XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZBLEWSKI Tadeusz 916LKB IM BRACI PETKBYTÓWM-301M 101:14:03.25 3:3017.1
2GARSKI Dawid 656ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-181M 201:14:25.30+00:00:223:3117
3GRZONA Paweł 946BASZTA BYTÓWBYTÓWM-302M 301:15:39.15+00:01:353:3516.7
4BULLMAN Dawid 621BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-251M 401:17:34.40+00:03:313:4016.3
5SZOPIŃSKI Dariusz 867URZĄD GMINNY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-351M 501:20:47.85+00:06:443:4915.7
6SIADAK Arkadiusz 837KOSZALINM-352M 601:20:56.15+00:06:523:5015.6
7LESZCZYŃSKI Jacek 7496.OREL/DZH MWGDYNIAM-252M 701:21:07.15+00:07:033:5015.6
8ZWOLSKI Andrzej 922RZEPNICAM-451M 801:21:39.15+00:07:353:5215.5
9URZĘDOWSKI Przemysław 884BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-303M 901:22:07.80+00:08:043:5315.4
10ECK Mathias 646SCHMALKALDENM-353M 1001:23:41.70+00:09:383:5815.1
11ZIEMAN Michał 920KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-304M 1101:23:56.45+00:09:533:5815.1
12JAKUBEK Patryk 694ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-182M 1201:24:07.80+00:10:043:5915
13DZIĘGIELOWSKI Paweł 935NADLEŚNICTWO RYBNIK / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWŻORYM-354M 1301:24:22.55+00:10:193:5915
14ARSENIUK Anna 944T.S OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK-351K 101:24:25.55+00:10:224:0015
15GAŁĘZA Sławomir 655SWAVEK KEVAWSGDYNIAM-355M 1401:24:44.20+00:10:404:0014.9
16GRZONKA Piotr 688BYTÓWM-305M 1501:24:56.75+00:10:534:0114.9
17KOBUS Tomasz 724RZEPNICAM-356M 1601:25:29.45+00:11:264:0314.8
18CHĘTNIK Rafał 624LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM-401M 1701:25:58.65+00:11:554:0414.7
19PIONK Rafał 7983 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-306M 1801:26:13.75+00:12:104:0514.7
20HERMAN Arkadiusz 691SŁUPSKM-452M 1901:26:31.15+00:12:274:0614.6
21KREFT Łukasz 7363 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-357M 2001:26:32.05+00:12:284:0614.6
22GOSTKOWSKI Łukasz 672KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-307M 2101:26:34.15+00:12:304:0614.6
23WIERZEJSKI Sławomir 893KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-453M 2201:26:45.75+00:12:424:0614.6
24DERC Arkadiusz 637JW 3936PUCKM-358M 2301:27:11.15+00:13:074:0714.5
25WILMONT Krzysztof 896CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-308M 2401:27:12.70+00:13:094:0814.5
26KRAWCZYK Mateusz 934KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIEM-253M 2501:27:16.15+00:13:124:0814.5
27OSSOWSKI Jakub 7863 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-254M 2601:27:22.25+00:13:194:0814.5
28ROSZKOWSKI Zdzisław 825POWERSYSTEMBORKOWOM-551M 2701:27:55.85+00:13:524:1014.4
29ROGOZA Mateusz 820NIEZRZESZONYZIELINM-255M 2801:28:00.05+00:13:564:1014.4
30GLAZIK Dariusz 667ZWOLAK TEAMBYTÓWM-402M 2901:28:04.65+00:14:014:1014.4
31CHROBAK Michał 6256.OREL/DZH MWGDYNIAM-403M 3001:28:33.35+00:14:304:1114.3
32HELLER Maik 690GEISAM-359M 3101:28:40.25+00:14:374:1214.3
33KRYCZKA Stanisław 738MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-454M 3201:29:00.00+00:14:564:1314.2
34PANASIUK Adrian 7903 FLOTYLLA OKRĘTÓWRUMIAM-256M 3301:29:01.85+00:14:584:1314.2
35ELENDT Tomasz 647TUCHOMIEM-257M 3401:29:05.45+00:15:024:1314.2
36UTKAŁA Bogumił 885POWERSYSTEMKARTUZYM-404M 3501:29:07.45+00:15:044:1314.2
37JABŁOŃSKI Marek 6933 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-309M 3601:29:16.25+00:15:134:1314.2
38PECZ Igor 7943 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3010M 3701:29:20.85+00:15:174:1414.2
39FORMELA Łukasz 651POWERSYSTEMKARTUZYM-405M 3801:29:33.30+00:15:304:1414.1
40PYPEĆ Mariusz 811TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM-406M 3901:29:33.40+00:15:304:1414.1
