XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-25

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BULLMAN Dawid 621BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-251M 401:17:34.40 3:4016.3
2LESZCZYŃSKI Jacek 7496.OREL/DZH MWGDYNIAM-252M 701:21:07.15+00:03:323:5015.6
3KRAWCZYK Mateusz 934KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIEM-253M 2501:27:16.15+00:09:414:0814.5
4OSSOWSKI Jakub 7863 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-254M 2601:27:22.25+00:09:474:0814.5
5ROGOZA Mateusz 820NIEZRZESZONYZIELINM-255M 2801:28:00.05+00:10:254:1014.4
6PANASIUK Adrian 7903 FLOTYLLA OKRĘTÓWRUMIAM-256M 3301:29:01.85+00:11:274:1314.2
7ELENDT Tomasz 647TUCHOMIEM-257M 3401:29:05.45+00:11:314:1314.2
8SHEVCHYSHYN Andrii 836DCT DRUŻYNA BIEGOWANAHIRIANKAM-258M 4201:30:57.25+00:13:224:1813.9
9MERTA Miłosz 766BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-259M 4901:32:36.95+00:15:024:2313.7
10STOLTMAN Marcin 855ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2510M 6401:34:37.00+00:17:024:2913.4
11PIOTROWSKI Mateusz 800POWERSYSTEMSIERAKOWICEM-2511M 6501:34:40.90+00:17:064:2913.4
12MALEK-PODJASKI Marcin 758BYTÓWM-2512M 8501:37:21.55+00:19:474:3613
13GLISZCZYŃSKI Michał 668GRZYBIARZESOSZYCAM-2513M 8801:38:03.80+00:20:294:3812.9
14WICKI Krzysztof 890MIKOROWOM-2514M 9901:40:09.30+00:22:344:4412.6
15JARCZYŃSKI Maciej 6993 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2515M 11801:43:12.35+00:25:374:5312.3
16MAJCHRZAK Łukasz 755CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-2516M 14801:47:54.65+00:30:205:0611.7
17SZRYWER Daniel 870BYTÓWBYTÓWM-2517M 15101:48:36.90+00:31:025:0811.7
18OSTASZEWSKI Daniel 787WIERSZYNOM-2518M 17601:51:54.00+00:34:195:1811.3
19GIERLACH Jacek 665STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-2519M 18401:52:41.65+00:35:075:2011.2
20GRUBBA Igor 6843 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2520M 18801:53:16.50+00:35:425:2211.2
21CHROSTOWSKI Paweł 626BYTÓWM-2521M 19601:54:33.35+00:36:585:2511.1
22KLIMKIEWICZ Konrad 719BYTÓWM-2522M 20001:54:45.35+00:37:105:2611
23DARGA Szymon 636WEJHEROWOM-2523M 21902:00:00.00+00:42:255:4110.6
24SPIEREWKA Piotr 851LIPUSZM-2524M 22002:00:46.75+00:43:125:4310.5
25STOPA Krzysztof 856BYTÓWM-2525M 23602:05:24.10+00:47:495:5610.1
26ZADURSKI Andrzej 908GRZYBIARZESTAROGARD GDAŃSKIM-2526M 24202:08:02.20+00:50:276:049.9
27WICZKOWSKI Maciej 892BYTÓWM-2527M 24502:11:11.40+00:53:376:139.7
Znaleziono 27 wynik(ów)