Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 13.5 km
Zgłoszonych : 176
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 147
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
7.5km
   
1MIKLER Joachim 383KISIELÓWOPEN M00:00:0201:09:28
2KUBACZKA Grzegorz 457SKOCZÓWOPEN M00:00:0101:13:15
3SIKORA Mieczysław 422USTROŃOPEN M00:00:0101:14:51
4BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN M00:00:0201:15:36
5ANTONIO PIĄTEK Romano 303PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWOPEN M00:00:1801:15:36
6STOPA Michał 279TYCHYOPEN M00:00:0101:16:11
7DANIEL Piotr 316BIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0201:17:49
8HAZUKA Ireneusz 335SZAREOPEN M00:00:0501:20:04
9SZCZUREK Marcin 427SKOCZÓWOPEN M00:00:0301:21:33
10STEC Jakub 424Decathlon Bielsko-BIałaGODZISZKAOPEN M00:00:0201:22:01
11MIKOŁAJCZYK Mirosław 384Miraz Race TeamZABRZEOPEN M00:00:0201:25:52
12JURASZEK Mariusz 453LIPOWAOPEN M00:00:0401:26:24
13GÓRNIAK Andreas 458OPEN M00:00:0201:27:11
14HAJTO Dominik 275OPEN M00:00:0201:27:18
15MISZTAL Kamil 387GLIWICEOPEN M00:00:0501:34:18
16WASIELEWSKI Michał 450Atlas WardCISEWOOPEN M00:00:0301:34:40
17GREŃ Wacław 330Husaria Race TeamTYCHYOPEN M00:00:0601:34:40
18MICHALSKI Tomek 379BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0501:34:49
19OLBRICH Artur 400TWORKÓWOPEN M00:00:0101:34:57
20KOPSZAK Piotr 454OPEN M00:00:0201:35:05
21KOTYRBA Tomasz 575KATOWICEOPEN M00:00:0601:35:17
22ANCZYKOWSKI Nikodem 302Warsztat FormyTYCHYOPEN M00:00:0701:35:28
23MIREK Szczepan 386BRZESZCZEOPEN M00:00:0701:35:40
24SAMORAŃSKI Samorański 420MUYA Running TeamWYMYSŁÓWOPEN M00:00:0301:35:41
25MAGNUCKI Adam 370MYSŁOWICEOPEN M00:00:0001:35:42
26HALEJCIO Krzysztof 334TYCHYOPEN M00:00:0601:35:47
27MIECH Szymon 381Husaria Race TeamUSTROŃOPEN M00:00:0701:35:50
28SOBOLA Grzegorz 4234DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0301:35:52
29PSZCZOŁA Marcin 414BĘDZINOPEN M00:00:0201:35:59
30SZLĘZAK Edward 429EWELINA RUNNERSKATOWICEOPEN M00:00:0501:36:01
31WOŹNIAK Przemysław 445JASTRZĘBIE ZDRÓJOPEN M00:00:0801:46:19
32JĘDRUCH Marcin 341FireEaglesMIELECOPEN M00:00:0701:46:27
33WIATER Tomasz 441CHORZÓWOPEN M00:00:1001:46:45
34ROCH Marcin 272TARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0501:46:47
35JELONEK Lukas 340EkoTech TriathlonTARNOWSKIE GÓRYOPEN M00:00:0401:46:55
36NIEWIADOMSKI Artur 470OPEN M00:00:0501:47:20
37TRĄBA Tomasz 451ASCBIELSKO-BIALAOPEN M00:00:0701:48:15
38SKORUPA Adam 456ZABRZEOPEN M00:00:0601:48:44
39MALADA Łukasz 468OPEN M00:00:0401:48:48
40TABIŚ Sebastian 459OPEN M00:00:0801:48:59
41POLAK Rafał 409KętyKĘTYOPEN M00:00:0401:49:12
42ŁOBODA Marcin 368Świry StelaUSTROŃOPEN M00:00:1401:49:28
43SZOŁTYSIAK Rafał 469OPEN M00:00:0501:49:30
44PIRONKA Denis 281OSTRAVAOPEN M00:00:0501:49:56
45PRZYBYŁA Amadeusz 4114DrinkiRACIBÓRZOPEN M00:00:0401:50:17
46HEJNA Kamil 452BYDGOSZCZOPEN M00:00:0501:50:32
47KASTELIK Dariusz 348Sprintex TeamPIETRZYKOWICEOPEN M00:00:0701:50:34
48DZIEGUĆ Piotr 319CZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0001:50:35
49TARGOSZ Piotr 433Hardriver TeamTWARDORZECZKAOPEN M00:00:0701:50:40
50JUZOF Arkadiusz 344POGWIZDÓWOPEN M00:00:1801:52:18
51ZIEMIŃSKI Tomasz 685Świry StelaSKOCZÓWOPEN M00:00:1501:52:33
