XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZBLEWSKI Tadeusz 916LKB IM BRACI PETKBYTÓWM-301M 101:14:03.25 3:3017.1
2GARSKI Dawid 656ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-181M 201:14:25.30+00:00:223:3117
3GRZONA Paweł 946BASZTA BYTÓWBYTÓWM-302M 301:15:39.15+00:01:353:3516.7
4BULLMAN Dawid 621BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-251M 401:17:34.40+00:03:313:4016.3
5SZOPIŃSKI Dariusz 867URZĄD GMINNY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-351M 501:20:47.85+00:06:443:4915.7
6SIADAK Arkadiusz 837KOSZALINM-352M 601:20:56.15+00:06:523:5015.6
7LESZCZYŃSKI Jacek 7496.OREL/DZH MWGDYNIAM-252M 701:21:07.15+00:07:033:5015.6
8ZWOLSKI Andrzej 922RZEPNICAM-451M 801:21:39.15+00:07:353:5215.5
9URZĘDOWSKI Przemysław 884BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-303M 901:22:07.80+00:08:043:5315.4
10ECK Mathias 646SCHMALKALDENM-353M 1001:23:41.70+00:09:383:5815.1
11ZIEMAN Michał 920KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-304M 1101:23:56.45+00:09:533:5815.1
12JAKUBEK Patryk 694ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-182M 1201:24:07.80+00:10:043:5915
13DZIĘGIELOWSKI Paweł 935NADLEŚNICTWO RYBNIK / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWŻORYM-354M 1301:24:22.55+00:10:193:5915
14GAŁĘZA Sławomir 655SWAVEK KEVAWSGDYNIAM-355M 1401:24:44.20+00:10:404:0014.9
15GRZONKA Piotr 688BYTÓWM-305M 1501:24:56.75+00:10:534:0114.9
16KOBUS Tomasz 724RZEPNICAM-356M 1601:25:29.45+00:11:264:0314.8
17CHĘTNIK Rafał 624LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM-401M 1701:25:58.65+00:11:554:0414.7
18PIONK Rafał 7983 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-306M 1801:26:13.75+00:12:104:0514.7
19HERMAN Arkadiusz 691SŁUPSKM-452M 1901:26:31.15+00:12:274:0614.6
20KREFT Łukasz 7363 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-357M 2001:26:32.05+00:12:284:0614.6
21GOSTKOWSKI Łukasz 672KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-307M 2101:26:34.15+00:12:304:0614.6
22WIERZEJSKI Sławomir 893KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-453M 2201:26:45.75+00:12:424:0614.6
23DERC Arkadiusz 637JW 3936PUCKM-358M 2301:27:11.15+00:13:074:0714.5
24WILMONT Krzysztof 896CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-308M 2401:27:12.70+00:13:094:0814.5
25KRAWCZYK Mateusz 934KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIEM-253M 2501:27:16.15+00:13:124:0814.5
26OSSOWSKI Jakub 7863 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-254M 2601:27:22.25+00:13:194:0814.5
27ROSZKOWSKI Zdzisław 825POWERSYSTEMBORKOWOM-551M 2701:27:55.85+00:13:524:1014.4
28ROGOZA Mateusz 820NIEZRZESZONYZIELINM-255M 2801:28:00.05+00:13:564:1014.4
29GLAZIK Dariusz 667ZWOLAK TEAMBYTÓWM-402M 2901:28:04.65+00:14:014:1014.4
30CHROBAK Michał 6256.OREL/DZH MWGDYNIAM-403M 3001:28:33.35+00:14:304:1114.3
31HELLER Maik 690GEISAM-359M 3101:28:40.25+00:14:374:1214.3
32KRYCZKA Stanisław 738MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-454M 3201:29:00.00+00:14:564:1314.2
