Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 21.1km | Czas brutto 21.1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRZONKA Paweł | 388 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M-30 | 1 | M 1 | 00:00:04 | 01:14:33.35 | 01:14:38.20 | 3:32 | 17 (100%) | ||
2 | WŁODARCZYK Kamil | 330 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 2 | M 4 | 00:00:04 | 01:16:26.95 | 01:16:31.80 | +00:01:53 (2.5%) | 3:37 | 16.6 (97.6%) | ||
3 | KREFT Łukasz | 322 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 3 | M 14 | 00:00:06 | 01:23:40.65 | 01:23:46.65 | +00:09:07 (10.9%) | 3:57 | 15.1 (88.8%) | ||
4 | MRÓWKA Michał | 182 | MAJATEAM | GDAŃSK | M-30 | 4 | M 15 | 00:00:07 | 01:23:43.85 | 01:23:51.45 | +00:09:10 (11.0%) | 3:58 | 15.1 (88.8%) | |
5 | URZĘDOWSKI Przemysław | 358 | BLMW/ZZWT | M-30 | 5 | M 17 | 00:00:06 | 01:24:12.80 | 01:24:18.80 | +00:09:39 (11.5%) | 3:59 | 15 (88.2%) | ||
6 | BORYSIUK Arkadiusz | 377 | 8.FOW | M-30 | 6 | M 19 | 00:00:06 | 01:24:46.30 | 01:24:52.50 | +00:10:12 (12.1%) | 4:01 | 14.9 (87.6%) | ||
7 | LEBIODA Sebastian | 346 | dZH MW/6ORel | M-30 | 7 | M 29 | 00:00:05 | 01:27:03.15 | 01:27:08.45 | +00:12:29 (14.4%) | 4:07 | 14.5 (85.3%) | ||
8 | GRZONKA Piotr | 395 | OLIMPIA BYTÓW | BYTÓW | M-30 | 8 | M 40 | 00:00:04 | 01:28:31.05 | 01:28:35.80 | +00:13:57 (15.8%) | 4:11 | 14.3 (84.1%) | |
9 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 180 | SŁUPSK | M-30 | 9 | M 48 | 00:00:10 | 01:29:25.70 | 01:29:36.55 | +00:14:52 (16.6%) | 4:14 | 14.2 (83.5%) | ||
10 | PASISZ Daniel | 329 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 10 | M 49 | 00:00:13 | 01:29:33.75 | 01:29:47.25 | +00:15:00 (16.8%) | 4:14 | 14.1 (82.9%) | ||
11 | KORAB Szymon | 137 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-30 | 11 | M 60 | 00:00:22 | 01:31:31.55 | 01:31:54.50 | +00:16:58 (18.5%) | 4:20 | 13.8 (81.2%) | |
12 | RÓŻAK Fabian | 323 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 12 | M 62 | 00:00:14 | 01:31:35.40 | 01:31:49.50 | +00:17:02 (18.6%) | 4:20 | 13.8 (81.2%) | ||
13 | SZCZESNY Damian | 258 | GDAŃSK | M-30 | 13 | M 73 | 00:00:24 | 01:32:35.85 | 01:33:00.70 | +00:18:02 (19.5%) | 4:23 | 13.7 (80.6%) | ||
14 | RESZKOWSKI Sebastian | 216 | BAZA 44 | SIEMIROWICE | M-30 | 14 | M 89 | 00:00:27 | 01:34:35.70 | 01:35:03.05 | +00:20:02 (21.2%) | 4:29 | 13.4 (78.8%) | |
15 | DYLIŃSKI Bartosz | 46 | NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIE | STRZELCE KRAJEŃSKIE | M-30 | 15 | M 91 | 00:00:11 | 01:34:46.55 | 01:34:58.45 | +00:20:13 (21.3%) | 4:29 | 13.4 (78.8%) | |
