XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZBLEWSKI Tadeusz 916LKB IM BRACI PETKBYTÓWM-301M 101:14:03.25 3:3017.1
2GRZONA Paweł 946BASZTA BYTÓWBYTÓWM-302M 301:15:39.15+00:01:353:3516.7
3URZĘDOWSKI Przemysław 884BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-303M 901:22:07.80+00:08:043:5315.4
4ZIEMAN Michał 920KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-304M 1101:23:56.45+00:09:533:5815.1
5GRZONKA Piotr 688BYTÓWM-305M 1501:24:56.75+00:10:534:0114.9
6PIONK Rafał 7983 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-306M 1801:26:13.75+00:12:104:0514.7
7GOSTKOWSKI Łukasz 672KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-307M 2101:26:34.15+00:12:304:0614.6
8WILMONT Krzysztof 896CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-308M 2401:27:12.70+00:13:094:0814.5
9JABŁOŃSKI Marek 6933 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-309M 3601:29:16.25+00:15:134:1314.2
10PECZ Igor 7943 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3010M 3701:29:20.85+00:15:174:1414.2
11KLEPACZ Leszek 7186.OREL/DZH MWGDYNIAM-3011M 5001:32:43.10+00:18:394:2313.7
12GORAJSKI Michael 927MEININGENM-3012M 5201:32:52.30+00:18:494:2413.6
13MENDYKA Łukasz 7656.OREL/DZH MWGDYNIAM-3013M 6201:34:33.75+00:20:304:2813.4
14MILATA Tomasz 7703 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3014M 7501:35:53.65+00:21:504:3213.2
15DYLIŃSKI Bartosz 645NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEM-3015M 8301:37:05.85+00:23:024:3613
16CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 943ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-3016M 8701:37:51.90+00:23:484:3812.9
17KARPOWICZ Grzegorz 7133 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3017M 9001:38:10.55+00:24:074:3912.9
18SIENKIEWICZ Marcin 838GDYNIAM-3018M 9101:38:16.10+00:24:124:3912.9
19DOROBCZYŃSKI Marek 6403 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3019M 9401:39:02.80+00:24:594:4112.8
20RETZLAFF Maciej 817BYTÓWM-3020M 9501:39:36.85+00:25:334:4312.7
21WĘSIERSKI Krystian 889DRUTEX BYTÓWBYTÓWM-3021M 9701:39:51.95+00:25:484:4312.7
22CICHY Adrian 6306.OREL/DZH MWGDYNIAM-3022M 9801:40:05.40+00:26:024:4412.6
23RESZKOWSKI Sebastian 816BHMW_GDYNIASIEMIROWICEM-3023M 10001:40:10.80+00:26:074:4412.6
24TRACZ Łukasz 881PRUSZCZ GDAŃSKIM-3024M 12101:43:46.75+00:29:434:5512.2
25BIŃCZAK Paweł 615MLKS TUCHOLANKA TUCHOLASŁUPSKM-3025M 12301:43:57.35+00:29:544:5512.2
26SZCZEPAŃSKI Marcin 956SATAN TEAMMIASTKOM-3026M 13501:46:46.60+00:32:435:0311.9
27ROLBIECKI Łukasz 822CHOJNICEM-3027M 15001:48:20.35+00:34:175:0811.7
28PONIECKI Marcin 805GDAŃSKM-3028M 15201:48:37.10+00:34:335:0811.7
29GRUDZIŃSKI Jakub 686GDAŃSKM-3029M 16601:50:37.85+00:36:345:1411.4
30SZULC Michał 8716.OREL/DZH MWGDYNIAM-3030M 18201:52:35.45+00:38:325:2011.2
31WOŻNIAK Łukasz 9046.OREL/DZH MWGDYNIAM-3031M 18301:52:39.30+00:38:365:2011.2
32MIERZEJEWSKI Michał 7693 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3032M 19201:54:04.15+00:40:005:2411.1
33GORZKOWSKI Paweł 671STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3033M 19501:54:30.70+00:40:275:2511.1
34GŁOWACKI Adrian 6698FOWŚWINOUJŚCIEM-3034M 20501:55:52.40+00:41:495:2910.9
35WNUK LIPIŃSKI Michał 900BYTÓWM-3035M 20601:55:59.05+00:41:555:2910.9
36GAWIN Andrzej 660KAWCZEM-3036M 22102:00:47.65+00:46:445:4310.5
37BROKOS Tomasz 617DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3037M 22702:02:07.20+00:48:035:4710.4
38GRALAK Dawid 681GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-3038M 24002:07:20.40+00:53:176:029.9
39WICZKOWSKI Bartosz 891BYTÓWM-3039M 24902:14:36.65+01:00:336:229.4
40STYP-REKOWSKI Piotr 859PÓŁCZNOM-3040M 25702:20:10.75+01:06:076:389
Znaleziono 40 wynik(ów)