XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOTŁOWSKI Bartosz 125LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 2Tak00:00:0000:24:18.0500:24:18.05 3:1418,5
2RETECKI Krzysztof 220LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTOOSTROMECKOM403M 9Tak00:00:0000:26:36.2000:26:36.20+00:02:183:3216,9
3ŚLIWIŃSKI Łukasz 272LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM305M 12Tak00:00:0000:27:27.8000:27:27.80+00:03:093:3916,4
4MELLER Wojciech 180STRZYŻAWAM501M 28Tak00:00:0000:29:38.5500:29:38.55+00:05:203:5715,2
5GOŁATA Wojciech 71WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM409M 29Tak00:00:0000:29:46.7000:29:46.70+00:05:283:5815,1
6SYROCKI Michał 255WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3013M 30Tak00:00:0000:29:59.9500:29:59.95+00:05:413:5915,0
7SZYMCZAK Mateusz 270OSTROMECKOM3016M 45Tak00:00:0000:31:53.8500:31:53.85+00:07:354:1514,1
8KOCINIEWSKI Łukasz 110JANOWOM17-193M 47Tak00:00:0000:32:02.4000:32:02.40+00:07:444:1614,0
9KOCINIEWSKI Bartłomiej 112LKS JANOWOJANOWOM3017M 49Tak00:00:0000:32:11.1000:32:11.10+00:07:534:1714,0
10KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JANOWOJANOWOM208M 58Tak00:00:0000:33:20.4500:33:20.45+00:09:024:2613,5
11KOCINIEWSKI Dariusz 116LKS JANOWOJANOWOM506M 59Tak00:00:0000:33:20.7500:33:20.75+00:09:024:2613,5
12URBAŃSKI Andrzej 290OSTROMECKOM4023M 60Tak00:00:0000:33:21.9500:33:21.95+00:09:034:2613,5
13JAROCKA Beata 92DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK406K 15Tak00:00:0000:33:23.9500:33:23.95+00:09:054:2713,5
14SMARZ Karol 241OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3022M 68Tak00:00:0000:33:48.8500:33:48.85+00:09:304:3013,3
15URBAŃSKI Szymon 289OSTROMECKOM17-194M 69Tak00:00:0000:33:59.7000:33:59.70+00:09:414:3113,2
16KOCINIEWSKI Wojciech 114JANOWOM163M 71Tak00:00:0000:34:16.7000:34:16.70+00:09:584:3413,1
17KOPIEC Mateusz 121REPTOWOM209M 76Tak00:00:0000:34:27.1000:34:27.10+00:10:094:3513,1
18KOSIEDOWSKI Bartek 124OSTROMECKOM3025M 78Tak00:00:0000:34:33.4500:34:33.45+00:10:154:3613,0
19WESTFALEWSKI Tomasz 297LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 80Tak00:00:0000:34:35.1000:34:35.10+00:10:174:3613,0
20SOBOCIŃSKI Mateusz 245OSTROMECKOM2011M 81Tak00:00:0000:34:35.3000:34:35.30+00:10:174:3613,0
21SZYDŁO Mariusz 268DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-195M 83Tak00:00:0000:34:44.1500:34:44.15+00:10:264:3713,0
22KRASKA Maria 132WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 19Tak00:00:0000:34:47.0500:34:47.05+00:10:294:3812,9
23STARSZAK Paweł 250DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4030M 87Tak00:00:0000:34:57.1500:34:57.15+00:10:394:3912,9
24BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5012M 88Tak00:00:0000:35:08.9500:35:08.95+00:10:504:4112,8
25HALINIAK Filip 87-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2012M 89Tak00:00:0000:35:09.9500:35:09.95+00:10:514:4112,8
26GANDZIAROWSKA Anna 64OTOWICEK3010K 24Tak00:00:0000:35:39.6500:35:39.65+00:11:214:4512,6
27KAWALEC Marcin 107LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2013M 93Tak00:00:0000:36:03.1000:36:03.10+00:11:454:4812,5
