Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 13.5 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 147
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
7.5km
   
1MIKLER Joachim 383KISIELÓWOPEN M00:00:0201:09:28
2KUBACZKA Grzegorz 457SKOCZÓWOPEN M00:00:0101:13:15
3SIKORA Mieczysław 422USTROŃOPEN M00:00:0101:14:51
4BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN M00:00:0201:15:36
5ANTONIO PIĄTEK Romano 303PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWOPEN M00:00:1801:15:36
6STOPA Michał 279TYCHYOPEN M00:00:0101:16:11
7DANIEL Piotr 316BIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0201:17:49
8HAZUKA Ireneusz 335SZAREOPEN M00:00:0501:20:04
9SZCZUREK Marcin 427SKOCZÓWOPEN M00:00:0301:21:33
10STEC Jakub 424Decathlon Bielsko-BIałaGODZISZKAOPEN M00:00:0201:22:01
11MIKOŁAJCZYK Mirosław 384Miraz Race TeamZABRZEOPEN M00:00:0201:25:52
12JURASZEK Mariusz 453LIPOWAOPEN M00:00:0401:26:24
13GÓRNIAK Andreas 458OPEN M00:00:0201:27:11
14HAJTO Dominik 275OPEN M00:00:0201:27:18
15MISZTAL Kamil 387GLIWICEOPEN M00:00:0501:34:18
16WASIELEWSKI Michał 450Atlas WardCISEWOOPEN M00:00:0301:34:40
17GREŃ Wacław 330Husaria Race TeamTYCHYOPEN M00:00:0601:34:40
18MICHALSKI Tomek 379BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0501:34:49
19OLBRICH Artur 400TWORKÓWOPEN M00:00:0101:34:57
20KOPSZAK Piotr 454OPEN M00:00:0201:35:05
21KOTYRBA Tomasz 575KATOWICEOPEN M00:00:0601:35:17
22ANCZYKOWSKI Nikodem 302Warsztat FormyTYCHYOPEN M00:00:0701:35:28
23MIREK Szczepan 386BRZESZCZEOPEN M00:00:0701:35:40
24SAMORAŃSKI Samorański 420MUYA Running TeamWYMYSŁÓWOPEN M00:00:0301:35:41
25MAGNUCKI Adam 370MYSŁOWICEOPEN M00:00:0001:35:42
26HALEJCIO Krzysztof 334TYCHYOPEN M00:00:0601:35:47
27MIECH Szymon 381Husaria Race TeamUSTROŃOPEN M00:00:0701:35:50
28SOBOLA Grzegorz 4234DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0301:35:52
29PSZCZOŁA Marcin 414BĘDZINOPEN M00:00:0201:35:59
30SZLĘZAK Edward 429EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M00:00:0501:36:01
31WOŹNIAK Przemysław 445JASTRZĘBIE ZDRÓJOPEN M00:00:0801:46:19
32JĘDRUCH Marcin 341FireEaglesMIELECOPEN M00:00:0701:46:27
33REDZIK Dorota 417Endurance TeamPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN K00:00:0201:46:39
34WIATER Tomasz 441CHORZÓWOPEN M00:00:1001:46:45
35ROCH Marcin 272TARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0501:46:47
36JELONEK Lukas 340EkoTech TriathlonTARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0401:46:55
37NIEWIADOMSKI Artur 470OPEN M00:00:0501:47:20
38TRĄBA Tomasz 451ASCBIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0701:48:15
39SKORUPA Adam 456ZABRZEOPEN M00:00:0601:48:44
40MALADA Łukasz 468OPEN M00:00:0401:48:48
41TABIŚ Sebastian 459OPEN M00:00:0801:48:59
42POLAK Rafał 409KętyKĘTYOPEN M00:00:0401:49:12
43ŁOBODA Marcin 368Świry StelaUSTROŃOPEN M00:00:1401:49:28
44SZOŁTYSIAK Rafał 469OPEN M00:00:0501:49:30
45PIRONKA Denis 281OSTRAVAOPEN M00:00:0501:49:56
46NOGA Angelika 396Kęckie harpaganyKOZYOPEN K00:00:0401:50:15
47PRZYBYŁA Amadeusz 4114DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0401:50:17
48PALICOVA Nikola 280OPEN K00:00:0501:50:24
49HEJNA Kamil 452BYDGOSZCZOPEN M00:00:0501:50:32
