XXXVII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2017-06-04
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
419
Wystartowało/ Started:
383
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
382
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRZONKA Paweł 388BASZTA BYTÓWBYTÓWM-30100:00:0401:14:33.3501:14:38.20 3:3217
2KASZEWSKI Zbigniew 394TALEX BORZYTUCHOMBYTÓWM-25100:00:0401:14:45.0501:14:49.90+00:00:113:3216.9
3RAKOCZY Marcin 213ITEN - THE HOME OF CHAMPIONSGDYNIAM-25200:00:0501:15:15.2001:15:20.20+00:00:413:3316.8
4WŁODARCZYK Kamil 3303. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-30200:00:0401:16:26.9501:16:31.80+00:01:533:3716.6
5KUKAŁOWICZ Michał 151PODĄGIM-18100:00:0601:19:58.3501:20:04.45+00:05:253:4715.8
6GUZOWSKI Dariusz 88TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM-45100:00:0501:20:17.6501:20:23.10+00:05:443:4815.8
7DZIĘGIELOWSKI Paweł 49KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWNADLEŚNICTWO RYBNIKM-35100:00:0501:20:39.9001:20:45.80+00:06:063:4915.7
8LESZCZYŃSKI Jacek 349DZH MW/6ORELM-25300:00:0401:21:56.3501:22:01.10+00:07:233:5315.4
9KRAUS Damian 143CHROBRY GRYFICEGRYFICEM-18200:00:0901:22:10.2501:22:19.40+00:07:363:5315.4
10JAKUBEK Patryk 95ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-18300:00:0701:22:51.4001:22:59.05+00:08:183:5515.3
11BOGUSZ Tomasz 3203. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-35200:00:0701:22:53.0001:23:00.80+00:08:193:5515.3
12KONFEDERAK Dariusz 135BYTÓWM-40100:00:0501:23:29.8501:23:35.50+00:08:563:5715.2
13BEDNARZ Jakub 9MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-18400:00:0701:23:31.7001:23:38.85+00:08:583:5715.2
14KREFT Łukasz 3223. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-30300:00:0601:23:40.6501:23:46.65+00:09:073:5715.1
15MRÓWKA Michał 182MAJATEAMGDAŃSKM-30400:00:0701:23:43.8501:23:51.45+00:09:103:5815.1
16KRYCZKA Stanisław 145MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-45200:00:0601:23:50.4501:23:57.25+00:09:173:5815.1
17URZĘDOWSKI Przemysław 358BLMW/ZZWTM-30500:00:0601:24:12.8001:24:18.80+00:09:393:5915
18SZCZYBELSKI Wojciech 3023. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-45300:00:1201:24:24.4001:24:37.25+00:09:514:0015
19BORYSIUK Arkadiusz 3778.FOWM-30600:00:0601:24:46.3001:24:52.50+00:10:124:0114.9
20KOKOT Krzysztof 397HRMAX ŻORYŻORYM-40200:00:0501:25:19.2001:25:25.15+00:10:454:0214.8
21KOBUS Tomasz 132BYTÓW-RZEPNICAM-35300:00:0601:25:37.8501:25:44.00+00:11:044:0314.8
22RADTKE Arkadiusz 212NOWINYM-18500:00:1901:25:51.9001:26:11.75+00:11:184:0414.7
23JANISZEWSKI Marek 96ŚCIGAŁ TEAM DRUTEX BYTÓWM-35400:00:0701:25:55.3001:26:02.30+00:11:214:0414.7
24STOLTMAN Marcin 248ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-25400:00:0701:26:00.8501:26:07.85+00:11:274:0414.7
25RYBARCZYK Maciej 224BYTÓWM-45400:00:0601:26:21.0501:26:27.50+00:11:474:0514.7
26LABUDA Marek 152LĘBORKM-50100:00:0601:26:38.2501:26:44.75+00:12:044:0614.6
27KONKOL Kazimierz 421SOMONINOM-40300:00:1101:26:44.4001:26:55.85+00:12:114:0614.6
28GRZONKA Piotr 87NADLEŚNICTWO GDAŃSKGDYNIAM-25500:00:0501:26:54.8001:27:00.70+00:12:214:0714.6
29LEBIODA Sebastian 346DZH MW/6ORELM-30700:00:0501:27:03.1501:27:08.45+00:12:294:0714.5
30GRZESIK Eugeniusz 86TKKF KOSZALINKOSZALINM-50200:00:0801:27:04.3501:27:12.60+00:12:314:0714.5
31PALMA Paweł 3093. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-40400:00:1101:27:05.1001:27:17.05+00:12:314:0714.5
32GLAZIK Dariusz 66ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-40500:00:0501:27:20.4501:27:26.30+00:12:474:0814.5
33STAŃCZYK Szymon 360BLMW/ZZWTM-25600:00:0601:27:22.3501:27:28.85+00:12:494:0814.5
34KRÓL Rafał 3313. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-25700:00:0501:27:25.8501:27:31.40+00:12:524:0814.5
35MAJEWSKI Artur 167NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIECKALISZ POMORSKIM-40600:00:0701:27:50.3001:27:57.90+00:13:164:0914.4
36NOWAKOWSKI Andrzej 191TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM-45500:00:0801:28:01.1501:28:09.80+00:13:274:1014.4
37PYPEĆ Mariusz 209TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM-35500:00:0901:28:02.0001:28:11.20+00:13:284:1014.4
38JURA Krzysztof 107MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-45600:00:0701:28:21.4501:28:28.65+00:13:484:1114.3
39HEYKA Jarosław 3043. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-45700:00:0701:28:24.3001:28:31.80+00:13:504:1114.3
40GRZONKA Piotr 395OLIMPIA BYTÓWBYTÓWM-30800:00:0401:28:31.0501:28:35.80+00:13:574:1114.3
41KARCZ Artur 365BLMW/ZZWTM-35600:00:0601:28:31.5001:28:38.25+00:13:584:1114.3
42BŁOŃSKI Roman 13AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM-25800:00:0001:28:49.2501:28:49.25+00:14:154:1214.3
43ROGOZA Mateusz 218NIGHT RUNNERS SŁUPSKZIELINM-25900:00:0701:28:49.4501:28:56.80+00:14:164:1214.3
44JABŁONOWSKI Wojciech 9442,2 / FM2012LĘBORKM-45800:00:0901:28:59.3501:29:08.85+00:14:264:1314.2