52JAGIELSKI Piotr 338RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0201:52:37
53GORZAWSKI Andrzej 326RYBNIKOPEN M00:00:0901:52:47
54GAMZA Mariusz 321CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M00:00:1001:53:08
55GRABOWSKI Łukasz 329PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:0901:53:14
56URBAŃSKI Maciej 438CHORZÓWOPEN M00:00:1001:54:17
57STOŃ Leszek 426osir wawerWARSZAWAOPEN M00:00:0501:54:59
58ŻUREK Rafał 4494DRINKIKRZANOWICEOPEN M00:00:0401:55:14
59PIECZARKA Szymon 407WIEPRZOPEN M00:00:0001:55:23
60GECOW Marcin 322WARSZAWAOPEN M00:00:1201:57:51
61KURSA Marcin 363BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1701:58:41
62TOKARZ Paweł 434Być jak PantokratorBIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0001:58:55
63MALEŃSKI Andrzej 271OPEN M00:00:1601:59:07
64PANCERZ Mariusz 402BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:1902:01:10
65NAPIERALSKI Michał 269OPEN M00:00:1102:01:13
66MIĘKIŃSKI Jacek 382Kwiaciarnia 'Lilia' LipowaLIPOWAOPEN M00:00:1302:01:20
67ULBRICH Paweł 437CHORZÓWOPEN M00:00:1002:01:28
68WROŻYNA Adam 447Pędzące ŻółwieRYBNIKOPEN M00:00:1002:01:34
69KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 354CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:01:40
70KRZEMIEŃ Adrian 358BB RUNNERSJAWORZEOPEN M00:00:0702:01:54
Niesklasyfikowani
GROCHAL Marcin 332WYGIEŁZÓWOPEN MDNF02:01:55 DNF
72BAŁAZY Patryk 372PGB Sportowa PaczkaKRAKOWOPEN M00:00:1802:02:46
73WÓJCIK Jacek 446Klub Pędzącego ŚlimakaBYTOMOPEN M00:00:1302:04:42
74HELLER Szymon 336BRENNAOPEN M00:00:0302:05:56
75CHOLEWIŃSKI Paweł 311CHORZÓWOPEN M00:00:0602:06:07
76KUŚ Paweł 364Świry StelaSIMORADZOPEN M00:00:1402:08:26
77SZCZYGIEŁ Michał 428CZELADŹOPEN M00:00:0902:08:38
78KINDRYK Tomasz 349CHRZANÓWOPEN M00:00:1202:08:45
79JĘDRZEJCZYK Łukasz 342Coca-Cola RunnersMIKOŁÓWOPEN M00:00:0702:09:29
80OSTRY Michał 401RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:1302:11:09
81KOIM Robert 351RUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0402:11:40
82KASPEREK Ryszard 347BESTWINAOPEN M00:00:1702:11:42
83WYRĄBKIEWICZ Janusz 463CIECHOCINEKOPEN M00:00:1502:11:53
84MICHAŁEK Jarosław 380One Way TicketKRAKÓWOPEN M00:00:0302:13:05
85SZCZĘSNY Michał 282OPEN M00:00:0102:16:35
86LENART Adrian 366Bym RunnersBYTOMOPEN M00:00:0302:16:54
87MOŻEJKO Artur 392PORAJOPEN M00:00:0802:18:15
88WIĄZANIA Marek 442GLIWICEOPEN M00:00:2302:18:36
89PERZYNA Wojciech 406OSP KSRG KOTORYDZTARCZYNOPEN M00:00:0902:32:04
90MAZUR Wojciech 377Brzuchate MisiePIERŚCIECOPEN M00:00:1102:37:04
91NOWAK Mirosław 398SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0602:39:15
92MANIURA Adam 374BYTOMOPEN M00:00:1302:43:15
93PASIERB Arkadiusz 403PKO Bank PolskiCZELADŹOPEN M00:00:2502:54:24
94NIEDZIELA Kamil 394W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:2002:54:41
95SZYMAŃSKI Filip 431KATOWICEOPEN M00:00:2002:54:48
96BLUKACZ Andrzej 465KONOPISKAOPEN M00:00:1502:55:12
97WAGNER Jakub 440KATOWICEOPEN M00:00:2403:23:34
98HOŁOMEK Michał 337WODZISŁAW ŚL.OPEN M00:00:0303:24:04
99PRZYŁUCKI Grzegorz 412PRECZÓWOPEN M00:00:1603:30:11
100GRUBKA Bartosz 333PassionBIKE OświęcimOSIEKOPEN M00:00:01
Znaleziono 100 wynik(ów)