XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MELLER Wojciech 180STRZYŻAWAM501M 28Tak00:00:0000:29:38.5500:29:38.55 3:5715,2
2SKARBEK Marek 237RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 3300:00:0000:30:11.4500:30:11.45+00:00:324:0114,9
3ŁUCZAK Paweł 167TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM503M 3800:00:0000:30:58.9000:30:58.90+00:01:204:0714,5
4BUTRYN Nikodem 37BYDGOSZCZM504M 4200:00:0000:31:26.4500:31:26.45+00:01:474:1114,3
5KALISZ Andrzej 335CHEŁMŻAM505M 5100:00:0000:32:13.2000:32:13.20+00:02:344:1714,0
6KOCINIEWSKI Dariusz 116LKS JANOWOJANOWOM506M 59Tak00:00:0000:33:20.7500:33:20.75+00:03:424:2613,5
7OLSZEWSKI Adam 199KB LECH RYPINRYPINM507M 6400:00:0000:33:42.5500:33:42.55+00:04:044:2913,4
8WĘGRZYNOWSKI Sławomir 299KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM508M 6600:00:0000:33:43.3500:33:43.35+00:04:044:2913,3
9ROSIAK Jarosław 2243KRBYDGOSZCZM509M 7400:00:0000:34:20.5000:34:20.50+00:04:414:3413,1
10BARTOS Arkadiusz 13PGB SPORTOWA PACZKAGRUDZIĄDZM5010M 7500:00:0000:34:24.4000:34:24.40+00:04:454:3513,1
11NEUMANN Andrzej 191BYDGOSZCZM5011M 7700:00:0000:34:27.7500:34:27.75+00:04:494:3513,1
12BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5012M 88Tak00:00:0000:35:08.9500:35:08.95+00:05:304:4112,8
13KRUCZKOWSKI Piotr 136KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5013M 10800:00:0000:37:20.4000:37:20.40+00:07:414:5812,1
14NOWAK Waldemar 194TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM5014M 12700:00:0000:39:06.3000:39:06.30+00:09:275:1211,5
15DYCZKO Adam 57BRĄCHNOWOM5015M 13800:00:0000:39:52.7500:39:52.75+00:10:145:1811,3
16ZAKURZEWSKI Arkadiusz 310BYDGOSZCZM5016M 14400:00:0000:40:22.3000:40:22.30+00:10:435:2211,1
17WIŚNIEWSKI Krzysztof 305TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM5017M 17000:00:0000:46:18.4500:46:18.45+00:16:396:109,7
18HALINIAK Andrzej 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5018M 181Tak00:00:0000:52:50.7500:52:50.75+00:23:127:028,5
Znaleziono 18 wynik(ów)