33PANASIUK Adrian 7903 FLOTYLLA OKRĘTÓWRUMIAM-256M 3301:29:01.85+00:14:584:1314.2
34ELENDT Tomasz 647TUCHOMIEM-257M 3401:29:05.45+00:15:024:1314.2
35UTKAŁA Bogumił 885POWERSYSTEMKARTUZYM-404M 3501:29:07.45+00:15:044:1314.2
36JABŁOŃSKI Marek 6933 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-309M 3601:29:16.25+00:15:134:1314.2
37PECZ Igor 7943 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3010M 3701:29:20.85+00:15:174:1414.2
38FORMELA Łukasz 651POWERSYSTEMKARTUZYM-405M 3801:29:33.30+00:15:304:1414.1
39PYPEĆ Mariusz 811TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYM-406M 3901:29:33.40+00:15:304:1414.1
40BEDNARZ Jakub 955MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-183M 4001:30:31.80+00:16:284:1714
41ZAWADA Piotr 914SŁUPSKM-501M 4101:30:49.45+00:16:464:1813.9
42SHEVCHYSHYN Andrii 836DCT DRUŻYNA BIEGOWANAHIRIANKAM-258M 4201:30:57.25+00:16:544:1813.9
43PRĘTNIK Dawid 809CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-3510M 4301:31:09.50+00:17:064:1913.9
44SKORUPSKI Robert 842STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-407M 4401:31:29.30+00:17:264:2013.8
45GRZESIK Eugeniusz 687TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 4501:31:49.10+00:17:454:2113.8
46SZPITER Tomasz 868OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-455M 4601:31:57.45+00:17:544:2113.8
47OWŚNICKI Wojciech 788LIPNICAM-408M 4701:32:07.25+00:18:044:2113.7
48KLEINSZMIDT Ryszard 717BYTÓWM-503M 4801:32:32.05+00:18:284:2313.7
49MERTA Miłosz 766BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-259M 4901:32:36.95+00:18:334:2313.7
50KLEPACZ Leszek 7186.OREL/DZH MWGDYNIAM-3011M 5001:32:43.10+00:18:394:2313.7
51SKĘPIEC Adam 841LEĆ ADAM, LEĆ... :)SŁUPSKM-409M 5101:32:48.20+00:18:444:2313.6
52GORAJSKI Michael 927MEININGENM-3012M 5201:32:52.30+00:18:494:2413.6
53KONKOL Kazimierz 933SOMONINOM-4010M 5301:33:12.65+00:19:094:2513.6
54BRZESKI Marcin 618M & PRUMIAM-3511M 5401:33:16.65+00:19:134:2513.6
55OBOLIK Mirosław 780RYMAŃM-552M 5501:33:25.00+00:19:214:2513.6
56RYBARCZYK Maciej 828BYTÓWM-456M 5601:33:56.60+00:19:534:2713.5
57BALICKI Andrzej 608GDYNIAM-651M 5701:34:01.30+00:19:584:2713.5
58MOROŃ Jarosław 772BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3512M 5801:34:11.95+00:20:084:2713.4
59MAJEWSKI Artur 756NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIECKALISZ POMORSKIM-4011M 5901:34:16.85+00:20:134:2813.4
60ROMANOWSKI Dariusz 8238FOWŚWINOUJŚCIEM-3513M 6001:34:16.90+00:20:134:2813.4
61OLESIAK Paweł 783GRZYBIARZEKRAKÓWM-184M 6101:34:29.05+00:20:254:2813.4
62MENDYKA Łukasz 7656.OREL/DZH MWGDYNIAM-3013M 6201:34:33.75+00:20:304:2813.4
63GAWRON Piotr 661KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4012M 6301:34:35.95+00:20:324:2913.4
64STOLTMAN Marcin 855ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2510M 6401:34:37.00+00:20:334:2913.4
65PIOTROWSKI Mateusz 800POWERSYSTEMSIERAKOWICEM-2511M 6501:34:40.90+00:20:374:2913.4
66CHUDY Henryk 627KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-601M 6601:34:46.95+00:20:434:2913.4
67DAJNOWSKI Mateusz 635ANGOWICEM-185M 6701:35:00.35+00:20:574:3013.3
