Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 13.5 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 147
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
7.5km
Czas
netto
13.5km
Czas
brutto
13.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MIKLER Joachim 383KISIELÓWOPEN M1M 100:00:0201:09:2802:09:57.3002:09:59.55 9:376,2
2STOPA Michał 279TYCHYOPEN M2M 200:00:0101:16:1102:12:18.0502:12:19.45+00:02:199:486,1
3KUBACZKA Grzegorz 457SKOCZÓWOPEN M3M 300:00:0101:13:1502:12:47.0002:12:48.85+00:02:499:506,1
4GRUBKA Bartosz 333PassionBIKE OświęcimOSIEKOPEN M4M 400:00:0102:14:35.3002:14:36.85+00:04:379:586,0
5BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN M5M 500:00:0201:15:3602:15:56.1502:15:58.65+00:05:5910:046,0
6SIKORA Mieczysław 422USTROŃOPEN M6M 600:00:0101:14:5102:22:05.0002:22:06.40+00:12:0610:315,7
7DANIEL Piotr 316BIELSKO-BIALAOPEN M7M 700:00:0201:17:4902:22:39.2002:22:42.00+00:12:4210:345,7
8STEC Jakub 424Decathlon Bielsko-BIałaGODZISZKAOPEN M8M 800:00:0201:22:0102:26:56.5002:26:58.70+00:16:5910:535,5
9HAZUKA Ireneusz 335SZAREOPEN M9M 900:00:0501:20:0402:27:40.5502:27:46.05+00:17:4610:565,5
10JURASZEK Mariusz 453LIPOWAOPEN M10M 1000:00:0401:26:2402:28:18.7502:28:23.45+00:18:2310:595,5
11MIKOŁAJCZYK Mirosław 384Miraz Race TeamZABRZEOPEN M11M 1100:00:0201:25:5202:31:00.7502:31:02.90+00:21:0311:115,4
12SZCZUREK Marcin 427SKOCZÓWOPEN M12M 1200:00:0301:21:3302:32:35.4502:32:38.90+00:22:3911:185,3
13HAJTO Dominik 275OPEN M13M 1300:00:0201:27:1802:35:08.0502:35:10.60+00:25:1111:295,2
14KOTYRBA Tomasz 575KATOWICEOPEN M14M 1400:00:0601:35:1702:37:43.7502:37:50.15+00:27:5011:415,1
15GÓRNIAK Andreas 458OPEN M15M 1500:00:0201:27:1102:43:32.2002:43:35.15+00:33:3512:065,0
16MISZTAL Kamil 387GLIWICEOPEN M16M 1600:00:0501:34:1802:46:11.9002:46:17.55+00:36:1812:184,9
17WASIELEWSKI Michał 450Atlas WardCISEWOOPEN M17M 1700:00:0301:34:4002:46:15.5002:46:19.45+00:36:1912:184,9
18KOPSZAK Piotr 454OPEN M18M 1800:00:0201:35:0502:47:18.0502:47:20.85+00:37:2112:234,8
19SAMORAŃSKI Samorański 420MUYA Running TeamWYMYSŁÓWOPEN M19M 1900:00:0301:35:4102:47:32.9502:47:36.60+00:37:3712:244,8
20GREŃ Wacław 330Husaria Race TeamTYCHYOPEN M20M 2000:00:0601:34:4002:48:46.7502:48:53.15+00:38:5312:304,8
21SZLĘZAK Edward 429EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M21M 2100:00:0501:36:0102:49:01.2502:49:06.75+00:39:0712:314,8
22SOBOLA Grzegorz 4234DrinkiRACIBÓRZOPEN M22M 2200:00:0301:35:5202:50:40.4002:50:43.85+00:40:4412:384,7
23PSZCZOŁA Marcin 414BĘDZINOPEN M23M 2300:00:0201:35:5902:51:59.2002:52:01.45+00:42:0112:444,7
24MAGNUCKI Adam 370MYSŁOWICEOPEN M24M 2400:00:0001:35:4202:55:58.1002:55:58.10+00:45:5813:024,6
