00:00:0000:29:38.5500:29:38.55+00:05:513:5715,2
29GOŁATA Wojciech 71WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM409M 29Tak00:00:0000:29:46.7000:29:46.70+00:05:593:5815,1
30SYROCKI Michał 255WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3013M 30Tak00:00:0000:29:59.9500:29:59.95+00:06:123:5915,0
31PRĄDZYŃSKI Marcin 215AMSBYDGOSZCZM4010M 3100:00:0000:30:04.5500:30:04.55+00:06:174:0015,0
32GILL Daniel 66LKS BOGMAR OSTROMECKOBYDGOSZCZM3014M 3200:00:0000:30:06.3000:30:06.30+00:06:194:0015,0
33SKARBEK Marek 237RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 3300:00:0000:30:11.4500:30:11.45+00:06:244:0114,9
34KUNZ Mieczysław 149UMK TORUŃTORUŃM4011M 3400:00:0000:30:14.2500:30:14.25+00:06:274:0114,9
35ZABROCKI Adam 309BYDGOSZCZM4012M 3500:00:0000:30:22.2500:30:22.25+00:06:354:0214,8
36NAGORZYSKI Arek 190BYDGOSZCZM3015M 3600:00:0000:30:41.7000:30:41.70+00:06:544:0514,7
37ŚLIWIŃSKI Mariusz 275GRONOWOM4013M 3700:00:0000:30:57.4500:30:57.45+00:07:104:0714,5
38ŁUCZAK Paweł 167TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM503M 3800:00:0000:30:58.9000:30:58.90+00:07:114:0714,5
39DĄBROWSKI Paweł 48AZS UMK TORUŃTORUŃM205M 3900:00:0000:31:14.4000:31:14.40+00:07:274:0914,4
40ŁADNIAK Dariusz 165RUNMORSCZARNOWOM4014M 4000:00:0000:31:19.0000:31:19.00+00:07:324:1014,4
41ZDROJEWSKI Paweł 311START TEAMWĄBRZEŹNOM4015M 4100:00:0000:31:20.6000:31:20.60+00:07:334:1014,4
42BUTRYN Nikodem 37BYDGOSZCZM504M 4200:00:0000:31:26.4500:31:26.45+00:07:394:1114,3
43KOWALSKI Jacek 130BYDGOSZCZM4016M 4300:00:0000:31:47.5000:31:47.50+00:08:004:1414,2
44KADOW Ryszard 98BYDGOSZCZM4017M 4400:00:0000:31:50.0500:31:50.05+00:08:034:1414,1
45SZYMCZAK Mateusz 270OSTROMECKOM3016M 45Tak00:00:0000:31:53.8500:31:53.85+00:08:064:1514,1
46BUGALSKI Wojciech 34AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM4018M 4600:00:0000:32:01.2000:32:01.20+00:08:144:1614,1
47KOCINIEWSKI Łukasz 110JANOWOM17-193M 47Tak00:00:0000:32:02.4000:32:02.40+00:08:154:1614,0
48KAPSA Dawid 103ONLY GLASSBYDGOSZCZM4019M 4800:00:0000:32:02.9000:32:02.90+00:08:154:1614,0
49KOCINIEWSKI Bartłomiej 112LKS JANOWOJANOWOM3017M 49Tak00:00:0000:32:11.1000:32:11.10+00:08:244:1714,0
50MENDEL Patryk 181SLKB, REBELIA TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM206M 5000:00:0000:32:12.8500:32:12.85+00:08:254:1714,0
51KALISZ Andrzej 335CHEŁMŻAM505M 5100:00:0000:32:13.2000:32:13.20+00:08:264:1714,0
52GRUBICH Arkadiusz 78NIEMCZM4020M 5200:00:0000:32:14.9500:32:14.95+00:08:274:1714,0
53HERMELIN Wojciech 88KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM4021M 5300:00:0000:32:23.3500:32:23.35+00:08:364:1913,9
54SADAJ Krzysztof 232BYDGOSZCZM3018M 5400:00:0000:32:28.7000:32:28.70+00:08:414:1913,9
55ŚRUTKOWSKI Sylwester 277SZTUMM207M 5500:00:0000:32:44.7000:32:44.70+00:08:574:2113,7