68GRABOWSKI Andrzej 940ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM-4013M 6801:35:07.70+00:21:044:3013.3
69ŻEBROWSKI Denis 924AZS PWR WROCŁAWBYTÓWM-186M 6901:35:09.80+00:21:064:3013.3
70FERENC Rafał 957MIASTKOM-3514M 7001:35:13.95+00:21:104:3013.3
71TULEJSKI Daniel 8828FOWŚWINOUJŚCIEM-3515M 7101:35:23.85+00:21:204:3113.3
72WRÓBLEWSKI Mateusz 905KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-187M 7201:35:27.45+00:21:244:3113.3
73SMENTOCH Mariusz 8463 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3516M 7301:35:32.40+00:21:294:3113.2
74MISIEC Przemysław 771BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4014M 7401:35:51.70+00:21:484:3213.2
75MILATA Tomasz 7703 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3014M 7501:35:53.65+00:21:504:3213.2
76PARTYKA Tomasz 791BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-457M 7601:35:58.50+00:21:554:3213.2
77KRZEBIETKE Piotr 7396.OREL/DZH MWGDYNIAM-4015M 7701:36:08.00+00:22:044:3313.2
78STĘPNIEWSKI Marcin 854MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-458M 7801:36:11.10+00:22:074:3313.2
79ADAMELAK Krzysztof 602BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4016M 7901:36:19.20+00:22:154:3313.1
80MICHNA Michał 768SUTBORKOWO ŁOSTOWICKIEM-3517M 8001:36:51.80+00:22:484:3513.1
81PIETRZYCKI Sławomir 796BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-459M 8101:36:58.45+00:22:554:3513.1
82CHWOJNICKI Janusz 629EX. BYTOVIA BYTÓWGDYNIAM-4510M 8201:37:04.85+00:23:014:3613
83DYLIŃSKI Bartosz 645NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJEŃSKIEM-3015M 8301:37:05.85+00:23:024:3613
84CHAŁUPA Daniel 623KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4017M 8401:37:14.70+00:23:114:3613
85MALEK-PODJASKI Marcin 758BYTÓWM-2512M 8501:37:21.55+00:23:184:3613
86SAWICKI Eligiusz 832ZŁOTÓWM-553M 8601:37:40.95+00:23:374:3713
87CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 943ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-3016M 8701:37:51.90+00:23:484:3812.9
88GLISZCZYŃSKI Michał 668GRZYBIARZESOSZYCAM-2513M 8801:38:03.80+00:24:004:3812.9
89OLESZEK Jerzy 784CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4511M 8901:38:09.95+00:24:064:3912.9
90KARPOWICZ Grzegorz 7133 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3017M 9001:38:10.55+00:24:074:3912.9
91SIENKIEWICZ Marcin 838GDYNIAM-3018M 9101:38:16.10+00:24:124:3912.9
92WIŚNIEWSKI Rafał 8973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3518M 9201:38:20.30+00:24:174:3912.9
93RODZIŃSKI Damian 818STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4018M 9301:38:23.95+00:24:204:3912.9
94DOROBCZYŃSKI Marek 6403 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3019M 9401:39:02.80+00:24:594:4112.8
95RETZLAFF Maciej 817BYTÓWM-3020M 9501:39:36.85+00:25:334:4312.7
96GRALAK Jacek 682AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM-4019M 9601:39:47.45+00:25:444:4312.7
97WĘSIERSKI Krystian 889DRUTEX BYTÓWBYTÓWM-3021M 9701:39:51.95+00:25:484:4312.7
98CICHY Adrian 6306.OREL/DZH MWGDYNIAM-3022M 9801:40:05.40+00:26:024:4412.6
