Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 358 |
Wystartowało : | 325 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 325 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Zespołowa | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WICKI Krzysztof | 890 | MIKOROWO | M-25 | ||
2 | GRZONA Paweł | 946 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M-30 | |
3 | ZWOLSKI Andrzej | 922 | RZEPNICA | M-45 | ||
4 | GRZONKA Piotr | 688 | BYTÓW | M-30 | ||
5 | ZBLEWSKI Tadeusz | 916 | LKB IM BRACI PETK | BYTÓW | M-30 | |
6 | BULLMAN Dawid | 621 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-25 | |
7 | SZOPIŃSKI Dariusz | 867 | URZĄD GMINNY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWO | PRZECHLEWO | M-35 | |
8 | LESZCZYŃSKI Jacek | 749 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-25 | |
9 | URZĘDOWSKI Przemysław | 884 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-30 | |
10 | JAKUBEK Patryk | 694 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-18 | |
11 | KREFT Łukasz | 736 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
12 | WIERZEJSKI Sławomir | 893 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-45 | |
13 | OWŚNICKI Wojciech | 788 | LIPNICA | M-40 | ||
14 | KLEINSZMIDT Ryszard | 717 | BYTÓW | M-50 | ||
15 | GARSKI Dawid | 656 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-18 | |
16 | DZIĘGIELOWSKI Paweł | 935 | NADLEŚNICTWO RYBNIK / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW | ŻORY | M-35 | |
17 | SIADAK Arkadiusz | 837 | KOSZALIN | M-35 | ||
18 | ECK Mathias | 646 | SCHMALKALDEN | M-35 | ||
19 | ZIEMAN Michał | 920 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-30 | |
20 | KOBUS Tomasz | 724 | RZEPNICA | M-35 | ||
21 | HERMAN Arkadiusz | 691 | SŁUPSK | M-45 | ||
22 | GOSTKOWSKI Łukasz | 672 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-30 | |
23 | UTKAŁA Bogumił | 885 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | |
24 | GRZESIK Eugeniusz | 687 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
25 | DERC Arkadiusz | 637 | JW 3936 | PUCK | M-35 | |
26 | CHĘTNIK Rafał | 624 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M-40 | |
27 | OSSOWSKI Jakub | 786 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-25 | |
28 | ROGOZA Mateusz | 820 | NIEZRZESZONY | ZIELIN | M-25 | |
29 | HELLER Maik | 690 | GEISA | M-35 | ||
30 | ELENDT Tomasz | 647 | TUCHOMIE | M-25 | ||
31 | FORMELA Łukasz | 651 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | |
32 | MAJEWSKI Artur | 756 | NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC | KALISZ POMORSKI | M-40 | |
33 | PIOTROWSKI Mateusz | 800 | Powersystem | SIERAKOWICE | M-25 | |
34 | DYLIŃSKI Bartosz | 645 | NADLEŚNICTWO STRZELCE KRAJEŃSKIE | STRZELCE KRAJEŃSKIE | M-30 | |
35 | SZRYWER Daniel | 870 | BYTÓW | BYTÓW | M-25 | |
36 | GLAZIK Dariusz | 667 | ZWOLAK TEAM | BYTÓW | M-40 | |
37 | MEJ Paweł | 763 | BOSY BIEGACZ ,REKORDZISTA POLSKI GUINNESSA 24 GODZ. BOSO Z FLAGĄ POLSKI | BACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKA | M-45 | |
38 | PIONK Rafał | 798 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
39 | WILMONT Krzysztof | 896 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-30 | |
40 | ROSZKOWSKI Zdzisław | 825 | Powersystem | BORKOWO | M-55 | |
41 | CHROBAK Michał | 625 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | |
42 | KONKOL Kazimierz | 933 | SOMONINO | M-40 | ||
43 | BALICKI Andrzej | 608 | GDYNIA | M-65 | ||
44 | MILATA Tomasz | 770 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
45 | GRALAK Jacek | 682 | AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA | KOŚCIERZYNA | M-40 | |
46 | ORLIKOWSKI Eugeniusz | 954 | M-65 | |||
47 | CZAJA Andrzej | 947 | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK | ŁĘCZYCE | M-55 | |
48 | KUKLINSKI Maciej | 743 | METROŻERCY | MIROSZEWO | M-45 | |
49 | ERDMAŃCZYK Jan | 648 | LEŚNO | M-50 | ||
50 | STYPA Wojciech | 858 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-35 | |