56KOWALSKI Krzysztof 129OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM4022M 5600:00:0000:33:16.6000:33:16.60+00:09:294:2613,5
57PUCHACZ Marcin 218BYDGOSZCZM3019M 5700:00:0000:33:19.5500:33:19.55+00:09:324:2613,5
58KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JANOWOJANOWOM208M 58Tak00:00:0000:33:20.4500:33:20.45+00:09:334:2613,5
59KOCINIEWSKI Dariusz 116LKS JANOWOJANOWOM506M 59Tak00:00:0000:33:20.7500:33:20.75+00:09:334:2613,5
60URBAŃSKI Andrzej 290OSTROMECKOM4023M 60Tak00:00:0000:33:21.9500:33:21.95+00:09:344:2613,5
61SKONIECZNY Marcin 240NESSI TEAMBYDGOSZCZM4024M 6100:00:0000:33:24.9500:33:24.95+00:09:374:2713,5
62KRZYSZTOSZEK Krzysztof 140BYDGOSZCZM3020M 6200:00:0000:33:38.4500:33:38.45+00:09:514:2913,4
63MUZIEWICZ Wiktor 322BYDGOSZCZM162M 6300:00:0000:33:39.0500:33:39.05+00:09:524:2913,4
64OLSZEWSKI Adam 199KB LECH RYPINRYPINM507M 6400:00:0000:33:42.5500:33:42.55+00:09:554:2913,4
65BIELEC Wojciech 21BYDGOSZCZM3021M 6500:00:0000:33:43.3000:33:43.30+00:09:564:2913,3
66WĘGRZYNOWSKI Sławomir 299KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM508M 6600:00:0000:33:43.3500:33:43.35+00:09:564:2913,3
67SZATKOWSKI Józef 258MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM601M 6700:00:0000:33:47.0000:33:47.00+00:10:004:3013,3
68SMARZ Karol 241OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3022M 68Tak00:00:0000:33:48.8500:33:48.85+00:10:014:3013,3
69URBAŃSKI Szymon 289OSTROMECKOM17-194M 69Tak00:00:0000:33:59.7000:33:59.70+00:10:124:3113,2
70MAZERSKI Jarosław 178TORUŃM3023M 7000:00:0000:34:13.6500:34:13.65+00:10:264:3313,2
71KOCINIEWSKI Wojciech 114JANOWOM163M 71Tak00:00:0000:34:16.7000:34:16.70+00:10:294:3413,1
72ROSZAK Zbigniew 225WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM3024M 7200:00:0000:34:18.6500:34:18.65+00:10:314:3413,1
73SZEWS Marek 261AMS BYDGOSZCZKORONOWOM4025M 7300:00:0000:34:19.2500:34:19.25+00:10:324:3413,1
74ROSIAK Jarosław 2243KRBYDGOSZCZM509M 7400:00:0000:34:20.5000:34:20.50+00:10:334:3413,1
75BARTOS Arkadiusz 13PGB SPORTOWA PACZKAGRUDZIĄDZM5010M 7500:00:0000:34:24.4000:34:24.40+00:10:374:3513,1
76KOPIEC Mateusz 121REPTOWOM209M 76Tak00:00:0000:34:27.1000:34:27.10+00:10:404:3513,1
77NEUMANN Andrzej 191BYDGOSZCZM5011M 7700:00:0000:34:27.7500:34:27.75+00:10:404:3513,1
78KOSIEDOWSKI Bartek 124OSTROMECKOM3025M 78Tak00:00:0000:34:33.4500:34:33.45+00:10:464:3613,0
79NIEDBALSKI Grzegorz 192RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 7900:00:0000:34:33.8500:34:33.85+00:10:464:3613,0
80WESTFALEWSKI Tomasz 297LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 80Tak00:00:0000:34:35.1000:34:35.10+00:10:484:3613,0
81SOBOCIŃSKI Mateusz 245OSTROMECKOM2011M 81Tak00:00:0000:34:35.3000:34:35.30+00:10:484:3613,0