41BEDNARZ Jakub 955MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-183M 4001:30:31.80+00:16:284:1714
42ZAWADA Piotr 914SŁUPSKM-501M 4101:30:49.45+00:16:464:1813.9
43SHEVCHYSHYN Andrii 836DCT DRUŻYNA BIEGOWANAHIRIANKAM-258M 4201:30:57.25+00:16:544:1813.9
44PRĘTNIK Dawid 809CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-3510M 4301:31:09.50+00:17:064:1913.9
45SKORUPSKI Robert 842STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-407M 4401:31:29.30+00:17:264:2013.8
46GRZESIK Eugeniusz 687TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 4501:31:49.10+00:17:454:2113.8
47SZPITER Tomasz 868OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-455M 4601:31:57.45+00:17:544:2113.8
48OWŚNICKI Wojciech 788LIPNICAM-408M 4701:32:07.25+00:18:044:2113.7
49KLEINSZMIDT Ryszard 717BYTÓWM-503M 4801:32:32.05+00:18:284:2313.7
50MERTA Miłosz 766BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-259M 4901:32:36.95+00:18:334:2313.7
51KLEPACZ Leszek 7186.OREL/DZH MWGDYNIAM-3011M 5001:32:43.10+00:18:394:2313.7
52SKĘPIEC Adam 841LEĆ ADAM, LEĆ... :)SŁUPSKM-409M 5101:32:48.20+00:18:444:2313.6
53GORAJSKI Michael 927MEININGENM-3012M 5201:32:52.30+00:18:494:2413.6
54KONKOL Kazimierz 933SOMONINOM-4010M 5301:33:12.65+00:19:094:2513.6
55BRZESKI Marcin 618M & PRUMIAM-3511M 5401:33:16.65+00:19:134:2513.6
56OBOLIK Mirosław 780RYMAŃM-552M 5501:33:25.00+00:19:214:2513.6
57RYBARCZYK Maciej 828BYTÓWM-456M 5601:33:56.60+00:19:534:2713.5
58BALICKI Andrzej 608GDYNIAM-651M 5701:34:01.30+00:19:584:2713.5
59MOROŃ Jarosław 772BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3512M 5801:34:11.95+00:20:084:2713.4
60MAJEWSKI Artur 756NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIECKALISZ POMORSKIM-4011M 5901:34:16.85+00:20:134:2813.4
61ROMANOWSKI Dariusz 8238FOWŚWINOUJŚCIEM-3513M 6001:34:16.90+00:20:134:2813.4
62REGLIŃSKA Joanna 814KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWK-301K 201:34:18.55+00:20:154:2813.4
63OLESIAK Paweł 783GRZYBIARZEKRAKÓWM-184M 6101:34:29.05+00:20:254:2813.4
64MENDYKA Łukasz 7656.OREL/DZH MWGDYNIAM-3013M 6201:34:33.75+00:20:304:2813.4
65GAWRON Piotr 661KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4012M 6301:34:35.95+00:20:324:2913.4
66STOLTMAN Marcin 855ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2510M 6401:34:37.00+00:20:334:2913.4
67PIOTROWSKI Mateusz 800POWERSYSTEMSIERAKOWICEM-2511M 6501:34:40.90+00:20:374:2913.4
68CHUDY Henryk 627KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-601M 6601:34:46.95+00:20:434:2913.4
69NIERADKA Iwona 7743 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-251K 301:34:56.35+00:20:534:3013.3
70DAJNOWSKI Mateusz 635ANGOWICEM-185M 6701:35:00.35+00:20:574:3013.3
71GRABOWSKI Andrzej 940ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM-4013M 6801:35:07.70+00:21:044:3013.3
72ŻEBROWSKI Denis 924AZS PWR WROCŁAWBYTÓWM-186M 6901:35:09.80+00:21:064:3013.3
73FERENC Rafał 957MIASTKOM-3514M 7001:35:13.95+00:21:104:3013.3
74GŁUCHACZKA Justyna 670STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKK-252K 401:35:15.25+00:21:124:3013.3
75TULEJSKI Daniel 8828FOWŚWINOUJŚCIEM-3515M 7101:35:23.85+00:21:204:3113.3
76WRÓBLEWSKI Mateusz 905KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-187M 7201:35:27.45+00:21:244:3113.3
77SMENTOCH Mariusz 8463 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3516M 7301:35:32.40+00:21:294:3113.2
78MISIEC Przemysław 771BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4014M 7401:35:51.70+00:21:484:3213.2
79MILATA Tomasz 7703 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3014M 7501:35:53.65+00:21:504:3213.2
80PARTYKA Tomasz 791BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-457M 7601:35:58.50+00:21:554:3213.2
