XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARTKIEWICZ Krzysztof 323TORUŃM401M 500:00:0000:25:32.2000:25:32.20 3:2417,6
2GLUGLA Mariusz 68ŚWIECIEM402M 800:00:0000:26:01.0500:26:01.05+00:00:283:2817,3
3RETECKI Krzysztof 220LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTOOSTROMECKOM403M 9Tak00:00:0000:26:36.2000:26:36.20+00:01:043:3216,9
4BANDOCH Mariusz 9SOLEC KUJAWSKIM404M 1000:00:0000:26:53.8500:26:53.85+00:01:213:3516,7
5WARCZAK Piotr 293TEAMOCHALBYDGOSZCZM405M 1800:00:0000:27:47.1500:27:47.15+00:02:143:4216,2
6TACZKOWSKI Jarosław 278BYDGOSZCZM406M 1900:00:0000:27:47.9000:27:47.90+00:02:153:4216,2
7JAGIEŁA Jarosław 90TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM407M 2000:00:0000:28:04.0500:28:04.05+00:02:313:4416,0
8GOŁEMBIEWSKI Marek 73MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM408M 2500:00:0000:28:49.2500:28:49.25+00:03:173:5015,6
9GOŁATA Wojciech 71WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM409M 29Tak00:00:0000:29:46.7000:29:46.70+00:04:143:5815,1
10PRĄDZYŃSKI Marcin 215AMSBYDGOSZCZM4010M 3100:00:0000:30:04.5500:30:04.55+00:04:324:0015,0
11KUNZ Mieczysław 149UMK TORUŃTORUŃM4011M 3400:00:0000:30:14.2500:30:14.25+00:04:424:0114,9
12ZABROCKI Adam 309BYDGOSZCZM4012M 3500:00:0000:30:22.2500:30:22.25+00:04:504:0214,8
13ŚLIWIŃSKI Mariusz 275GRONOWOM4013M 3700:00:0000:30:57.4500:30:57.45+00:05:254:0714,5
14ŁADNIAK Dariusz 165RUNMORSCZARNOWOM4014M 4000:00:0000:31:19.0000:31:19.00+00:05:464:1014,4
15ZDROJEWSKI Paweł 311START TEAMWĄBRZEŹNOM4015M 4100:00:0000:31:20.6000:31:20.60+00:05:484:1014,4
16KOWALSKI Jacek 130BYDGOSZCZM4016M 4300:00:0000:31:47.5000:31:47.50+00:06:154:1414,2
17KADOW Ryszard 98BYDGOSZCZM4017M 4400:00:0000:31:50.0500:31:50.05+00:06:174:1414,1
18BUGALSKI Wojciech 34AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM4018M 4600:00:0000:32:01.2000:32:01.20+00:06:294:1614,1
19KAPSA Dawid 103ONLY GLASSBYDGOSZCZM4019M 4800:00:0000:32:02.9000:32:02.90+00:06:304:1614,0
20GRUBICH Arkadiusz 78NIEMCZM4020M 5200:00:0000:32:14.9500:32:14.95+00:06:424:1714,0
21HERMELIN Wojciech 88KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM4021M 5300:00:0000:32:23.3500:32:23.35+00:06:514:1913,9
22KOWALSKI Krzysztof 129OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM4022M 5600:00:0000:33:16.6000:33:16.60+00:07:444:2613,5
23URBAŃSKI Andrzej 290OSTROMECKOM4023M 60Tak00:00:0000:33:21.9500:33:21.95+00:07:494:2613,5
24SKONIECZNY Marcin 240NESSI TEAMBYDGOSZCZM4024M 6100:00:0000:33:24.9500:33:24.95+00:07:524:2713,5
25SZEWS Marek 261AMS BYDGOSZCZKORONOWOM4025M 7300:00:0000:34:19.2500:34:19.25+00:08:474:3413,1
26KREŃSKI Tomasz 133TEAMOCHALBYDGOSZCZM4026M 8200:00:0000:34:43.7500:34:43.75+00:09:114:3713,0
27BERENDA Damian 18BYDGOSZCZM4027M 8400:00:0000:34:47.8000:34:47.80+00:09:154:3812,9
28KOTŁOWSKI Przemysław 126MKS SP 63 BYDGOSZCZCIELEM4028M 8500:00:0000:34:49.2500:34:49.25+00:09:174:3812,9
29DĄBROWSKI Leszek 49START TEAM WĄBRZEŹNOPŁYWACZEWOM4029M 8600:00:0000:34:53.1500:34:53.15+00:09:204:3912,9