82KREŃSKI Tomasz 133TEAMOCHALBYDGOSZCZM4026M 8200:00:0000:34:43.7500:34:43.75+00:10:564:3713,0
83SZYDŁO Mariusz 268DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-195M 83Tak00:00:0000:34:44.1500:34:44.15+00:10:574:3713,0
84BERENDA Damian 18BYDGOSZCZM4027M 8400:00:0000:34:47.8000:34:47.80+00:11:004:3812,9
85KOTŁOWSKI Przemysław 126MKS SP 63 BYDGOSZCZCIELEM4028M 8500:00:0000:34:49.2500:34:49.25+00:11:024:3812,9
86DĄBROWSKI Leszek 49START TEAM WĄBRZEŹNOPŁYWACZEWOM4029M 8600:00:0000:34:53.1500:34:53.15+00:11:064:3912,9
87STARSZAK Paweł 250DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4030M 87Tak00:00:0000:34:57.1500:34:57.15+00:11:104:3912,9
88BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5012M 88Tak00:00:0000:35:08.9500:35:08.95+00:11:214:4112,8
89HALINIAK Filip 87-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2012M 89Tak00:00:0000:35:09.9500:35:09.95+00:11:224:4112,8
90ROBACZEWSKI Artur 222ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4031M 9000:00:0000:35:41.7500:35:41.75+00:11:544:4512,6
91MANDOSIK Jerzy 173TEAMOCHALGRUDZIĄDZM603M 9100:00:0000:35:44.1000:35:44.10+00:11:574:4512,6
92BRĄŻKIEWICZ Rafał 31BIKE FORDONBYDGOSZCZM4032M 9200:00:0000:35:50.2000:35:50.20+00:12:034:4612,6
93KAWALEC Marcin 107LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2013M 93Tak00:00:0000:36:03.1000:36:03.10+00:12:164:4812,5
94JANKOWSKI Dawid 91OSTROMECKOM4033M 94Tak00:00:0000:36:05.3000:36:05.30+00:12:184:4812,5
95KOCINIEWSKI Jacek 117LKS JANOWOJANOWOM4034M 95Tak00:00:0000:36:11.0500:36:11.05+00:12:244:4912,4
96AUGUSTYNIAK Piotr 5BYDGOSZCZM4035M 9600:00:0000:36:11.5000:36:11.50+00:12:244:4912,4
97DĘBIEC Andrzej 50NIEMCZM3026M 9700:00:0000:36:11.9000:36:11.90+00:12:244:4912,4
98KOWALSKI Wiktor 128OSTROMECKOM164M 98Tak00:00:0000:36:15.6000:36:15.60+00:12:284:5012,4
99ANDRZEJEWSKI Ryszard 4ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM701M 9900:00:0000:36:17.9000:36:17.90+00:12:304:5012,4
100BĄCZKOWSKI Wojciech 14BYDGOSZCZM3027M 10000:00:0000:36:20.8000:36:20.80+00:12:334:5012,4
101BERNACKI Dominik 19CZARNOWOM4036M 10100:00:0000:36:26.3000:36:26.30+00:12:394:5112,4
102JASIŃSKI Sylwester 93WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOM2014M 10200:00:0000:36:36.0500:36:36.05+00:12:494:5212,3
103GINTER Szymon 67OTOWICEM2015M 103Tak00:00:0000:36:38.5000:36:38.50+00:12:514:5312,3
104BARSZCZ Tomasz 11BYDGOSZCZM3028M 10400:00:0000:36:38.5500:36:38.55+00:12:514:5312,3
105STEJUK Jan 337BYDGOSZCZM165M 10500:00:0000:36:40.4500:36:40.45+00:12:534:5312,3
106GRUBA Jacek 77TRISPACE/TREKBRZOZAM604M 10600:00:0000:37:01.1000:37:01.10+00:13:144:5612,2
107BEREBECKI Roman 17KB LECH RYPINRYPINM605M 10700:00:0000:37:07.9500:37:07.95+00:13:204:5612,1