81KRZEBIETKE Piotr 7396.OREL/DZH MWGDYNIAM-4015M 7701:36:08.00+00:22:044:3313.2
82STĘPNIEWSKI Marcin 854MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-458M 7801:36:11.10+00:22:074:3313.2
83ADAMELAK Krzysztof 602BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4016M 7901:36:19.20+00:22:154:3313.1
84BELIŃSKA Patrycja 613RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-253K 501:36:51.35+00:22:484:3513.1
85MICHNA Michał 768SUTBORKOWO ŁOSTOWICKIEM-3517M 8001:36:51.80+00:22:484:3513.1
86PIETRZYCKI Sławomir 796BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-459M 8101:36:58.45+00:22:554:3513.1
87CHWOJNICKI Janusz 629EX. BYTOVIA BYTÓWGDYNIAM-4510M 8201:37:04.85+00:23:014:3613
88DYLIŃSKI Bartosz 645NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEM-3015M 8301:37:05.85+00:23:024:3613
89CHAŁUPA Daniel 623KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4017M 8401:37:14.70+00:23:114:3613
90MALEK-PODJASKI Marcin 758BYTÓWM-2512M 8501:37:21.55+00:23:184:3613
91SAWICKI Eligiusz 832ZŁOTÓWM-553M 8601:37:40.95+00:23:374:3713
92CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 943ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-3016M 8701:37:51.90+00:23:484:3812.9
93GLISZCZYŃSKI Michał 668GRZYBIARZESOSZYCAM-2513M 8801:38:03.80+00:24:004:3812.9
94OLESZEK Jerzy 784CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4511M 8901:38:09.95+00:24:064:3912.9
95KARPOWICZ Grzegorz 7133 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3017M 9001:38:10.55+00:24:074:3912.9
96SIENKIEWICZ Marcin 838GDYNIAM-3018M 9101:38:16.10+00:24:124:3912.9
97WIŚNIEWSKI Rafał 8973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3518M 9201:38:20.30+00:24:174:3912.9
98RODZIŃSKI Damian 818STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4018M 9301:38:23.95+00:24:204:3912.9
99DOROBCZYŃSKI Marek 6403 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3019M 9401:39:02.80+00:24:594:4112.8
100BIESZK Julia 9533 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-181K 601:39:08.50+00:25:054:4112.8
101GRABOWSKA Maria 676PASJA BIEGANIA/FATTRZEMESZNOK-451K 701:39:30.55+00:25:274:4212.7
102RETZLAFF Maciej 817BYTÓWM-3020M 9501:39:36.85+00:25:334:4312.7
103GRALAK Jacek 682AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-4019M 9601:39:47.45+00:25:444:4312.7
104WĘSIERSKI Krystian 889DRUTEX BYTÓWBYTÓWM-3021M 9701:39:51.95+00:25:484:4312.7
105CICHY Adrian 6306.OREL/DZH MWGDYNIAM-3022M 9801:40:05.40+00:26:024:4412.6
106WICKI Krzysztof 890MIKOROWOM-2514M 9901:40:09.30+00:26:064:4412.6
107RESZKOWSKI Sebastian 816BHMW_GDYNIASIEMIROWICEM-3023M 10001:40:10.80+00:26:074:4412.6
108KLINKUSZ Adrian 720MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-4020M 10101:40:13.90+00:26:104:4512.6
109NADOLSKI Tomasz 773DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM-4021M 10201:40:43.90+00:26:404:4612.6
110TOMASZEWSKI Krzysztof 879NADLEŚNICTWO KOLBUDYSOBOWIDZM-554M 10301:40:48.80+00:26:454:4612.6
111ERDMAŃCZYK Andrzej 938KYOKUSHIN KARATEBRUSYM-504M 10401:41:05.10+00:27:014:4712.5
112RYGLISZYN Mariusz 945KOSZALIN M-3519M 10501:41:05.40+00:27:024:4712.5
113NIKLAS Karol 776BYTÓWM-4512M 10601:41:08.90+00:27:054:4712.5
114JANTA-LIPIŃSKA Justyna 698RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-302K 801:41:09.50+00:27:064:4712.5
115ANDRYSKOWSKI Zdzisław 951KOLARZ-POLLĘBORKM-4513M 10701:41:19.35+00:27:164:4812.5
116NOWODWORSKA Justyna 779RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-303K 901:41:25.70+00:27:224:4812.5
117JANKOWSKI Paweł 697GDAŃSKM-3520M 10801:41:27.25+00:27:244:4812.5
118ZĘBALA Sławomir 918KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-3521M 10901:41:33.90+00:27:304:4812.5
119TUROWSKI Rafał 8833 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3522M 11001:41:41.30+00:27:384:4912.5
