Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 13.5 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 147
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
7.5km
   
1DZIEGUĆ Piotr 319CZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0001:50:35
2PIECZARKA Szymon 407WIEPRZOPEN M00:00:0001:55:23
3MAGNUCKI Adam 370MYSŁOWICEOPEN M00:00:0001:35:42
4TOKARZ Paweł 434Być jak PantokratorBIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0001:58:55
5KUBACZKA Grzegorz 457SKOCZÓWOPEN M00:00:0101:13:15
6STOPA Michał 279TYCHYOPEN M00:00:0101:16:11
7GRUBKA Bartosz 333PassionBIKE OświęcimOSIEKOPEN M00:00:01
8SIKORA Mieczysław 422USTROŃOPEN M00:00:0101:14:51
9OLBRICH Artur 400TWORKÓWOPEN M00:00:0101:34:57
10SZCZĘSNY Michał 282OPEN M00:00:0102:16:35
11KOPSZAK Piotr 454OPEN M00:00:0201:35:05
12GÓRNIAK Andreas 458OPEN M00:00:0201:27:11
13HAJTO Dominik 275OPEN M00:00:0201:27:18
14JAGIELSKI Piotr 338RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0201:52:37
15BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN M00:00:0201:15:36
16STEC Jakub 424Decathlon Bielsko-BIałaGODZISZKAOPEN M00:00:0201:22:01
17DANIEL Piotr 316BIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0201:17:49
18MIKLER Joachim 383KISIELÓWOPEN M00:00:0201:09:28
19REDZIK Dorota 417Endurance TeamPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN K00:00:0201:46:39
20PSZCZOŁA Marcin 414BĘDZINOPEN M00:00:0201:35:59
21MIKOŁAJCZYK Mirosław 384Miraz Race TeamZABRZEOPEN M00:00:0201:25:52
22HELLER Szymon 336BRENNAOPEN M00:00:0302:05:56
23HOŁOMEK Michał 337WODZISŁAW ŚL.OPEN M00:00:0303:24:04
24LENART Adrian 366Bym RunnersBYTOMOPEN M00:00:0302:16:54
25FRANCZAK Katarzyna 273KRAKÓWOPEN K00:00:0301:58:42
26MARONKA Agnieszka 376KRAKÓWOPEN K00:00:0302:16:46
27MICHAŁEK Jarosław 380One Way TicketKRAKÓWOPEN M00:00:0302:13:05
28SAMORAŃSKI Samorański 420MUYA Running TeamWYMYSŁÓWOPEN M00:00:0301:35:41
29SZCZUREK Marcin 427SKOCZÓWOPEN M00:00:0301:21:33
30SOBOLA Grzegorz 4234DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0301:35:52
31WASIELEWSKI Michał 450Atlas WardCISEWOOPEN M00:00:0301:34:40
32NOGA Angelika 396Kęckie harpaganyKOZYOPEN K00:00:0401:50:15
33KOIM Robert 351RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0402:11:40
34JASEK Wiola 339WatahaZABRZEOPEN K00:00:0402:53:01
35SERWATKA Angelika 421WATAHAZABRZEOPEN K00:00:0402:53:17
36REKIEĆ Kaja 418DĄBROWA GÓRNICZAOPEN K00:00:0401:58:57
37JELONEK Lukas 340EkoTech TriathlonTARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0401:46:55
38PRZYBYŁA Amadeusz 4114DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0401:50:17
39ŻUREK Rafał 4494DRINKIKRZANOWICEOPEN M00:00:0401:55:14
40POLAK Rafał 409KętyKĘTYOPEN M00:00:0401:49:12
41MALADA Łukasz 468OPEN M00:00:0401:48:48
42JURASZEK Mariusz 453LIPOWAOPEN M00:00:0401:26:24
43NIEWIADOMSKI Artur 470OPEN M00:00:0501:47:20
44SZOŁTYSIAK Rafał 469OPEN M00:00:0501:49:30
45PALICOVA Nikola 280OPEN K00:00:0501:50:24
46ROCH Marcin 272TARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0501:46:47
47STOŃ Leszek 426osir wawerWARSZAWAOPEN M00:00:0501:54:59
48MICHALSKI Tomek 379BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0501:34:49
