XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-35

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZOPIŃSKI Dariusz 867URZĄD GMINNY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-351M 501:20:47.85 3:4915.7
2SIADAK Arkadiusz 837KOSZALINM-352M 601:20:56.15+00:00:083:5015.6
3ECK Mathias 646SCHMALKALDENM-353M 1001:23:41.70+00:02:533:5815.1
4DZIĘGIELOWSKI Paweł 935NADLEŚNICTWO RYBNIK / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWŻORYM-354M 1301:24:22.55+00:03:343:5915
5GAŁĘZA Sławomir 655SWAVEK KEVAWSGDYNIAM-355M 1401:24:44.20+00:03:564:0014.9
6KOBUS Tomasz 724RZEPNICAM-356M 1601:25:29.45+00:04:414:0314.8
7KREFT Łukasz 7363 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-357M 2001:26:32.05+00:05:444:0614.6
8DERC Arkadiusz 637JW 3936PUCKM-358M 2301:27:11.15+00:06:234:0714.5
9HELLER Maik 690GEISAM-359M 3101:28:40.25+00:07:524:1214.3
10PRĘTNIK Dawid 809CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-3510M 4301:31:09.50+00:10:214:1913.9
11BRZESKI Marcin 618M & PRUMIAM-3511M 5401:33:16.65+00:12:284:2513.6
12MOROŃ Jarosław 772BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3512M 5801:34:11.95+00:13:244:2713.4
13ROMANOWSKI Dariusz 8238FOWŚWINOUJŚCIEM-3513M 6001:34:16.90+00:13:294:2813.4
14FERENC Rafał 957MIASTKOM-3514M 7001:35:13.95+00:14:264:3013.3
15TULEJSKI Daniel 8828FOWŚWINOUJŚCIEM-3515M 7101:35:23.85+00:14:364:3113.3
16SMENTOCH Mariusz 8463 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3516M 7301:35:32.40+00:14:444:3113.2
17MICHNA Michał 768SUTBORKOWO ŁOSTOWICKIEM-3517M 8001:36:51.80+00:16:034:3513.1
18WIŚNIEWSKI Rafał 8973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3518M 9201:38:20.30+00:17:324:3912.9
19RYGLISZYN Mariusz 945KOSZALIN M-3519M 10501:41:05.40+00:20:174:4712.5
20JANKOWSKI Paweł 697GDAŃSKM-3520M 10801:41:27.25+00:20:394:4812.5
21ZĘBALA Sławomir 918KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-3521M 10901:41:33.90+00:20:464:4812.5
22TUROWSKI Rafał 8833 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3522M 11001:41:41.30+00:20:534:4912.5
23SADOWSKI Paweł 830STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3523M 11101:42:04.40+00:21:164:5012.4
24MEJSNER Łukasz 764WŚCIEKŁY GONIECZASKOCZYNM-3524M 11201:42:09.80+00:21:214:5012.4
25CYRZAN Piotr 6328699.PLBYTÓWM-3525M 11301:42:26.10+00:21:384:5112.4
26CHWESIUK Mariusz 6286.OREL/DZH MWGDYNIAM-3526M 11401:42:28.05+00:21:404:5112.4
27ŁUKASIAK Marcin 754AS-PL SP. Z O.O.GDAŃSKM-3527M 11501:42:38.80+00:21:504:5112.3
28RABIJAK Mariusz 8123 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3528M 11901:43:12.60+00:22:244:5312.3
29KOLIŃSKI Krzysztof 726LIPUSZM-3529M 12401:44:32.25+00:23:444:5712.1
30SZYCA Łukasz 873GDAŃSKM-3530M 12701:45:35.85+00:24:485:0012
31PAŁASZ Rafał 789BRAKBYTÓWM-3531M 13301:46:40.70+00:25:525:0311.9
32WOJNOWSKI Wiesław 902GDAŃSKM-3532M 13901:47:18.90+00:26:315:0511.8
33KANIGOWSKI Grzegorz 711GDAŃSKM-3533M 14101:47:32.55+00:26:445:0511.8
34GERING Mariusz 664DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3534M 14301:47:39.50+00:26:515:0611.8
35LIS Grzegorz 7523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3535M 14701:47:53.40+00:27:055:0611.7
36WILGOCKI Radosław 894GĄBIN BIEGAGĄBINM-3536M 16001:49:29.95+00:28:425:1111.6
37GROTA Mariusz 683NEONETSŁUPSKM-3537M 16301:49:56.80+00:29:085:1211.5
38NOWAK Sebastian 7773 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3538M 17001:51:07.10+00:30:195:1511.4
39SMOLARCZYK Adam 847PRZEROST FORMY NAD FORMĄGDAŃSKM-3539M 17501:51:46.35+00:30:585:1711.3
40ZARZYCKI Darek 911USTKAM-3540M 17701:52:13.50+00:31:255:1911.3
41PIEKAC Karol 942SŁUPSKM-3541M 18101:52:25.40+00:31:375:1911.3
42JARZĘBIŃSKI Rafał 7013 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3542M 18901:53:20.45+00:32:325:2211.2
43OKRÓJ Arkadiusz 781KREFT TEAMREDAM-3543M 19101:53:50.70+00:33:025:2311.1
44ŚWIERAD Paweł 875KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3544M 19801:54:39.30+00:33:515:2611
45KUBISIAK Damian 7408FOWŚWINOUJŚCIEM-3545M 20401:55:47.50+00:34:595:2910.9
46POMORYNKO Krzysztof 804KOLOBRZEGM-3546M 20901:56:12.00+00:35:245:3010.9
47SIUDAK Dariusz 8393 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3547M 21301:56:44.70+00:35:565:3110.8
48STYPA Wojciech 8586.OREL/DZH MWGDYNIAM-3548M 22202:00:49.40+00:40:015:4310.5
49KONKEL Łukasz 730KOSZALINM-3549M 22402:01:00.70+00:40:125:4410.5
50PODGÓRSKI Artur 803BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3550M 22602:01:55.45+00:41:075:4610.4
51ZABROCKI Karol 9078FOWŚWINOUJŚCIEM-3551M 22902:02:51.50+00:42:035:4910.3
52JAŻDŻEWSKI Sebastian 703KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW UGOSZCZM-3552M 25402:18:37.85+00:57:506:349.1
53ALBINIAK Przemysław 6038FOWŚWINOUJŚCIEM-3553M 26302:28:09.10+01:07:217:018.5
54NIEWADZIOŁ Paweł 775GDAŃSKM-3554M 26402:28:22.15+01:07:347:018.5
Znaleziono 54 wynik(ów)