16 | GRABOWSKI Rafał | 76 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-30 | 16 | M 94 | 00:00:17 | 01:35:04.60 | 01:35:22.00 | +00:20:31 (21.6%) | 4:30 | 13.3 (78.2%) | |
17 | JĘCEK Krzysztof | 105 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-30 | 17 | M 104 | 00:00:17 | 01:36:18.00 | 01:36:35.45 | +00:21:44 (22.6%) | 4:33 | 13.1 (77.1%) | |
18 | MROCZEK GLISZCZYŃSKI Mateusz | 399 | BYTÓW | M-30 | 18 | M 111 | 00:00:11 | 01:37:05.40 | 01:37:16.70 | +00:22:32 (23.2%) | 4:36 | 13 (76.5%) | ||
19 | SZULC Michał | 352 | dZH MW/6ORel | M-30 | 19 | M 124 | 00:00:27 | 01:38:35.75 | 01:39:03.40 | +00:24:02 (24.4%) | 4:40 | 12.8 (75.3%) | ||
20 | GERING Mariusz | 65 | DRUŻYNA BIEGOWA DCT | GDAŃSK | M-30 | 20 | M 127 | 00:00:25 | 01:38:46.80 | 01:39:12.45 | +00:24:13 (24.5%) | 4:40 | 12.8 (75.3%) | |
21 | HOPPE Wiesław | 92 | BYTÓW | M-30 | 21 | M 128 | 00:00:13 | 01:38:47.80 | 01:39:00.90 | +00:24:14 (24.5%) | 4:40 | 12.8 (75.3%) | ||
22 | SIENKIEWICZ Marcin | 232 | MRĄGOWO | M-30 | 22 | M 129 | 00:00:21 | 01:38:49.05 | 01:39:10.75 | +00:24:15 (24.6%) | 4:40 | 12.8 (75.3%) | ||
23 | PIETRZAK Kamil | 203 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | M-30 | 23 | M 133 | 00:00:33 | 01:39:05.70 | 01:39:39.35 | +00:24:32 (24.8%) | 4:41 | 12.8 (75.3%) | |
24 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 24 | RZEPNICA | M-30 | 24 | M 140 | 00:00:33 | 01:39:46.60 | 01:40:19.60 | +00:25:13 (25.3%) | 4:43 | 12.7 (74.7%) | ||
25 | WAGNER Jens | 275 | ZILLBACH | M-30 | 25 | M 144 | 00:00:13 | 01:40:30.75 | 01:40:44.05 | +00:25:57 (25.8%) | 4:45 | 12.6 (74.1%) | ||
26 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 194 | SŁUPSK | M-30 | 26 | M 147 | 00:00:15 | 01:40:43.70 | 01:40:59.55 | +00:26:10 (26.0%) | 4:46 | 12.6 (74.1%) | ||
27 | PRZEWŁOCKI Michał | 424 | INTER METAL | KOSZALIN | M-30 | 27 | M 148 | 00:00:11 | 01:40:45.00 | 01:40:56.60 | +00:26:11 (26.0%) | 4:46 | 12.6 (74.1%) | |
28 | SZYBA Sylwester | 326 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 28 | M 165 | 00:00:35 | 01:41:37.15 | 01:42:12.20 | +00:27:03 (26.6%) | 4:48 | 12.5 (73.5%) | ||
29 | KACZMAREK Robert | 109 | NIGHT RUNNERS | POZNAŃ | M-30 | 29 | M 171 | 00:00:26 | 01:42:12.75 | 01:42:39.00 | +00:27:39 (27.1%) | 4:50 | 12.4 (72.9%) | |
30 | FERENC Rafał | 52 | MIASTKO | M-30 | 30 | M 174 | 00:00:31 | 01:42:29.30 | 01:43:00.85 | +00:27:55 (27.3%) | 4:51 | 12.4 (72.9%) | ||
31 | GRUDZIŃSKI Jakub | 84 | GDAŃSK | M-30 | 31 | M 193 | 00:00:18 | 01:44:31.55 | 01:44:49.70 | +00:29:58 (28.7%) | 4:57 | 12.1 (71.2%) | ||