30STARSZAK Paweł 250DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4030M 87Tak00:00:0000:34:57.1500:34:57.15+00:09:244:3912,9
31ROBACZEWSKI Artur 222ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4031M 9000:00:0000:35:41.7500:35:41.75+00:10:094:4512,6
32BRĄŻKIEWICZ Rafał 31BIKE FORDONBYDGOSZCZM4032M 9200:00:0000:35:50.2000:35:50.20+00:10:184:4612,6
33JANKOWSKI Dawid 91OSTROMECKOM4033M 94Tak00:00:0000:36:05.3000:36:05.30+00:10:334:4812,5
34KOCINIEWSKI Jacek 117LKS JANOWOJANOWOM4034M 95Tak00:00:0000:36:11.0500:36:11.05+00:10:384:4912,4
35AUGUSTYNIAK Piotr 5BYDGOSZCZM4035M 9600:00:0000:36:11.5000:36:11.50+00:10:394:4912,4
36BERNACKI Dominik 19CZARNOWOM4036M 10100:00:0000:36:26.3000:36:26.30+00:10:544:5112,4
37SOSIŃSKI Paweł 248GZINM4037M 109Tak00:00:0000:37:27.1000:37:27.10+00:11:544:5912,0
38RUTKOWSKI Tomasz 228DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4038M 110Tak00:00:0000:37:42.2500:37:42.25+00:12:105:0111,9
39URBAŃSKI Daniel 291PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM4039M 11100:00:0000:37:44.9500:37:44.95+00:12:125:0111,9
40KOHUTEK Artur 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4040M 116Tak00:00:0000:38:30.1000:38:30.10+00:12:575:0811,7
41STAWICKI Paweł 251OSTROMECKOM4041M 117Tak00:00:0000:38:32.6500:38:32.65+00:13:005:0811,7
42KRÓL Karol 134TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4042M 11900:00:0000:38:36.5000:38:36.50+00:13:045:0811,7
43KOWALCZYK Robert 336OSTROMECKOM4043M 122Tak00:00:0000:38:43.9500:38:43.95+00:13:115:0911,6
44LEWANDOWSKI Jacek 338M4044M 12800:00:0000:39:09.8500:39:09.85+00:13:375:1311,5
45RZEMEK Sławomir 231GZINI@KGZINM4045M 142Tak00:00:0000:40:05.0000:40:05.00+00:14:325:2011,2
46BIELEC Michał 22PANBYDGOSZCZM4046M 14600:00:0000:40:25.9500:40:25.95+00:14:535:2311,1
47SZYDŁO Sławomir 267DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4047M 151Tak00:00:0000:41:27.2500:41:27.25+00:15:555:3110,9
48NOWICKI Marek 196ZAPALENIE PŁUCFORDONM4048M 15900:00:0000:43:32.1500:43:32.15+00:17:595:4810,3
49PREUSS Daniel 216BYDGOSZCZM4049M 16000:00:0000:43:32.3500:43:32.35+00:18:005:4810,3
50ŁAPNIEWSKI Stefan 166BYDGOSZCZM4050M 16200:00:0000:43:57.8500:43:57.85+00:18:255:5110,2
51KURDYNOWSKI Arkadiusz 153OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4051M 171Tak00:00:0000:46:34.8000:46:34.80+00:21:026:129,7
52HALAREWICZ Artur 81GZINM4052M 172Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:22:026:209,5
53SZTUBECKI Jacek 264OSTROMECKOM4053M 175Tak00:00:0000:49:02.7000:49:02.70+00:23:306:329,2
54ANDERSOHN Paweł 1BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4054M 17800:00:0000:49:53.8500:49:53.85+00:24:216:399,0
55GOLA Grzegorz 69TG SOKÓŁ GNIEWKOWOMARKOWOM4055M 18200:00:0000:53:07.3500:53:07.35+00:27:357:048,5
56ŻÓŁTEK Jerzy 316OSP DĄBROWA CHEŁMINSKADĄBROWA CHEŁMINSKAM4056M 184Tak00:00:0000:58:34.6000:58:34.60+00:33:027:487,7
Znaleziono 56 wynik(ów)