50KASTELIK Dariusz 348Sprintex TeamPIETRZYKOWICEOPEN M00:00:0701:50:34
51DZIEGUĆ Piotr 319CZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0001:50:35
52TARGOSZ Piotr 433Hardriver TeamTWARDORZECZKAOPEN M00:00:0701:50:40
53JACEK Natalia 455CHORZÓWOPEN K00:00:0601:50:44
54JUZOF Arkadiusz 344POGWIZDÓWOPEN M00:00:1801:52:18
55ZIEMIŃSKI Tomasz 685Świry StelaSKOCZÓWOPEN M00:00:1501:52:33
56JAGIELSKI Piotr 338RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0201:52:37
57GORZAWSKI Andrzej 326RYBNIKOPEN M00:00:0901:52:47
58GAMZA Mariusz 321CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M00:00:1001:53:08
59GRABOWSKI Łukasz 329PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:0901:53:14
60URBAŃSKI Maciej 438CHORZÓWOPEN M00:00:1001:54:17
61STOŃ Leszek 426osir wawerWARSZAWAOPEN M00:00:0501:54:59
62ŻUREK Rafał 4494DRINKIKRZANOWICEOPEN M00:00:0401:55:14
63KRZYSZTOŃ Eliza 359JAWORZNIKOPEN K00:00:0901:55:20
64PIECZARKA Szymon 407WIEPRZOPEN M00:00:0001:55:23
65GECOW Marcin 322WARSZAWAOPEN M00:00:1201:57:51
66KURSA Marcin 363BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1701:58:41
67FRANCZAK Katarzyna 273KRAKÓWOPEN K00:00:0301:58:42
68TOKARZ Paweł 434Być jak PantokratorBIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0001:58:55
69REKIEĆ Kaja 418DĄBROWA GÓRNICZAOPEN K00:00:0401:58:57
70KOŁODZIEJ Aleksandra 353TARNOWSKIE GÓRYOPEN K00:00:0601:59:01
71MALEŃSKI Andrzej 271OPEN M00:00:1601:59:07
72NAPIERALSKA Natalia 270OPEN K00:00:1102:01:10
73PANCERZ Mariusz 402BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1902:01:10
74NAPIERALSKI Michał 269OPEN M00:00:1102:01:13
75MIĘKIŃSKI Jacek 382Kwiaciarnia 'Lilia' LipowaLIPOWAOPEN M00:00:1302:01:20
76ULBRICH Paweł 437CHORZÓWOPEN M00:00:1002:01:28
77WROŻYNA Adam 447Pędzące ŻółwieRYBNIKOPEN M00:00:1002:01:34
78KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 354CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:01:40
79KRZEMIEŃ Adrian 358BB RUNNERSJAWORZEOPEN M00:00:0702:01:54
Niesklasyfikowani
GROCHAL Marcin 332WYGIEŁZÓWOPEN MDNF02:01:55 DNF
81BAŁAZY Patryk 372PGB Sportowa PaczkaKRAKOWOPEN M00:00:1802:02:46
82WÓJCIK Jacek 446Klub Pędzącego ŚlimakaBYTOMOPEN M00:00:1302:04:42
83HELLER Szymon 336BRENNAOPEN M00:00:0302:05:56
84CHOLEWIŃSKI Paweł 311CHORZÓWOPEN M00:00:0602:06:07
85BOJDA Brygida 307ŚwrystelaPIERŚCIECOPEN K00:00:1502:07:12
86BANAŚ Justyna 305ŚWIRY STELAJAWORZEOPEN K00:00:1402:07:20
87ZIEMIŃSKA Patrycja 448Świry StelaSKOCZÓWOPEN K00:00:1302:07:42
88KUŚ Paweł 364Świry StelaSIMORADZOPEN M00:00:1402:08:26
89SZCZYGIEŁ Michał 428CZELADŹOPEN M00:00:0902:08:38
90KINDRYK Tomasz 349CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:08:45
91NADACY Eliza 3934DrinkiRACIBÓRZOPEN K00:00:0802:08:52
92RACZYŃSKA Gosia 416Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEOPEN K00:00:0702:09:24
93JĘDRZEJCZYK Łukasz 342Coca-Cola RunnersMIKOŁÓWOPEN M00:00:0702:09:29
94ODOLIŃSKA Agnieszka 399Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN K00:00:0902:09:41
95OSTRY Michał 401RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:1302:11:09
96GÓRECKA Iwona 328SZCZERBICEOPEN K00:00:1102:11:16
97KOIM Robert 351RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0402:11:40
