ZADYMA 2019

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
13.5 km
Zgłoszonych:
176
Wystartowało:
148
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
147
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M7.5kmCzas
netto
13.5km
Czas
brutto
13.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIKLER Joachim 383KISIELÓWOPEN M1M 101:09:2802:09:57.3002:09:59.55 9:376.2
2STOPA Michał 279TYCHYOPEN M2M 201:16:1102:12:18.0502:12:19.45+00:02:199:486.1
3KUBACZKA Grzegorz 457SKOCZÓWOPEN M3M 301:13:1502:12:47.0002:12:48.85+00:02:499:506.1
4GRUBKA Bartosz 333PASSIONBIKE OŚWIĘCIMOSIEKOPEN M4M 402:14:35.3002:14:36.85+00:04:379:586
5BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN M5M 501:15:3602:15:56.1502:15:58.65+00:05:5910:046
6SIKORA Mieczysław 422USTROŃOPEN M6M 601:14:5102:22:05.0002:22:06.40+00:12:0610:315.7
7DANIEL Piotr 316BIELSKO-BIALAOPEN M7M 701:17:4902:22:39.2002:22:42.00+00:12:4210:345.7
8STEC Jakub 424DECATHLON BIELSKO-BIAŁAGODZISZKAOPEN M8M 801:22:0102:26:56.5002:26:58.70+00:16:5910:535.5
9HAZUKA Ireneusz 335SZAREOPEN M9M 901:20:0402:27:40.5502:27:46.05+00:17:4610:565.5
10JURASZEK Mariusz 453LIPOWAOPEN M10M 1001:26:2402:28:18.7502:28:23.45+00:18:2310:595.5
11MIKOŁAJCZYK Mirosław 384MIRAZ RACE TEAMZABRZEOPEN M11M 1101:25:5202:31:00.7502:31:02.90+00:21:0311:115.4
12SZCZUREK Marcin 427SKOCZÓWOPEN M12M 1201:21:3302:32:35.4502:32:38.90+00:22:3911:185.3
13HAJTO Dominik 275OPEN M13M 1301:27:1802:35:08.0502:35:10.60+00:25:1111:295.2
14KOTYRBA Tomasz 575KATOWICEOPEN M14M 1401:35:1702:37:43.7502:37:50.15+00:27:5011:415.1
15GÓRNIAK Andreas 458OPEN M15M 1501:27:1102:43:32.2002:43:35.15+00:33:3512:065
16MISZTAL Kamil 387GLIWICEOPEN M16M 1601:34:1802:46:11.9002:46:17.55+00:36:1812:184.9
17WASIELEWSKI Michał 450ATLAS WARDCISEWOOPEN M17M 1701:34:4002:46:15.5002:46:19.45+00:36:1912:184.9
18KOPSZAK Piotr 454OPEN M18M 1801:35:0502:47:18.0502:47:20.85+00:37:2112:234.8
19SAMORAŃSKI Samorański 420MUYA RUNNING TEAMWYMYSŁÓWOPEN M19M 1901:35:4102:47:32.9502:47:36.60+00:37:3712:244.8
20GREŃ Wacław 330HUSARIA RACE TEAMTYCHYOPEN M20M 2001:34:4002:48:46.7502:48:53.15+00:38:5312:304.8
21SZLĘZAK Edward 429EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M21M 2101:36:0102:49:01.2502:49:06.75+00:39:0712:314.8
22SOBOLA Grzegorz 4234DRINKIRACIBÓRZOPEN M22M 2201:35:5202:50:40.4002:50:43.85+00:40:4412:384.7
23PSZCZOŁA Marcin 414BĘDZINOPEN M23M 2301:35:5902:51:59.2002:52:01.45+00:42:0112:444.7
