ZADYMA

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
13.5 km
Zgłoszonych:
131
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
7.5km
Czas
netto
13.5km
Czas
brutto
13.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAWORSKI Zbigniew 423OPEN M1M 100:00:0000:51:5501:20:28.1501:20:29.05 5:5710.1
2MIŚKIEWICZ Mariusz 421CIESZYNOPEN M2M 200:00:0000:57:2801:25:48.1501:25:48.90+00:05:196:219.4
3SIKORA Mieczysław 388SURFIN POLSKAUSTROŃOPEN M3M 300:00:0000:55:0801:30:38.8501:30:39.60+00:10:106:428.9
4HAZUKA Ireneusz 330SZAREOPEN M4M 400:00:0201:00:1201:35:17.5001:35:19.75+00:14:507:038.5
5CAPUTA Szymon 312K+SGODZISZKAOPEN M5M 500:00:0001:04:4801:38:32.7001:38:33.25+00:18:047:188.2
6SOBOLA Grzegorz 392Eko-Okna RunnersRACIBÓRZOPEN M6M 600:00:0101:04:5801:38:42.9001:38:44.35+00:18:157:188.2
7SAMORAŃSKI Krzysztof 384Ultra-szczęścieWYMYSŁÓWOPEN M7M 700:00:0201:08:1201:42:52.0501:42:54.40+00:22:257:377.9
8ADAMUS-KOWALSKA Justyna 300IMIELINOPEN K1K 100:00:0101:08:1101:44:34.0001:44:35.15+00:24:067:447.7
9KRZYSZTOF Kozieł 350GLIWICEOPEN M8M 800:00:0101:05:3901:45:00.1001:45:01.60+00:24:327:467.7
10KONSEK Paweł 343Żory - KleszczówkaŻORYOPEN M9M 900:00:0801:08:1801:46:05.7501:46:13.80+00:25:447:517.6
11MAGNUCKI Adam 429MYSŁOWICEOPEN M10M 1000:00:0101:08:0001:46:16.1001:46:17.45+00:25:487:527.6
12JUREWICZ Piotr 415Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M11M 1100:00:0101:08:1901:46:52.0501:46:54.00+00:26:247:557.6
13KLAPPHOLZ Adriana 420CIESZYNOPEN K2K 200:00:0101:11:2401:47:12.3501:47:13.55+00:26:447:567.6
14BANASZCZYK Mariusz 301edc.teamKASZEWICEOPEN M12M 1200:00:0601:13:3201:51:26.1501:51:32.55+00:31:038:157.3
15JĘDRZEJAK Piotr 335JASTRZĘBIE-ZDRÓJOPEN M13M 1300:00:0301:11:1201:52:28.5501:52:31.60+00:32:028:197.2
16WAWRZYNIAK Mariusz 407LESZCZYNYOPEN M14M 1400:00:0201:13:2501:53:20.1001:53:22.15+00:32:538:237.1
17ŁOPATOWSKI Michał 354KANAPOWI BIEGACZE KRAKÓWKRAKÓWOPEN M15M 1500:00:0101:14:0401:53:44.4001:53:46.35+00:33:178:257.1
18WÓJCIK Jacek 410BYTOMOPEN M16M 1600:00:0101:13:3101:55:25.9001:55:27.05+00:34:588:337
19ŁUSIAK Mariusz 355Way2ChampGLIWICEOPEN M17M 1700:00:0501:13:1201:56:18.8001:56:24.15+00:35:558:367
20RUSIN Anna 379Kęckie HarpaganyPORĄBKAOPEN K3K 300:00:0301:15:5201:57:31.3001:57:34.90+00:37:058:426.9
21LASSOTA-BUJAK Mariola 351#czeladzbiegaCZELADŹOPEN K4K 400:00:0401:13:5401:58:49.4501:58:53.80+00:38:248:486.8
22KLIMKOWSKI Tomasz 417BYTOMOPEN M18M 1800:00:2101:15:2701:58:35.0501:58:56.15+00:38:278:476.8
23JELONEK Lukas 334TARNOWSKIE GÓRYOPEN M19M 1900:00:0401:14:3002:00:08.0502:00:12.40+00:39:438:536.7
24WOŹNIAKOWSKI Jan 409Opel Active TeamGLIWICEOPEN M20M 2000:00:0501:23:0002:00:53.7002:00:58.80+00:40:298:576.7