45MICHALSKI Artur 3143. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-35700:00:1301:29:06.9501:29:20.45+00:14:334:1314.2
46KŁOPOTEK Patryk 129TEAM FORDON BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-251000:00:1101:29:21.0001:29:32.30+00:14:474:1414.2
47KUJAWSKI Marcin 150TEAM FORDON BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-251100:00:1001:29:22.2501:29:32.80+00:14:484:1414.2
48MŁYNARCZYK Zbyszek 180SŁUPSKM-30900:00:1001:29:25.7001:29:36.55+00:14:524:1414.2
49PASISZ Daniel 3293. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-301000:00:1301:29:33.7501:29:47.25+00:15:004:1414.1
50SKWIERAWSKI Wiesław 237FLORIAN CHOJNICEOSTROWITEM-50300:00:0701:29:36.6501:29:43.80+00:15:034:1414.1
51ZAWADA Piotr 294SŁUPSKM-50400:00:0801:29:59.6001:30:08.40+00:15:264:1514.1
52MYSZKOWSKI Jan 184WAŁCZM-55100:00:0801:30:41.7001:30:49.90+00:16:084:1714
53GAWRON Piotr 63KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-40700:00:1601:30:55.2001:31:12.15+00:16:214:1813.9
54KOWALSKI Kazimierz 140STAROGARD GDAŃSKIM-55200:00:0601:30:55.9001:31:02.10+00:16:224:1813.9
55FORMELA Łukasz 56KARTUZYM-40800:00:0601:31:00.4001:31:06.80+00:16:274:1813.9
56KLINKUSZ Adrian 124MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-35800:00:3001:31:09.2501:31:40.00+00:16:354:1913.9
57GRABOWSKI Andrzej 77ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM-40900:00:1101:31:20.5001:31:31.85+00:16:474:1913.9
58CICHY Adrian 351DZH MW/6ORELM-251200:00:1401:31:23.0001:31:37.70+00:16:494:1913.9
59SKRZYPKOWSKI Maciej 3083. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-401000:00:1401:31:23.9001:31:38.30+00:16:504:1913.9
60KORAB Szymon 137KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-301100:00:2201:31:31.5501:31:54.50+00:16:584:2013.8
61KLEINSZMIDT Ryszard 122BYTÓWM-50500:00:1501:31:33.2501:31:48.95+00:16:594:2013.8
62RÓŻAK Fabian 3233. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-301200:00:1401:31:35.4001:31:49.50+00:17:024:2013.8
63SKWAREK Piotr 236KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-35900:00:0801:31:42.0001:31:50.10+00:17:084:2013.8
64GRACHEL Darek 78BIEGOHOLIZMSŁUPSKM-251300:00:1601:31:43.8501:32:00.50+00:17:104:2013.8
65ZIEMAN Michał 298KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-251400:00:0701:31:45.1001:31:52.40+00:17:114:2013.8
66ELENDT Tomasz 50BYTÓWM-251500:00:1001:31:46.9501:31:57.40+00:17:134:2013.8
67ANDRYSKOWSKI Zdzisław 414KOLARZ-POLLĘBORKM-45900:00:0801:31:48.8001:31:57.40+00:17:154:2113.8
68BOJANOWSKI Michał 14KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKM-351000:00:0501:31:56.2501:32:01.40+00:17:224:2113.8
69SIEKLUCKI Robert 231KREATIVSPORTLĘBORKM-401100:00:1101:32:14.3501:32:26.30+00:17:414:2213.7
70GRABIAS Aleksandra 75GDAŃSKK-25100:00:0601:32:20.3501:32:26.90+00:17:474:2213.7
71RODZIŃSKI Damian 217STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-351100:00:0801:32:22.2001:32:30.50+00:17:484:2213.7
72ŻEBROWSKI Denis 383BYTÓWM-18600:00:1801:32:28.3501:32:47.25+00:17:554:2213.7
73RADTKE Robert 211NOWINYM-451000:00:1901:32:30.4001:32:49.75+00:17:574:2313.7
74SZCZESNY Damian 258GDAŃSKM-301300:00:2401:32:35.8501:33:00.70+00:18:024:2313.7
75RADTKE Rafał 210KB GOCH BYTÓW/AMSTERDAM TEAM 2017BYTÓWM-351200:00:1201:32:39.6501:32:52.00+00:18:064:2313.7
76SZCZĘSNY Piotr 398LKBBPETKŁEBAM-451100:00:0701:32:40.5501:32:48.45+00:18:074:2313.7
77BUCA Rafał 417BASZTA BYTÓWSOPOTM-451200:00:3701:32:43.1501:33:21.05+00:18:094:2313.7
78SKORUPSKI Robert 234STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-351300:00:3501:32:47.8501:33:23.60+00:18:144:2313.6
79GROSZEWSKI Grzegorz 82NADLESNICTWO SZCZECINEKŁĄCZNOM-401200:00:0801:33:14.4001:33:22.70+00:18:414:2513.6
80STENCEL Arkadiusz 244BYTÓWM-251600:00:0801:33:20.3501:33:29.20+00:18:474:2513.6
81BEDNARZ Michał 10MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-18700:00:0001:33:27.0501:33:27.05+00:18:534:2513.5
82CZAJA Andrzej 30UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKŁĘCZYCEM-50600:00:0701:33:39.4001:33:46.40+00:19:064:2613.5
83BURNICKI Rafał 391BASZTA BYTÓW MASTERSBYTÓWM-451300:00:0501:33:40.1501:33:45.15+00:19:064:2613.5
84ZALEWSKI Marek 292GDYNIAM-55300:00:1001:33:44.5501:33:55.30+00:19:114:2613.5
85PARTYKA Tomasz 362BLMW/ZZWTM-451400:00:1401:33:52.0501:34:06.90+00:19:184:2613.5
86NIKLAS Karol 190BYTÓWM-451500:00:2501:33:53.5501:34:19.35+00:19:204:2713.5
87CHWOJNICKI Janusz 23EX BYTOVIA BYTÓWGDYNIAM-451600:00:1701:33:56.3501:34:13.95+00:19:234:2713.5
88DYMOWSKI Artur 3053. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-401300:00:0701:34:03.5001:34:10.50+00:19:304:2713.5
89OLESZEK Jerzy 354CSMW USTKAM-451700:00:1301:34:11.7001:34:25.25+00:19:384:2713.4
90RESZKOWSKI Sebastian 216BAZA 44SIEMIROWICEM-301400:00:2701:34:35.7001:35:03.05+00:20:024:2913.4
91SZYCA Łukasz 265GDAŃSKM-351400:00:0701:34:45.3501:34:52.65+00:20:124:2913.4
92DYLIŃSKI Bartosz 46NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEM-301500:00:1101:34:46.5501:34:58.45+00:20:134:2913.4