32 | SZYMAŃSKI Mateusz | 266 | MIASTKO | M-30 | 32 | M 195 | 00:00:32 | 01:44:39.65 | 01:45:12.50 | +00:30:06 (28.8%) | 4:57 | 12.1 (71.2%) | ||
33 | JAWORSKI Krzysztof | 102 | SŁUPSK | M-30 | 33 | M 201 | 00:00:28 | 01:45:06.15 | 01:45:35.00 | +00:30:32 (29.1%) | 4:58 | 12 (70.6%) | ||
34 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 412 | BLACK TEAM | BYTÓW | M-30 | 34 | M 205 | 00:00:43 | 01:45:23.40 | 01:46:06.60 | +00:30:50 (29.3%) | 4:59 | 12 (70.6%) | |
35 | METERA Piotr | 361 | BLMW/ZZWT | M-30 | 35 | M 211 | 00:00:15 | 01:46:36.10 | 01:46:51.55 | +00:32:02 (30.1%) | 5:03 | 11.9 (70.0%) | ||
36 | WYSZYŃSKI Tomasz | 324 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 36 | M 216 | 00:00:37 | 01:47:11.55 | 01:47:48.90 | +00:32:38 (30.4%) | 5:04 | 11.8 (69.4%) | ||
37 | MIOTK Michał | 325 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 37 | M 228 | 00:00:23 | 01:48:06.60 | 01:48:29.65 | +00:33:33 (31.0%) | 5:07 | 11.7 (68.8%) | ||
38 | ZAGALSKI Kuba | 291 | GDAŃSK | M-30 | 38 | M 230 | 00:00:33 | 01:48:11.90 | 01:48:45.50 | +00:33:38 (31.1%) | 5:07 | 11.7 (68.8%) | ||
39 | KWIATKOWSKI Michał | 418 | WEJHEROWO | M-30 | 39 | M 235 | 00:00:21 | 01:48:41.50 | 01:49:02.70 | +00:34:08 (31.4%) | 5:09 | 11.6 (68.2%) | ||
40 | SZCZYPIOR Artur | 260 | GKS KASZUBI LUZINO | WYSZECINO | M-30 | 40 | M 237 | 00:00:23 | 01:49:20.00 | 01:49:43.20 | +00:34:46 (31.8%) | 5:10 | 11.6 (68.2%) | |
41 | WOLSKI Krzysztof | 287 | BYTÓW | M-30 | 41 | M 241 | 00:00:32 | 01:50:06.00 | 01:50:38.55 | +00:35:32 (32.3%) | 5:13 | 11.5 (67.6%) | ||
42 | PIETRUS Marcin | 359 | BLMW/ZZWT | M-30 | 42 | M 242 | 00:00:36 | 01:50:34.75 | 01:51:10.80 | +00:36:01 (32.6%) | 5:14 | 11.5 (67.6%) | ||
43 | BŁASZKOWSKI Łukasz | 406 | BYTÓW | M-30 | 43 | M 269 | 00:00:44 | 01:55:09.50 | 01:55:53.50 | +00:40:36 (35.3%) | 5:27 | 11 (64.7%) | ||
44 | STYP-REKOWSKI Piotr | 252 | NIEZABYSZEWO | M-30 | 44 | M 280 | 00:00:10 | 01:58:04.30 | 01:58:14.80 | +00:43:30 (36.9%) | 5:35 | 10.7 (62.9%) | ||
45 | GRALAK Dawid | 79 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | ROKITY | M-30 | 45 | M 293 | 00:00:22 | 02:01:15.40 | 02:01:38.20 | +00:46:42 (38.5%) | 5:44 | 10.4 (61.2%) | |
46 | SZYMCZAK Maciej | 328 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-30 | 46 | M 308 | 00:00:09 | 02:08:55.35 | 02:09:05.30 | +00:54:22 (42.2%) | 6:06 | 9.8 (57.6%) | ||
47 | BROKOS Tomasz | 17 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M-30 | 47 | M 310 | 00:00:26 | 02:10:12.70 | 02:10:39.35 | +00:55:39 (42.7%) | 6:10 | 9.7 (57.1%) |
Znaleziono 47 wynik(ów)