120SADOWSKI Paweł 830STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3523M 11101:42:04.40+00:28:014:5012.4
121MEJSNER Łukasz 764WŚCIEKŁY GONIECZASKOCZYNM-3524M 11201:42:09.80+00:28:064:5012.4
122CYRZAN Piotr 6328699.PLBYTÓWM-3525M 11301:42:26.10+00:28:224:5112.4
123CHWESIUK Mariusz 6286.OREL/DZH MWGDYNIAM-3526M 11401:42:28.05+00:28:244:5112.4
124ŁUKASIAK Marcin 754AS-PL SP. Z O.O.GDAŃSKM-3527M 11501:42:38.80+00:28:354:5112.3
125SZULWACH Paweł 872KILIMANDŻAROGDAŃSKM-4022M 11601:42:38.80+00:28:354:5112.3
126ORLIKOWSKI Eugeniusz 954M-652M 11701:42:46.00+00:28:424:5212.3
127KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 742M & PGDYNIAK-304K 1001:42:51.75+00:28:484:5212.3
128JARCZYŃSKI Maciej 6993 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2515M 11801:43:12.35+00:29:094:5312.3
129RABIJAK Mariusz 8123 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3528M 11901:43:12.60+00:29:094:5312.3
130KONKEL Agnieszka 729DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-305K 1101:43:38.95+00:29:354:5412.2
131ŻABCZYŃSKI Daniel 923BIEGAMYRAZEM.PLRUMIAM-4023M 12001:43:42.45+00:29:394:5412.2
132KOWALSKA Iwona 735WYMIATACZEMOSTYK-352K 1201:43:44.65+00:29:414:5512.2
133TRACZ Łukasz 881PRUSZCZ GDAŃSKIM-3024M 12101:43:46.75+00:29:434:5512.2
134CAŁA Bartosz 622ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4024M 12201:43:47.10+00:29:434:5512.2
135BIŃCZAK Paweł 615MLKS TUCHOLANKA TUCHOLASŁUPSKM-3025M 12301:43:57.35+00:29:544:5512.2
136BARGAŃSKA Justyna 610RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-353K 1301:44:01.40+00:29:584:5512.2
137KOLIŃSKI Krzysztof 726LIPUSZM-3529M 12401:44:32.25+00:30:294:5712.1
138SZCZĘK Małgorzata 862BYTÓWK-254K 1401:44:49.45+00:30:464:5812.1
139LESZKOWSKI Sławomir 750SOMONINOM-4025M 12501:44:51.15+00:30:474:5812.1
140KACZMAREK Aneta 708TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-401K 1501:44:54.60+00:30:514:5812.1
141LABUDA Anna 745POWERSYSTEMKARTUZYK-402K 1601:45:33.60+00:31:305:0012
142CZAJA Andrzej 947UKS EKONOMIK MARATOŃCZYKŁĘCZYCEM-555M 12601:45:34.35+00:31:315:0012
143SZYCA Łukasz 873GDAŃSKM-3530M 12701:45:35.85+00:31:325:0012
144LANGE Heiko 747OBERSCHÖNAUM-505M 12801:45:49.95+00:31:465:0012
145FILAROWSKI Stefan 6498FOWŚWINOUJŚCIEM-4514M 12901:45:50.45+00:31:475:0012
146RUDNIK Jerzy 827FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-653M 13001:46:00.40+00:31:575:0111.9
147ROLBIECKI Adam 821KOSZALINM-4026M 13101:46:36.80+00:32:335:0311.9
148LESNER Damian 748LESNERPUCKM-4027M 13201:46:39.60+00:32:365:0311.9
149PAŁASZ Rafał 789BRAKBYTÓWM-3531M 13301:46:40.70+00:32:375:0311.9
150DOMASZK Zbigniew 639ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4515M 13401:46:46.00+00:32:425:0311.9
151SZCZEPAŃSKI Marcin 956SATAN TEAMMIASTKOM-3026M 13501:46:46.60+00:32:435:0311.9
152GÓRA Sławek 674ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4028M 13601:46:53.90+00:32:505:0311.8
153GARSKI Kryspin 657ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4029M 13701:46:54.30+00:32:515:0311.8
154DUDZIK Marek 643KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-4516M 13801:47:03.00+00:32:595:0411.8
155WOJNOWSKI Wiesław 902GDAŃSKM-3532M 13901:47:18.90+00:33:155:0511.8
156ZEBZDA Robert 917GÓRA KALWARIAM-4030M 14001:47:28.30+00:33:255:0511.8
157KANIGOWSKI Grzegorz 711GDAŃSKM-3533M 14101:47:32.55+00:33:295:0511.8
158ROGAŁA Adam 8196.OREL/DZH MWGDYNIAM-4517M 14201:47:34.45+00:33:315:0511.8
159GERING Mariusz 664DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3534M 14301:47:39.50+00:33:365:0611.8
160STRZELECKI Zbigniew 857KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-602M 14401:47:40.30+00:33:375:0611.8