24MAGNUCKI Adam 370MYSŁOWICEOPEN M24M 2401:35:4202:55:58.1002:55:58.10+00:45:5813:024.6
25MIREK Szczepan 386BRZESZCZEOPEN M25M 2501:35:4002:55:51.9002:55:58.95+00:45:5913:014.6
26ANCZYKOWSKI Nikodem 302WARSZTAT FORMYTYCHYOPEN M26M 2601:35:2802:57:12.2502:57:19.25+00:47:1913:074.6
27HALEJCIO Krzysztof 334TYCHYOPEN M27M 2701:35:4702:57:12.5002:57:19.35+00:47:1913:074.6
28MIECH Szymon 381HUSARIA RACE TEAMUSTROŃOPEN M28M 2801:35:5002:58:35.7002:58:42.75+00:48:4313:134.5
29WOŹNIAK Przemysław 445JASTRZĘBIE ZDRÓJOPEN M29M 2901:46:1902:59:19.3002:59:27.55+00:49:2813:164.5
30SKORUPA Adam 456ZABRZEOPEN M30M 3001:48:4402:59:22.7502:59:29.45+00:49:2913:174.5
31REDZIK Dorota 417ENDURANCE TEAMPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN K1K 101:46:3903:00:25.0003:00:27.75+00:50:2813:214.5
32OLBRICH Artur 400TWORKÓWOPEN M31M 3101:34:5703:01:43.0503:01:44.90+00:51:4513:274.5
33MICHALSKI Tomek 379BIELSKO-BIAŁAOPEN M32M 3201:34:4903:04:31.1503:04:36.15+00:54:3613:404.4
34PIECZARKA Szymon 407WIEPRZOPEN M33M 3301:55:2303:04:42.0003:04:42.00+00:54:4213:404.4
35TRĄBA Tomasz 451ASCBIELSKO-BIALAOPEN M34M 3401:48:1503:04:48.4003:04:55.70+00:54:5613:414.4
36DZIEGUĆ Piotr 319CZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M35M 3501:50:3503:05:00.7003:05:00.70+00:55:0113:424.4
37ŁOBODA Marcin 368ŚWIRY STELAUSTROŃOPEN M36M 3601:49:2803:06:53.4503:07:07.70+00:57:0813:504.3
38JACEK Natalia 455CHORZÓWOPEN K2K 201:50:4403:07:02.2503:07:08.75+00:57:0913:514.3
39PALICOVA Nikola 280OPEN K3K 301:50:2403:07:07.0003:07:12.60+00:57:1313:514.3
40PIRONKA Denis 281OSTRAVAOPEN M37M 3701:49:5603:07:07.1503:07:12.65+00:57:1313:514.3
41JĘDRUCH Marcin 341FIREEAGLESMIELECOPEN M38M 3801:46:2703:07:05.4003:07:13.35+00:57:1313:514.3
42TABIŚ Sebastian 459OPEN M39M 3901:48:5903:08:22.4003:08:30.80+00:58:3113:574.3
43NIEWIADOMSKI Artur 470OPEN M40M 4001:47:2003:08:41.2003:08:47.15+00:58:4713:584.3
44JAGIELSKI Piotr 338RUDA ŚLĄSKAOPEN M41M 4101:52:3703:10:10.6503:10:13.40+01:00:1314:054.3
45PRZYBYŁA Amadeusz 4114DRINKIRACIBÓRZOPEN M42M 4201:50:1703:11:32.7003:11:37.65+01:01:3814:114.2
46HEJNA Kamil 452BYDGOSZCZOPEN M43M 4301:50:3203:11:32.4003:11:37.90+01:01:3814:114.2
47URBAŃSKI Maciej 438CHORZÓWOPEN M44M 4401:54:1703:11:52.4003:12:03.00+01:02:0314:124.2
48TARGOSZ Piotr 433HARDRIVER TEAMTWARDORZECZKAOPEN M45M 4501:50:4003:12:49.2503:12:57.00+01:02:5714:174.2
49MALADA Łukasz 468OPEN M46M 4601:48:4803:13:52.9003:13:57.60+01:03:5814:214.2