108KRUCZKOWSKI Piotr 136KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5013M 10800:00:0000:37:20.4000:37:20.40+00:13:334:5812,1
109SOSIŃSKI Paweł 248GZINM4037M 109Tak00:00:0000:37:27.1000:37:27.10+00:13:404:5912,0
110RUTKOWSKI Tomasz 228DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4038M 110Tak00:00:0000:37:42.2500:37:42.25+00:13:555:0111,9
111URBAŃSKI Daniel 291PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4039M 11100:00:0000:37:44.9500:37:44.95+00:13:575:0111,9
112POTRZEBOWSKI Marek 213DEAFBYDGOSZCZM3029M 11200:00:0000:37:45.9500:37:45.95+00:13:585:0211,9
113TARGOWSKI Marcin 280MKS SP 63BYDGOSZCZM3030M 11300:00:0000:37:53.4000:37:53.40+00:14:065:0311,9
114MROTEK Marcin 185OSTROMECKOM3031M 114Tak00:00:0000:38:02.9500:38:02.95+00:14:155:0411,8
115MIRUS Arkadiusz 184LA FAMILIACZEMLEWOM2016M 115Tak00:00:0000:38:23.1500:38:23.15+00:14:365:0711,7
116KOHUTEK Artur 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4040M 116Tak00:00:0000:38:30.1000:38:30.10+00:14:435:0811,7
117STAWICKI Paweł 251OSTROMECKOM4041M 117Tak00:00:0000:38:32.6500:38:32.65+00:14:455:0811,7
118TRUDNOWSKI Janusz 284RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM702M 11800:00:0000:38:35.9500:38:35.95+00:14:485:0811,7
119KRÓL Karol 134TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4042M 11900:00:0000:38:36.5000:38:36.50+00:14:495:0811,7
120BIEŃKOWSKI Tomasz 24BYDGOSZCZM703M 12000:00:0000:38:42.0500:38:42.05+00:14:555:0911,6
121BRATEK Andrzej 30TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM606M 12100:00:0000:38:42.6000:38:42.60+00:14:555:0911,6
122KOWALCZYK Robert 336OSTROMECKOM4043M 122Tak00:00:0000:38:43.9500:38:43.95+00:14:565:0911,6
123DUTKOWSKI Tomek 56LUBAWKAM3032M 12300:00:0000:38:46.3500:38:46.35+00:14:595:1011,6
124HALINIAK Jakub 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM166M 124Tak00:00:0000:38:47.7000:38:47.70+00:15:005:1011,6
125GREŃ Sebastian 76KSN ŁUCZNICZKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2017M 125Tak00:00:0000:38:49.4000:38:49.40+00:15:025:1011,6
126JĘDRZEJEWSKI Dawid 95BYDGOSZCZM2018M 12600:00:0000:39:04.7500:39:04.75+00:15:175:1211,5
127NOWAK Waldemar 194TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM5014M 12700:00:0000:39:06.3000:39:06.30+00:15:195:1211,5
128LEWANDOWSKI Jacek 338M4044M 12800:00:0000:39:09.8500:39:09.85+00:15:225:1311,5
129ŚLIWIŃSKI Mariusz 274CZEMLEWOM3033M 129Tak00:00:0000:39:13.0500:39:13.05+00:15:265:1311,5
130BULIŃSKI Jędrzej 35STRZYŻAWAM2019M 130Tak00:00:0000:39:21.8000:39:21.80+00:15:345:1411,4
131MICKIEWICZ Jan 183PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM607M 13100:00:0000:39:32.1500:39:32.15+00:15:455:1611,4
132ŚLIWIŃSKI Piotr 273GZINM3034M 132Tak00:00:0000:39:36.5500:39:36.55+00:15:495:1611,4