28JANKOWSKI Dawid 91OSTROMECKOM4033M 94Tak00:00:0000:36:05.3000:36:05.30+00:11:474:4812,5
29KOCINIEWSKI Jacek 117LKS JANOWOJANOWOM4034M 95Tak00:00:0000:36:11.0500:36:11.05+00:11:534:4912,4
30KOWALSKI Wiktor 128OSTROMECKOM164M 98Tak00:00:0000:36:15.6000:36:15.60+00:11:574:5012,4
31GINTER Szymon 67OTOWICEM2015M 103Tak00:00:0000:36:38.5000:36:38.50+00:12:204:5312,3
32SOSIŃSKA Izabela 247GZINK3012K 28Tak00:00:0000:37:18.3000:37:18.30+00:13:004:5812,1
33SOSIŃSKI Paweł 248GZINM4037M 109Tak00:00:0000:37:27.1000:37:27.10+00:13:094:5912,0
34RUTKOWSKI Tomasz 228DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4038M 110Tak00:00:0000:37:42.2500:37:42.25+00:13:245:0111,9
35MROTEK Marcin 185OSTROMECKOM3031M 114Tak00:00:0000:38:02.9500:38:02.95+00:13:445:0411,8
36MIRUS Arkadiusz 184LA FAMILIACZEMLEWOM2016M 115Tak00:00:0000:38:23.1500:38:23.15+00:14:055:0711,7
37KOHUTEK Artur 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4040M 116Tak00:00:0000:38:30.1000:38:30.10+00:14:125:0811,7
38STAWICKI Paweł 251OSTROMECKOM4041M 117Tak00:00:0000:38:32.6500:38:32.65+00:14:145:0811,7
39KOWALCZYK Robert 336OSTROMECKOM4043M 122Tak00:00:0000:38:43.9500:38:43.95+00:14:255:0911,6
40HALINIAK Jakub 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM166M 124Tak00:00:0000:38:47.7000:38:47.70+00:14:295:1011,6
41GREŃ Sebastian 76KSN ŁUCZNICZKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2017M 125Tak00:00:0000:38:49.4000:38:49.40+00:14:315:1011,6
42ŚLIWIŃSKI Mariusz 274CZEMLEWOM3033M 129Tak00:00:0000:39:13.0500:39:13.05+00:14:555:1311,5
43BULIŃSKI Jędrzej 35STRZYŻAWAM2019M 130Tak00:00:0000:39:21.8000:39:21.80+00:15:035:1411,4
44URBAŃSKA Lea 288WKS ZAWISZAOSTROMECKOK162K 39Tak00:00:0000:39:31.0000:39:31.00+00:15:125:1611,4
45ŚLIWIŃSKI Piotr 273GZINM3034M 132Tak00:00:0000:39:36.5500:39:36.55+00:15:185:1611,4
46RUTKOWSKI Szymon 227STRZYŻAWAM167M 133Tak00:00:0000:39:37.6500:39:37.65+00:15:195:1611,4
47DURKA Jakub 55STRZYŻAWAM168M 134Tak00:00:0000:39:39.6500:39:39.65+00:15:215:1711,3
48KARBOWNIK Marcin 104LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2020M 135Tak00:00:0000:39:43.0500:39:43.05+00:15:255:1711,3
49KARBOWNIK Mateusz 317OSTROMECKOM169M 136Tak00:00:0000:39:43.2500:39:43.25+00:15:255:1711,3
50KUK Bartełomiej 147OSTROMECKOM17-196M 139Tak00:00:0000:39:57.8000:39:57.80+00:15:395:1911,3
51SZYDŁO Adam 269DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM17-197M 140Tak00:00:0000:39:58.6000:39:58.60+00:15:405:1911,3
52PANKANIN Martyna 203DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK163K 42Tak00:00:0000:40:04.9500:40:04.95+00:15:465:2011,2
53RZEMEK Sławomir 231GZINI@KGZINM4045M 142Tak00:00:0000:40:05.0000:40:05.00+00:15:465:2011,2
54BRVCKI Dominik 325OSTROMECKOM1610M 143Tak00:00:0000:40:14.9500:40:14.95+00:15:565:2111,2
55WILK Oliwia 302GZIN DOLNYK164K 43Tak00:00:0000:40:23.4000:40:23.40+00:16:055:2311,1
56SUSAŁA Jakub 254GZIN DOLNYM17-198M 147Tak00:00:0000:40:34.8500:40:34.85+00:16:165:2411,1
57BŁAŻEJCZYK Łukasz 27OSTROMECKOM3037M 149Tak00:00:0000:40:59.9000:40:59.90+00:16:415:2711,0
58DUDEK-GALANT Anna 54DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK206K 49Tak00:00:0000:41:20.8500:41:20.85+00:17:025:3010,9