25BĄK Piotr 302Wild BuchaysŁODYGOWICEOPEN M21M 2100:00:0101:18:4502:01:26.6502:01:28.30+00:40:598:596.7
26KLAG Marian 340TOP-33RYBARZOWICEOPEN M22M 2200:00:0401:18:2402:01:47.6502:01:52.10+00:41:239:016.7
27RYPUŁA Maria 381Zen Running TeamBOJSZOWYOPEN K5K 500:00:0601:21:0602:06:24.8002:06:30.95+00:46:019:216.4
28RYPUŁA Jacek 382Zen Running TeamBOJSZOWYOPEN M23M 2300:00:0601:21:0902:06:25.9502:06:32.35+00:46:039:216.4
29KUŁAKOWSKA Monika 422OPEN K6K 600:00:0401:18:3402:07:01.6502:07:06.00+00:46:369:246.4
30ZNYK Adam 414KRAKÓWOPEN M24M 2400:00:0601:20:1202:08:29.4002:08:35.80+00:48:069:316.3
31RYMARCZYK Paulina 380LUBLINOPEN K7K 700:00:0301:16:2702:08:58.8002:09:01.95+00:48:329:336.3
32CABAŁA Adam 311MARKLOWICEOPEN M25M 2500:00:0701:21:1302:09:09.6002:09:17.00+00:48:479:346.3
33STOŃ Leszek 395WARSZAWAOPEN M26M 2600:00:0501:22:2802:11:33.9502:11:39.90+00:51:109:446.2
34PYLAK Krzysztof 376OCR LubinŁOPIENNIK GÓRNYOPEN M27M 2700:00:0301:28:4502:13:51.7502:13:55.05+00:53:269:546.1
35KIEŁBASA Artur 338RYBNIK KAMIENOPEN M28M 2800:00:0201:29:3102:14:39.4002:14:42.00+00:54:129:586
36GÓRECKI Wojciech 372CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M29M 2900:00:0501:23:0602:15:48.9002:15:54.60+00:55:2510:036
37WROŻYNA Adam 375Pędzące Żółwie‚ AV TEAMRYBNIKOPEN M30M 3000:00:0501:23:0902:15:50.2502:15:56.00+00:55:2610:036
38PAWLICKI Paweł 370POZNAŃOPEN M31M 3100:00:0301:23:1402:16:03.1002:16:07.00+00:55:3710:046
39TYSZKIEWICZ Krzysztof 402SZCZECINOPEN M32M 3200:00:2001:19:4602:17:15.7002:17:36.45+00:57:0710:105.9
40JARUGA Damian 332Team JARUGARYBNIK KAMIENOPEN M33M 3300:00:0301:25:2302:17:33.5502:17:36.55+00:57:0710:115.9
41KOSNO Piotr 419OPEN M34M 3400:00:0901:25:3502:19:57.2002:20:07.15+00:59:3810:225.8
42KORDALEWSKA Anna 345OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAOPEN K8K 800:00:0401:25:0902:20:03.6502:20:08.50+00:59:3910:225.8
43SIEMION Artur 387KATOWICEOPEN M35M 3500:00:0101:29:5802:20:42.0002:20:43.95+01:00:1410:255.8
44BLACHE Cyrille 308ASPREMONTOPEN M36M 3600:00:1201:33:2002:21:08.3502:21:20.75+01:00:5110:275.7
45PASIERB Arkadiusz 369CZELADŹOPEN M37M 3700:00:0901:24:1202:21:25.5002:21:34.55+01:01:0510:285.7
46TERESHCHENKO Ganna 399hutinpujWROCLAWOPEN K9K 900:00:0401:28:4902:22:34.6002:22:39.40+01:02:1010:335.7
47BĄKOWSKI Włodzimierz 304WARSZAWAOPEN M38M 3800:00:1601:30:1902:23:16.0002:23:32.00+01:03:0210:365.7
48BĄKOWSKI Daniel 306WARSZAWAOPEN M39M 3900:00:1601:33:0302:25:16.9002:25:33.30+01:05:0410:455.6
49JÓŹWIK Rafał 336KAMIENICA POLSKAOPEN M40M 4000:00:0701:32:1102:26:06.1502:26:13.55+01:05:4410:495.5
50RICHTER Jacek 377JAJ-POLSTANOWICEOPEN M41M 4100:00:0301:31:3302:27:25.1002:27:28.15+01:06:5910:555.5
51KOPOCIŃSKI Michał 344GLIWICEOPEN M42M 4200:00:0201:31:5502:30:32.8502:30:35.75+01:10:0611:095.4