93PIŁCZYŃSKI Zbigniew 204SŁUPSKM-50700:00:0901:34:59.6001:35:08.95+00:20:264:3013.3
94SKĘPIEC Adam 233'LECĘ BO CHCĘ...'SŁUPSKM-351500:00:2001:35:03.9001:35:24.40+00:20:304:3013.3
95GRABOWSKI Rafał 76KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-301600:00:1701:35:04.6001:35:22.00+00:20:314:3013.3
96BORKO Ryszard 15KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-451800:00:1401:35:11.2001:35:25.60+00:20:374:3013.3
97MROZIŃSKI Leszek 3213. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-351600:00:1301:35:26.5001:35:39.80+00:20:534:3113.3
98RABIJAK Mariusz 3133. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-351700:00:3301:35:31.3001:36:04.90+00:20:574:3113.3
99WRÓBLEWSKI Mateusz 289KĘPICEM-18800:00:2101:35:39.2501:36:00.30+00:21:054:3113.2
100BELIŃSKA Patrycja 11RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-25200:00:1201:35:49.3501:36:02.00+00:21:164:3213.2
101DYDYMSKI Krzysztof 45RUMIAM-401400:00:2001:35:50.2501:36:10.60+00:21:164:3213.2
102WIELUSZ Łukasz 3173. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-351800:00:1201:35:50.6001:36:03.40+00:21:174:3213.2
103NALEŻYTY Katarzyna 188TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ // RUNNINGGIRL.PLGDYNIAK-25300:00:1301:36:10.5501:36:24.30+00:21:374:3313.2
104MISIEC Przemysław 364BLMW/ZZWTM-351900:00:3401:36:10.9501:36:45.50+00:21:374:3313.2
105RUDŹKO Wojciech 2231968.WEJHEROWOM-451900:00:1501:36:11.2501:36:26.80+00:21:374:3313.2
106BALICKI Andrzej 6PARKRUN GDYNIAGDYNIAM-65100:00:0901:36:12.5001:36:21.85+00:21:394:3313.2
107JĘCEK Krzysztof 105MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-301700:00:1701:36:18.0001:36:35.45+00:21:444:3313.1
108KOZAK Krzysztof 142BIEGAMYRAZEMSTRZELNOM-50800:00:1501:36:30.4501:36:45.70+00:21:574:3413.1
109PĘKAŁA Piotr 199ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-452000:00:1601:36:31.8501:36:48.80+00:21:584:3413.1
110TOMASZEWSKI Krzysztof 270NADLEŚNICTWO KOLBUDYSOBOWIDZM-55400:00:0701:36:37.2001:36:45.10+00:22:034:3413.1
111GRALAK Jacek 80KOŚCIERZYNAM-401500:00:1001:36:42.4001:36:53.35+00:22:094:3513.1
112KONKEL Agnieszka 136KOSZALINK-30100:00:0901:36:46.4001:36:56.15+00:22:134:3513.1
113SZLAS Radosław 262STUDIO S7 BANINOTUCHOMM-401600:00:2001:36:50.4501:37:10.80+00:22:174:3513.1
114ENGLERT Paweł 344DZH MW/6ORELM-401700:00:1801:36:58.7001:37:16.90+00:22:254:3513.1
115MROCZEK GLISZCZYŃSKI Mateusz 399BYTÓWM-301800:00:1101:37:05.4001:37:16.70+00:22:324:3613
116WOJNOWSKI Wiesław 286DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-352000:00:2601:37:08.9501:37:35.30+00:22:354:3613
117ŚWIĄTEK BRZEZIŃSKI Grzegorz 410MIASTKOM-452100:00:0901:37:13.1501:37:22.40+00:22:394:3613
118ŁOŻYŃSKI Jacek 411FLORIANCHOJNICEM-452200:00:1401:37:24.4501:37:38.80+00:22:514:3613
119MAJCHRZAK Łukasz 166CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-251700:00:1201:37:24.7501:37:36.75+00:22:514:3613
120BARANOWSKI Maciej 7KS PIDRINA GDYNIAGDAŃSKM-401800:00:2201:37:38.0501:38:00.05+00:23:044:3713
121NACZK Adam 185KS PIDRINA GDYNIADOBRZEWINOM-452300:00:1501:37:41.3001:37:56.65+00:23:074:3713
122GAWRYŚ Marcin 3163. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-352100:00:3701:37:43.3001:38:20.60+00:23:094:3713
123STĘPNIEWSKI Marcin 246MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-452400:00:2701:37:45.2001:38:13.15+00:23:114:3812.9
124JANKOWSKI Sławomir 99ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-18900:00:3101:37:47.1001:38:19.00+00:23:134:3812.9
125KLEKOTKO Fabian 342DZH MW/6ORELM-352200:00:2101:38:24.7501:38:46.50+00:23:514:3912.9
126LASKOWSKI Radosław 157KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-401900:00:1001:38:30.1001:38:40.10+00:23:564:4012.9
127FILIŃSKI Mariusz 340DZH MW/6ORELM-402000:00:1901:38:31.8001:38:50.80+00:23:584:4012.9
128SZULC Michał 352DZH MW/6ORELM-301900:00:2701:38:35.7501:39:03.40+00:24:024:4012.8
129KOLIŃSKI Krzysztof 133LIPUSZM-352300:00:1901:38:39.0501:38:58.90+00:24:054:4012.8
130SPRINGMAN Krystian 243KLUB 42,2LĘBORKM-352400:00:1001:38:42.7501:38:52.90+00:24:094:4012.8
131GERING Mariusz 65DRUŻYNA BIEGOWA DCTGDAŃSKM-302000:00:2501:38:46.8001:39:12.45+00:24:134:4012.8
132HOPPE Wiesław 92BYTÓWM-302100:00:1301:38:47.8001:39:00.90+00:24:144:4012.8
133SIENKIEWICZ Marcin 232MRĄGOWOM-302200:00:2101:38:49.0501:39:10.75+00:24:154:4012.8
134MROZIAK Maciek 181HONEY STINGER RUNNERSGDYNIAM-452500:00:4201:38:50.6501:39:33.60+00:24:174:4112.8
135WEROCHOWSKI Wojciech 278PAWEŁ GRZONKA COACHING / PKO BANK POLSKIWARSZAWAM-402100:00:1601:38:59.0501:39:15.65+00:24:254:4112.8
136ŚWIĄTEK BRZEZIŃSKI Hubert 409MIASTKOM-181000:00:0901:39:03.4001:39:13.15+00:24:304:4112.8
137PIETRZAK Kamil 203ACTIVE MALBORKSŁUPSKM-302300:00:3301:39:05.7001:39:39.35+00:24:324:4112.8
138CIESIELSKI Arkadiusz 26NADLEŚNICTWO MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓDM-402200:00:1401:39:08.0001:39:22.55+00:24:344:4112.8
