XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: MAR-WOJ-M-36-45

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CHROBAK Michał 6256.OREL/DZH MWGDYNIAM-403M 3001:28:33.35 4:1114.3
2MOROŃ Jarosław 772BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-3512M 5801:34:11.95+00:05:384:2713.4
3ROMANOWSKI Dariusz 8238FOWŚWINOUJŚCIEM-3513M 6001:34:16.90+00:05:434:2813.4
4TULEJSKI Daniel 8828FOWŚWINOUJŚCIEM-3515M 7101:35:23.85+00:06:504:3113.3
5SMENTOCH Mariusz 8463 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3516M 7301:35:32.40+00:06:594:3113.2
6MISIEC Przemysław 771BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4014M 7401:35:51.70+00:07:184:3213.2
7KRZEBIETKE Piotr 7396.OREL/DZH MWGDYNIAM-4015M 7701:36:08.00+00:07:344:3313.2
8ADAMELAK Krzysztof 602BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4016M 7901:36:19.20+00:07:454:3313.1
9WIŚNIEWSKI Rafał 8973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3518M 9201:38:20.30+00:09:464:3912.9
10TUROWSKI Rafał 8833 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3522M 11001:41:41.30+00:13:074:4912.5
11CHWESIUK Mariusz 6286.OREL/DZH MWGDYNIAM-3526M 11401:42:28.05+00:13:544:5112.4
12RABIJAK Mariusz 8123 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3528M 11901:43:12.60+00:14:394:5312.3
13ROGAŁA Adam 8196.OREL/DZH MWGDYNIAM-4517M 14201:47:34.45+00:19:015:0511.8
14WORYNA Tomasz 9036.OREL/DZH MWGDYNIAM-4032M 14601:47:52.30+00:19:185:0611.7
15LIS Grzegorz 7523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3535M 14701:47:53.40+00:19:205:0611.7
16RÓŻYC Jarosław 8263 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4035M 16201:49:50.00+00:21:165:1211.5
17NOWAK Sebastian 7773 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3538M 17001:51:07.10+00:22:335:1511.4
18WILK Cezary 8956.OREL/DZH MWGDYNIAM-4519M 17201:51:12.20+00:22:385:1611.4
19PLICHTA Tomasz 801BRYGADA LOTNICTWA MWGDYNIAM-4038M 18501:52:49.25+00:24:155:2011.2
20JARZĘBIŃSKI Rafał 7013 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3542M 18901:53:20.45+00:24:475:2211.2
21KUBISIAK Damian 7408FOWŚWINOUJŚCIEM-3545M 20401:55:47.50+00:27:145:2910.9
22LEWANDOWSKI Tomasz 751CSMW/SPMW/OSNIP WPGDYNIAM-4040M 20701:56:06.50+00:27:335:3010.9
23SIUDAK Dariusz 8393 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-3547M 21301:56:44.70+00:28:115:3110.8
24STYPA Wojciech 8586.OREL/DZH MWGDYNIAM-3548M 22202:00:49.40+00:32:165:4310.5
25ZABROCKI Karol 9078FOWŚWINOUJŚCIEM-3551M 22902:02:51.50+00:34:185:4910.3
26JOPEK Radosław 7076.OREL/DZH MWGDYNIAM-4045M 23302:04:27.35+00:35:545:5310.2
27KLAPKA Piotr 9523 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4534M 24102:07:32.15+00:38:586:029.9
28PIOCH Radosław 7973 FLOTYLLA OKRĘTÓWGDYNIAM-4537M 25102:18:01.80+00:49:286:329.2
29ALBINIAK Przemysław 6038FOWŚWINOUJŚCIEM-3553M 26302:28:09.10+00:59:357:018.5
Znaleziono 29 wynik(ów)