50JUZOF Arkadiusz 344POGWIZDÓWOPEN M47M 4701:52:1803:13:59.0003:14:17.35+01:04:1714:224.2
51POLAK Rafał 409KĘTYKĘTYOPEN M48M 4801:49:1203:14:50.0003:14:54.65+01:04:5514:254.2
52JELONEK Lukas 340EKOTECH TRIATHLONTARNOWSKIE GÓRYOPEN M49M 4901:46:5503:15:56.4003:16:00.95+01:06:0114:304.1
53KURSA Marcin 363BIELSKO-BIAŁAOPEN M50M 5001:58:4103:16:27.1503:16:44.90+01:06:4514:334.1
54TOKARZ Paweł 434BYĆ JAK PANTOKRATORBIELSKO-BIAŁAOPEN M51M 5101:58:5503:17:46.0003:17:46.00+01:07:4614:384.1
55SZOŁTYSIAK Rafał 469OPEN M52M 5201:49:3003:18:04.7003:18:09.95+01:08:1014:404.1
56ŻUREK Rafał 4494DRINKIKRZANOWICEOPEN M53M 5301:55:1403:18:16.9003:18:21.35+01:08:2114:414.1
57ROCH Marcin 272TARNOWSKIE GÓRYOPEN M54M 5401:46:4703:18:26.0503:18:31.95+01:08:3214:414.1
58ZIEMIŃSKI Tomasz 685ŚWIRY STELASKOCZÓWOPEN M55M 5501:52:3303:19:27.9503:19:43.15+01:09:4314:464.1
59REKIEĆ Kaja 418DĄBROWA GÓRNICZAOPEN K4K 401:58:5703:19:39.8503:19:44.50+01:09:4414:474.1
60KRZYSZTOŃ Eliza 359JAWORZNIKOPEN K5K 501:55:2003:19:50.4003:20:00.30+01:10:0014:484.1
61KASTELIK Dariusz 348SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEOPEN M56M 5601:50:3403:20:40.4003:20:48.00+01:10:4814:514
62WÓJCIK Jacek 446KLUB PĘDZĄCEGO ŚLIMAKABYTOMOPEN M57M 5702:04:4203:21:12.4503:21:25.60+01:11:2614:544
63GRZYB Karolina 312RATEL TRI TEAMCHORZÓWOPEN K6K 603:21:27.1003:21:34.75+01:11:3514:554
64GECOW Marcin 322WARSZAWAOPEN M58M 5801:57:5103:22:20.9503:22:33.70+01:12:3414:594
65NOGA Angelika 396KĘCKIE HARPAGANYKOZYOPEN K7K 701:50:1503:22:34.9503:22:39.30+01:12:3915:004
66MIĘKIŃSKI Jacek 382KWIACIARNIA 'LILIA' LIPOWALIPOWAOPEN M59M 5902:01:2003:26:40.6503:26:54.00+01:16:5415:183.9
67KOŁODZIEJ Aleksandra 353TARNOWSKIE GÓRYOPEN K8K 801:59:0103:27:11.6003:27:17.75+01:17:1815:203.9
68PANCERZ Mariusz 402BIELSKO-BIAŁAOPEN M60M 6002:01:1003:27:27.8003:27:47.10+01:17:4715:223.9
69KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 354CHRZANÓWOPEN M61M 6102:01:4003:28:58.8503:29:11.00+01:19:1115:283.9
70NAPIERALSKA Natalia 270OPEN K9K 902:01:1003:29:50.5003:30:01.65+01:20:0215:323.9
71NAPIERALSKI Michał 269OPEN M62M 6202:01:1303:29:50.1003:30:02.05+01:20:0215:323.9
72STOŃ Leszek 426OSIR WAWERWARSZAWAOPEN M63M 6301:54:5903:30:43.9503:30:49.60+01:20:5015:363.8
73FRANCZAK Katarzyna 273KRAKÓWOPEN K10K 1001:58:4203:30:52.5503:30:55.80+01:20:5615:373.8
74GAMZA Mariusz 321CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M64M 6401:53:0803:31:02.5503:31:13.00+01:21:1315:383.8