161GAJEK Artur 653KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4031M 14501:47:40.70+00:33:375:0611.8
162WORYNA Tomasz 9036.OREL/DZH MWGDYNIAM-4032M 14601:47:52.30+00:33:495:0611.7
163LIS Grzegorz 7523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3535M 14701:47:53.40+00:33:505:0611.7
164MAJCHRZAK Łukasz 755CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-2516M 14801:47:54.65+00:33:515:0611.7
165JANKOWSKI Sławomir 941ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-188M 14901:48:07.95+00:34:045:0711.7
166ROLBIECKI Łukasz 822CHOJNICEM-3027M 15001:48:20.35+00:34:175:0811.7
167SZRYWER Daniel 870BYTÓWBYTÓWM-2517M 15101:48:36.90+00:34:335:0811.7
168PONIECKI Marcin 805GDAŃSKM-3028M 15201:48:37.10+00:34:335:0811.7
169JĘDRASZKO Magda 706MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-306K 1701:48:37.10+00:34:335:0811.7
170JASZEWSKI Tomasz 702KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4033M 15301:48:44.35+00:34:415:0911.6
171SAŁABON Grzegorz 831BRYGADA LOTNICTWA MWLĘBORKM-506M 15401:48:47.30+00:34:445:0911.6
172GÓRA Roman 675TENIS KLUB TOMASZ PIEKARSKIKOSZALINM-556M 15501:48:47.90+00:34:445:0911.6
173SŁAWSKI Krzysztof 844BYTÓWM-4518M 15601:48:50.10+00:34:465:0911.6
174CYRSON Anna 631TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-501K 1801:48:56.00+00:34:525:0911.6
175GAWEŁ Zbigniew 659MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-603M 15701:48:56.10+00:34:525:0911.6
176PROTASEWICZ Andrzej 928SŁAWNOSŁAWNOM-4034M 15801:49:07.50+00:35:045:1011.6
177WELLENBERG Ton 888WIJHEM-557M 15901:49:18.05+00:35:145:1011.6
178WILGOCKI Radosław 894GĄBIN BIEGAGĄBINM-3536M 16001:49:29.95+00:35:265:1111.6
179DRĄŻKOWSKI Daniel 641NIEZRZESZONYGDAŃSKM-604M 16101:49:38.35+00:35:355:1111.5
180RÓŻYC Jarosław 8263 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4035M 16201:49:50.00+00:35:465:1211.5
181GROTA Mariusz 683NEONETSŁUPSKM-3537M 16301:49:56.80+00:35:535:1211.5
182HERMAN Karina 692SŁUPSKK-452K 1901:50:14.75+00:36:115:1311.5
183SOBKÓW Adam 8486.OREL/DZH MWGDYNIAM-507M 16401:50:15.95+00:36:125:1311.5
184GRUCHAŁA Natalia 685BYTÓWK-255K 2001:50:35.65+00:36:325:1411.4
185MATUSZYŃSKI Mirosław 762KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4036M 16501:50:37.50+00:36:345:1411.4
186GRUDZIŃSKI Jakub 686GDAŃSKM-3029M 16601:50:37.85+00:36:345:1411.4
187KLAWIKOWSKI Damian 7166.OREL/DZH MWGDYNIAM-189M 16701:50:41.00+00:36:375:1411.4
188ORLIKOWSKI Tadeusz 785PARKRUN GDYNIAGDYNIAM-654M 16801:50:48.65+00:36:455:1511.4
189SZAŁKOWSKI Wojtek 860TUPOT USTKAUSTKAM-4037M 16901:50:57.75+00:36:545:1511.4
190RZEPECKA Anna 829KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK-403K 2101:50:59.65+00:36:565:1511.4
191NOWAK Sebastian 7773 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3538M 17001:51:07.10+00:37:035:1511.4
192TOMALA Justyna 8783 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-307K 2201:51:08.65+00:37:055:1611.4
193PIATEK Adam 795ELBLĄGM-701M 17101:51:10.40+00:37:075:1611.4
194WILK Cezary 8956.OREL/DZH MWGDYNIAM-4519M 17201:51:12.20+00:37:085:1611.4
195BEDNARZ Michał 612MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-1810M 17301:51:19.35+00:37:165:1611.4
196TOMCZAK Dominik 880CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4520M 17401:51:26.20+00:37:225:1611.4
197SMOLARCZYK Adam 847PRZEROST FORMY NAD FORMĄGDAŃSKM-3539M 17501:51:46.35+00:37:435:1711.3
198OSTASZEWSKI Daniel 787WIERSZYNOM-2518M 17601:51:54.00+00:37:505:1811.3
199ZARZYCKI Darek 911USTKAM-3540M 17701:52:13.50+00:38:105:1911.3
200KUKLINSKI Maciej 743METROŻERCYMIROSZEWOM-4521M 17801:52:15.50+00:38:125:1911.3
201ANDRÄ Mario 604SCHMALKALDENM-4522M 17901:52:17.00+00:38:135:1911.3
202LISIUS Tomasz 753GDAŃSKM-508M 18001:52:17.90+00:38:145:1911.3
203PIEKAC Karol 942SŁUPSKM-3541M 18101:52:25.40+00:38:225:1911.3
