XXXIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
335
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
267
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAROCKA Beata 92DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK406K 15Tak00:00:0000:33:23.9500:33:23.95 4:2713,5
2KRASKA Maria 132WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 19Tak00:00:0000:34:47.0500:34:47.05+00:01:234:3812,9
3GANDZIAROWSKA Anna 64OTOWICEK3010K 24Tak00:00:0000:35:39.6500:35:39.65+00:02:154:4512,6
4SOSIŃSKA Izabela 247GZINK3012K 28Tak00:00:0000:37:18.3000:37:18.30+00:03:544:5812,1
5URBAŃSKA Lea 288WKS ZAWISZAOSTROMECKOK162K 39Tak00:00:0000:39:31.0000:39:31.00+00:06:075:1611,4
6PANKANIN Martyna 203DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK163K 42Tak00:00:0000:40:04.9500:40:04.95+00:06:415:2011,2
7WILK Oliwia 302GZIN DOLNYK164K 43Tak00:00:0000:40:23.4000:40:23.40+00:06:595:2311,1
8DUDEK-GALANT Anna 54DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK206K 49Tak00:00:0000:41:20.8500:41:20.85+00:07:565:3010,9
9KOHUTEK Martyna 120DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-192K 51Tak00:00:0000:41:47.9000:41:47.90+00:08:235:3410,8
10PANKANIN Agata 204DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK17-193K 54Tak00:00:0000:42:06.9000:42:06.90+00:08:425:3610,7
11GOŁATA Julia 72WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK165K 55Tak00:00:0000:42:11.7500:42:11.75+00:08:475:3710,7
12GOŁATA Agnieszka 70WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3021K 57Tak00:00:0000:42:20.1000:42:20.10+00:08:565:3810,6
13POLIWKA Urszula 211DABROWA CHELMINSKAK4019K 61Tak00:00:0000:43:34.1500:43:34.15+00:10:105:4810,3
14URBAŃSKA Aneta 287OSTROMECKOK4020K 62Tak00:00:0000:43:53.1500:43:53.15+00:10:295:5110,3
15KOCINIEWSKA Wiktoria 109LKS JANOWOJANOWOK166K 66Tak00:00:0000:44:53.0500:44:53.05+00:11:295:5910,0
16STĘPIEŃ Agnieszka 253OSTROMECKOK3023K 68Tak00:00:0000:45:39.8500:45:39.85+00:12:156:059,9
17ZMUDA Aleksandra 313GZIN DOLNYK4022K 69Tak00:00:0000:45:56.6000:45:56.60+00:12:326:079,8
18GÓRSKA Milena 74OSTROMECKOK3024K 70Tak00:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:12:336:079,8
19MAJEWSKA Barbara 171PIEŃK3025K 71Tak00:00:0000:45:57.3500:45:57.35+00:12:336:079,8
20KURDYNOWSKA Magdalena 152OSP DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3027K 73Tak00:00:0000:46:29.4500:46:29.45+00:13:056:119,7
21HALAREWICZ Joanna 82GZINK4024K 75Tak00:00:0000:47:34.7000:47:34.70+00:14:106:209,5
22KOHUTEK Violetta 119DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK4026K 77Tak00:00:0000:48:54.5500:48:54.55+00:15:306:319,2
23SZTUBECKA Małgorzata 263OSTROMECKOK4027K 78Tak00:00:0000:49:02.6500:49:02.65+00:15:386:329,2
24SZABŁOWSKA Beata 256OSTROMECKOK4028K 79Tak00:00:0000:49:02.9500:49:02.95+00:15:396:329,2
Znaleziono 24 wynik(ów)