52KILIANEK Rafał 339Bieg z ChrystusemTURZA ŚLĄSKAOPEN M43M 4300:00:1801:29:0902:30:49.4502:31:07.90+01:10:3811:105.4
53BRZEZIŃSKA Teresa 310BP Running Team GliwiceGLIWICEOPEN K10K 1000:00:1101:36:2202:31:01.5502:31:13.30+01:10:4411:115.4
54RUNOWICZ Magdalena 378KŁODZKOOPEN K11K 1100:00:0601:34:1702:31:08.2502:31:14.30+01:10:4511:115.4
55DUDEK Donata 318Never Too Late / UKS Orzeł KatowiceCHORZÓWOPEN K12K 1200:00:1001:37:0302:31:38.7502:31:49.50+01:11:2011:145.3
56CERKASKI Tomasz 313Cebulion 303GODZISZKAOPEN M44M 4400:00:0901:33:4302:32:02.4502:32:12.35+01:11:4311:155.3
57SANOCKA Dorota 385ZABRZEOPEN K13K 1300:00:1001:34:4302:33:22.4002:33:33.30+01:13:0411:215.3
58HADAM Przemek 329TYCHYOPEN M45M 4500:00:1301:36:1102:34:50.7002:35:04.30+01:14:3511:285.2
59GRĄDZIEL Jakub 328BYTOMOPEN M46M 4600:00:0301:34:3002:35:01.1002:35:05.00+01:14:3511:295.2
60LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 352BUCZKOWICEOPEN K14K 1400:00:0901:36:1902:35:38.2502:35:47.90+01:15:1811:315.2
61TOMASZEWSKI Borys 400AmarenaŚREMOPEN M47M 4700:00:1701:36:5902:36:00.0002:36:17.00+01:15:4711:335.2
62HOLECZKI Roman 331RYBNIK KAMIEŃOPEN M48M 4800:00:0301:36:5802:39:38.0002:39:41.50+01:19:1211:495.1
63GONSIOR Zbigniew 325BYTOMOPEN M49M 4900:00:0701:36:0102:41:50.1002:41:57.20+01:21:2811:595
64GABRYŚ Natalia 424OSTRZESZÓWOPEN K15K 1500:00:1401:43:4502:43:12.9502:43:27.90+01:22:5812:055
65SLUZALEK Małgorzata 391GLIWICEOPEN K16K 1600:00:0401:36:4902:45:47.3502:45:51.80+01:25:2212:164.9
66CHOLEWIŃSKI Paweł 314HarcioleCHORZÓWOPEN M50M 5000:00:0901:36:5702:46:29.1002:46:38.30+01:26:0912:194.9
67FILIPIAK Beata 353BYTOMOPEN K17K 1700:00:1401:34:5302:46:24.6502:46:38.70+01:26:0912:194.9
68KORUS Marcin 346Gang BulikaŁAZISKA GÓRNEOPEN M51M 5100:00:1501:43:4102:48:34.8502:48:50.15+01:28:2112:294.8
69SIWINSKA Gosia 389TYCHYOPEN K18K 1800:00:1301:43:5002:48:37.3502:48:50.35+01:28:2112:294.8
70DĘBEK Piotr 316AMARENAŚWIDNICAOPEN M52M 5200:00:1701:38:4502:51:05.5502:51:23.45+01:30:5412:404.7
71PŁOŃSKA Julia 373WARSZAWAOPEN K19K 1900:00:0901:32:3302:51:41.9002:51:51.40+01:31:2212:434.7
72JARUGA Grzegorz 333RYBNIK KAMIENOPEN M53M 5300:00:0201:22:2902:52:11.5502:52:14.30+01:31:4512:454.7
73GORAUS Krzysztof 326CZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M54M 5400:00:0201:22:2702:52:16.0002:52:18.85+01:31:4912:454.7
74FIRLA Mateusz 319RYBNIK KAMIENOPEN M55M 5500:00:0301:37:0002:52:20.8502:52:24.60+01:31:5512:464.7
75MARCINIAK Damian 359AMARENARUSOCINOPEN M56M 5600:00:1601:37:3902:52:44.8002:53:01.05+01:32:3212:474.7
76MĄDRZYK Ewelina 418SOSNOWIECOPEN K20K 2000:00:0701:50:4602:53:17.0002:53:24.90+01:32:5512:504.7
77UDRO Przemyslaw 403BigYellowFoot Adventure TeamPYSKOWICEOPEN M57M 5700:00:0101:49:4402:53:23.6502:53:25.60+01:32:5612:504.7