99WICKI Krzysztof 890MIKOROWOM-2514M 9901:40:09.30+00:26:064:4412.6
100RESZKOWSKI Sebastian 816BHMW_GDYNIASIEMIROWICEM-3023M 10001:40:10.80+00:26:074:4412.6
101KLINKUSZ Adrian 720MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM-4020M 10101:40:13.90+00:26:104:4512.6
102NADOLSKI Tomasz 773DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM-4021M 10201:40:43.90+00:26:404:4612.6
103TOMASZEWSKI Krzysztof 879NADLEŚNICTWO KOLBUDYSOBOWIDZM-554M 10301:40:48.80+00:26:454:4612.6
104ERDMAŃCZYK Andrzej 938KYOKUSHIN KARATEBRUSYM-504M 10401:41:05.10+00:27:014:4712.5
105RYGLISZYN Mariusz 945KOSZALIN M-3519M 10501:41:05.40+00:27:024:4712.5
106NIKLAS Karol 776BYTÓWM-4512M 10601:41:08.90+00:27:054:4712.5
107ANDRYSKOWSKI Zdzisław 951KOLARZ-POLLĘBORKM-4513M 10701:41:19.35+00:27:164:4812.5
108JANKOWSKI Paweł 697GDAŃSKM-3520M 10801:41:27.25+00:27:244:4812.5
109ZĘBALA Sławomir 918KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-3521M 10901:41:33.90+00:27:304:4812.5
110TUROWSKI Rafał 8833 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3522M 11001:41:41.30+00:27:384:4912.5
111SADOWSKI Paweł 830STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3523M 11101:42:04.40+00:28:014:5012.4
112MEJSNER Łukasz 764WŚCIEKŁY GONIECZASKOCZYNM-3524M 11201:42:09.80+00:28:064:5012.4
113CYRZAN Piotr 6328699.PLBYTÓWM-3525M 11301:42:26.10+00:28:224:5112.4
114CHWESIUK Mariusz 6286.OREL/DZH MWGDYNIAM-3526M 11401:42:28.05+00:28:244:5112.4
115ŁUKASIAK Marcin 754AS-PL SP. Z O.O.GDAŃSKM-3527M 11501:42:38.80+00:28:354:5112.3
116SZULWACH Paweł 872KILIMANDŻAROGDAŃSKM-4022M 11601:42:38.80+00:28:354:5112.3
117ORLIKOWSKI Eugeniusz 954M-652M 11701:42:46.00+00:28:424:5212.3
118JARCZYŃSKI Maciej 6993 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2515M 11801:43:12.35+00:29:094:5312.3
119RABIJAK Mariusz 8123 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3528M 11901:43:12.60+00:29:094:5312.3
120ŻABCZYŃSKI Daniel 923BIEGAMYRAZEM.PLRUMIAM-4023M 12001:43:42.45+00:29:394:5412.2
121TRACZ Łukasz 881PRUSZCZ GDAŃSKIM-3024M 12101:43:46.75+00:29:434:5512.2
122CAŁA Bartosz 622ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4024M 12201:43:47.10+00:29:434:5512.2
123BIŃCZAK Paweł 615MLKS TUCHOLANKA TUCHOLASŁUPSKM-3025M 12301:43:57.35+00:29:544:5512.2
124KOLIŃSKI Krzysztof 726LIPUSZM-3529M 12401:44:32.25+00:30:294:5712.1
125LESZKOWSKI Sławomir 750SOMONINOM-4025M 12501:44:51.15+00:30:474:5812.1
126CZAJA Andrzej 947UKS EKONOMIK MARATOŃCZYKŁĘCZYCEM-555M 12601:45:34.35+00:31:315:0012
127SZYCA Łukasz 873GDAŃSKM-3530M 12701:45:35.85+00:31:325:0012
128LANGE Heiko 747OBERSCHÖNAUM-505M 12801:45:49.95+00:31:465:0012
129FILAROWSKI Stefan 6498FOWŚWINOUJŚCIEM-4514M 12901:45:50.45+00:31:475:0012
130RUDNIK Jerzy 827FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-653M 13001:46:00.40+00:31:575:0111.9
131ROLBIECKI Adam 821KOSZALINM-4026M 13101:46:36.80+00:32:335:0311.9
132LESNER Damian 748LESNERPUCKM-4027M 13201:46:39.60+00:32:365:0311.9
133PAŁASZ Rafał 789BRAKBYTÓWM-3531M 13301:46:40.70+00:32:375:0311.9