133RUTKOWSKI Szymon 227STRZYŻAWAM167M 133Tak00:00:0000:39:37.6500:39:37.65+00:15:505:1611,4
134DURKA Jakub 55STRZYŻAWAM168M 134Tak00:00:0000:39:39.6500:39:39.65+00:15:525:1711,3
135KARBOWNIK Marcin 104LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2020M 135Tak00:00:0000:39:43.0500:39:43.05+00:15:565:1711,3
136KARBOWNIK Mateusz 317OSTROMECKOM169M 136Tak00:00:0000:39:43.2500:39:43.25+00:15:565:1711,3
137BAJOREK Piotr 8NIEZRZESZONYBRODNICAM608M 13700:00:0000:39:45.0500:39:45.05+00:15:585:1811,3
138DYCZKO Adam 57BRĄCHNOWOM5015M 13800:00:0000:39:52.7500:39:52.75+00:16:055:1811,3
139KUK Bartełomiej 147OSTROMECKOM17-196M 139Tak00:00:0000:39:57.8000:39:57.80+00:16:105:1911,3
140SZYDŁO Adam 269DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-197M 140Tak00:00:0000:39:58.6000:39:58.60+00:16:115:1911,3
141POLAKOWSKI Tomasz 210RUNMORSCICHORADZM3035M 14100:00:0000:40:02.2500:40:02.25+00:16:155:2011,2
142RZEMEK Sławomir 231GZINI@KGZINM4045M 142Tak00:00:0000:40:05.0000:40:05.00+00:16:185:2011,2
143BRVCKI Dominik 325OSTROMECKOM1610M 143Tak00:00:0000:40:14.9500:40:14.95+00:16:275:2111,2
144ZAKURZEWSKI Arkadiusz 310BYDGOSZCZM5016M 14400:00:0000:40:22.3000:40:22.30+00:16:355:2211,1
145RACZYŃSKI Krzysztof 219BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM609M 14500:00:0000:40:22.4000:40:22.40+00:16:355:2211,1
146BIELEC Michał 22PANBYDGOSZCZM4046M 14600:00:0000:40:25.9500:40:25.95+00:16:385:2311,1
147SUSAŁA Jakub 254GZIN DOLNYM17-198M 147Tak00:00:0000:40:34.8500:40:34.85+00:16:475:2411,1
148BYTYŃ Tadeusz 38ŁUBIANKAM3036M 14800:00:0000:40:56.3500:40:56.35+00:17:095:2711,0
149BŁAŻEJCZYK Łukasz 27OSTROMECKOM3037M 149Tak00:00:0000:40:59.9000:40:59.90+00:17:125:2711,0
150PERLIK Grzegorz 206KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROFITBYDGOSZCZM6010M 15000:00:0000:41:19.6500:41:19.65+00:17:325:3010,9
151SZYDŁO Sławomir 267DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4047M 151Tak00:00:0000:41:27.2500:41:27.25+00:17:405:3110,9
152ZUŻYDŁO Mirosław 314LA FAMILIADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3038M 152Tak00:00:0000:41:30.1500:41:30.15+00:17:435:3210,8
153KOCINIEWSKI Marcin 113LKS JANOWOCZARŻEM3039M 153Tak00:00:0000:41:35.8000:41:35.80+00:17:485:3210,8
154GRZEGORZEWSKI Juliusz 321BYDGOSZCZM2021M 15400:00:0000:41:50.2000:41:50.20+00:18:035:3410,8
155HALINIAK Darek 86BRAKORZELEKM2022M 15500:00:0000:41:52.3000:41:52.30+00:18:055:3410,7
156NIEZGÓDKA Mateusz 193BYDGOSZCZM1611M 15600:00:0000:43:01.9000:43:01.90+00:19:145:4410,5
157FALKOWSKI Ireneusz 61BYDGOSZCZM6011M 15700:00:0000:43:15.1500:43:15.15+00:19:285:4610,4
158DĘBSKI Jan 51SOŁTYSSUCHARZEWO 6M6012M 15800:00:0000:43:27.5500:43:27.55+00:19:405:4710,4
159NOWICKI Marek 196ZAPALENIE PŁUCFORDONM4048M 15900:00:0000:43:32.1500:43:32.15+00:19:455:4810,3