139ROMPCA Dariusz 221GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM-50900:00:2401:39:13.0001:39:37.40+00:24:394:4212.8
140JASZEWSKI Tomasz 101KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-352500:00:0901:39:17.0501:39:27.00+00:24:434:4212.7
141PIETRZYCKI Sławomir 370BLMW/ZZWTM-452600:00:2601:39:17.9501:39:44.85+00:24:444:4212.7
142ADAMCZYK Błażej 2NADLEŚNICTWO OSUSZNICALIPNICAM-251800:00:0901:39:27.8501:39:37.30+00:24:544:4212.7
143GŁUCHACZKA Justyna 68KLUB 42,2 LĘBORKBRZEŹNO LĘBORSKIEK-25400:00:0501:39:30.8001:39:36.40+00:24:574:4212.7
144LEWANDOWSKI Tomasz 353CSMW USTKAM-402300:00:1401:39:33.1501:39:48.00+00:24:594:4312.7
145CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24RZEPNICAM-302400:00:3301:39:46.6001:40:19.60+00:25:134:4312.7
146SULL Kacper 255NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-181100:00:3001:39:46.9001:40:17.75+00:25:134:4312.7
147SLOTAŁA Dariusz 238LEŚNY LUDEKZAKRZEWOM-55500:00:2401:39:50.3501:40:14.60+00:25:174:4312.7
148JANTA-LIPIŃSKA Justyna 100ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWK-30200:00:1101:40:00.0001:40:11.60+00:25:264:4412.7
149KLUCZEWSKA Emilia 127BYTÓWK-30300:00:1201:40:15.4001:40:28.05+00:25:424:4512.6
150GAŁKOWSKI Wojciech 403KOLECZKOWOM-402400:00:1101:40:23.3001:40:34.90+00:25:494:4512.6
151WAGNER Jens 275ZILLBACHM-302500:00:1301:40:30.7501:40:44.05+00:25:574:4512.6
152STRZELECKI Zbigniew 251KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60100:00:2001:40:39.3501:41:00.10+00:26:064:4612.6
153SKRABURSKI Piotr 235URZĄD MARSZAŁKOWSKI GDAŃSKGDAŃSKM-402500:00:1601:40:41.1001:40:57.65+00:26:074:4612.6
154OKOŁOTOWICZ Sebastian 194SŁUPSKM-302600:00:1501:40:43.7001:40:59.55+00:26:104:4612.6
155PRZEWŁOCKI Michał 424INTER METALKOSZALINM-302700:00:1101:40:45.0001:40:56.60+00:26:114:4612.6
156SOROKA Piotr 240ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-352600:00:2501:40:48.8001:41:13.85+00:26:154:4612.6
157SAZON Emilia 228BYTÓWK-18100:00:1001:40:49.9501:41:00.70+00:26:164:4612.6
158RUDNIK Jerzy 222FLORIANCHOJNICEM-65200:00:0901:40:50.3001:41:00.15+00:26:164:4612.6
159LABUDA Anna 153POWERSYSTEM, AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYPROKOWOK-40100:00:1301:40:50.5001:41:04.35+00:26:174:4612.6
160KANIGOWSKI Grzegorz 114GDAŃSKM-352700:00:1701:40:54.7501:41:11.90+00:26:214:4612.5
161KIERZNOWSKI Przemysław 3123. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-352800:00:1301:40:57.6001:41:10.60+00:26:244:4712.5
162KLEJNA Grzegorz 390BYTÓWM-402600:00:1001:41:10.5001:41:21.15+00:26:374:4712.5
163NOWAK Sebastian 3113. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-352900:00:1001:41:15.7501:41:25.80+00:26:424:4712.5
164SOŁTYS Katarzyna 3373. FLOTYLLA OKRĘTÓW K-35100:00:0901:41:16.3501:41:26.10+00:26:434:4812.5
165MACHNIKOWSKI Marek 165GDAŃSKM-452700:00:4501:41:23.0001:42:08.85+00:26:494:4812.5
166KACZMAREK Piotr 110DOBORY.PLGDAŃSKM-402700:00:4501:41:23.3501:42:08.55+00:26:504:4812.5
167WILKOWSKI Krzysztof 282KOSZALINM-353000:00:1701:41:23.9501:41:41.40+00:26:504:4812.5
168GARBOWSKI Tomasz 61FEMATGOWARZEWOM-402800:00:2101:41:25.9501:41:47.45+00:26:524:4812.5
169BAJDA Grzegorz 3323. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-251900:00:2501:41:29.1501:41:54.80+00:26:554:4812.5
170SMENTOCH Mariusz 3353. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-252000:00:3701:41:32.8501:42:10.45+00:26:594:4812.5
171NĘDZUSIAK Dariusz 189ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-55600:00:2901:41:33.9001:42:03.65+00:27:004:4812.5
172WORYNA Tomasz 343DZH MW/6ORELM-402900:00:3101:41:34.4001:42:05.55+00:27:014:4812.5
173MROCZKA Michał 3033. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-452800:00:3301:41:35.0501:42:08.55+00:27:014:4812.5
174LECHOWSKI Tomasz 366BLMW/ZZWTM-353100:00:3401:41:36.3001:42:11.00+00:27:024:4812.5
175SZYBA Sylwester 3263. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-302800:00:3501:41:37.1501:42:12.20+00:27:034:4812.5
176WOJTALIK Przemysław 405KOSZALINM-353200:00:0801:41:38.2001:41:46.25+00:27:044:4912.5
177DOPKE Kamil 3333. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-252100:00:1001:41:39.6501:41:50.40+00:27:064:4912.5
178LEWANDOWSKI Jakub 413SUBMARINE TEAMGDYNIAM-403000:00:1101:41:44.3001:41:56.20+00:27:104:4912.4
179WASZAK Karol 276KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-252200:00:2201:41:49.3501:42:11.50+00:27:164:4912.4
180KARPOWICZ Bartosz 3103. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-353300:00:3701:41:53.4001:42:31.35+00:27:204:4912.4
181OLESZKIEWICZ Kamila 420BYTÓWK-18200:00:3801:42:10.0001:42:48.40+00:27:364:5012.4
182KACZMAREK Robert 109NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-302900:00:2601:42:12.7501:42:39.00+00:27:394:5012.4
183DUDZIK Marek 42KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-452900:00:2101:42:13.0501:42:34.85+00:27:394:5012.4
184RYCĄBEL Bogdan 226TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNLICZEM-453000:00:1301:42:17.3001:42:30.75+00:27:434:5012.4