51 | ŚMIGAJ Mirosław | 874 | MIŚ BIEGA | GDYNIA | M-60 | |
52 | JABŁOŃSKI Marek | 693 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
53 | PECZ Igor | 794 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
54 | SZPITER Tomasz | 868 | OLAWS ZŁOTORYJA | ZŁOTORYJA | M-45 | |
55 | CHUDY Henryk | 627 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-60 | |
56 | DAJNOWSKI Mateusz | 635 | ANGOWICE | M-18 | ||
57 | GRABOWSKI Andrzej | 940 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | CEWICE | M-40 | |
58 | SMENTOCH Mariusz | 846 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
59 | OLESZEK Jerzy | 784 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-45 | |
60 | LANGE Heiko | 747 | OBERSCHÖNAU | M-50 | ||
61 | PANASIUK Adrian | 790 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | RUMIA | M-25 | |
62 | PRĘTNIK Dawid | 809 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-35 | |
63 | ROMANOWSKI Dariusz | 823 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-35 | |
64 | ŻEBROWSKI Denis | 924 | AZS PWR WROCŁAW | BYTÓW | M-18 | |
65 | CYRZAN Piotr | 632 | 8699.PL | BYTÓW | M-35 | |
66 | SZULWACH Paweł | 872 | KILIMANDŻARO | GDAŃSK | M-40 | |
66 | ŁUKASIAK Marcin | 754 | AS-PL SP. Z O.O. | GDAŃSK | M-35 | |
68 | JANKOWSKI Paweł | 697 | GDAŃSK | M-35 | ||
69 | RUDNIK Jerzy | 827 | FLORIAN CHOJNICE | CHOJNICE | M-65 | |
70 | NOWAK Sebastian | 777 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
71 | JARZĘBIŃSKI Rafał | 701 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
72 | LEWANDOWSKI Tomasz | 751 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-40 | |
73 | SPIEREWKA Piotr | 851 | LIPUSZ | M-25 | ||
74 | ZABROCKI Karol | 907 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-35 | |
75 | GAŁĘZA Sławomir | 655 | SWAVEK KEVAWS | GDYNIA | M-35 | |
76 | MERTA Miłosz | 766 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-25 | |
77 | SKĘPIEC Adam | 841 | LEĆ ADAM, LEĆ... :) | SŁUPSK | M-40 | |
78 | RYBARCZYK Maciej | 828 | BYTÓW | M-45 | ||
79 | WRÓBLEWSKI Mateusz | 905 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-18 | |
80 | MICHNA Michał | 768 | SUT | BORKOWO ŁOSTOWICKIE | M-35 | |
81 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 943 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M-30 | |
82 | WĘSIERSKI Krystian | 889 | DRUTEX BYTÓW | BYTÓW | M-30 | |
83 | ANDRYSKOWSKI Zdzisław | 951 | KOLARZ-POL | LĘBORK | M-45 | |
84 | TOMCZAK Dominik | 880 | CSMW/SPMW/OSNIP WP | GDYNIA | M-45 | |
85 | MATTHES Jan | 761 | BREITUNGEN | M-55 | ||
86 | PYPEĆ Mariusz | 811 | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | PRABUTY | M-40 | |
87 | OBOLIK Mirosław | 780 | RYMAŃ | M-55 | ||
88 | TULEJSKI Daniel | 882 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-35 | |
89 | CHWOJNICKI Janusz | 629 | EX. BYTOVIA BYTÓW | GDYNIA | M-45 | |
90 | SAWICKI Eligiusz | 832 | ZŁOTÓW | M-55 | ||
91 | NADOLSKI Tomasz | 773 | DRUŻYNA OLBRZYMA | PRABUTY | M-40 | |
92 | CAŁA Bartosz | 622 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | |
93 | FILAROWSKI Stefan | 649 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-45 | |
94 | MAJCHRZAK Łukasz | 755 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M-25 | |
95 | JANKOWSKI Sławomir | 941 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-18 | |
96 | MOROŃ Jarosław | 772 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-35 | |
97 | GAWRON Piotr | 661 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
98 | PIETRZYCKI Sławomir | 796 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-45 | |
99 | CHAŁUPA Daniel | 623 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
100 | ERDMAŃCZYK Andrzej | 938 | KYOKUSHIN KARATE | BRUSY | M-50 | |
101 | PROTASEWICZ Andrzej | 928 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | |
102 | SZKLARSKI Andrzej | 866 | ELBLĄG | M-45 | ||
103 | BEDNARZ Jakub | 955 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-18 | |