49SZLĘZAK Edward 429EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M00:00:0501:36:01
50HAZUKA Ireneusz 335SZAREOPEN M00:00:0501:20:04
51MISZTAL Kamil 387GLIWICEOPEN M00:00:0501:34:18
52HEJNA Kamil 452BYDGOSZCZOPEN M00:00:0501:50:32
53STOLECKA Katarzyna 425KATOWICEOPEN K00:00:0502:17:09
54PIRONKA Denis 281OSTRAVAOPEN M00:00:0501:49:56
55JACEK Natalia 455CHORZÓWOPEN K00:00:0601:50:44
56SKORUPA Adam 456ZABRZEOPEN M00:00:0601:48:44
57HALEJCIO Krzysztof 334TYCHYOPEN M00:00:0601:35:47
58CHOLEWIŃSKI Paweł 311CHORZÓWOPEN M00:00:0602:06:07
59GREŃ Wacław 330Husaria Race TeamTYCHYOPEN M00:00:0601:34:40
60NOWAK Mirosław 398SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0602:39:15
61KOŁODZIEJ Aleksandra 353TARNOWSKIE GÓRYOPEN K00:00:0601:59:01
62WALUŚ Sandra 324BB RunnersBIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:0602:14:15
63KOTYRBA Tomasz 575KATOWICEOPEN M00:00:0601:35:17
64ANCZYKOWSKI Nikodem 302Warsztat FormyTYCHYOPEN M00:00:0701:35:28
65KRZEMIEŃ Adrian 358BB RUNNERSJAWORZEOPEN M00:00:0702:01:54
66TARGOSZ Piotr 433Hardriver TeamTWARDORZECZKAOPEN M00:00:0701:50:40
67MIECH Szymon 381Husaria Race TeamUSTROŃOPEN M00:00:0701:35:50
68JĘDRUCH Marcin 341FireEaglesMIELECOPEN M00:00:0701:46:27
69JĘDRZEJCZYK Łukasz 342Coca-Cola RunnersMIKOŁÓWOPEN M00:00:0702:09:29
70RACZYŃSKA Gosia 416Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEOPEN K00:00:0702:09:24
71MIREK Szczepan 386BRZESZCZEOPEN M00:00:0701:35:40
72KASTELIK Dariusz 348Sprintex TeamPIETRZYKOWICEOPEN M00:00:0701:50:34
73GRZYB Karolina 312Ratel Tri TeamCHORZÓWOPEN K00:00:07
74TRĄBA Tomasz 451ASCBIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0701:48:15
75TABIŚ Sebastian 459OPEN M00:00:0801:48:59
76BALCERZAK Magdalena 304ŻORYOPEN K00:00:0802:12:32
77NADACY Eliza 3934DrinkiRACIBÓRZOPEN K00:00:0802:08:52
78GOMÓŁKA Beata 325GODOWAOPEN K00:00:0802:11:40
79WOŹNIAK Przemysław 445JASTRZĘBIE ZDRÓJOPEN M00:00:0801:46:19
80MOŻEJKO Artur 392PORAJOPEN M00:00:0802:18:15
81GRABOWSKI Łukasz 329PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:0901:53:14
82NOWAK Ewa 397GLIWICEOPEN K00:00:0902:54:45
83SZCZYGIEŁ Michał 428CZELADŹOPEN M00:00:0902:08:38
84KRZYSZTOŃ Eliza 359JAWORZNIKOPEN K00:00:0901:55:20
85GORZAWSKI Andrzej 326RYBNIKOPEN M00:00:0901:52:47
86ODOLIŃSKA Agnieszka 399Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN K00:00:0902:09:41
87POŹNIAK Aleksandra 410Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINOPEN K00:00:0902:47:27
88PERZYNA Wojciech 406OSP KSRG KOTORYDZTARCZYNOPEN M00:00:0902:32:04
89KOLAKOWSKA Anna 276PYSKOWICEOPEN K00:00:1003:27:10
90GAMZA Mariusz 321CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M00:00:1001:53:08
91BRZEZIŃSKA Teresa 309Night Runners GGLIWICEOPEN K00:00:1002:29:47
92WIATER Tomasz 441CHORZÓWOPEN M00:00:1001:46:45
93ULBRICH Paweł 437CHORZÓWOPEN M00:00:1002:01:28
94URBAŃSKI Maciej 438CHORZÓWOPEN M00:00:1001:54:17
95WROŻYNA Adam 447Pędzące ŻółwieRYBNIKOPEN M00:00:1002:01:34
96MIKUSZ-MAZUR Gosia 385Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN K00:00:1102:37:31
97MAZUR Wojciech 377Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN M00:00:1102:37:04
98GÓRECKA Iwona 328SZCZERBICEOPEN K00:00:1102:11:16
99LEWICKA Beata 367GLIWICEOPEN K00:00:1103:23:51