204SZULC Michał 8716.OREL/DZH MWGDYNIAM-3030M 18201:52:35.45+00:38:325:2011.2
205WOŻNIAK Łukasz 9046.OREL/DZH MWGDYNIAM-3031M 18301:52:39.30+00:38:365:2011.2
206GIERLACH Jacek 665STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-2519M 18401:52:41.65+00:38:385:2011.2
207PLICHTA Tomasz 801BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4038M 18501:52:49.25+00:38:465:2011.2
208KONARZEWSKI Jacek 727JKKOMPUTER / RUMIA BIEGARUMIAM-4523M 18601:52:59.10+00:38:555:2111.2
209PARUSINSKI Jan 792GDAŃSKM-605M 18701:53:00.40+00:38:575:2111.2
210GRUBBA Igor 6843 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2520M 18801:53:16.50+00:39:135:2211.2
211JARZĘBIŃSKI Rafał 7013 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3542M 18901:53:20.45+00:39:175:2211.2
212ERDMAŃCZYK Anna 929LUZINOK-404K 2301:53:21.80+00:39:185:2211.2
213ERDMAŃCZYK Jan 648LEŚNOM-509M 19001:53:32.00+00:39:285:2211.2
214RORAF Magdalena 824TEAM KREFTCELBOWOK-256K 2401:53:50.10+00:39:465:2311.1
215OKRÓJ Arkadiusz 781KREFT TEAMREDAM-3543M 19101:53:50.70+00:39:475:2311.1
216MIERZEJEWSKI Michał 7693 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3032M 19201:54:04.15+00:40:005:2411.1
217GRABOWSKI Dariusz 678KS PIDRINA GDYNIASOPOTM-4524M 19301:54:09.35+00:40:065:2411.1
218ANDRYSKOWSKI Marek 605STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-5010M 19401:54:24.15+00:40:205:2511.1
219GORZKOWSKI Paweł 671STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3033M 19501:54:30.70+00:40:275:2511.1
220CHROSTOWSKI Paweł 626BYTÓWM-2521M 19601:54:33.35+00:40:305:2511.1
221PRADZINSKI Stanislaw 807CHOJNICEM-5011M 19701:54:38.35+00:40:355:2511
222ŚWIERAD Paweł 875KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3544M 19801:54:39.30+00:40:365:2611
223WITKA Piotr 899POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAGARCZEGORZEM-5012M 19901:54:42.30+00:40:395:2611
224KLIMKIEWICZ Konrad 719BYTÓWM-2522M 20001:54:45.35+00:40:425:2611
225JERECZEK Sławomir 704KAJAKI MŁYNRZEPNICAM-4525M 20101:54:50.70+00:40:475:2611
226TATAROWSKA Patrycja 8776.OREL/DZH MWGDYNIAK-308K 2501:55:18.55+00:41:155:2711
227SZKLARSKI Andrzej 866ELBLĄGM-4526M 20201:55:20.30+00:41:175:2711
228BIERZANOWSKI Rafał 614SŁUPSKM-4039M 20301:55:32.30+00:41:295:2811
229KUBISIAK Damian 7408FOWŚWINOUJŚCIEM-3545M 20401:55:47.50+00:41:445:2910.9
230GŁOWACKI Adrian 6698FOWŚWINOUJŚCIEM-3034M 20501:55:52.40+00:41:495:2910.9
231MASZKA Emilia 760RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-309K 2601:55:57.05+00:41:535:2910.9
232WNUK LIPIŃSKI Michał 900BYTÓWM-3035M 20601:55:59.05+00:41:555:2910.9
233LEWANDOWSKI Tomasz 751CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4040M 20701:56:06.50+00:42:035:3010.9
234FRĄCZEK Rafał 652KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW GDAŃSKM-4041M 20801:56:07.95+00:42:045:3010.9
235POMORYNKO Krzysztof 804KOLOBRZEGM-3546M 20901:56:12.00+00:42:085:3010.9
236ZARĘBSKA Agnieszka 910ŁÓDŹK-502K 2701:56:31.20+00:42:275:3110.9
237GAWARKIEWICZ Tomasz 658GDYNIAM-4527M 21001:56:33.50+00:42:305:3110.9
238KOBIELSKI Rafał 722POWERSYSTEMKARTUZYM-4042M 21101:56:39.75+00:42:365:3110.9
239JAROS Adam 700SŁUPSKM-4043M 21201:56:39.75+00:42:365:3110.9
240SŁOWIŃSKA Sabina 845CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAK-257K 2801:56:40.50+00:42:375:3110.8
241SIUDAK Dariusz 8393 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3547M 21301:56:44.70+00:42:415:3110.8
242SPYRA-GŁOWALA Agnieszka 852COM-DKMKOSAKOWOK-354K 2901:57:01.45+00:42:585:3210.8
243PÓŁTORZYCKI Piotr 806STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4528M 21401:57:10.90+00:43:075:3310.8
244OLECHNOWICZ Slawomir 782STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4044M 21501:57:25.90+00:43:225:3310.8