160PREUSS Daniel 216BYDGOSZCZM4049M 16000:00:0000:43:32.3500:43:32.35+00:19:455:4810,3
161MUSZYŃSKI Adam 188BYDGOSZCZM3040M 16100:00:0000:43:57.3500:43:57.35+00:20:105:5110,2
162ŁAPNIEWSKI Stefan 166BYDGOSZCZM4050M 16200:00:0000:43:57.8500:43:57.85+00:20:105:5110,2
163CIEŚLICKI Krzysztof 44SISU TEAMBYDGOSZCZM3041M 16300:00:0000:44:04.5500:44:04.55+00:20:175:5210,2
164WILK Krzysztof 303BOLUMINEKM704M 164Tak00:00:0000:44:18.3500:44:18.35+00:20:315:5410,2
165BUSSE Piotr 36PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3042M 16500:00:0000:44:35.8000:44:35.80+00:20:485:5610,1
166AWIŻEŃ Antoni 6TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM705M 16600:00:0000:45:04.7000:45:04.70+00:21:176:0010,0
167KARNOWSKI Sebastian 105CZEMLEWOM3043M 167Tak00:00:0000:45:56.7500:45:56.75+00:22:096:079,8
168LENC Janusz 157TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6013M 16800:00:0000:45:58.1500:45:58.15+00:22:116:079,8
169BORZYSZKOWSKI Grzegorz 29STARY FORDONBYDGOSZCZM3044M 16900:00:0000:46:07.4500:46:07.45+00:22:206:089,8
170WIŚNIEWSKI Krzysztof 305TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM5017M 17000:00:0000:46:18.4500:46:18.45+00:22:316:109,7
171KURDYNOWSKI Arkadiusz 153OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4051M 171Tak00:00:0000:46:34.8000:46:34.80+00:22:476:129,7
172HALAREWICZ Artur 81GZINM4052M 172Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:23:476:209,5
173RUTKOWSKI Sebastian 229STRZYŻAWAM1612M 173Tak00:00:0000:47:38.4000:47:38.40+00:23:516:219,4
174GERKA Krzysztof 65KB LECH RYPINRYPINM6014M 17400:00:0000:48:26.5500:48:26.55+00:24:396:279,3
175SZTUBECKI Jacek 264OSTROMECKOM4053M 175Tak00:00:0000:49:02.7000:49:02.70+00:25:156:329,2
176ANDERSOHN Marcel 2BYDGOSZCZM1613M 17600:00:0000:49:24.3500:49:24.35+00:25:376:359,1
177GILEŻEROWSKI Jan 320JANOWOM3045M 177Tak00:00:0000:49:24.4000:49:24.40+00:25:376:359,1
178ANDERSOHN Paweł 1BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4054M 17800:00:0000:49:53.8500:49:53.85+00:26:066:399,0
179KALISZEWSKI Wojciech 1003KRBIAŁE BŁOTAM3046M 17900:00:0000:52:45.9500:52:45.95+00:28:587:028,5
180WŁADYSŁAW Angiel 306TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM801M 18000:00:0000:52:47.5000:52:47.50+00:29:007:028,5
181HALINIAK Andrzej 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5018M 181Tak00:00:0000:52:50.7500:52:50.75+00:29:037:028,5
182GOLA Grzegorz 69TG SOKÓŁ GNIEWKOWOMARKOWOM4055M 18200:00:0000:53:07.3500:53:07.35+00:29:207:048,5
183KALISZEWSKI Sławomir 993KRBIAŁE BŁOTAM3047M 18300:00:0000:58:18.0500:58:18.05+00:34:317:467,7
184ŻÓŁTEK Jerzy 316OSP DĄBROWA CHEŁMINSKADĄBROWA CHEŁMINSKAM4056M 184Tak00:00:0000:58:34.6000:58:34.60+00:34:477:487,7
Znaleziono 184 wynik(ów)