104 | ZLOTOWSKI Piotr | 921 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-65 | |
105 | KRYCZKA Stanisław | 738 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-45 | |
106 | ZAWADA Piotr | 914 | SŁUPSK | M-50 | ||
107 | BRZESKI Marcin | 618 | M & P | RUMIA | M-35 | |
108 | PARTYKA Tomasz | 791 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-45 | |
109 | GAWEŁ Zbigniew | 659 | MIASTO SŁUPSK | SŁUPSK | M-60 | |
110 | KONKEL Łukasz | 730 | KOSZALIN | M-35 | ||
111 | TOMASZEWSKI Krzysztof | 879 | NADLEŚNICTWO KOLBUDY | SOBOWIDZ | M-55 | |
112 | DOMASZK Zbigniew | 639 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-45 | |
113 | PIEKAC Karol | 942 | SŁUPSK | M-35 | ||
114 | OKRÓJ Arkadiusz | 781 | KREFT TEAM | REDA | M-35 | |
115 | MIERZEJEWSKI Michał | 769 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
116 | GRALAK Dawid | 681 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | CZARNA DĄBRÓWKA | M-30 | |
117 | OLESIAK Paweł | 783 | GRZYBIARZE | KRAKÓW | M-18 | |
118 | GÓRA Sławek | 674 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | RZEPNICA | M-40 | |
119 | GARSKI Kryspin | 657 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M-40 | |
120 | GÓRA Roman | 675 | TENIS KLUB TOMASZ PIEKARSKI | KOSZALIN | M-55 | |
121 | PRADZINSKI Stanislaw | 807 | CHOJNICE | M-50 | ||
122 | SIUDAK Dariusz | 839 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
123 | WAWRZYNIAK Kazimierz | 958 | M-55 | |||
124 | KRAWCZYK Mateusz | 934 | KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJ | ŁABĘDZIE | M-25 | |
125 | STOLTMAN Marcin | 855 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-25 | |
126 | GLISZCZYŃSKI Michał | 668 | GRZYBIARZE | SOSZYCA | M-25 | |
127 | RABIJAK Mariusz | 812 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
128 | JARCZYŃSKI Maciej | 699 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-25 | |
129 | LIS Grzegorz | 752 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
130 | GIERLACH Jacek | 665 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-25 | |
131 | GRUBBA Igor | 684 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-25 | |
132 | RETZLAFF Maciej | 817 | BYTÓW | M-30 | ||
133 | BIŃCZAK Paweł | 615 | MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA | SŁUPSK | M-30 | |
134 | WORYNA Tomasz | 903 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | |
135 | ORLIKOWSKI Tadeusz | 785 | PARKRUN GDYNIA | GDYNIA | M-65 | |
136 | WILK Cezary | 895 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-45 | |
137 | ZARZYCKI Darek | 911 | USTKA | M-35 | ||
138 | CZECH Roman | 634 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | SŁUPSK | M-65 | |
139 | JOPEK Radosław | 707 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | |
140 | ZADURSKI Andrzej | 908 | GRZYBIARZE | STAROGARD GDAŃSKI | M-25 | |
141 | PONIECKI Marcin | 805 | GDAŃSK | M-30 | ||
142 | MISIEC Przemysław | 771 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | |
143 | ADAMELAK Krzysztof | 602 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | |
144 | MEJSNER Łukasz | 764 | WŚCIEKŁY GONIEC | ZASKOCZYN | M-35 | |
145 | STRZELECKI Zbigniew | 857 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-60 | |
146 | GAJEK Artur | 653 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | |
147 | PIATEK Adam | 795 | ELBLĄG | M-70 | ||
148 | CICHY Adrian | 630 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-30 | |
149 | NIKLAS Karol | 776 | BYTÓW | M-45 | ||
150 | BEDNARZ Michał | 612 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-18 | |
151 | OSTASZEWSKI Daniel | 787 | WIERSZYNO | M-25 | ||
152 | ANDRYSKOWSKI Marek | 605 | STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK | LĘBORK | M-50 | |
153 | PODGÓRSKI Artur | 803 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-35 | |
154 | SKRZYPSKI Stanisław | 843 | TKKF ROZSTAJE | GDANSK | M-70 | |
155 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 939 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M-40 | |
