XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OCHAL Pawel 198TEAMOCHALBYDGOSZCZM301M 100:00:0000:23:47.0000:23:47.00 3:1018,9
2SKIBA Łukasz 238AZS POLITECHNIKA OPOLSKABYDGOSZCZM302M 300:00:0000:24:47.1500:24:47.15+00:01:003:1818,2
3KŁOPOTEK Patryk 108WRB / UMBBYDGOSZCZM303M 400:00:0000:25:19.0500:25:19.05+00:01:323:2217,8
4KAZIMIROW Aleksander 330KALISZM304M 1100:00:0000:27:18.7000:27:18.70+00:03:313:3816,5
5ŚLIWIŃSKI Łukasz 272LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM305M 12Tak00:00:0000:27:27.8000:27:27.80+00:03:403:3916,4
6MAĆKOWSKI Maciej 169UPSBYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM306M 1300:00:0000:27:28.4000:27:28.40+00:03:413:3916,4
7ŁAZ Kamil 334RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 1400:00:0000:27:29.4000:27:29.40+00:03:423:3916,4
8HOŁTYN Patryk 89TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 1500:00:0000:27:31.5500:27:31.55+00:03:443:4016,4
9KAMIŃSKI Tomasz 102KS PERUNKOWALEWO POMORSKIEM309M 1600:00:0000:27:35.3000:27:35.30+00:03:483:4016,3
10BĄK Oskar 15MĄKOWARSKOM3010M 1700:00:0000:27:43.6500:27:43.65+00:03:563:4116,2
11KUBANEK Łukasz 142TEAMOCHALNIEMCZM3011M 2100:00:0000:28:10.4000:28:10.40+00:04:233:4516,0
12RYMER Jakub 230KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM3012M 2200:00:0000:28:14.8000:28:14.80+00:04:273:4515,9
13SYROCKI Michał 255WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3013M 30Tak00:00:0000:29:59.9500:29:59.95+00:06:123:5915,0
14GILL Daniel 66LKS BOGMAR OSTROMECKOBYDGOSZCZM3014M 3200:00:0000:30:06.3000:30:06.30+00:06:194:0015,0
15NAGORZYSKI Arek 190BYDGOSZCZM3015M 3600:00:0000:30:41.7000:30:41.70+00:06:544:0514,7
16SZYMCZAK Mateusz 270OSTROMECKOM3016M 45Tak00:00:0000:31:53.8500:31:53.85+00:08:064:1514,1
17KOCINIEWSKI Bartłomiej 112LKS JANOWOJANOWOM3017M 49Tak00:00:0000:32:11.1000:32:11.10+00:08:244:1714,0
18SADAJ Krzysztof 232BYDGOSZCZM3018M 5400:00:0000:32:28.7000:32:28.70+00:08:414:1913,9
19PUCHACZ Marcin 218BYDGOSZCZM3019M 5700:00:0000:33:19.5500:33:19.55+00:09:324:2613,5
20KRZYSZTOSZEK Krzysztof 140BYDGOSZCZM3020M 6200:00:0000:33:38.4500:33:38.45+00:09:514:2913,4
21BIELEC Wojciech 21BYDGOSZCZM3021M 6500:00:0000:33:43.3000:33:43.30+00:09:564:2913,3
22SMARZ Karol 241OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3022M 68Tak00:00:0000:33:48.8500:33:48.85+00:10:014:3013,3
23MAZERSKI Jarosław 178TORUŃM3023M 7000:00:0000:34:13.6500:34:13.65+00:10:264:3313,2
24ROSZAK Zbigniew 225WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM3024M 7200:00:0000:34:18.6500:34:18.65+00:10:314:3413,1
25KOSIEDOWSKI Bartek 124OSTROMECKOM3025M 78Tak00:00:0000:34:33.4500:34:33.45+00:10:464:3613,0
26DĘBIEC Andrzej 50NIEMCZM3026M 9700:00:0000:36:11.9000:36:11.90+00:12:244:4912,4
27BĄCZKOWSKI Wojciech 14BYDGOSZCZM3027M 10000:00:0000:36:20.8000:36:20.80+00:12:334:5012,4
28BARSZCZ Tomasz 11BYDGOSZCZM3028M 10400:00:0000:36:38.5500:36:38.55+00:12:514:5312,3
29POTRZEBOWSKI Marek 213DEAFBYDGOSZCZM3029M 11200:00:0000:37:45.9500:37:45.95+00:13:585:0211,9
30TARGOWSKI Marcin 280MKS SP 63BYDGOSZCZM3030M 11300:00:0000:37:53.4000:37:53.40+00:14:065:0311,9
31MROTEK Marcin 185OSTROMECKOM3031M 114Tak00:00:0000:38:02.9500:38:02.95+00:14:155:0411,8
32DUTKOWSKI Tomek 56LUBAWKAM3032M 12300:00:0000:38:46.3500:38:46.35+00:14:595:1011,6
33ŚLIWIŃSKI Mariusz 274CZEMLEWOM3033M 129Tak00:00:0000:39:13.0500:39:13.05+00:15:265:1311,5
34ŚLIWIŃSKI Piotr 273GZINM3034M 132Tak00:00:0000:39:36.5500:39:36.55+00:15:495:1611,4
35POLAKOWSKI Tomasz 210RUNMORSCICHORADZM3035M 14100:00:0000:40:02.2500:40:02.25+00:16:155:2011,2
36BYTYŃ Tadeusz 38ŁUBIANKAM3036M 14800:00:0000:40:56.3500:40:56.35+00:17:095:2711,0
37BŁAŻEJCZYK Łukasz 27OSTROMECKOM3037M 149Tak00:00:0000:40:59.9000:40:59.90+00:17:125:2711,0
38ZUŻYDŁO Mirosław 314LA FAMILIADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3038M 152Tak00:00:0000:41:30.1500:41:30.15+00:17:435:3210,8
39KOCINIEWSKI Marcin 113LKS JANOWOCZARŻEM3039M 153Tak00:00:0000:41:35.8000:41:35.80+00:17:485:3210,8
40MUSZYŃSKI Adam 188BYDGOSZCZM3040M 16100:00:0000:43:57.3500:43:57.35+00:20:105:5110,2
41CIEŚLICKI Krzysztof 44SISU TEAMBYDGOSZCZM3041M 16300:00:0000:44:04.5500:44:04.55+00:20:175:5210,2
42BUSSE Piotr 36PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3042M 16500:00:0000:44:35.8000:44:35.80+00:20:485:5610,1
43KARNOWSKI Sebastian 105CZEMLEWOM3043M 167Tak00:00:0000:45:56.7500:45:56.75+00:22:096:079,8
44BORZYSZKOWSKI Grzegorz 29STARY FORDONBYDGOSZCZM3044M 16900:00:0000:46:07.4500:46:07.45+00:22:206:089,8
45GILEŻEROWSKI Jan 320JANOWOM3045M 177Tak00:00:0000:49:24.4000:49:24.40+00:25:376:359,1
46KALISZEWSKI Wojciech 1003KRBIAŁE BŁOTAM3046M 17900:00:0000:52:45.9500:52:45.95+00:28:587:028,5
47KALISZEWSKI Sławomir 993KRBIAŁE BŁOTAM3047M 18300:00:0000:58:18.0500:58:18.05+00:34:317:467,7
Znaleziono 47 wynik(ów)