245GRABOWSKA Mariola 677KS PIDRINA GDYNIASOPOTK-503K 3001:57:59.45+00:43:565:3510.7
246ZABOROWSKA Urszula 906KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BORZYTUCHOMK-551K 3101:58:06.85+00:44:035:3510.7
247KÖSSEL Thoralf 732SCHMALKALDENM-5013M 21601:58:23.60+00:44:205:3610.7
248SZAREK Henryk 861GDAŃSKM-702M 21701:58:29.55+00:44:265:3610.7
249JANKOWSKA Justyna 695KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAK-405K 3201:58:38.90+00:44:355:3710.7
250REMBALSKI Piotr 815ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4529M 21801:58:44.45+00:44:415:3710.7
251WEGNER Aneta 887USB USTKAUSTKAK-355K 3301:58:47.00+00:44:435:3710.7
252DARGA Szymon 636WEJHEROWOM-2523M 21902:00:00.00+00:45:565:4110.6
253SPIEREWKA Piotr 851LIPUSZM-2524M 22002:00:46.75+00:46:435:4310.5
254GAWIN Andrzej 660KAWCZEM-3036M 22102:00:47.65+00:46:445:4310.5
255STYPA Wojciech 8586.OREL/DZH MWGDYNIAM-3548M 22202:00:49.40+00:46:465:4310.5
256MICHALSKI Zygmunt 7673 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4530M 22302:00:55.10+00:46:515:4310.5
257KONKEL Łukasz 730KOSZALINM-3549M 22402:01:00.70+00:46:575:4410.5
258WAWRZYNIAK Kazimierz 958M-558M 22502:01:27.90+00:47:245:4510.4
259WITKA Grażyna 898POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAGARCZEGORZEK-504K 3402:01:37.65+00:47:345:4510.4
260PODGÓRSKI Artur 803BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3550M 22602:01:55.45+00:47:525:4610.4
261BROKOS Tomasz 617DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3037M 22702:02:07.20+00:48:035:4710.4
262ZLOTOWSKI Piotr 921SPORTEVOGDAŃSKM-655M 22802:02:15.60+00:48:125:4710.4
263ZABROCKI Karol 9078FOWŚWINOUJŚCIEM-3551M 22902:02:51.50+00:48:485:4910.3
264MIĄSKOWSKA Adriana 937TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-356K 3502:03:07.20+00:49:035:5010.3
265CZECH Roman 634KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW SŁUPSKM-656M 23002:03:26.40+00:49:235:5110.3
266ŻUBKA Katarzyna 926BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAK-357K 3602:03:33.50+00:49:305:5110.2
267KAMIŃSKI Witold 710STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-4531M 23102:04:05.35+00:50:025:5210.2
268KAROLEWSKA Anna 9323 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-358K 3702:04:09.35+00:50:065:5310.2
269SKRZYPSKI Stanisław 843TKKF ROZSTAJEGDANSKM-703M 23202:04:17.95+00:50:145:5310.2
270JOPEK Radosław 7076.OREL/DZH MWGDYNIAM-4045M 23302:04:27.35+00:50:245:5310.2
271BARSZCZEWSKI Sebastian 939BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4046M 23402:04:44.20+00:50:405:5410.1
272STACHURSKA Agnieszka 948KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-359K 3802:04:45.10+00:50:415:5410.1
273KUCZKOWSKI Krzysztof 741KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4532M 23502:05:03.55+00:51:005:5510.1
274KAMIŃSKA Justyna 709STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-406K 3902:05:12.25+00:51:095:5610.1
275STOPA Krzysztof 856BYTÓWM-2525M 23602:05:24.10+00:51:205:5610.1
276KONCEWICZ Aneta 7286.OREL/DZH MWGDYNIAK-258K 4002:05:56.50+00:51:535:5810.1
277GAZARKIEWICZ Antoni 663BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-657M 23702:06:14.80+00:52:115:5910
278ŚWIETLIK Tomasz 876LEO TEAMKOSZALINM-559M 23802:06:25.00+00:52:215:5910
279ŻURAWIK Piotr 936KĘPICEM-4533M 23902:06:58.55+00:52:556:0110
280PRUSZAK Aneta 810RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3510K 4102:07:14.95+00:53:116:019.9
281GRALAK Dawid 681GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-3038M 24002:07:20.40+00:53:176:029.9
282KLAPKA Piotr 9523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4534M 24102:07:32.15+00:53:286:029.9
283ZADURSKI Andrzej 908GRZYBIARZESTAROGARD GDAŃSKIM-2526M 24202:08:02.20+00:53:586:049.9