75ULBRICH Paweł 437CHORZÓWOPEN M65M 6502:01:2803:31:25.2503:31:36.00+01:21:3615:393.8
76OSTRY Michał 401RUDA ŚLĄSKAOPEN M66M 6602:11:0903:32:47.9503:33:01.30+01:23:0115:453.8
77GORZAWSKI Andrzej 326RYBNIKOPEN M67M 6701:52:4703:35:03.9503:35:13.55+01:25:1415:553.8
78MALEŃSKI Andrzej 271OPEN M68M 6801:59:0703:35:44.1503:36:00.65+01:26:0115:583.8
79GRABOWSKI Łukasz 329PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M69M 6901:53:1403:38:30.4503:38:39.70+01:28:4016:113.7
80GÓRECKA Iwona 328SZCZERBICEOPEN K11K 1102:11:1603:39:26.2503:39:37.55+01:29:3816:153.7
81WROŻYNA Adam 447PĘDZĄCE ŻÓŁWIERYBNIKOPEN M70M 7002:01:3403:42:01.5503:42:11.65+01:32:1216:263.6
82KRZEMIEŃ Adrian 358BB RUNNERSJAWORZEOPEN M71M 7102:01:5403:42:05.4503:42:12.45+01:32:1216:273.6
83ODOLIŃSKA Agnieszka 399PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOSTRÓDAOPEN K12K 1202:09:4103:45:27.4503:45:36.60+01:35:3716:423.6
84ZIEMIŃSKA Patrycja 448ŚWIRY STELASKOCZÓWOPEN K13K 1302:07:4203:46:20.6003:46:33.65+01:36:3416:453.6
85RACZYŃSKA Gosia 416COCA-COLA RUNNERSMYSŁOWICEOPEN K14K 1402:09:2403:46:54.7003:47:02.15+01:37:0216:483.6
86KUŚ Paweł 364ŚWIRY STELASIMORADZOPEN M72M 7202:08:2603:47:01.6003:47:16.50+01:37:1616:493.6
87BANAŚ Justyna 305ŚWIRY STELAJAWORZEOPEN K15K 1502:07:2003:47:12.0003:47:26.65+01:37:2716:493.6
88BOJDA Brygida 307ŚWRYSTELAPIERŚCIECOPEN K16K 1602:07:1203:47:29.4003:47:44.40+01:37:4416:513.6
89CIESLAR Kasia 314USTROŃOPEN K17K 1702:23:0603:47:27.7003:47:54.70+01:37:5516:503.6
90GOMÓŁKA Beata 325GODOWAOPEN K18K 1802:11:4003:47:58.3003:48:07.10+01:38:0716:533.6
91HELLER Szymon 336BRENNAOPEN M73M 7302:05:5603:48:28.8003:48:32.15+01:38:3216:553.5
92NADACY Eliza 3934DRINKIRACIBÓRZOPEN K19K 1902:08:5203:49:04.2503:49:13.05+01:39:1316:583.5
93KASPEREK Ryszard 347BESTWINAOPEN M74M 7402:11:4203:52:05.7003:52:23.30+01:42:2317:113.5
94WALUŚ Sandra 324BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAOPEN K20K 2002:14:1503:52:31.9503:52:38.75+01:42:3917:133.5
95BAŁAZY Patryk 372PGB SPORTOWA PACZKAKRAKOWOPEN M75M 7502:02:4603:52:20.7003:52:39.35+01:42:3917:123.5
96MICHAŁEK Jarosław 380ONE WAY TICKETKRAKÓWOPEN M76M 7602:13:0503:54:10.1503:54:13.90+01:44:1417:203.5
97NIESTOLIK Anna 395PKO BANK POLSKICHORZÓWOPEN K21K 2102:12:3103:53:53.9503:54:19.55+01:44:2017:193.5
98FERFECKA Barbara 320ŚWIRY STELAKOZAKOWICE GÓRNEOPEN K22K 2202:12:3303:57:35.4503:57:48.95+01:47:4917:353.4