185DOMITRZ Katarzyna 39ŻYJ Z ENERGIĄ DARŁOWODARŁOWOK-35200:00:1501:42:18.2501:42:33.50+00:27:444:5012.4
186FERENC Rafał 52MIASTKOM-303000:00:3101:42:29.3001:43:00.85+00:27:554:5112.4
187DUDZIAK Piotr 41KOSZALINKOSZALINM-403100:00:1501:42:30.0001:42:45.70+00:27:564:5112.4
188LESZKOWSKI Sławomir 422SOMONINOM-403200:00:2501:42:33.2501:42:58.60+00:27:594:5112.3
189ROLBIECKI Adam 220KOSZALINM-403300:00:3601:42:41.1501:43:17.40+00:28:074:5112.3
190SIUDAK Dariusz 3363. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-353400:00:3401:42:42.6501:43:17.50+00:28:094:5212.3
191DYŚ Jarosław 48MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-403400:00:2801:42:43.5501:43:11.85+00:28:104:5212.3
192ZEBZDA Robert 295NOWA SARZYNAM-403500:00:3701:42:53.4501:43:30.50+00:28:204:5212.3
193LEŚNIEWSKI Mariusz 158GDAŃSKM-403600:00:2401:43:01.0501:43:25.60+00:28:274:5212.3
194SZTUBA Bartłomiej 264KOSZALINM-453100:00:0701:43:05.3001:43:13.05+00:28:314:5312.3
195KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK Katarzyna 347DZH MW/6ORELK-35300:00:1601:43:15.8001:43:32.35+00:28:424:5312.3
196KRZYŻANIAK Agnieszka 146NIGHT RUNNERSKAMIONKIK-30400:00:2501:43:23.5001:43:49.25+00:28:504:5412.2
197WNUK-LIPIŃSKI Konrad 283PŁOTOWOM-181200:00:1901:43:25.8501:43:45.25+00:28:524:5412.2
198DOMASZK Zbigniew 38BYTÓWBYTÓWM-403700:00:0601:43:34.0001:43:40.70+00:29:004:5412.2
199WICKI Krzysztof 280MIKOROWOM-252300:00:3401:43:38.0001:44:12.05+00:29:044:5412.2
200ŁEPEK Agnieszka 164KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAK-45100:00:2401:43:39.6001:44:04.10+00:29:064:5412.2
201STORCZYK-RAK Agnieszka 249SZCZECINEKK-30500:00:1401:43:40.5001:43:55.45+00:29:074:5412.2
202WOJCIECHOWSKI Dariusz 285SWORNEGACIEM-453200:00:2001:43:41.6501:44:02.10+00:29:084:5412.2
203NAGEL Anna 187TENIS KLUB BYTÓWBOJANOK-40200:00:1501:43:47.0501:44:02.40+00:29:134:5512.2
204NADOLSKI Tomasz 186DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM-403800:00:1301:43:47.5001:44:00.50+00:29:144:5512.2
205ORLIKOWSKI Tadeusz 195PARKRUN GDYNIAGDYNIAM-65300:00:1501:43:49.6001:44:04.75+00:29:164:5512.2
206KAMELSKI Piotr 111SŁAWNOSŁAWNOM-403900:00:3901:44:00.2001:44:39.80+00:29:264:5512.2
207ŚWIETLIK Tomasz 268KOSZALINM-55700:00:2901:44:01.1001:44:30.60+00:29:274:5512.2
208ANDRYSKOWSKI Szymon 3343. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-252400:00:2201:44:03.0501:44:25.65+00:29:294:5512.2
209KACZMAREK Aneta 108TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-40300:00:1401:44:12.7501:44:26.75+00:29:394:5612.1
210KLOPOTEK Claudia 125GDYNIAK-18300:00:2301:44:13.8001:44:37.15+00:29:404:5612.1
211RAKOCZY Paweł 214JOLA & PAWEŁ BIEGIEM PRZEZ ŻYCIEGDYNIAM-501000:00:3001:44:24.0501:44:54.30+00:29:504:5612.1
212GRUDZIŃSKI Jakub 84GDAŃSKM-303100:00:1801:44:31.5501:44:49.70+00:29:584:5712.1
213MATUSZYŃSKI Mirosław 396KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-404000:00:3901:44:39.2001:45:18.40+00:30:054:5712.1
214SZYMAŃSKI Mateusz 266MIASTKOM-303200:00:3201:44:39.6501:45:12.50+00:30:064:5712.1
215TREDER Paweł 272OSŁAWA DĄBROWAM-252500:00:2601:44:41.8501:45:08.40+00:30:084:5712.1
216GAWEŁ Zbigniew 62MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-60200:00:1501:44:53.4501:45:09.10+00:30:204:5812.1
217PIOTROWSKI Mirosław 205STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-501100:00:3501:44:55.2001:45:31.15+00:30:214:5812.1
218KROPSKI Michał 144LĘBORKM-252600:00:1801:44:58.0001:45:16.65+00:30:244:5812.1
219JOSKOWSKI Bogdan 373BLMW/ZZWTM-453300:00:1801:45:06.0501:45:24.05+00:30:324:5812
220JAWORSKI Krzysztof 102SŁUPSKM-303300:00:2801:45:06.1501:45:35.00+00:30:324:5812
221KOTŁOWSKI Artur 423GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM-353500:00:2301:45:06.8501:45:29.90+00:30:334:5812
222JĘDRASZKO Magda 106MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-30600:00:3001:45:11.9501:45:41.95+00:30:384:5912
223ZŁOCH Piotr 419KS BAT SIERAKOWICEKARTUZYM-353600:00:2401:45:15.5001:45:40.25+00:30:424:5912
224CYBULSKI Robert 29MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-404100:00:2701:45:16.9001:45:44.70+00:30:434:5912
225SZCZEPAŃSKI Marcin 412BLACK TEAMBYTÓWM-303400:00:4301:45:23.4001:46:06.60+00:30:504:5912
226CAŁA Bartosz 20KARATE KLUB BYTÓWBYTÓWM-353700:00:3401:45:25.6001:45:59.70+00:30:524:5912
227KUBARKA Robert 147SŁUPSKM-453400:00:3401:45:40.4501:46:14.70+00:31:075:0012
228SADOWSKI Tomasz 3063. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-404200:00:1101:45:40.7501:45:52.35+00:31:075:0012
229WIELIŃSKI Jacek 281GRUPA LOTOSGDAŃSKM-60300:00:0801:45:47.0001:45:55.70+00:31:135:0012
230ZIELIŃSKI Bartosz 297GDYNIAM-252700:00:1901:46:19.5001:46:38.90+00:31:465:0211.9
231GŁOWACKA Marta 67GDAŃSKK-30700:00:1801:46:20.0501:46:39.00+00:31:465:0211.9
232BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 16WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-35400:00:1801:46:33.2001:46:51.20+00:31:595:0211.9
