XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOTŁOWSKI Bartosz 125LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 2Tak00:00:0000:24:18.0500:24:18.05 3:1418,5
2CHOJNICKI Damian 42GKS FABIANKIGŁOGOWOM202M 600:00:0000:25:48.8500:25:48.85+00:01:303:2617,4
3PAWŁOWSKI Tomasz 205ZIELONKAM203M 700:00:0000:25:56.9500:25:56.95+00:01:383:2717,4
4STANKIEWICZ Jacek 331BYDGOSZCZM204M 2700:00:0000:29:32.1500:29:32.15+00:05:143:5615,2
5DĄBROWSKI Paweł 48AZS UMK TORUŃTORUŃM205M 3900:00:0000:31:14.4000:31:14.40+00:06:564:0914,4
6MENDEL Patryk 181SLKB, REBELIA TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM206M 5000:00:0000:32:12.8500:32:12.85+00:07:544:1714,0
7ŚRUTKOWSKI Sylwester 277SZTUMM207M 5500:00:0000:32:44.7000:32:44.70+00:08:264:2113,7
8KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JANOWOJANOWOM208M 58Tak00:00:0000:33:20.4500:33:20.45+00:09:024:2613,5
9KOPIEC Mateusz 121REPTOWOM209M 76Tak00:00:0000:34:27.1000:34:27.10+00:10:094:3513,1
10WESTFALEWSKI Tomasz 297LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 80Tak00:00:0000:34:35.1000:34:35.10+00:10:174:3613,0
11SOBOCIŃSKI Mateusz 245OSTROMECKOM2011M 81Tak00:00:0000:34:35.3000:34:35.30+00:10:174:3613,0
12HALINIAK Filip 87-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2012M 89Tak00:00:0000:35:09.9500:35:09.95+00:10:514:4112,8
13KAWALEC Marcin 107LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2013M 93Tak00:00:0000:36:03.1000:36:03.10+00:11:454:4812,5
14JASIŃSKI Sylwester 93WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOM2014M 10200:00:0000:36:36.0500:36:36.05+00:12:184:5212,3
15GINTER Szymon 67OTOWICEM2015M 103Tak00:00:0000:36:38.5000:36:38.50+00:12:204:5312,3
16MIRUS Arkadiusz 184LA FAMILIACZEMLEWOM2016M 115Tak00:00:0000:38:23.1500:38:23.15+00:14:055:0711,7
17GREŃ Sebastian 76KSN ŁUCZNICZKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2017M 125Tak00:00:0000:38:49.4000:38:49.40+00:14:315:1011,6
18JĘDRZEJEWSKI Dawid 95BYDGOSZCZM2018M 12600:00:0000:39:04.7500:39:04.75+00:14:465:1211,5
19BULIŃSKI Jędrzej 35STRZYŻAWAM2019M 130Tak00:00:0000:39:21.8000:39:21.80+00:15:035:1411,4
20KARBOWNIK Marcin 104LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2020M 135Tak00:00:0000:39:43.0500:39:43.05+00:15:255:1711,3
21GRZEGORZEWSKI Juliusz 321BYDGOSZCZM2021M 15400:00:0000:41:50.2000:41:50.20+00:17:325:3410,8
22HALINIAK Darek 86BRAKORZELEKM2022M 15500:00:0000:41:52.3000:41:52.30+00:17:345:3410,7
Znaleziono 22 wynik(ów)