XXXVIII PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator/ Organizer:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2018-06-03
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
358
Wystartowało/ Started:
325
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
325
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Zespołowa

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
13 FLOTYLLA OKRĘTÓWRafał Pionk

Łukasz Kreft

Jakub Ossowski

Adrian Panasiuk

Marek Jabłoński
01:26:13.750

01:26:32.050

01:27:22.250

01:29:01.850

01:29:16.250
07:18:26.150
2BRYGADA LOTNICTWA MWDawid Bullman

Przemysław Urzędowski

Miłosz Merta

Jarosław Moroń

Przemysław Misiec
01:17:34.400

01:22:07.800

01:32:36.950

01:34:11.950

01:35:51.700
07:22:22.800
3ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINADawid Garski

Patryk Jakubek

Marcin Stoltman

Andrzej Grabowski

Mateusz Cichosz-Mielewczyk
01:14:25.300

01:24:07.800

01:34:37.000

01:35:07.700

01:37:51.900
07:26:09.700
4KLUB BIEGACZA „GOCH” BYTÓWMichał Zieman

Łukasz Gostkowski

Sławomir Wierzejski

Joanna Reglińska

Piotr Gawron
01:23:56.450

01:26:34.150

01:26:45.750

01:34:18.550

01:34:35.950
07:26:10.850
56.OREL/DZH MWJacek Leszczyński

Michał Chrobak

Leszek Klepacz

Łukasz Mendyka

Piotr Krzebietke
01:21:07.150

01:28:33.350

01:32:43.100

01:34:33.750

01:36:08.000
07:33:05.350
6PowersystemZdzisław Roszkowski

Bogumił Utkała

Łukasz Formela

Mateusz Piotrowski

Anna Labuda
01:27:55.850

01:29:07.450

01:29:33.300

01:34:40.900

01:45:33.600
07:46:51.100
7CSMW/SPMW/OSNIP WPKrzysztof Wilmont

Dawid Prętnik

Jerzy Oleszek

Dominik Tomczak

Tomasz Lewandowski
01:27:12.700

01:31:09.500

01:38:09.950

01:51:26.200

01:56:06.500
08:24:04.850
8STOPA SŁUPSKRobert Skorupski

Damian Rodziński

Paweł Sadowski

Jacek Gierlach

Paweł Gorzkowski
01:31:29.300

01:38:23.950

01:42:04.400

01:52:41.650

01:54:30.700
08:39:10.000
98FOWDariusz Romanowski

Daniel Tulejski

Stefan Filarowski

Damian Kubisiak

Adrian Głowacki
01:34:16.900

01:35:23.850

01:45:50.450

01:55:47.500

01:55:52.400
08:47:11.100
10RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWJustyna Janta-Lipińska

Justyna Nowodworska

Justyna Bargańska

Emilia Maszka

Aneta Pruszak
01:41:09.500

01:41:25.700

01:44:01.400

01:55:57.050

02:07:14.950
09:09:48.600
Znaleziono 10 wynik(ów)