134DOMASZK Zbigniew 639ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4515M 13401:46:46.00+00:32:425:0311.9
135SZCZEPAŃSKI Marcin 956SATAN TEAMMIASTKOM-3026M 13501:46:46.60+00:32:435:0311.9
136GÓRA Sławek 674ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-4028M 13601:46:53.90+00:32:505:0311.8
137GARSKI Kryspin 657ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4029M 13701:46:54.30+00:32:515:0311.8
138DUDZIK Marek 643KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-4516M 13801:47:03.00+00:32:595:0411.8
139WOJNOWSKI Wiesław 902GDAŃSKM-3532M 13901:47:18.90+00:33:155:0511.8
140ZEBZDA Robert 917GÓRA KALWARIAM-4030M 14001:47:28.30+00:33:255:0511.8
141KANIGOWSKI Grzegorz 711GDAŃSKM-3533M 14101:47:32.55+00:33:295:0511.8
142ROGAŁA Adam 8196.OREL/DZH MWGDYNIAM-4517M 14201:47:34.45+00:33:315:0511.8
143GERING Mariusz 664DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3534M 14301:47:39.50+00:33:365:0611.8
144STRZELECKI Zbigniew 857KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-602M 14401:47:40.30+00:33:375:0611.8
145GAJEK Artur 653KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4031M 14501:47:40.70+00:33:375:0611.8
146WORYNA Tomasz 9036.OREL/DZH MWGDYNIAM-4032M 14601:47:52.30+00:33:495:0611.7
147LIS Grzegorz 7523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3535M 14701:47:53.40+00:33:505:0611.7
148MAJCHRZAK Łukasz 755CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-2516M 14801:47:54.65+00:33:515:0611.7
149JANKOWSKI Sławomir 941ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-188M 14901:48:07.95+00:34:045:0711.7
150ROLBIECKI Łukasz 822CHOJNICEM-3027M 15001:48:20.35+00:34:175:0811.7
151SZRYWER Daniel 870BYTÓWBYTÓWM-2517M 15101:48:36.90+00:34:335:0811.7
152PONIECKI Marcin 805GDAŃSKM-3028M 15201:48:37.10+00:34:335:0811.7
153JASZEWSKI Tomasz 702KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4033M 15301:48:44.35+00:34:415:0911.6
154SAŁABON Grzegorz 831BRYGADA LOTNICTWA MWLĘBORKM-506M 15401:48:47.30+00:34:445:0911.6
155GÓRA Roman 675TENIS KLUB TOMASZ PIEKARSKIKOSZALINM-556M 15501:48:47.90+00:34:445:0911.6
156SŁAWSKI Krzysztof 844BYTÓWM-4518M 15601:48:50.10+00:34:465:0911.6
157GAWEŁ Zbigniew 659MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-603M 15701:48:56.10+00:34:525:0911.6
158PROTASEWICZ Andrzej 928SŁAWNOSŁAWNOM-4034M 15801:49:07.50+00:35:045:1011.6
159WELLENBERG Ton 888WIJHEM-557M 15901:49:18.05+00:35:145:1011.6
160WILGOCKI Radosław 894GĄBIN BIEGAGĄBINM-3536M 16001:49:29.95+00:35:265:1111.6
161DRĄŻKOWSKI Daniel 641NIEZRZESZONYGDAŃSKM-604M 16101:49:38.35+00:35:355:1111.5
162RÓŻYC Jarosław 8263 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4035M 16201:49:50.00+00:35:465:1211.5
163GROTA Mariusz 683NEONETSŁUPSKM-3537M 16301:49:56.80+00:35:535:1211.5
164SOBKÓW Adam 8486.OREL/DZH MWGDYNIAM-507M 16401:50:15.95+00:36:125:1311.5
165MATUSZYŃSKI Mirosław 762KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4036M 16501:50:37.50+00:36:345:1411.4
166GRUDZIŃSKI Jakub 686GDAŃSKM-3029M 16601:50:37.85+00:36:345:1411.4