99ANTONIO PIĄTEK Romano 303PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWOPEN M77M 7701:15:3603:57:31.4503:57:49.85+01:47:5017:353.4
100MARONKA Agnieszka 376KRAKÓWOPEN K23K 2302:16:4603:58:46.3003:58:50.25+01:48:5017:413.4
101KINDRYK Tomasz 349CHRZANÓWOPEN M78M 7802:08:4503:59:48.4504:00:01.00+01:50:0117:453.4
102LENART Adrian 366BYM RUNNERSBYTOMOPEN M79M 7902:16:5404:00:00.4004:00:04.35+01:50:0417:463.4
103KAMIŃSKA Ania 345GLIWICEOPEN K24K 2402:11:4503:59:50.3504:00:10.10+01:50:1017:463.4
104KOIM Robert 351RUDA ŚLĄSKAOPEN M80M 8002:11:4004:00:12.2504:00:17.10+01:50:1717:473.4
105CHOLEWIŃSKI Paweł 311CHORZÓWOPEN M81M 8102:06:0704:00:11.4504:00:17.70+01:50:1817:473.4
106SZCZĘSNY Michał 282OPEN M82M 8202:16:3504:01:36.4004:01:38.00+01:51:3817:533.4
107JĘDRZEJCZYK Łukasz 342COCA-COLA RUNNERSMIKOŁÓWOPEN M83M 8302:09:2904:03:42.3004:03:50.20+01:53:5018:033.3
108MOŻEJKO Artur 392PORAJOPEN M84M 8402:18:1504:05:00.4004:05:09.20+01:55:0918:083.3
109LEGIEĆ-KUAŚNY Monika 461BUCZKOWICEOPEN K25K 2502:22:2404:05:27.6504:05:39.90+01:55:4018:103.3
110WIĄZANIA Marek 442GLIWICEOPEN M85M 8502:18:3604:08:49.7004:09:13.05+01:59:1318:253.3
111LENART Sylwia 365TYCHYOPEN K26K 2602:18:2904:08:48.7504:09:13.10+01:59:1318:253.3
112SZCZYGIEŁ Michał 428CZELADŹOPEN M86M 8602:08:3804:10:06.3504:10:15.50+02:00:1518:313.2
113BALCERZAK Magdalena 304ŻORYOPEN K27K 2702:12:3204:10:07.0504:10:15.55+02:00:1618:313.2
114STOLECKA Katarzyna 425KATOWICEOPEN K28K 2802:17:0904:12:59.1504:13:04.95+02:03:0518:443.2
115WYRĄBKIEWICZ Janusz 463CIECHOCINEKOPEN M87M 8702:11:5304:15:43.5004:15:59.35+02:05:5918:563.2
116DĄBKOWSKA Dorota 462TORUŃOPEN K29K 2902:11:5704:15:43.1504:15:59.55+02:06:0018:563.2
117GINTER Katarzyna 323KRAKÓWOPEN K30K 3002:28:4104:17:37.3004:17:55.10+02:07:5519:053.1
118GREŃ Dorota 331OLZA CIESZYNUSTROŃOPEN K31K 3102:25:4404:19:29.2504:19:56.15+02:09:5619:133.1
119BRZEZIŃSKA Teresa 309NIGHT RUNNERS GGLIWICEOPEN K32K 3202:29:4704:20:15.5004:20:26.45+02:10:2619:163.1
120WIATER Tomasz 441CHORZÓWOPEN M88M 8801:46:4504:30:34.7004:30:44.80+02:20:4520:023
121NOWAK Mirosław 398SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M89M 8902:39:1504:37:01.7004:37:08.40+02:27:0820:312.9
122MIKUSZ-MAZUR Gosia 385BRZUCHATE MISIEPIERŚCIECOPEN K33K 3302:37:3104:37:35.7504:37:47.60+02:27:4820:332.9
123MAZUR Wojciech 377BRZUCHATE MISIEPIERŚCIECOPEN M90M 9002:37:0404:37:35.9504:37:47.80+02:27:4820:332.9
124PERZYNA Wojciech 406OSP KSRG KOTORYDZTARCZYNOPEN M91M 9102:32:0404:41:45.6504:41:55.40+02:31:5520:522.9