156 | DOROBCZYŃSKI Marek | 640 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
157 | CHWESIUK Mariusz | 628 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-35 | |
158 | TRACZ Łukasz | 881 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M-30 | ||
159 | DUDZIK Marek | 643 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | M-45 | |
160 | WILGOCKI Radosław | 894 | GĄBIN BIEGA | GĄBIN | M-35 | |
161 | GRUDZIŃSKI Jakub | 686 | GDAŃSK | M-30 | ||
162 | KLAWIKOWSKI Damian | 716 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-18 | |
163 | KLAPKA Piotr | 952 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-45 | |
164 | KLEPACZ Leszek | 718 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-30 | |
165 | KARPOWICZ Grzegorz | 713 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-30 | |
166 | LESZKOWSKI Sławomir | 750 | SOMONINO | M-40 | ||
167 | KANIGOWSKI Grzegorz | 711 | GDAŃSK | M-35 | ||
168 | SŁAWSKI Krzysztof | 844 | BYTÓW | M-45 | ||
169 | GRABOWSKI Dariusz | 678 | KS PIDRINA GDYNIA | SOPOT | M-45 | |
170 | MENDYKA Łukasz | 765 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-30 | |
171 | FERENC Rafał | 957 | MIASTKO | M-35 | ||
172 | STĘPNIEWSKI Marcin | 854 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-45 | |
173 | WIŚNIEWSKI Rafał | 897 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
174 | KLINKUSZ Adrian | 720 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-40 | |
175 | GROTA Mariusz | 683 | NEONET | SŁUPSK | M-35 | |
176 | PLICHTA Tomasz | 801 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-40 | |
177 | ANDRZEJEWSKI Rafał | 607 | DALEKO JESZCZE | RUMIA | M-40 | |
178 | KRZEBIETKE Piotr | 739 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-40 | |
179 | ROGAŁA Adam | 819 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-45 | |
180 | SZULC Michał | 871 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-30 | |
181 | WOŻNIAK Łukasz | 904 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-30 | |
182 | KAMIŃSKI Witold | 710 | STOPA SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M-45 | |
183 | NOWAKOWSKI Czesław | 778 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | WARSZAWA | M-70 | |
184 | TUROWSKI Rafał | 883 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-35 | |
185 | KOLIŃSKI Krzysztof | 726 | LIPUSZ | M-35 | ||
186 | CHROSTOWSKI Paweł | 626 | BYTÓW | M-25 | ||
187 | PIOCH Radosław | 797 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-45 | |
188 | MAJKOWSKI Stanisław | 757 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-60 | |
189 | STYP-REKOWSKI Piotr | 859 | PÓŁCZNO | M-30 | ||
190 | RESZKOWSKI Sebastian | 816 | BHMW_GDYNIA | SIEMIROWICE | M-30 | |
191 | SIENKIEWICZ Marcin | 838 | GDYNIA | M-30 | ||
192 | JASZEWSKI Tomasz | 702 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
193 | WNUK LIPIŃSKI Michał | 900 | BYTÓW | M-30 | ||
194 | KOBIELSKI Rafał | 722 | Powersystem | KARTUZY | M-40 | |
195 | OLECHNOWICZ Slawomir | 782 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | |
196 | KOBIEROWSKI Edward | 723 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
197 | JAŻDŻEWSKI Sebastian | 703 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | UGOSZCZ | M-35 | |
198 | PECZ Piotr | 793 | KORONA BIEGA | ŻELISTRZEWO | M-50 | |
199 | LABUDA Rafał | 746 | Powersystem | KARTUZY | M-45 | |
200 | KOT Daniel | 734 | KOT TEAM | SLUPSK | M-40 | |
201 | RODZIŃSKI Damian | 818 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | |
202 | SOBKÓW Adam | 848 | 6.OREL/DZH MW | GDYNIA | M-50 | |
203 | FRĄCZEK Rafał | 652 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | GDAŃSK | M-40 | |
204 | PÓŁTORZYCKI Piotr | 806 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-45 | |
205 | KUCZKOWSKI Krzysztof | 741 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-45 | |
206 | ŻURAWIK Piotr | 936 | KĘPICE | M-45 | ||
207 | BARCHANOWSKI Andrzej | 949 | SŁUPSK | M-45 | ||