100NAPIERALSKI Michał 269OPEN M00:00:1102:01:13
101NAPIERALSKA Natalia 270OPEN K00:00:1102:01:10
102LEGIEĆ-KUAŚNY Monika 461BUCZKOWICEOPEN K00:00:1202:22:24
103KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 354CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:01:40
104KINDRYK Tomasz 349CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:08:45
105GECOW Marcin 322WARSZAWAOPEN M00:00:1201:57:51
106ZIEMIŃSKA Patrycja 448Świry StelaSKOCZÓWOPEN K00:00:1302:07:42
107FERFECKA Barbara 320Świry StelaKOZAKOWICE GÓRNEOPEN K00:00:1302:12:33
108OSTRY Michał 401RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:1302:11:09
109WÓJCIK Jacek 446Klub Pędzącego ŚlimakaBYTOMOPEN M00:00:1302:04:42
110MIĘKIŃSKI Jacek 382Kwiaciarnia 'Lilia' LipowaLIPOWAOPEN M00:00:1302:01:20
111MANIURA Adam 374BYTOMOPEN M00:00:1302:43:15
112KUŚ Paweł 364Świry StelaSIMORADZOPEN M00:00:1402:08:26
113BANAŚ Justyna 305ŚWIRY STELAJAWORZEOPEN K00:00:1402:07:20
114ŁOBODA Marcin 368Świry StelaUSTROŃOPEN M00:00:1401:49:28
115ZIEMIŃSKI Tomasz 685Świry StelaSKOCZÓWOPEN M00:00:1501:52:33
116BOJDA Brygida 307ŚwrystelaPIERŚCIECOPEN K00:00:1502:07:12
117PRZYŁUCKA Grażyna 413GRAMMIPRRCZÓWOPEN K00:00:1503:30:15
118WYRĄBKIEWICZ Janusz 463CIECHOCINEKOPEN M00:00:1502:11:53
119BLUKACZ Andrzej 465KONOPISKAOPEN M00:00:1502:55:12
120BLUKACZ Milena 466KONOPISKAOPEN K00:00:1503:04:59
121PRZYŁUCKI Grzegorz 412PRECZÓWOPEN M00:00:1603:30:11
122DĄBKOWSKA Dorota 462TORUŃOPEN K00:00:1602:11:57
123MALEŃSKI Andrzej 271OPEN M00:00:1601:59:07
124GINTER Katarzyna 323KRAKÓWOPEN K00:00:1702:28:41
125TALAREK Magdalena 432STARGARDOPEN K00:00:1702:52:44
125PASIKIEWICZ Małgorzata 404STARGARDOPEN K00:00:1702:52:53
127KASPEREK Ryszard 347BESTWINAOPEN M00:00:1702:11:42
128KURSA Marcin 363BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1701:58:41
129JUZOF Arkadiusz 344POGWIZDÓWOPEN M00:00:1801:52:18
130ANTONIO PIĄTEK Romano 303PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWOPEN M00:00:1801:15:36
131BAŁAZY Patryk 372PGB Sportowa PaczkaKRAKOWOPEN M00:00:1802:02:46
132PAWLIK-NIEDZIELA Sandra 405W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K00:00:1902:54:57
133KOŁCZYK Gosia 352W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN K00:00:1902:54:45
134PANCERZ Mariusz 402BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1902:01:10
135KAMIŃSKA Ania 345GLIWICEOPEN K00:00:1902:11:45
136NIEDZIELA Kamil 394W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:2002:54:41
137BARTAS Agnieszka 306W pogoni za duchemKATOWICEOPEN K00:00:2002:43:41
138SZYMAŃSKA Dominika 430KATOWICEOPEN K00:00:2002:54:53
139SZYMAŃSKI Filip 431KATOWICEOPEN M00:00:2002:54:48
140ADAMUS Katarzyna 300OLZA CIESZYNCIESZYNOPEN K00:00:2102:38:51
141WIĄZANIA Marek 442GLIWICEOPEN M00:00:2302:18:36
142LENART Sylwia 365TYCHYOPEN K00:00:2402:18:29
143WAGNER Jakub 440KATOWICEOPEN M00:00:2403:23:34
144NIESTOLIK Anna 395PKO Bank PolskiCHORZÓWOPEN K00:00:2502:12:31
145PASIERB Arkadiusz 403PKO Bank PolskiCZELADŹOPEN M00:00:2502:54:24
146GREŃ Dorota 331OLZA CIESZYNUSTROŃOPEN K00:00:2602:25:44
147CIESLAR Kasia 314USTROŃOPEN K00:00:2702:23:06
Niesklasyfikowani
GROCHAL Marcin 332WYGIEŁZÓWOPEN MDNF02:01:55 DNF
Znaleziono 148 wynik(ów)