XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-45

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZWOLSKI Andrzej 922RZEPNICAM-451M 801:21:39.15 3:5215.5
2HERMAN Arkadiusz 691SŁUPSKM-452M 1901:26:31.15+00:04:524:0614.6
3WIERZEJSKI Sławomir 893KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-453M 2201:26:45.75+00:05:064:0614.6
4KRYCZKA Stanisław 738MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-454M 3201:29:00.00+00:07:204:1314.2
5SZPITER Tomasz 868OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-455M 4601:31:57.45+00:10:184:2113.8
6RYBARCZYK Maciej 828BYTÓWM-456M 5601:33:56.60+00:12:174:2713.5
7PARTYKA Tomasz 791BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-457M 7601:35:58.50+00:14:194:3213.2
8STĘPNIEWSKI Marcin 854MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-458M 7801:36:11.10+00:14:314:3313.2
9PIETRZYCKI Sławomir 796BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-459M 8101:36:58.45+00:15:194:3513.1
10CHWOJNICKI Janusz 629EX. BYTOVIA BYTÓWGDYNIAM-4510M 8201:37:04.85+00:15:254:3613
11OLESZEK Jerzy 784CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4511M 8901:38:09.95+00:16:304:3912.9
12NIKLAS Karol 776BYTÓWM-4512M 10601:41:08.90+00:19:294:4712.5
13ANDRYSKOWSKI Zdzisław 951KOLARZ-POLLĘBORKM-4513M 10701:41:19.35+00:19:404:4812.5
14FILAROWSKI Stefan 6498FOWŚWINOUJŚCIEM-4514M 12901:45:50.45+00:24:115:0012
15DOMASZK Zbigniew 639ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4515M 13401:46:46.00+00:25:065:0311.9
16DUDZIK Marek 643KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-4516M 13801:47:03.00+00:25:235:0411.8
17ROGAŁA Adam 8196.OREL/DZH MWGDYNIAM-4517M 14201:47:34.45+00:25:555:0511.8
18SŁAWSKI Krzysztof 844BYTÓWM-4518M 15601:48:50.10+00:27:105:0911.6
19WILK Cezary 8956.OREL/DZH MWGDYNIAM-4519M 17201:51:12.20+00:29:335:1611.4
20TOMCZAK Dominik 880CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4520M 17401:51:26.20+00:29:475:1611.4
21KUKLINSKI Maciej 743METROŻERCYMIROSZEWOM-4521M 17801:52:15.50+00:30:365:1911.3
22ANDRÄ Mario 604SCHMALKALDENM-4522M 17901:52:17.00+00:30:375:1911.3
23KONARZEWSKI Jacek 727JKKOMPUTER / RUMIA BIEGARUMIAM-4523M 18601:52:59.10+00:31:195:2111.2
24GRABOWSKI Dariusz 678KS PIDRINA GDYNIASOPOTM-4524M 19301:54:09.35+00:32:305:2411.1
25JERECZEK Sławomir 704KAJAKI MŁYNRZEPNICAM-4525M 20101:54:50.70+00:33:115:2611
26SZKLARSKI Andrzej 866ELBLĄGM-4526M 20201:55:20.30+00:33:415:2711
27GAWARKIEWICZ Tomasz 658GDYNIAM-4527M 21001:56:33.50+00:34:545:3110.9
28PÓŁTORZYCKI Piotr 806STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4528M 21401:57:10.90+00:35:315:3310.8
29REMBALSKI Piotr 815ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4529M 21801:58:44.45+00:37:055:3710.7
30MICHALSKI Zygmunt 7673 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4530M 22302:00:55.10+00:39:155:4310.5
31KAMIŃSKI Witold 710STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-4531M 23102:04:05.35+00:42:265:5210.2
32KUCZKOWSKI Krzysztof 741KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4532M 23502:05:03.55+00:43:245:5510.1
33ŻURAWIK Piotr 936KĘPICEM-4533M 23902:06:58.55+00:45:196:0110
34KLAPKA Piotr 9523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4534M 24102:07:32.15+00:45:536:029.9
35BARCHANOWSKI Andrzej 949SŁUPSKM-4535M 24802:14:35.05+00:52:556:229.4
36KASZOWICZ Marek 714RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4536M 25002:14:59.70+00:53:206:239.4
37PIOCH Radosław 7973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4537M 25102:18:01.80+00:56:226:329.2
38LABUDA Rafał 746POWERSYSTEMKARTUZYM-4538M 25902:22:39.60+01:01:006:458.9
39MEJ Paweł 763BOSY BIEGACZ ,REKORDZISTA POLSKI GUINNESSA 24 GODZ. BOSO Z FLAGĄ POLSKIBACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKAM-4539M 26703:05:49.05+01:44:098:486.8
Znaleziono 39 wynik(ów)