233METERA Piotr 361BLMW/ZZWTM-303500:00:1501:46:36.1001:46:51.55+00:32:025:0311.9
234ŻYLICZ Paweł 386STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-181300:00:2401:46:41.7001:47:05.90+00:32:085:0311.9
235MUERAU-NOWICKA Hanna 183KB GOCH BYTÓWBYTÓWK-50100:00:1701:46:49.9501:47:07.85+00:32:165:0311.9
236WOJCIECHOWSKA Małgorzata 284ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-45200:00:3301:46:50.7501:47:23.80+00:32:175:0311.9
237SŁAWSKI Krzysztof 239BYTÓWM-453500:00:1901:46:50.9001:47:09.90+00:32:175:0311.9
238ANDRYSKOWSKI Marek 4LĘBORKM-501200:00:1901:47:00.4501:47:20.40+00:32:275:0411.8
239ZLOTOWSKI Piotr 300SPORTEVOGDAŃSKM-65400:00:0001:47:05.4501:47:05.45+00:32:325:0411.8
240WYSZYŃSKI Tomasz 3243. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-303600:00:3701:47:11.5501:47:48.90+00:32:385:0411.8
241KONARZEWSKI Jacek 134RUMIA BIEGARUMIAM-453600:00:2401:47:11.7001:47:36.15+00:32:385:0411.8
242FIECHOWSKI Janusz 53WARZNOM-55800:00:2201:47:16.0501:47:38.35+00:32:425:0511.8
243BARCZAK Tomasz 8BYDGOSZCZM-453700:00:4201:47:16.3501:47:58.40+00:32:435:0511.8
244GALĘBA Szymon 60STUDZIENICEM-353800:00:1501:47:17.4501:47:33.15+00:32:445:0511.8
245ROKUSZEWSKI Paweł 219KP PSP BYTÓW JRG MIASTKOKOŁTKIM-252800:00:2801:47:38.5501:48:06.65+00:33:055:0611.8
246JERECZEK Rafał 104BORZYTUCHOMM-404300:00:1801:47:39.7001:47:57.90+00:33:065:0611.8
247KLOSKA Marcin 126OSTRZYCEM-353900:00:1301:47:40.6501:47:54.15+00:33:075:0611.8
248ANDRÄ Mario  3SCHMALKALDENM-453800:00:2501:47:44.5501:48:09.65+00:33:115:0611.8
249ŻEROMSKI Dawid 384KOSZALINM-181400:00:4201:47:48.3001:48:30.90+00:33:145:0611.7
250SOMINKA Andrzej 371BLMW/ZZWTM-501300:00:2101:47:57.2501:48:18.80+00:33:235:0611.7
251CHACUŚ Ryszard 355CSMW USTKAM-404400:00:1401:48:04.9001:48:19.60+00:33:315:0711.7
252MIOTK Michał 3253. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-303700:00:2301:48:06.6001:48:29.65+00:33:335:0711.7
253PECHHOLZ Frank 198OBERSCHÖNAUM-60400:00:1301:48:10.5501:48:24.00+00:33:375:0711.7
254ZAGALSKI Kuba 291GDAŃSKM-303800:00:3301:48:11.9001:48:45.50+00:33:385:0711.7
255PIĄTEK Adam 200ELBLĄGM-65500:00:1601:48:19.1501:48:35.75+00:33:455:0811.7
256NOWICKA Anna 193INKA_TEAMBYTÓWK-25500:00:1101:48:24.9501:48:36.60+00:33:515:0811.7
257KARSCHNIA Wioleta 375BLMW/ZZWTK-25600:00:1701:48:27.6501:48:44.80+00:33:545:0811.7
258RYŚ Agata 227AUDIOŁĄKA TEAMOSŁAWA DĄBROWAK-25700:00:2301:48:29.1501:48:52.80+00:33:555:0811.7
259MAKARSKI Jarosław 169KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-453900:00:2201:48:29.2501:48:51.40+00:33:555:0811.7
260W JOPEK Radosław 345DZH MW/6ORELM-404500:00:3101:48:36.6501:49:08.45+00:34:035:0811.7
261STOLARCZYK Maciej 247GDAŃSKM-454000:00:4301:48:39.9501:49:23.15+00:34:065:0911.7
262KWIATKOWSKI Michał 418WEJHEROWOM-303900:00:2101:48:41.5001:49:02.70+00:34:085:0911.6
263SZAŁKOWSKI Wojtek 256TUPOT USTKAUSTKAM-404600:00:3301:49:18.7501:49:52.65+00:34:455:1011.6
264SZCZYPIOR Artur 260GKS KASZUBI LUZINOWYSZECINOM-304000:00:2301:49:20.0001:49:43.20+00:34:465:1011.6
265ZABOROWSKA Urszula 290KB GOCH BYTÓWBORZYTUCHOMK-55100:00:1601:49:30.5001:49:46.65+00:34:575:1111.6
266ZGANIACZ Andrzej 296STOPA SŁUPSKKOBYLNICAM-354000:00:3601:49:34.1501:50:10.80+00:35:005:1111.6
267GÓRECKA-MITORAJ Justyna 74MAMY TO !CHOJNICEK-35500:00:0801:49:37.9001:49:46.85+00:35:045:1111.5
268KITZING Veit 121SCHMALKALDEN-MEININGENM-501400:00:2801:49:56.5501:50:25.45+00:35:235:1211.5
269PÓŁTORZYCKI Piotr 206STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-454100:00:3601:49:58.5001:50:34.55+00:35:255:1211.5
270WOLSKI Krzysztof 287BYTÓWM-304100:00:3201:50:06.0001:50:38.55+00:35:325:1311.5
271MASZKA Emilia 173BYTÓWK-30800:00:1201:50:17.4001:50:30.35+00:35:445:1311.5
272PIETRUS Marcin 359BLMW/ZZWTM-304200:00:3601:50:34.7501:51:10.80+00:36:015:1411.5
273LIS Sławomir 160GDAŃSKM-454200:00:3901:50:47.0001:51:26.85+00:36:135:1511.4
274BIEŃKOWSKI Mariusz 12WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-404700:00:3801:50:51.4001:51:30.10+00:36:185:1511.4
275CIESZYŃSKI Mariusz 27BEAUTY-STUDIO LĘBORKLĘBORKM-404800:00:2901:50:51.8501:51:20.90+00:36:185:1511.4
276CIESZYŃSKI Marcin 28LĘBORKM-354100:00:2801:50:52.3001:51:20.70+00:36:185:1511.4
277MICHALSKI Zygmunt 3013. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-454300:00:1601:50:53.6501:51:09.80+00:36:205:1511.4
278GAJEK Artur 59KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-404900:00:2401:51:00.6001:51:25.00+00:36:275:1511.4
279SZCZERBUK Rafał 257GDAŃSKM-354200:00:2301:51:01.2501:51:24.45+00:36:275:1511.4
280ZARZYCKI Krzysztof 3193. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-354300:00:3601:51:01.8001:51:38.65+00:36:285:1511.4
281STOLTMAN Marek 415MIASTKOM-181500:00:1501:51:02.1001:51:17.35+00:36:285:1511.4
282CZARNECKA Anna 32GDYNIAK-45300:00:1801:51:03.6501:51:21.95+00:36:305:1511.4
283DEPKA PRĄDZIŃSKI Stanisław 36CHOJNICEM-501500:00:3601:51:11.4501:51:47.80+00:36:385:1611.4
