Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 335 |
Wystartowało : | 267 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mieszkańcy Gminy | K Open | M Open | Klasyfikacja małżeństw | Drużynowa Kobiety | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Drużynowa Mężczyźni | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K17-19 | M17-19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | K80 | M80
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KARBOWNIK Marcin | 104 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
2 | KARNOWSKI Sebastian | 105 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
3 | KAWALEC Marcin | 107 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
4 | KOCINIEWSKI Łukasz | 110 | JANOWO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
5 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 112 | LKS JANOWO | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
6 | KOCINIEWSKI Marcin | 113 | LKS JANOWO | CZARŻE | M30 | Tak | 00:00:00 | |
7 | KOCINIEWSKI Wojciech | 114 | JANOWO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
8 | KOCINIEWSKI Franciszek | 115 | LKS JANOWO | JANOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
9 | KOCINIEWSKI Dariusz | 116 | LKS JANOWO | JANOWO | M50 | Tak | 00:00:00 | |
10 | KOCINIEWSKI Jacek | 117 | LKS JANOWO | JANOWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
11 | KOHUTEK Artur | 118 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
12 | KOPIEC Mateusz | 121 | REPTOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
13 | KOSIEDOWSKI Bartek | 124 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
14 | KOTŁOWSKI Bartosz | 125 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
15 | KOWALSKI Wiktor | 128 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
16 | KUK Bartełomiej | 147 | OSTROMECKO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
17 | KURDYNOWSKI Arkadiusz | 153 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
18 | MELLER Wojciech | 180 | STRZYŻAWA | M50 | Tak | 00:00:00 | ||
19 | MIRUS Arkadiusz | 184 | LA FAMILIA | CZEMLEWO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
20 | MROTEK Marcin | 185 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
21 | RETECKI Krzysztof | 220 | LKS BOGMAR/ GINTER EKOTECHNIKA/ PRESTO | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
22 | RUTKOWSKI Szymon | 227 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
23 | RUTKOWSKI Tomasz | 228 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
24 | RUTKOWSKI Sebastian | 229 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
25 | RZEMEK Sławomir | 231 | GZINI@K | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | |
26 | SMARZ Karol | 241 | OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
27 | SOBOCIŃSKI Mateusz | 245 | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
28 | SOSIŃSKI Paweł | 248 | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
29 | STARSZAK Paweł | 250 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
30 | STAWICKI Paweł | 251 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
31 | SUSAŁA Jakub | 254 | GZIN DOLNY | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
32 | SYROCKI Michał | 255 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
33 | SZTUBECKI Jacek | 264 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
34 | SZYDŁO Sławomir | 267 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
35 | SZYDŁO Mariusz | 268 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
36 | SZYDŁO Adam | 269 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
37 | BŁAŻEJCZYK Łukasz | 27 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
38 | SZYMCZAK Mateusz | 270 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
39 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 272 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
40 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 273 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
41 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 274 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
42 | URBAŃSKI Szymon | 289 | OSTROMECKO | M17-19 | Tak | 00:00:00 | ||
43 | URBAŃSKI Andrzej | 290 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
44 | WESTFALEWSKI Tomasz | 297 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M20 | Tak | 00:00:00 | |
45 | WILK Krzysztof | 303 | BOLUMINEK | M70 | Tak | 00:00:00 | ||
46 | ZUŻYDŁO Mirosław | 314 | LA FAMILIA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
47 | ŻÓŁTEK Jerzy | 316 | OSP DĄBROWA CHEŁMINSKA | DĄBROWA CHEŁMINSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
48 | KARBOWNIK Mateusz | 317 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
49 | GILEŻEROWSKI Jan | 320 | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
50 | BRVCKI Dominik | 325 | OSTROMECKO | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
51 | KOWALCZYK Robert | 336 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
52 | BULIŃSKI Jędrzej | 35 | STRZYŻAWA | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
53 | DURKA Jakub | 55 | STRZYŻAWA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
54 | GINTER Szymon | 67 | OTOWICE | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
55 | BAGROWSKI Marek | 7 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M50 | Tak | 00:00:00 | |
56 | GOŁATA Wojciech | 71 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
57 | GREŃ Sebastian | 76 | KSN ŁUCZNICZKA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | |
58 | HALAREWICZ Artur | 81 | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
59 | HALINIAK Andrzej | 84 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | Tak | 00:00:00 | ||
60 | HALINIAK Jakub | 85 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M16 | Tak | 00:00:00 | ||
61 | HALINIAK Filip | 87 | - | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M20 | Tak | 00:00:00 | |
62 | JANKOWSKI Dawid | 91 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 |
Znaleziono 62 wynik(ów)