98GOMÓŁKA Beata 325GODOWAOPEN K00:00:0802:11:40
99KASPEREK Ryszard 347BESTWINAOPEN M00:00:1702:11:42
100KAMIŃSKA Ania 345GLIWICEOPEN K00:00:1902:11:45
101WYRĄBKIEWICZ Janusz 463CIECHOCINEKOPEN M00:00:1502:11:53
102DĄBKOWSKA Dorota 462TORUŃOPEN K00:00:1602:11:57
103NIESTOLIK Anna 395PKO Bank PolskiCHORZÓWOPEN K00:00:2502:12:31
104BALCERZAK Magdalena 304ŻORYOPEN K00:00:0802:12:32
105FERFECKA Barbara 320Świry StelaKOZAKOWICE GÓRNEOPEN K00:00:1302:12:33
106MICHAŁEK Jarosław 380One Way TicketKRAKÓWOPEN M00:00:0302:13:05
107WALUŚ Sandra 324BB RunnersBIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:0602:14:15
108SZCZĘSNY Michał 282OPEN M00:00:0102:16:35
109MARONKA Agnieszka 376KRAKÓWOPEN K00:00:0302:16:46
110LENART Adrian 366Bym RunnersBYTOMOPEN M00:00:0302:16:54
111STOLECKA Katarzyna 425KATOWICEOPEN K00:00:0502:17:09
112MOŻEJKO Artur 392PORAJOPEN M00:00:0802:18:15
113LENART Sylwia 365TYCHYOPEN K00:00:2402:18:29
114WIĄZANIA Marek 442GLIWICEOPEN M00:00:2302:18:36
115LEGIEĆ-KUAŚNY Monika 461BUCZKOWICEOPEN K00:00:1202:22:24
116CIESLAR Kasia 314USTROŃOPEN K00:00:2702:23:06
117GREŃ Dorota 331OLZA CIESZYNUSTROŃOPEN K00:00:2602:25:44
118GINTER Katarzyna 323KRAKÓWOPEN K00:00:1702:28:41
119BRZEZIŃSKA Teresa 309Night Runners GGLIWICEOPEN K00:00:1002:29:47
120PERZYNA Wojciech 406OSP KSRG KOTORYDZTARCZYNOPEN M00:00:0902:32:04
121MAZUR Wojciech 377Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN M00:00:1102:37:04
122MIKUSZ-MAZUR Gosia 385Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN K00:00:1102:37:31
123ADAMUS Katarzyna 300OLZA CIESZYNCIESZYNOPEN K00:00:2102:38:51
124NOWAK Mirosław 398SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0602:39:15
125MANIURA Adam 374BYTOMOPEN M00:00:1302:43:15
126BARTAS Agnieszka 306W pogoni za duchemKATOWICEOPEN K00:00:2002:43:41
127POŹNIAK Aleksandra 410Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINOPEN K00:00:0902:47:27
128TALAREK Magdalena 432STARGARDOPEN K00:00:1702:52:44
128PASIKIEWICZ Małgorzata 404STARGARDOPEN K00:00:1702:52:53
130JASEK Wiola 339WatahaZABRZEOPEN K00:00:0402:53:01
131SERWATKA Angelika 421WATAHAZABRZEOPEN K00:00:0402:53:17
132PASIERB Arkadiusz 403PKO Bank PolskiCZELADŹOPEN M00:00:2502:54:24
133NIEDZIELA Kamil 394W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:2002:54:41
134NOWAK Ewa 397GLIWICEOPEN K00:00:0902:54:45
135KOŁCZYK Gosia 352W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN K00:00:1902:54:45
136SZYMAŃSKI Filip 431KATOWICEOPEN M00:00:2002:54:48
137SZYMAŃSKA Dominika 430KATOWICEOPEN K00:00:2002:54:53
138PAWLIK-NIEDZIELA Sandra 405W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K00:00:1902:54:57
139BLUKACZ Andrzej 465KONOPISKAOPEN M00:00:1502:55:12
140BLUKACZ Milena 466KONOPISKAOPEN K00:00:1503:04:59
141WAGNER Jakub 440KATOWICEOPEN M00:00:2403:23:34
142LEWICKA Beata 367GLIWICEOPEN K00:00:1103:23:51
143HOŁOMEK Michał 337WODZISŁAW ŚL.OPEN M00:00:0303:24:04
144KOLAKOWSKA Anna 276PYSKOWICEOPEN K00:00:1003:27:10
145PRZYŁUCKI Grzegorz 412PRECZÓWOPEN M00:00:1603:30:11
146PRZYŁUCKA Grażyna 413GRAMMIPRRCZÓWOPEN K00:00:1503:30:15
147GRUBKA Bartosz 333PassionBIKE OświęcimOSIEKOPEN M00:00:01
148GRZYB Karolina 312Ratel Tri TeamCHORZÓWOPEN K00:00:07
Znaleziono 148 wynik(ów)