XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CHĘTNIK Rafał 624LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM-401M 1701:25:58.65 4:0414.7
2GLAZIK Dariusz 667ZWOLAK TEAMBYTÓWM-402M 2901:28:04.65+00:02:064:1014.4
3CHROBAK Michał 6256.OREL/DZH MWGDYNIAM-403M 3001:28:33.35+00:02:344:1114.3
4UTKAŁA Bogumił 885POWERSYSTEMKARTUZYM-404M 3501:29:07.45+00:03:084:1314.2
5FORMELA Łukasz 651POWERSYSTEMKARTUZYM-405M 3801:29:33.30+00:03:344:1414.1
6PYPEĆ Mariusz 811TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM-406M 3901:29:33.40+00:03:344:1414.1
7SKORUPSKI Robert 842STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-407M 4401:31:29.30+00:05:304:2013.8
8OWŚNICKI Wojciech 788LIPNICAM-408M 4701:32:07.25+00:06:084:2113.7
9SKĘPIEC Adam 841LEĆ ADAM, LEĆ... :)SŁUPSKM-409M 5101:32:48.20+00:06:494:2313.6
10KONKOL Kazimierz 933SOMONINOM-4010M 5301:33:12.65+00:07:144:2513.6
11MAJEWSKI Artur 756NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIECKALISZ POMORSKIM-4011M 5901:34:16.85+00:08:184:2813.4
12GAWRON Piotr 661KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4012M 6301:34:35.95+00:08:374:2913.4
13GRABOWSKI Andrzej 940ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM-4013M 6801:35:07.70+00:09:094:3013.3
14MISIEC Przemysław 771BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4014M 7401:35:51.70+00:09:534:3213.2
15KRZEBIETKE Piotr 7396.OREL/DZH MWGDYNIAM-4015M 7701:36:08.00+00:10:094:3313.2
16ADAMELAK Krzysztof 602BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4016M 7901:36:19.20+00:10:204:3313.1
17CHAŁUPA Daniel 623KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4017M 8401:37:14.70+00:11:164:3613
18RODZIŃSKI Damian 818STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4018M 9301:38:23.95+00:12:254:3912.9
19GRALAK Jacek 682AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-4019M 9601:39:47.45+00:13:484:4312.7
20KLINKUSZ Adrian 720MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-4020M 10101:40:13.90+00:14:154:4512.6
21NADOLSKI Tomasz 773DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM-4021M 10201:40:43.90+00:14:454:4612.6
22SZULWACH Paweł 872KILIMANDŻAROGDAŃSKM-4022M 11601:42:38.80+00:16:404:5112.3
23ŻABCZYŃSKI Daniel 923BIEGAMYRAZEM.PLRUMIAM-4023M 12001:43:42.45+00:17:434:5412.2
24CAŁA Bartosz 622ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4024M 12201:43:47.10+00:17:484:5512.2
25LESZKOWSKI Sławomir 750SOMONINOM-4025M 12501:44:51.15+00:18:524:5812.1
26ROLBIECKI Adam 821KOSZALINM-4026M 13101:46:36.80+00:20:385:0311.9
27LESNER Damian 748LESNERPUCKM-4027M 13201:46:39.60+00:20:405:0311.9
28GÓRA Sławek 674ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4028M 13601:46:53.90+00:20:555:0311.8
29GARSKI Kryspin 657ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4029M 13701:46:54.30+00:20:555:0311.8
30ZEBZDA Robert 917GÓRA KALWARIAM-4030M 14001:47:28.30+00:21:295:0511.8
31GAJEK Artur 653KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4031M 14501:47:40.70+00:21:425:0611.8
32WORYNA Tomasz 9036.OREL/DZH MWGDYNIAM-4032M 14601:47:52.30+00:21:535:0611.7
33JASZEWSKI Tomasz 702KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4033M 15301:48:44.35+00:22:455:0911.6
34PROTASEWICZ Andrzej 928SŁAWNOSŁAWNOM-4034M 15801:49:07.50+00:23:085:1011.6
35RÓŻYC Jarosław 8263 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4035M 16201:49:50.00+00:23:515:1211.5
36MATUSZYŃSKI Mirosław 762KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4036M 16501:50:37.50+00:24:385:1411.4
37SZAŁKOWSKI Wojtek 860TUPOT USTKAUSTKAM-4037M 16901:50:57.75+00:24:595:1511.4
38PLICHTA Tomasz 801BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4038M 18501:52:49.25+00:26:505:2011.2
39BIERZANOWSKI Rafał 614SŁUPSKM-4039M 20301:55:32.30+00:29:335:2811
40LEWANDOWSKI Tomasz 751CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4040M 20701:56:06.50+00:30:075:3010.9
41FRĄCZEK Rafał 652KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW GDAŃSKM-4041M 20801:56:07.95+00:30:095:3010.9
42KOBIELSKI Rafał 722POWERSYSTEMKARTUZYM-4042M 21101:56:39.75+00:30:415:3110.9
43JAROS Adam 700SŁUPSKM-4043M 21201:56:39.75+00:30:415:3110.9
44OLECHNOWICZ Slawomir 782STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4044M 21501:57:25.90+00:31:275:3310.8
45JOPEK Radosław 7076.OREL/DZH MWGDYNIAM-4045M 23302:04:27.35+00:38:285:5310.2
46BARSZCZEWSKI Sebastian 939BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4046M 23402:04:44.20+00:38:455:5410.1
47KOBIEROWSKI Edward 723KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4047M 24402:09:43.45+00:43:446:089.8
48KOT Daniel 734KOT TEAMSLUPSKM-4048M 26102:24:29.15+00:58:306:508.8
49ANDRZEJEWSKI Rafał 607DALEKO JESZCZERUMIAM-4049M 26602:44:02.85+01:18:047:467.7
Znaleziono 49 wynik(ów)