XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: MAR-WOJ-M-35

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BULLMAN Dawid 621BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-251M 401:17:34.40 3:4016.3
2LESZCZYŃSKI Jacek 7496.OREL/DZH MWGDYNIAM-252M 701:21:07.15+00:03:323:5015.6
3URZĘDOWSKI Przemysław 884BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-303M 901:22:07.80+00:04:333:5315.4
4PIONK Rafał 7983 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-306M 1801:26:13.75+00:08:394:0514.7
5KREFT Łukasz 7363 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-357M 2001:26:32.05+00:08:574:0614.6
6WILMONT Krzysztof 896CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-308M 2401:27:12.70+00:09:384:0814.5
7OSSOWSKI Jakub 7863 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-254M 2601:27:22.25+00:09:474:0814.5
8PANASIUK Adrian 7903 FLOTYLLA OKRĘTÓWRUMIAM-256M 3301:29:01.85+00:11:274:1314.2
9JABŁOŃSKI Marek 6933 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-309M 3601:29:16.25+00:11:414:1314.2
10PECZ Igor 7943 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3010M 3701:29:20.85+00:11:464:1414.2
11PRĘTNIK Dawid 809CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-3510M 4301:31:09.50+00:13:354:1913.9
12MERTA Miłosz 766BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-259M 4901:32:36.95+00:15:024:2313.7
13KLEPACZ Leszek 7186.OREL/DZH MWGDYNIAM-3011M 5001:32:43.10+00:15:084:2313.7
14MENDYKA Łukasz 7656.OREL/DZH MWGDYNIAM-3013M 6201:34:33.75+00:16:594:2813.4
15MILATA Tomasz 7703 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3014M 7501:35:53.65+00:18:194:3213.2
16KARPOWICZ Grzegorz 7133 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3017M 9001:38:10.55+00:20:364:3912.9
17DOROBCZYŃSKI Marek 6403 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3019M 9401:39:02.80+00:21:284:4112.8
18CICHY Adrian 6306.OREL/DZH MWGDYNIAM-3022M 9801:40:05.40+00:22:314:4412.6
19RESZKOWSKI Sebastian 816BHMW_GDYNIASIEMIROWICEM-3023M 10001:40:10.80+00:22:364:4412.6
20JARCZYŃSKI Maciej 6993 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2515M 11801:43:12.35+00:25:374:5312.3
21KLAWIKOWSKI Damian 7166.OREL/DZH MWGDYNIAM-189M 16701:50:41.00+00:33:065:1411.4
22SZULC Michał 8716.OREL/DZH MWGDYNIAM-3030M 18201:52:35.45+00:35:015:2011.2
23WOŻNIAK Łukasz 9046.OREL/DZH MWGDYNIAM-3031M 18301:52:39.30+00:35:045:2011.2
24GRUBBA Igor 6843 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-2520M 18801:53:16.50+00:35:425:2211.2
25MIERZEJEWSKI Michał 7693 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3032M 19201:54:04.15+00:36:295:2411.1
26GŁOWACKI Adrian 6698FOWŚWINOUJŚCIEM-3034M 20501:55:52.40+00:38:185:2910.9
27PODGÓRSKI Artur 803BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3550M 22602:01:55.45+00:44:215:4610.4
Znaleziono 27 wynik(ów)