25MIREK Szczepan 386BRZESZCZEOPEN M25M 2500:00:0701:35:4002:55:51.9002:55:58.95+00:45:5913:014,6
26ANCZYKOWSKI Nikodem 302Warsztat FormyTYCHYOPEN M26M 2600:00:0701:35:2802:57:12.2502:57:19.25+00:47:1913:074,6
27HALEJCIO Krzysztof 334TYCHYOPEN M27M 2700:00:0601:35:4702:57:12.5002:57:19.35+00:47:1913:074,6
28MIECH Szymon 381Husaria Race TeamUSTROŃOPEN M28M 2800:00:0701:35:5002:58:35.7002:58:42.75+00:48:4313:134,5
29WOŹNIAK Przemysław 445JASTRZĘBIE ZDRÓJOPEN M29M 2900:00:0801:46:1902:59:19.3002:59:27.55+00:49:2813:164,5
30SKORUPA Adam 456ZABRZEOPEN M30M 3000:00:0601:48:4402:59:22.7502:59:29.45+00:49:2913:174,5
31OLBRICH Artur 400TWORKÓWOPEN M31M 3100:00:0101:34:5703:01:43.0503:01:44.90+00:51:4513:274,5
32MICHALSKI Tomek 379BIELSKO-BIAŁAOPEN M32M 3200:00:0501:34:4903:04:31.1503:04:36.15+00:54:3613:404,4
33PIECZARKA Szymon 407WIEPRZOPEN M33M 3300:00:0001:55:2303:04:42.0003:04:42.00+00:54:4213:404,4
34TRĄBA Tomasz 451ASCBIELSKO-BIALAOPEN M34M 3400:00:0701:48:1503:04:48.4003:04:55.70+00:54:5613:414,4
35DZIEGUĆ Piotr 319CZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M35M 3500:00:0001:50:3503:05:00.7003:05:00.70+00:55:0113:424,4
36ŁOBODA Marcin 368Świry StelaUSTROŃOPEN M36M 3600:00:1401:49:2803:06:53.4503:07:07.70+00:57:0813:504,3
37PIRONKA Denis 281OSTRAVAOPEN M37M 3700:00:0501:49:5603:07:07.1503:07:12.65+00:57:1313:514,3
38JĘDRUCH Marcin 341FireEaglesMIELECOPEN M38M 3800:00:0701:46:2703:07:05.4003:07:13.35+00:57:1313:514,3
39TABIŚ Sebastian 459OPEN M39M 3900:00:0801:48:5903:08:22.4003:08:30.80+00:58:3113:574,3
40NIEWIADOMSKI Artur 470OPEN M40M 4000:00:0501:47:2003:08:41.2003:08:47.15+00:58:4713:584,3
41JAGIELSKI Piotr 338RUDA ŚLĄSKAOPEN M41M 4100:00:0201:52:3703:10:10.6503:10:13.40+01:00:1314:054,3
42PRZYBYŁA Amadeusz 4114DrinkiRACIBÓRZOPEN M42M 4200:00:0401:50:1703:11:32.7003:11:37.65+01:01:3814:114,2
43HEJNA Kamil 452BYDGOSZCZOPEN M43M 4300:00:0501:50:3203:11:32.4003:11:37.90+01:01:3814:114,2
44URBAŃSKI Maciej 438CHORZÓWOPEN M44M 4400:00:1001:54:1703:11:52.4003:12:03.00+01:02:0314:124,2
45TARGOSZ Piotr 433Hardriver TeamTWARDORZECZKAOPEN M45M 4500:00:0701:50:4003:12:49.2503:12:57.00+01:02:5714:174,2
46MALADA Łukasz 468OPEN M46M 4600:00:0401:48:4803:13:52.9003:13:57.60+01:03:5814:214,2
47JUZOF Arkadiusz 344POGWIZDÓWOPEN M47M 4700:00:1801:52:1803:13:59.0003:14:17.35+01:04:1714:224,2
48POLAK Rafał 409KętyKĘTYOPEN M48M 4800:00:0401:49:1203:14:50.0003:14:54.65+01:04:5514:254,2
49JELONEK Lukas 340EkoTech TriathlonTARNOWSKIE GÓRYOPEN M49M 4900:00:0401:46:5503:15:56.4003:16:00.95+01:06:0114:304,1
50KURSA Marcin 363BIELSKO-BIAŁAOPEN M50M 5000:00:1701:58:4103:16:27.1503:16:44.90+01:06:4514:334,1