167KLAWIKOWSKI Damian 7166.OREL/DZH MWGDYNIAM-189M 16701:50:41.00+00:36:375:1411.4
168ORLIKOWSKI Tadeusz 785PARKRUN GDYNIAGDYNIAM-654M 16801:50:48.65+00:36:455:1511.4
169SZAŁKOWSKI Wojtek 860TUPOT USTKAUSTKAM-4037M 16901:50:57.75+00:36:545:1511.4
170NOWAK Sebastian 7773 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3538M 17001:51:07.10+00:37:035:1511.4
171PIATEK Adam 795ELBLĄGM-701M 17101:51:10.40+00:37:075:1611.4
172WILK Cezary 8956.OREL/DZH MWGDYNIAM-4519M 17201:51:12.20+00:37:085:1611.4
173BEDNARZ Michał 612MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-1810M 17301:51:19.35+00:37:165:1611.4
174TOMCZAK Dominik 880CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4520M 17401:51:26.20+00:37:225:1611.4
175SMOLARCZYK Adam 847PRZEROST FORMY NAD FORMĄGDAŃSKM-3539M 17501:51:46.35+00:37:435:1711.3
176OSTASZEWSKI Daniel 787WIERSZYNOM-2518M 17601:51:54.00+00:37:505:1811.3
177ZARZYCKI Darek 911USTKAM-3540M 17701:52:13.50+00:38:105:1911.3
178KUKLINSKI Maciej 743METROŻERCYMIROSZEWOM-4521M 17801:52:15.50+00:38:125:1911.3
179ANDRÄ Mario 604SCHMALKALDENM-4522M 17901:52:17.00+00:38:135:1911.3
180LISIUS Tomasz 753GDAŃSKM-508M 18001:52:17.90+00:38:145:1911.3
181PIEKAC Karol 942SŁUPSKM-3541M 18101:52:25.40+00:38:225:1911.3
182SZULC Michał 8716.OREL/DZH MWGDYNIAM-3030M 18201:52:35.45+00:38:325:2011.2
183WOŻNIAK Łukasz 9046.OREL/DZH MWGDYNIAM-3031M 18301:52:39.30+00:38:365:2011.2
184GIERLACH Jacek 665STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-2519M 18401:52:41.65+00:38:385:2011.2
185PLICHTA Tomasz 801BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4038M 18501:52:49.25+00:38:465:2011.2
186KONARZEWSKI Jacek 727JKKOMPUTER / RUMIA BIEGARUMIAM-4523M 18601:52:59.10+00:38:555:2111.2
187PARUSINSKI Jan 792GDAŃSKM-605M 18701:53:00.40+00:38:575:2111.2
188GRUBBA Igor 6843 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2520M 18801:53:16.50+00:39:135:2211.2
189JARZĘBIŃSKI Rafał 7013 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3542M 18901:53:20.45+00:39:175:2211.2
190ERDMAŃCZYK Jan 648LEŚNOM-509M 19001:53:32.00+00:39:285:2211.2
191OKRÓJ Arkadiusz 781KREFT TEAMREDAM-3543M 19101:53:50.70+00:39:475:2311.1
192MIERZEJEWSKI Michał 7693 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3032M 19201:54:04.15+00:40:005:2411.1
193GRABOWSKI Dariusz 678KS PIDRINA GDYNIASOPOTM-4524M 19301:54:09.35+00:40:065:2411.1
194ANDRYSKOWSKI Marek 605STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKLĘBORKM-5010M 19401:54:24.15+00:40:205:2511.1
195GORZKOWSKI Paweł 671STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3033M 19501:54:30.70+00:40:275:2511.1
196CHROSTOWSKI Paweł 626BYTÓWM-2521M 19601:54:33.35+00:40:305:2511.1
197PRADZINSKI Stanislaw 807CHOJNICEM-5011M 19701:54:38.35+00:40:355:2511
198ŚWIERAD Paweł 875KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3544M 19801:54:39.30+00:40:365:2611
199WITKA Piotr 899POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAGARCZEGORZEM-5012M 19901:54:42.30+00:40:395:2611
200KLIMKIEWICZ Konrad 719BYTÓWM-2522M 20001:54:45.35+00:40:425:2611