208 | MATUSZYŃSKI Mirosław | 762 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
209 | KONARZEWSKI Jacek | 727 | JKKOMPUTER / RUMIA BIEGA | RUMIA | M-45 | |
210 | GORZKOWSKI Paweł | 671 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-30 | |
211 | JERECZEK Sławomir | 704 | KAJAKI MŁYN | RZEPNICA | M-45 | |
212 | KASZOWICZ Marek | 714 | RCI BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-45 | |
213 | ZĘBALA Sławomir | 918 | KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓW | BYTÓW | M-35 | |
214 | SADOWSKI Paweł | 830 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-35 | |
215 | RÓŻYC Jarosław | 826 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-40 | |
216 | POMORYNKO Krzysztof | 804 | KOLOBRZEG | M-35 | ||
217 | JAROS Adam | 700 | SŁUPSK | M-40 | ||
218 | GAZARKIEWICZ Antoni | 663 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M-65 | |
219 | SKORUPSKI Robert | 842 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | |
220 | RYGLISZYN Mariusz | 945 | KOSZALIN | M-35 | ||
221 | ZEBZDA Robert | 917 | GÓRA KALWARIA | M-40 | ||
222 | DRĄŻKOWSKI Daniel | 641 | NIEZRZESZONY | GDAŃSK | M-60 | |
223 | LISIUS Tomasz | 753 | GDAŃSK | M-50 | ||
224 | PARUSINSKI Jan | 792 | GDAŃSK | M-60 | ||
225 | REMBALSKI Piotr | 815 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW RZEPNICA | M-45 | |
226 | MICHALSKI Zygmunt | 767 | 3 FLOTYLLA OKRĘTÓW | GDYNIA | M-45 | |
227 | SZRAMA Marian | 869 | BRYGADA LOTNICTWA MW | GDYNIA | M-50 | |
228 | SZYCA Łukasz | 873 | GDAŃSK | M-35 | ||
229 | LESNER Damian | 748 | LESNER | PUCK | M-40 | |
230 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 956 | SATAN TEAM | MIASTKO | M-30 | |
231 | SMOLARCZYK Adam | 847 | PRZEROST FORMY NAD FORMĄ | GDAŃSK | M-35 | |
232 | ŚWIERAD Paweł | 875 | KOWALEWO BIEGA | KOWALEWO POMORSKIE | M-35 | |
233 | ŚWIETLIK Tomasz | 876 | LEO TEAM | KOSZALIN | M-55 | |
234 | MALEK-PODJASKI Marcin | 758 | BYTÓW | M-25 | ||
235 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 860 | TUPOT USTKA | USTKA | M-40 | |
236 | KLIMKIEWICZ Konrad | 719 | BYTÓW | M-25 | ||
237 | BIERZANOWSKI Rafał | 614 | SŁUPSK | M-40 | ||
238 | STOPA Krzysztof | 856 | BYTÓW | M-25 | ||
239 | WICZKOWSKI Bartosz | 891 | BYTÓW | M-30 | ||
240 | STEFANIAK Piotr | 853 | ŁEBA MORS POLAND | LĘBORK | M-55 | |
241 | SAŁABON Grzegorz | 831 | BRYGADA LOTNICTWA MW | LĘBORK | M-50 | |
242 | SHEVCHYSHYN Andrii | 836 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | NAHIRIANKA | M-25 | |
243 | ROLBIECKI Adam | 821 | KOSZALIN | M-40 | ||
244 | ROLBIECKI Łukasz | 822 | CHOJNICE | M-30 | ||
245 | WITKA Piotr | 899 | POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKA | GARCZEGORZE | M-50 | |
246 | GAWARKIEWICZ Tomasz | 658 | GDYNIA | M-45 | ||
247 | BROKOS Tomasz | 617 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M-30 | |
248 | WICZKOWSKI Maciej | 892 | BYTÓW | M-25 | ||
249 | WOJNOWSKI Wiesław | 902 | GDAŃSK | M-35 | ||
250 | GERING Mariusz | 664 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M-35 | |
251 | WELLENBERG Ton | 888 | WIJHE | M-55 | ||
252 | BÜHNER Horst | 620 | WERNSHAUSEN | M-70 | ||
253 | DĘBICKI Artur | 638 | GDYNIA | M-50 | ||
254 | ALBINIAK Przemysław | 603 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-35 | |
255 | NIEWADZIOŁ Paweł | 775 | GDAŃSK | M-35 | ||
256 | KUBISIAK Damian | 740 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-35 | |
257 | GŁOWACKI Adrian | 669 | 8FOW | ŚWINOUJŚCIE | M-30 | |
258 | DARGA Szymon | 636 | WEJHEROWO | M-25 | ||
259 | ZAGRABSKI Kazimierz | 909 | BIEGAM DLA ZDROWIA | TORUŃ | M-60 | |
260 | SZCZĘSNY Tadeusz | 863 | GDAŃSK | M-60 | ||
261 | PAŁASZ Rafał | 789 | BRAK | BYTÓW | M-35 | |
262 | KÖSSEL Thoralf | 732 | SCHMALKALDEN | M-50 | ||
263 | GAWIN Andrzej | 660 | KAWCZE | M-30 | ||
264 | GORAJSKI Michael | 927 | MEININGEN | M-30 | ||
265 | ANDRÄ Mario | 604 | SCHMALKALDEN | M-45 | ||
266 | SZAREK Henryk | 861 | GDAŃSK | M-70 | ||
267 | ŻABCZYŃSKI Daniel | 923 | BIEGAMYRAZEM.PL | RUMIA | M-40 |
Znaleziono 267 wynik(ów)