51TOKARZ Paweł 434Być jak PantokratorBIELSKO-BIAŁAOPEN M51M 5100:00:0001:58:5503:17:46.0003:17:46.00+01:07:4614:384,1
52SZOŁTYSIAK Rafał 469OPEN M52M 5200:00:0501:49:3003:18:04.7003:18:09.95+01:08:1014:404,1
53ŻUREK Rafał 4494DRINKIKRZANOWICEOPEN M53M 5300:00:0401:55:1403:18:16.9003:18:21.35+01:08:2114:414,1
54ROCH Marcin 272TARNOWSKIE GÓRYOPEN M54M 5400:00:0501:46:4703:18:26.0503:18:31.95+01:08:3214:414,1
55ZIEMIŃSKI Tomasz 685Świry StelaSKOCZÓWOPEN M55M 5500:00:1501:52:3303:19:27.9503:19:43.15+01:09:4314:464,1
56KASTELIK Dariusz 348Sprintex TeamPIETRZYKOWICEOPEN M56M 5600:00:0701:50:3403:20:40.4003:20:48.00+01:10:4814:514,0
57WÓJCIK Jacek 446Klub Pędzącego ŚlimakaBYTOMOPEN M57M 5700:00:1302:04:4203:21:12.4503:21:25.60+01:11:2614:544,0
58GECOW Marcin 322WARSZAWAOPEN M58M 5800:00:1201:57:5103:22:20.9503:22:33.70+01:12:3414:594,0
59MIĘKIŃSKI Jacek 382Kwiaciarnia 'Lilia' LipowaLIPOWAOPEN M59M 5900:00:1302:01:2003:26:40.6503:26:54.00+01:16:5415:183,9
60PANCERZ Mariusz 402BIELSKO-BIAŁAOPEN M60M 6000:00:1902:01:1003:27:27.8003:27:47.10+01:17:4715:223,9
61KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 354CHRZANÓWOPEN M61M 6100:00:1202:01:4003:28:58.8503:29:11.00+01:19:1115:283,9
62NAPIERALSKI Michał 269OPEN M62M 6200:00:1102:01:1303:29:50.1003:30:02.05+01:20:0215:323,9
63STOŃ Leszek 426osir wawerWARSZAWAOPEN M63M 6300:00:0501:54:5903:30:43.9503:30:49.60+01:20:5015:363,8
64GAMZA Mariusz 321CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M64M 6400:00:1001:53:0803:31:02.5503:31:13.00+01:21:1315:383,8
65ULBRICH Paweł 437CHORZÓWOPEN M65M 6500:00:1002:01:2803:31:25.2503:31:36.00+01:21:3615:393,8
66OSTRY Michał 401RUDA ŚLĄSKAOPEN M66M 6600:00:1302:11:0903:32:47.9503:33:01.30+01:23:0115:453,8
67GORZAWSKI Andrzej 326RYBNIKOPEN M67M 6700:00:0901:52:4703:35:03.9503:35:13.55+01:25:1415:553,8
68MALEŃSKI Andrzej 271OPEN M68M 6800:00:1601:59:0703:35:44.1503:36:00.65+01:26:0115:583,8
69GRABOWSKI Łukasz 329PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M69M 6900:00:0901:53:1403:38:30.4503:38:39.70+01:28:4016:113,7
70WROŻYNA Adam 447Pędzące ŻółwieRYBNIKOPEN M70M 7000:00:1002:01:3403:42:01.5503:42:11.65+01:32:1216:263,6
71KRZEMIEŃ Adrian 358BB RUNNERSJAWORZEOPEN M71M 7100:00:0702:01:5403:42:05.4503:42:12.45+01:32:1216:273,6
72KUŚ Paweł 364Świry StelaSIMORADZOPEN M72M 7200:00:1402:08:2603:47:01.6003:47:16.50+01:37:1616:493,6
73HELLER Szymon 336BRENNAOPEN M73M 7300:00:0302:05:5603:48:28.8003:48:32.15+01:38:3216:553,5
74KASPEREK Ryszard 347BESTWINAOPEN M74M 7400:00:1702:11:4203:52:05.7003:52:23.30+01:42:2317:113,5
75BAŁAZY Patryk 372PGB Sportowa PaczkaKRAKOWOPEN M75M 7500:00:1802:02:4603:52:20.7003:52:39.35+01:42:3917:123,5