284SZRAMA Marian 372BLMW/ZZWTM-501600:00:2101:51:14.8501:51:36.20+00:36:415:1611.4
285SZMIGIERO Sebastian 263W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-405000:00:3301:51:15.0501:51:48.55+00:36:415:1611.4
286FRĄCZEK Rafał 57KB GOCH BYTÓWGDAŃSKM-405100:00:1901:51:15.8501:51:35.40+00:36:425:1611.4
287PIETRZAK Anna 197ACTIVE MALBORKSŁUPSKK-25800:00:3401:51:27.6001:52:01.60+00:36:545:1611.4
288TUTAK Tomasz 274KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKM-405200:00:0601:51:28.8001:51:35.20+00:36:555:1711.4
289KNAPSKI Radomir 130NADLEŚNICTWO POTRZEBOWICE/KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWWRONKIM-252900:00:4101:51:30.4501:52:11.80+00:36:575:1711.4
290KAMIŃSKA Justyna 113STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-40400:00:3601:51:31.5501:52:07.60+00:36:585:1711.4
291DWULIT Dominik 43KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-181600:00:2301:51:35.1501:51:58.65+00:37:015:1711.3
292SAŁO Piotr 368BLMW/ZZWTM-454400:00:2701:52:38.7001:53:06.20+00:38:055:2011.2
293ERDMANCZYK Jan 51LESNOM-454500:00:0801:52:38.9501:52:46.95+00:38:055:2011.2
294KARCZEWSKI Oskar 116BYTÓWM-181700:00:3101:53:20.3001:53:51.45+00:38:465:2211.2
295MIĄSKOWSKI Łukasz 178OSP BORZYTUCHOMBYTÓWM-354400:00:2601:53:28.9001:53:55.15+00:38:555:2211.2
296MIKOŁAJCZYK Tomasz 179BYTÓWM-354500:00:2701:53:37.5501:54:04.75+00:39:045:2311.1
297PIECHOWSKI Krystian 201POMYSK WIELKIM-181800:00:2601:53:38.4001:54:05.05+00:39:055:2311.1
298KAMINSKI Witold 112STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-405300:00:3501:54:18.8501:54:54.60+00:39:455:2511.1
299KŁECZEK Jacek 128KLUB BIEGACZY 'PRAWO DO ŻYCIA'RUMIAM-501700:00:4001:54:30.8001:55:11.25+00:39:575:2511.1
300CZAPIEWSKA-SIEKIERKA Ewa 31KOMENDA POWIATOWA PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-35600:00:0501:54:33.5001:54:39.15+00:40:005:2511.1
301PRANCZK Marek 207KB GOCH BYTÓW/ LEŚNIKGOSTKOWOM-501800:00:0501:54:51.3501:54:56.60+00:40:185:2611
302NIEDERMAIER Gerald 389LINZM-405400:00:3701:55:04.8001:55:41.90+00:40:315:2711
303BŁASZKOWSKI Łukasz 406BYTÓWM-304300:00:4401:55:09.5001:55:53.50+00:40:365:2711
304WICZKOWSKI Maciej 407BYTÓWM-253000:00:4301:55:10.1001:55:53.50+00:40:365:2711
305JANKOWSKA Justyna 97KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAK-40500:00:2501:55:14.1001:55:39.45+00:40:405:2711
306GAFFKE Krzysztof 356CSMW USTKAM-354600:00:3801:55:24.4501:56:03.00+00:40:515:2811
307DĘBICKI Artur 37GDYNIAM-454600:00:3101:55:27.7501:55:59.00+00:40:545:2811
308GONTARZ Wojciech 70HONEY STINGER RUNNERSDARŁOWOM-253100:00:4201:55:44.7001:56:27.50+00:41:115:2910.9
309 416DWA SERCA100:00:0001:55:56.3501:55:56.35+00:41:235:2910.9
310KASZOWICZ Marek 118RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-454700:00:4001:56:03.2501:56:43.30+00:41:295:3010.9
311GÓRA Roman 73TENIS KLUB BYTÓW TOMASZ PIEKARSKIKOSZALINM-55900:00:2301:56:10.7501:56:34.45+00:41:375:3010.9
312GRYGOROWICZ Bartosz 85KULIK&KUREKGDANSKM-253200:00:1201:56:13.4501:56:25.95+00:41:405:3010.9
313KOWALCZYK Mariusz 139ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-405500:00:1801:56:21.7001:56:39.70+00:41:485:3010.9
314GAJDUS Wiktor 58DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-354700:00:2701:56:55.3001:57:22.60+00:42:215:3210.8
315LISOWSKI Radek 161CONTRACZŁUCHÓWM-454800:00:4101:56:59.2501:57:41.10+00:42:255:3210.8
316LEW-KIEDROWSKA Magdalena 159CIEMNOK-25900:00:1601:57:16.9001:57:33.15+00:42:435:3310.8
317ZARĘBSKA Agnieszka 293ŁÓDŹK-45400:00:4101:57:21.8001:58:02.85+00:42:485:3310.8
318OSIŃSKA Beata 196GDAŃSKK-35700:00:3201:57:25.8501:57:58.30+00:42:525:3310.8
319STYP-REKOWSKI Piotr 252NIEZABYSZEWOM-304400:00:1001:58:04.3001:58:14.80+00:43:305:3510.7
320KAMIŃSKA Zofia 401UPIŁKAK-50200:00:0801:58:08.0501:58:16.15+00:43:345:3510.7
321SAZON Zygmunt 229BYTÓWM-551000:00:1101:58:35.2501:58:46.70+00:44:015:3710.7
322SCHMIDT Sandra 230SCHMALKALDENK-40600:00:2701:58:40.0501:59:07.65+00:44:065:3710.7
323DYRCZ Marika 47VEGE RUNNERSSŁAWNOK-35800:00:3901:58:55.6501:59:35.25+00:44:225:3810.6
324ABRAMOWSKI Marek 1MARECKI VS EQUATOR / DZIKIE ZYCIE RUN TEAMGDYNIAM-354800:00:4701:59:04.9001:59:52.25+00:44:315:3810.6
325GAZARKIEWICZ Antoni 341DZH MW/6ORELM-65600:00:3101:59:10.5501:59:41.90+00:44:375:3810.6
326SUJAK Włodzimierz 253MARECKI VS EQUATORZALOMM-551100:00:4601:59:17.0502:00:03.70+00:44:435:3910.6
327KLIMSKI Michał 123MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-253300:00:2801:59:33.8002:00:02.65+00:45:005:4010.6
328KUBIŃSKA Beata 148NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-50300:00:2901:59:37.0502:00:06.70+00:45:035:4010.6
329KUBIŃSKI Rafał 149NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-501900:00:3001:59:37.0502:00:07.05+00:45:035:4010.6
330FILIPÓW Tadeusz 55NIEZRZESZONYLĘBORKM-65700:00:2002:00:01.1002:00:22.00+00:45:275:4110.5
331MICHAŁOWSKI Piotr 3073. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-405600:00:4302:00:02.3502:00:46.20+00:45:295:4110.5