59SZYDŁO Sławomir 267DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4047M 151Tak00:00:0000:41:27.2500:41:27.25+00:17:095:3110,9
60ZUŻYDŁO Mirosław 314LA FAMILIADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3038M 152Tak00:00:0000:41:30.1500:41:30.15+00:17:125:3210,8
61KOCINIEWSKI Marcin 113LKS JANOWOCZARŻEM3039M 153Tak00:00:0000:41:35.8000:41:35.80+00:17:175:3210,8
62KOHUTEK Martyna 120DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-192K 51Tak00:00:0000:41:47.9000:41:47.90+00:17:295:3410,8
63PANKANIN Agata 204DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-193K 54Tak00:00:0000:42:06.9000:42:06.90+00:17:485:3610,7
64GOŁATA Julia 72WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK165K 55Tak00:00:0000:42:11.7500:42:11.75+00:17:535:3710,7
65GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3021K 57Tak00:00:0000:42:20.1000:42:20.10+00:18:025:3810,6
66POLIWKA Urszula 211DABROWA CHELMINSKAK4019K 61Tak00:00:0000:43:34.1500:43:34.15+00:19:165:4810,3
67URBAŃSKA Aneta 287OSTROMECKOK4020K 62Tak00:00:0000:43:53.1500:43:53.15+00:19:355:5110,3
68WILK Krzysztof 303BOLUMINEKM704M 164Tak00:00:0000:44:18.3500:44:18.35+00:20:005:5410,2
69KOCINIEWSKA Wiktoria 109LKS JANOWOJANOWOK166K 66Tak00:00:0000:44:53.0500:44:53.05+00:20:355:5910,0
70STĘPIEŃ Agnieszka 253OSTROMECKOK3023K 68Tak00:00:0000:45:39.8500:45:39.85+00:21:216:059,9
71ZMUDA Aleksandra 313GZIN DOLNYK4022K 69Tak00:00:0000:45:56.6000:45:56.60+00:21:386:079,8
72KARNOWSKI Sebastian 105CZEMLEWOM3043M 167Tak00:00:0000:45:56.7500:45:56.75+00:21:386:079,8
73GÓRSKA Milena 74OSTROMECKOK3024K 70Tak00:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:21:396:079,8
74MAJEWSKA Barbara 171PIEŃK3025K 71Tak00:00:0000:45:57.3500:45:57.35+00:21:396:079,8
75KURDYNOWSKA Magdalena 152OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3027K 73Tak00:00:0000:46:29.4500:46:29.45+00:22:116:119,7
76KURDYNOWSKI Arkadiusz 153OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4051M 171Tak00:00:0000:46:34.8000:46:34.80+00:22:166:129,7
77HALAREWICZ Artur 81GZINM4052M 172Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:23:166:209,5
77HALAREWICZ Joanna 82GZINK4024K 75Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:23:166:209,5
79RUTKOWSKI Sebastian 229STRZYŻAWAM1612M 173Tak00:00:0000:47:38.4000:47:38.40+00:23:206:219,4
80KOHUTEK Violetta 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4026K 77Tak00:00:0000:48:54.5500:48:54.55+00:24:366:319,2
81SZTUBECKA Małgorzata 263OSTROMECKOK4027K 78Tak00:00:0000:49:02.6500:49:02.65+00:24:446:329,2
82SZTUBECKI Jacek 264OSTROMECKOM4053M 175Tak00:00:0000:49:02.7000:49:02.70+00:24:446:329,2
83SZABŁOWSKA Beata 256OSTROMECKOK4028K 79Tak00:00:0000:49:02.9500:49:02.95+00:24:446:329,2
84GILEŻEROWSKI Jan 320JANOWOM3045M 177Tak00:00:0000:49:24.4000:49:24.40+00:25:066:359,1
85HALINIAK Andrzej 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5018M 181Tak00:00:0000:52:50.7500:52:50.75+00:28:327:028,5
86ŻÓŁTEK Jerzy 316OSP DĄBROWA CHEŁMINSKADĄBROWA CHEŁMINSKAM4056M 184Tak00:00:0000:58:34.6000:58:34.60+00:34:167:487,7
Znaleziono 86 wynik(ów)