201JERECZEK Sławomir 704KAJAKI MŁYNRZEPNICAM-4525M 20101:54:50.70+00:40:475:2611
202SZKLARSKI Andrzej 866ELBLĄGM-4526M 20201:55:20.30+00:41:175:2711
203BIERZANOWSKI Rafał 614SŁUPSKM-4039M 20301:55:32.30+00:41:295:2811
204KUBISIAK Damian 7408FOWŚWINOUJŚCIEM-3545M 20401:55:47.50+00:41:445:2910.9
205GŁOWACKI Adrian 6698FOWŚWINOUJŚCIEM-3034M 20501:55:52.40+00:41:495:2910.9
206WNUK LIPIŃSKI Michał 900BYTÓWM-3035M 20601:55:59.05+00:41:555:2910.9
207LEWANDOWSKI Tomasz 751CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4040M 20701:56:06.50+00:42:035:3010.9
208FRĄCZEK Rafał 652KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW GDAŃSKM-4041M 20801:56:07.95+00:42:045:3010.9
209POMORYNKO Krzysztof 804KOLOBRZEGM-3546M 20901:56:12.00+00:42:085:3010.9
210GAWARKIEWICZ Tomasz 658GDYNIAM-4527M 21001:56:33.50+00:42:305:3110.9
211KOBIELSKI Rafał 722POWERSYSTEMKARTUZYM-4042M 21101:56:39.75+00:42:365:3110.9
212JAROS Adam 700SŁUPSKM-4043M 21201:56:39.75+00:42:365:3110.9
213SIUDAK Dariusz 8393 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3547M 21301:56:44.70+00:42:415:3110.8
214PÓŁTORZYCKI Piotr 806STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4528M 21401:57:10.90+00:43:075:3310.8
215OLECHNOWICZ Slawomir 782STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4044M 21501:57:25.90+00:43:225:3310.8
216KÖSSEL Thoralf 732SCHMALKALDENM-5013M 21601:58:23.60+00:44:205:3610.7
217SZAREK Henryk 861GDAŃSKM-702M 21701:58:29.55+00:44:265:3610.7
218REMBALSKI Piotr 815ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM-4529M 21801:58:44.45+00:44:415:3710.7
219DARGA Szymon 636WEJHEROWOM-2523M 21902:00:00.00+00:45:565:4110.6
220SPIEREWKA Piotr 851LIPUSZM-2524M 22002:00:46.75+00:46:435:4310.5
221GAWIN Andrzej 660KAWCZEM-3036M 22102:00:47.65+00:46:445:4310.5
222STYPA Wojciech 8586.OREL/DZH MWGDYNIAM-3548M 22202:00:49.40+00:46:465:4310.5
223MICHALSKI Zygmunt 7673 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4530M 22302:00:55.10+00:46:515:4310.5
224KONKEL Łukasz 730KOSZALINM-3549M 22402:01:00.70+00:46:575:4410.5
225WAWRZYNIAK Kazimierz 958M-558M 22502:01:27.90+00:47:245:4510.4
226PODGÓRSKI Artur 803BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3550M 22602:01:55.45+00:47:525:4610.4
227BROKOS Tomasz 617DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3037M 22702:02:07.20+00:48:035:4710.4
228ZLOTOWSKI Piotr 921SPORTEVOGDAŃSKM-655M 22802:02:15.60+00:48:125:4710.4
229ZABROCKI Karol 9078FOWŚWINOUJŚCIEM-3551M 22902:02:51.50+00:48:485:4910.3
230CZECH Roman 634KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW SŁUPSKM-656M 23002:03:26.40+00:49:235:5110.3
231KAMIŃSKI Witold 710STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-4531M 23102:04:05.35+00:50:025:5210.2
232SKRZYPSKI Stanisław 843TKKF ROZSTAJEGDANSKM-703M 23202:04:17.95+00:50:145:5310.2
233JOPEK Radosław 7076.OREL/DZH MWGDYNIAM-4045M 23302:04:27.35+00:50:245:5310.2
234BARSZCZEWSKI Sebastian 939BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4046M 23402:04:44.20+00:50:405:5410.1