332SAK Piotr 400KOŁOBRZEGM-405700:00:1402:00:03.3502:00:17.50+00:45:305:4110.5
333SIECZKO-SIERKIEWICZ Dominika 3393. FLOTYLLA OKRĘTÓW K-251000:00:3802:00:06.6002:00:45.55+00:45:335:4110.5
334TANDECKI Grzegorz 269CHOJNICZKIM-405800:00:3702:00:08.8502:00:46.45+00:45:355:4110.5
335LABUDA Marek 155POWERSYSTEMKARTUZYM-502000:00:3102:00:36.8502:01:08.10+00:46:035:4210.5
336CZECH Roman 33KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-65800:00:2002:00:57.1002:01:17.15+00:46:235:4310.5
337GRALAK Dawid 79GTS CZARNA DĄBRÓWKAROKITYM-304500:00:2202:01:15.4002:01:38.20+00:46:425:4410.4
338LABUDA Rafał 154POWERSYSTEM, AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYPROKOWOM-454900:00:3002:01:30.3502:02:01.30+00:46:575:4510.4
339MUSZYŃSKI Sebastian 393ZĄBKIM-354900:00:4202:02:15.4502:02:58.25+00:47:425:4710.4
340STĘPIEŃ Anna 245BYTÓWK-18400:00:4202:02:29.3502:03:11.50+00:47:565:4810.3
341MIĄSKOWSKA Adriana 177TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-35900:00:1002:03:03.5502:03:14.50+00:48:305:4910.3
342ZIEMAN Anna 299BYTÓWK-251100:00:1802:03:13.2502:03:31.85+00:48:395:5010.3
343ŁASZCZ Adam 163PASIEKAM-502100:00:4002:03:31.6002:04:12.55+00:48:585:5110.2
344NIETUPSKI Krzysztof 367BLMW/ZZWTM-405900:00:2602:03:55.8002:04:22.50+00:49:225:5210.2
345PIEKARSKI Tomasz 202TENIS KLUBBYTÓWBYTÓWM-253400:00:0902:03:58.9502:04:08.20+00:49:255:5210.2
346IGNATIEVA Julia 93SŁUPSKK-251200:00:4002:04:20.7002:05:00.80+00:49:475:5310.2
347WERBIŃSKI Waldemar 277SŁUPSKM-551200:00:2902:05:11.5002:05:40.90+00:50:385:5510.1
348RYBARCZYK Irena 225BYTÓWK-40700:00:0602:05:41.8502:05:48.70+00:51:085:5710.1
349PRONDZINSKI Jarosław 208GDYNIAM-406000:00:1302:05:48.3002:06:02.20+00:51:145:5710.1
350TURZYŃSKA Magdalena 273RUNFORFUNBYTÓWK-351000:00:2502:06:14.9002:06:39.95+00:51:415:5810
351STOPA Krzysztof 408BYTÓWM-181900:00:4202:06:29.4002:07:12.20+00:51:565:5910
352SULL Agnieszka 254NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-40800:00:3202:07:03.7002:07:36.40+00:52:306:0110
353CHILOŃSKI Tomek 22NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-406100:00:3202:07:04.0502:07:36.15+00:52:306:0110
354ŚMIGAJ Mirosław 267MIŚ BIEGAGDYNIAM-60500:00:2602:07:11.2002:07:37.55+00:52:376:0110
355KOBIEROWSKI Edward 131KB GOCH BYTÓWUDORPIEM-355000:00:4302:07:15.5502:07:58.70+00:52:426:019.9
356NOWAKOWSKI Czesław 192KB GOCH BYTÓWWARSZAWAM-70100:00:2802:07:46.4502:08:15.00+00:53:136:039.9
357KOWALSKI Robert Sebastian 141NIE MARNUJ TLENUGDAŃSKM-406200:00:4302:08:31.9002:09:15.45+00:53:586:059.8
358STRUGALSKI Mariusz 250GDAŃSKM-406300:00:4002:08:34.6502:09:15.50+00:54:016:059.8
359SZYMCZAK Maciej 3283. FLOTYLLA OKRĘTÓW M-304600:00:0902:08:55.3502:09:05.30+00:54:226:069.8
360KORDULA Grzegorz 138MIASTKOM-406400:00:2802:09:50.1502:10:18.70+00:55:166:099.8
361JANKOWSKA Justyna 98MRÓWECZKISŁUPSKK-30900:00:3202:09:51.6002:10:24.05+00:55:186:099.7
362BROKOS Tomasz 17DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-304700:00:2602:10:12.7002:10:39.35+00:55:396:109.7
363WESOŁOWSKI Tadeusz 279GDYNIAM-60600:00:3802:10:19.5502:10:57.55+00:55:466:109.7
364SECH Anna 3383. FLOTYLLA OKRĘTÓW K-301000:00:3802:10:41.6502:11:19.90+00:56:086:119.7
365ANDRZEJEWSKA Magdalena 376BLMW/ZZWTK-40900:00:3502:10:49.0502:11:24.85+00:56:156:119.7
366DYDYMSKA Monika 44RUMIAK-401000:00:1902:12:19.6502:12:39.40+00:57:466:169.6
367BALDAUF Ute 5BROTTERODEK-60100:00:2802:12:30.7502:12:59.15+00:57:576:169.6
368MARCZAK Małgorzata 172AMATORŻELKOWOK-55200:00:2902:13:11.7002:13:41.05+00:58:386:189.5
369MARSCHAŁKOWSKA Dorota 402TKKF KOSZALINKOSZALINK-50400:00:3202:13:11.8502:13:44.60+00:58:386:189.5
370KUPIS Kamila 348DZH MW/6ORELK-251300:00:2802:14:27.1002:14:55.35+00:59:536:229.4
371SZCZĘSNY Tadeusz 259GDAŃSKM-60700:00:4402:16:15.6002:17:00.20+01:01:426:279.3
372GRUCHAŁA Mirosława 83BYTÓWK-301100:00:3002:16:22.1002:16:53.05+01:01:486:279.3
373MATTHES Jan 174SCHMALKALDEN-MEININGENM-551300:00:0002:16:27.9502:16:27.95+01:01:546:289.3
374ZALEWSKI Grzegorz 357CSMW USTKAM-355100:00:3802:17:20.1502:17:59.10+01:02:466:309.2
375MAJKOWSKI Stanisław 168KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-60800:00:2002:18:48.1502:19:08.30+01:04:146:349.1
376WENCŁOWSKI Michał 34NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-182000:00:3002:21:07.2502:21:37.50+01:06:336:419
377CIERZAN Marta 25BYTÓWK-251400:00:2002:22:12.7002:22:33.65+01:07:396:448.9
378HERRMANN Jürgen 90SCHMALKALDENM-65900:00:1302:25:31.8002:25:45.55+01:10:586:538.7
379BUDZYŃSKA Elżbieta 18SŁUPSKK-50500:00:2902:26:14.0002:26:43.85+01:11:406:558.7
380TOPOLEWICZ Jerzy 271GDYNIAM-502200:00:3403:08:16.0003:08:50.60+01:53:428:556.7
381JARZEMBIŃSKA Beata 387KB GOCH BYTÓWBYTÓWK-50600:00:2903:08:20.8003:08:50.75+01:53:478:556.7
382MEJ Paweł 176BOSY BIEGACZ - GM BOCHNIA TVBACZKÓW GM . BOCHNIAM-455000:00:0503:08:44.9503:08:50.90+01:54:118:566.7
ZWOLSKI Andrzej 381ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-45DNF DNF DNF--
Znaleziono 383 wynik(ów)