284KAMIŃSKA Zofia 950UPIŁKAK-505K 4202:08:05.45+00:54:026:049.9
285SZRAMA Marian 869BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-5014M 24302:08:45.90+00:54:426:069.8
286SZCZERBA Jolanta 931ROKITYK-407K 4302:09:37.70+00:55:346:089.8
287KOBIEROWSKI Edward 723KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4047M 24402:09:43.45+00:55:406:089.8
288WICZKOWSKI Maciej 892BYTÓWM-2527M 24502:11:11.40+00:57:086:139.7
289NOWAKOWSKI Czesław 778KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW WARSZAWAM-704M 24602:12:57.15+00:58:536:189.5
290ŚMIGAJ Mirosław 874MIŚ BIEGAGDYNIAM-606M 24702:13:32.10+00:59:286:199.5
291KÖSSEL Sylvia 733SCHMALKALDENK-506K 4402:13:48.05+00:59:446:209.5
292BARCHANOWSKI Andrzej 949SŁUPSKM-4535M 24802:14:35.05+01:00:316:229.4
293WICZKOWSKI Bartosz 891BYTÓWM-3039M 24902:14:36.65+01:00:336:229.4
294KASZOWICZ Marek 714RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4536M 25002:14:59.70+01:00:566:239.4
295DYLIŃSKA Monika 644NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK-3010K 4502:16:00.65+01:01:576:269.3
296GIERSZEWSKA Magdalena 666KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-408K 4602:17:47.65+01:03:446:319.2
297PIOCH Radosław 7973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4537M 25102:18:01.80+01:03:586:329.2
298BÜHNER Horst 620WERNSHAUSENM-705M 25202:18:12.40+01:04:096:339.2
299ZAGRABSKI Kazimierz 909BIEGAM DLA ZDROWIATORUŃM-607M 25302:18:32.85+01:04:296:339.1
300JAŻDŻEWSKI Sebastian 703KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW UGOSZCZM-3552M 25402:18:37.85+01:04:346:349.1
301MAJKOWSKI Stanisław 757KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-608M 25502:18:38.40+01:04:356:349.1
302SECH Anna 8343 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-3011K 4702:18:56.35+01:04:536:359.1
303PECZ Piotr 793KORONA BIEGAŻELISTRZEWOM-5015M 25602:19:26.55+01:05:236:369.1
304STYP-REKOWSKI Piotr 859PÓŁCZNOM-3040M 25702:20:10.75+01:06:076:389
305DĘBICKI Artur 638GDYNIAM-5016M 25802:20:38.20+01:06:346:399
306WACHHOLZ Beata 930KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-453K 4802:20:57.90+01:06:546:409
307SCHLAURAFF Daniela 833MEININGENK-3511K 4902:22:27.00+01:08:236:458.9
308ABT Nadine 601WALLDORFK-409K 5002:22:28.15+01:08:246:458.9
309LABUDA Rafał 746POWERSYSTEMKARTUZYM-4538M 25902:22:39.60+01:08:366:458.9
310STEFANIAK Piotr 853ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM-5510M 26002:22:53.45+01:08:506:468.9
311KROCZYŃSKA Kinga 737BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3512K 5102:22:56.60+01:08:536:468.9
312KOT Daniel 734KOT TEAMSLUPSKM-4048M 26102:24:29.15+01:10:256:508.8
313SZCZĘSNY Tadeusz 863GDAŃSKM-609M 26202:25:26.95+01:11:236:538.7
314SIUDAK Anna 8406.OREL/DZH MWGDYNIAK-3012K 5202:26:35.25+01:12:326:568.6
315ALBINIAK Przemysław 6038FOWŚWINOUJŚCIEM-3553M 26302:28:09.10+01:14:057:018.5
316ZASADA Joanna 912WYMIATACZEMOSTYK-4010K 5302:28:17.00+01:14:137:018.5
317NIEWADZIOŁ Paweł 775GDAŃSKM-3554M 26402:28:22.15+01:14:187:018.5
318MATTHES Jan 761BREITUNGENM-5511M 26502:29:18.10+01:15:147:048.5
319SZKLARSKA Alicja 865ELBLĄGK-4011K 5402:31:58.30+01:17:557:128.3
320KUPIS Kamila 7446.OREL/DZH MWGDYNIAK-3013K 5502:35:34.90+01:21:317:228.1
321SOWA Katarzyna 8506.OREL/DZH MWGDYNIAK-3014K 5602:35:35.05+01:21:317:228.1
322ANDRZEJEWSKI Rafał 607DALEKO JESZCZERUMIAM-4049M 26602:44:02.85+01:29:597:467.7
323MARCZAK Małgorzata 759ŻELKOWOK-552K 5702:44:03.45+01:30:007:467.7
324ANDRZEJEWSKA Magda 606DALEKO JESZCZERUMIAK-4012K 5802:44:03.45+01:30:007:467.7
325MEJ Paweł 763BOSY BIEGACZ ,REKORDZISTA POLSKI GUINNESSA 24 GODZ. BOSO Z FLAGĄ POLSKIBACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKAM-4539M 26703:05:49.05+01:51:458:486.8
Znaleziono 325 wynik(ów)