76MICHAŁEK Jarosław 380One Way TicketKRAKÓWOPEN M76M 7600:00:0302:13:0503:54:10.1503:54:13.90+01:44:1417:203,5
77ANTONIO PIĄTEK Romano 303PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWOPEN M77M 7700:00:1801:15:3603:57:31.4503:57:49.85+01:47:5017:353,4
78KINDRYK Tomasz 349CHRZANÓWOPEN M78M 7800:00:1202:08:4503:59:48.4504:00:01.00+01:50:0117:453,4
79LENART Adrian 366Bym RunnersBYTOMOPEN M79M 7900:00:0302:16:5404:00:00.4004:00:04.35+01:50:0417:463,4
80KOIM Robert 351RUDA ŚLĄSKAOPEN M80M 8000:00:0402:11:4004:00:12.2504:00:17.10+01:50:1717:473,4
81CHOLEWIŃSKI Paweł 311CHORZÓWOPEN M81M 8100:00:0602:06:0704:00:11.4504:00:17.70+01:50:1817:473,4
82SZCZĘSNY Michał 282OPEN M82M 8200:00:0102:16:3504:01:36.4004:01:38.00+01:51:3817:533,4
83JĘDRZEJCZYK Łukasz 342Coca-Cola RunnersMIKOŁÓWOPEN M83M 8300:00:0702:09:2904:03:42.3004:03:50.20+01:53:5018:033,3
84MOŻEJKO Artur 392PORAJOPEN M84M 8400:00:0802:18:1504:05:00.4004:05:09.20+01:55:0918:083,3
85WIĄZANIA Marek 442GLIWICEOPEN M85M 8500:00:2302:18:3604:08:49.7004:09:13.05+01:59:1318:253,3
86SZCZYGIEŁ Michał 428CZELADŹOPEN M86M 8600:00:0902:08:3804:10:06.3504:10:15.50+02:00:1518:313,2
87WYRĄBKIEWICZ Janusz 463CIECHOCINEKOPEN M87M 8700:00:1502:11:5304:15:43.5004:15:59.35+02:05:5918:563,2
88WIATER Tomasz 441CHORZÓWOPEN M88M 8800:00:1001:46:4504:30:34.7004:30:44.80+02:20:4520:023,0
89NOWAK Mirosław 398SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M89M 8900:00:0602:39:1504:37:01.7004:37:08.40+02:27:0820:312,9
90MAZUR Wojciech 377Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN M90M 9000:00:1102:37:0404:37:35.9504:37:47.80+02:27:4820:332,9
91PERZYNA Wojciech 406OSP KSRG KOTORYDZTARCZYNOPEN M91M 9100:00:0902:32:0404:41:45.6504:41:55.40+02:31:5520:522,9
92PASIERB Arkadiusz 403PKO Bank PolskiCZELADŹOPEN M92M 9200:00:2502:54:2405:01:12.9005:01:38.15+02:51:3822:182,7
93MANIURA Adam 374BYTOMOPEN M93M 9300:00:1302:43:1505:10:42.1005:10:55.35+03:00:5523:002,6
94BLUKACZ Andrzej 465KONOPISKAOPEN M94M 9400:00:1502:55:1205:12:30.4505:12:46.10+03:02:4623:082,6
95SZYMAŃSKI Filip 431KATOWICEOPEN M95M 9500:00:2002:54:4805:37:47.2505:38:07.25+03:28:0725:012,4
96NIEDZIELA Kamil 394W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M96M 9600:00:2002:54:4105:37:49.8005:38:10.75+03:28:1125:012,4
97HOŁOMEK Michał 337WODZISŁAW ŚL.OPEN M97M 9700:00:0303:24:0405:51:45.1505:51:49.10+03:41:4926:032,3
98WAGNER Jakub 440KATOWICEOPEN M98M 9800:00:2403:23:3406:11:31.6006:11:56.25+04:01:5627:312,2
99PRZYŁUCKI Grzegorz 412PRECZÓWOPEN M99M 9900:00:1603:30:1106:43:38.7506:43:55.50+04:33:5529:542,0
Niesklasyfikowani
GROCHAL Marcin 332WYGIEŁZÓWOPEN MDNF02:01:55 DNF DNF DNF--
Znaleziono 100 wynik(ów)