235KUCZKOWSKI Krzysztof 741KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4532M 23502:05:03.55+00:51:005:5510.1
236STOPA Krzysztof 856BYTÓWM-2525M 23602:05:24.10+00:51:205:5610.1
237GAZARKIEWICZ Antoni 663BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-657M 23702:06:14.80+00:52:115:5910
238ŚWIETLIK Tomasz 876LEO TEAMKOSZALINM-559M 23802:06:25.00+00:52:215:5910
239ŻURAWIK Piotr 936KĘPICEM-4533M 23902:06:58.55+00:52:556:0110
240GRALAK Dawid 681GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-3038M 24002:07:20.40+00:53:176:029.9
241KLAPKA Piotr 9523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4534M 24102:07:32.15+00:53:286:029.9
242ZADURSKI Andrzej 908GRZYBIARZESTAROGARD GDAŃSKIM-2526M 24202:08:02.20+00:53:586:049.9
243SZRAMA Marian 869BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-5014M 24302:08:45.90+00:54:426:069.8
244KOBIEROWSKI Edward 723KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-4047M 24402:09:43.45+00:55:406:089.8
245WICZKOWSKI Maciej 892BYTÓWM-2527M 24502:11:11.40+00:57:086:139.7
246NOWAKOWSKI Czesław 778KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW WARSZAWAM-704M 24602:12:57.15+00:58:536:189.5
247ŚMIGAJ Mirosław 874MIŚ BIEGAGDYNIAM-606M 24702:13:32.10+00:59:286:199.5
248BARCHANOWSKI Andrzej 949SŁUPSKM-4535M 24802:14:35.05+01:00:316:229.4
249WICZKOWSKI Bartosz 891BYTÓWM-3039M 24902:14:36.65+01:00:336:229.4
250KASZOWICZ Marek 714RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4536M 25002:14:59.70+01:00:566:239.4
251PIOCH Radosław 7973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4537M 25102:18:01.80+01:03:586:329.2
252BÜHNER Horst 620WERNSHAUSENM-705M 25202:18:12.40+01:04:096:339.2
253ZAGRABSKI Kazimierz 909BIEGAM DLA ZDROWIATORUŃM-607M 25302:18:32.85+01:04:296:339.1
254JAŻDŻEWSKI Sebastian 703KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW UGOSZCZM-3552M 25402:18:37.85+01:04:346:349.1
255MAJKOWSKI Stanisław 757KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW BYTÓWM-608M 25502:18:38.40+01:04:356:349.1
256PECZ Piotr 793KORONA BIEGAŻELISTRZEWOM-5015M 25602:19:26.55+01:05:236:369.1
257STYP-REKOWSKI Piotr 859PÓŁCZNOM-3040M 25702:20:10.75+01:06:076:389
258DĘBICKI Artur 638GDYNIAM-5016M 25802:20:38.20+01:06:346:399
259LABUDA Rafał 746POWERSYSTEMKARTUZYM-4538M 25902:22:39.60+01:08:366:458.9
260STEFANIAK Piotr 853ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM-5510M 26002:22:53.45+01:08:506:468.9
261KOT Daniel 734KOT TEAMSLUPSKM-4048M 26102:24:29.15+01:10:256:508.8
262SZCZĘSNY Tadeusz 863GDAŃSKM-609M 26202:25:26.95+01:11:236:538.7
263ALBINIAK Przemysław 6038FOWŚWINOUJŚCIEM-3553M 26302:28:09.10+01:14:057:018.5
264NIEWADZIOŁ Paweł 775GDAŃSKM-3554M 26402:28:22.15+01:14:187:018.5
265MATTHES Jan 761BREITUNGENM-5511M 26502:29:18.10+01:15:147:048.5
266ANDRZEJEWSKI Rafał 607DALEKO JESZCZERUMIAM-4049M 26602:44:02.85+01:29:597:467.7
267MEJ Paweł 763BOSY BIEGACZ ,REKORDZISTA POLSKI GUINNESSA 24 GODZ. BOSO Z FLAGĄ POLSKIBACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKAM-4539M 26703:05:49.05+01:51:458:486.8
Znaleziono 267 wynik(ów)