125ADAMUS Katarzyna 300OLZA CIESZYNCIESZYNOPEN K34K 3402:38:5104:45:31.4004:45:52.95+02:35:5321:082.8
126BARTAS Agnieszka 306W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEOPEN K35K 3502:43:4104:49:26.1004:49:46.75+02:39:4721:262.8
127POŹNIAK Aleksandra 410WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINOPEN K36K 3602:47:2704:57:49.3504:57:58.85+02:47:5922:032.7
128PASIERB Arkadiusz 403PKO BANK POLSKICZELADŹOPEN M92M 9202:54:2405:01:12.9005:01:38.15+02:51:3822:182.7
129NOWAK Ewa 397GLIWICEOPEN K37K 3702:54:4505:06:55.3505:07:05.25+02:57:0522:442.6
130MANIURA Adam 374BYTOMOPEN M93M 9302:43:1505:10:42.1005:10:55.35+03:00:5523:002.6
131BLUKACZ Milena 466KONOPISKAOPEN K38K 3803:04:5905:12:30.0505:12:45.85+03:02:4623:082.6
132BLUKACZ Andrzej 465KONOPISKAOPEN M94M 9402:55:1205:12:30.4505:12:46.10+03:02:4623:082.6
133SERWATKA Angelika 421WATAHAZABRZEOPEN K39K 3902:53:1705:25:42.0005:25:46.85+03:15:4724:072.5
134JASEK Wiola 339WATAHAZABRZEOPEN K40K 4002:53:0105:25:42.3005:25:47.00+03:15:4724:072.5
135KOŁCZYK Gosia 352W POGONI ZA DUCHEMWARSZAWAOPEN K41K 4102:54:4505:37:47.7005:38:07.15+03:28:0725:012.4
136SZYMAŃSKI Filip 431KATOWICEOPEN M95M 9502:54:4805:37:47.2505:38:07.25+03:28:0725:012.4
137SZYMAŃSKA Dominika 430KATOWICEOPEN K42K 4202:54:5305:37:47.5005:38:07.55+03:28:0825:012.4
138NIEDZIELA Kamil 394W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECOPEN M96M 9602:54:4105:37:49.8005:38:10.75+03:28:1125:012.4
139PAWLIK-NIEDZIELA Sandra 405W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECOPEN K43K 4302:54:5705:37:51.2505:38:10.75+03:28:1125:012.4
140TALAREK Magdalena 432STARGARDOPEN K44K 4402:52:4405:40:58.9505:41:16.30+03:31:1625:152.4
141PASIKIEWICZ Małgorzata 404STARGARDOPEN K45K 4502:52:5305:40:59.0005:41:16.30+03:31:1625:152.4
142HOŁOMEK Michał 337WODZISŁAW ŚL.OPEN M97M 9703:24:0405:51:45.1505:51:49.10+03:41:4926:032.3
143LEWICKA Beata 367GLIWICEOPEN K46K 4603:23:5106:11:44.5506:11:56.15+04:01:5627:322.2
144WAGNER Jakub 440KATOWICEOPEN M98M 9803:23:3406:11:31.6006:11:56.25+04:01:5627:312.2
145KOLAKOWSKA Anna 276PYSKOWICEOPEN K47K 4703:27:1006:32:00.7006:32:11.45+04:22:1129:022.1
146PRZYŁUCKI Grzegorz 412PRECZÓWOPEN M99M 9903:30:1106:43:38.7506:43:55.50+04:33:5529:542
147PRZYŁUCKA Grażyna 413GRAMMIPRRCZÓWOPEN K48K 4803:30:1506:43:55.0506:44:11.00+04:34:1129:552
GROCHAL Marcin 332WYGIEŁZÓWOPEN M02:01:55 DNF DNF DNF--
Znaleziono 148 wynik(ów)