XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ARSENIUK Anna 944T.S OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK-351K 101:24:25.55 4:0015
2REGLIŃSKA Joanna 814KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWK-301K 201:34:18.55+00:09:534:2813.4
3NIERADKA Iwona 7743 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-251K 301:34:56.35+00:10:304:3013.3
4GŁUCHACZKA Justyna 670STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKK-252K 401:35:15.25+00:10:494:3013.3
5BELIŃSKA Patrycja 613RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-253K 501:36:51.35+00:12:254:3513.1
6BIESZK Julia 9533 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-181K 601:39:08.50+00:14:424:4112.8
7GRABOWSKA Maria 676PASJA BIEGANIA/FATTRZEMESZNOK-451K 701:39:30.55+00:15:054:4212.7
8JANTA-LIPIŃSKA Justyna 698RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-302K 801:41:09.50+00:16:434:4712.5
9NOWODWORSKA Justyna 779RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-303K 901:41:25.70+00:17:004:4812.5
10KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 742M & PGDYNIAK-304K 1001:42:51.75+00:18:264:5212.3
11KONKEL Agnieszka 729DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-305K 1101:43:38.95+00:19:134:5412.2
12KOWALSKA Iwona 735WYMIATACZEMOSTYK-352K 1201:43:44.65+00:19:194:5512.2
13BARGAŃSKA Justyna 610RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-353K 1301:44:01.40+00:19:354:5512.2
14SZCZĘK Małgorzata 862BYTÓWK-254K 1401:44:49.45+00:20:234:5812.1
15KACZMAREK Aneta 708TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-401K 1501:44:54.60+00:20:294:5812.1
16LABUDA Anna 745POWERSYSTEMKARTUZYK-402K 1601:45:33.60+00:21:085:0012
17JĘDRASZKO Magda 706MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-306K 1701:48:37.10+00:24:115:0811.7
18CYRSON Anna 631TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-501K 1801:48:56.00+00:24:305:0911.6
19HERMAN Karina 692SŁUPSKK-452K 1901:50:14.75+00:25:495:1311.5
20GRUCHAŁA Natalia 685BYTÓWK-255K 2001:50:35.65+00:26:105:1411.4
21RZEPECKA Anna 829KB TKKF PROMYKCIECHANÓWK-403K 2101:50:59.65+00:26:345:1511.4
22TOMALA Justyna 8783 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-307K 2201:51:08.65+00:26:435:1611.4
23ERDMAŃCZYK Anna 929LUZINOK-404K 2301:53:21.80+00:28:565:2211.2
24RORAF Magdalena 824TEAM KREFTCELBOWOK-256K 2401:53:50.10+00:29:245:2311.1
25TATAROWSKA Patrycja 8776.OREL/DZH MWGDYNIAK-308K 2501:55:18.55+00:30:535:2711
26MASZKA Emilia 760RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-309K 2601:55:57.05+00:31:315:2910.9
27ZARĘBSKA Agnieszka 910ŁÓDŹK-502K 2701:56:31.20+00:32:055:3110.9
28SŁOWIŃSKA Sabina 845CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAK-257K 2801:56:40.50+00:32:145:3110.8
29SPYRA-GŁOWALA Agnieszka 852COM-DKMKOSAKOWOK-354K 2901:57:01.45+00:32:355:3210.8
30GRABOWSKA Mariola 677KS PIDRINA GDYNIASOPOTK-503K 3001:57:59.45+00:33:335:3510.7
31ZABOROWSKA Urszula 906KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BORZYTUCHOMK-551K 3101:58:06.85+00:33:415:3510.7
32JANKOWSKA Justyna 695KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAK-405K 3201:58:38.90+00:34:135:3710.7
33WEGNER Aneta 887USB USTKAUSTKAK-355K 3301:58:47.00+00:34:215:3710.7
34WITKA Grażyna 898POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAGARCZEGORZEK-504K 3402:01:37.65+00:37:125:4510.4
35MIĄSKOWSKA Adriana 937TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-356K 3502:03:07.20+00:38:415:5010.3
36ŻUBKA Katarzyna 926BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAK-357K 3602:03:33.50+00:39:075:5110.2
37KAROLEWSKA Anna 9323 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-358K 3702:04:09.35+00:39:435:5310.2
38STACHURSKA Agnieszka 948KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-359K 3802:04:45.10+00:40:195:5410.1
39KAMIŃSKA Justyna 709STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-406K 3902:05:12.25+00:40:465:5610.1
40KONCEWICZ Aneta 7286.OREL/DZH MWGDYNIAK-258K 4002:05:56.50+00:41:305:5810.1
41PRUSZAK Aneta 810RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-3510K 4102:07:14.95+00:42:496:019.9
42KAMIŃSKA Zofia 950UPIŁKAK-505K 4202:08:05.45+00:43:396:049.9
43SZCZERBA Jolanta 931ROKITYK-407K 4302:09:37.70+00:45:126:089.8
44KÖSSEL Sylvia 733SCHMALKALDENK-506K 4402:13:48.05+00:49:226:209.5
45DYLIŃSKA Monika 644NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK-3010K 4502:16:00.65+00:51:356:269.3
46GIERSZEWSKA Magdalena 666KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-408K 4602:17:47.65+00:53:226:319.2
47SECH Anna 8343 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAK-3011K 4702:18:56.35+00:54:306:359.1
48WACHHOLZ Beata 930KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-453K 4802:20:57.90+00:56:326:409
49SCHLAURAFF Daniela 833MEININGENK-3511K 4902:22:27.00+00:58:016:458.9
50ABT Nadine 601WALLDORFK-409K 5002:22:28.15+00:58:026:458.9
51KROCZYŃSKA Kinga 737BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3512K 5102:22:56.60+00:58:316:468.9
52SIUDAK Anna 8406.OREL/DZH MWGDYNIAK-3012K 5202:26:35.25+01:02:096:568.6
53ZASADA Joanna 912WYMIATACZEMOSTYK-4010K 5302:28:17.00+01:03:517:018.5
54SZKLARSKA Alicja 865ELBLĄGK-4011K 5402:31:58.30+01:07:327:128.3
55KUPIS Kamila 7446.OREL/DZH MWGDYNIAK-3013K 5502:35:34.90+01:11:097:228.1
56SOWA Katarzyna 8506.OREL/DZH MWGDYNIAK-3014K 5602:35:35.05+01:11:097:228.1
57MARCZAK Małgorzata 759ŻELKOWOK-552K 5702:44:03.45+01:19:377:467.7
58ANDRZEJEWSKA Magda 606DALEKO JESZCZERUMIAK-4012K 5802:44:03.45+01:19:377:467.7
Znaleziono 58 wynik(ów)