78MĄDRZYK Daniel 583SOSNOWIECOPEN M58M 5800:00:0801:50:3902:53:18.8502:53:26.85+01:32:5712:504.7
79MIĘTKA Krzysztof 362KRAKÓWOPEN M59M 5900:00:0801:44:0202:53:28.2002:53:36.80+01:33:0712:504.7
80KASZTELAN-HUNIA Ewa 337BYTOMOPEN K21K 2100:00:1001:51:0702:53:48.8002:53:59.55+01:33:3012:524.7
81MANIURA Adam 358BYTOMOPEN M60M 6000:00:1001:52:1002:54:15.9002:54:26.80+01:33:5712:544.6
82TRZCINA Agata 401AMARENAŚWIDNICAOPEN K22K 2200:00:1902:55:16.0502:55:35.10+01:35:0612:584.6
83MICHALSKA Ewa 361Mela teamTYCHYOPEN K23K 2300:00:1401:43:5202:57:04.3002:57:18.80+01:36:4913:064.6
84KUŚMIEREK Tomasz 570SZCZERCÓWOPEN M61M 6100:00:0501:49:5102:57:29.4002:57:34.95+01:37:0513:084.6
85NOWAKOWSKI Michał 364bez klubowyCZĘSTOCHOWAOPEN M62M 6200:00:0001:49:5303:05:41.5003:05:41.50+01:45:1213:454.4
86SZENDZIELORZ Patryk 396Szwagry TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M63M 6300:00:1501:44:0403:08:30.2003:08:45.35+01:48:1613:574.3
87SOLTYS Ania 393DEN HAAGOPEN K24K 2400:00:1101:52:4103:10:21.7003:10:32.80+01:50:0314:064.3
88BĄKOWSKA Anna 303KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃOPEN K25K 2500:00:1301:52:3503:10:19.3503:10:32.85+01:50:0314:054.3
89MALEWSKI Tomasz 357ŁÓDŹOPEN M64M 6400:00:1001:58:3003:13:04.4003:13:14.85+01:52:4514:184.2
90SZLAKOWICZ Ewa 397ŁÓDŹOPEN K26K 2600:00:1001:58:3303:13:04.6503:13:14.95+01:52:4514:184.2
91PABICH Honorata 365Mam_na_wszystko_wybieganeWROCŁAWOPEN K27K 2700:00:0702:10:5603:15:49.5003:15:56.70+01:55:2714:304.1
92SCHULC Grzegorz 386Pokojowy PatrolŁAZISKA GÓRNEOPEN M65M 6500:00:2302:00:5203:19:26.0503:19:49.70+01:59:2014:464.1
93FRANKOWSKA Ania 320Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMOPEN K28K 2800:00:1402:06:3403:22:36.4503:22:50.65+02:02:2115:004
94KROES Erwin 349VOORBURGOPEN M66M 6600:00:1202:05:2203:23:03.4003:23:15.40+02:02:4615:024
95DOBROSZ - KRAKOWCZYK Joanna 317SistarsWROCŁAWOPEN K29K 2900:00:0702:12:1703:23:28.6503:23:36.10+02:03:0715:044
96WALCZYŃSKA Karolina 405RUNHOGS TychyTYCHYOPEN K30K 3000:00:1202:06:5503:23:44.7003:23:56.95+02:03:2715:054
97FRĄCKOWIAK Elżbieta 323AMARENAŚREMOPEN K31K 3100:00:2001:59:3003:32:11.3003:32:31.30+02:12:0215:433.8
98ZIMOWSKI Damian 412AMARENAŚREMOPEN M67M 6700:00:1502:11:3503:38:33.9503:38:48.95+02:18:1916:113.7
99NOWAK Bartosz 363AMARENAŚREMOPEN M68M 6800:00:1602:11:2603:38:32.7503:38:49.00+02:18:1916:113.7
100ULMAN Mikołaj 404AMARENAŚREMOPEN M69M 6900:00:1502:12:0503:38:39.7003:38:55.05+02:18:2616:113.7
101WALKOWIAK Tymoteusz 406AMARENSŚREMOPEN M70M 7000:00:1502:11:2403:38:40.4503:38:56.00+02:18:2616:113.7
102SERWATKA Angelika 613Kobiety WATAHYZABRZEOPEN K32K 3200:00:0802:18:4203:42:52.5503:43:01.25+02:22:3216:303.6
103RYŚ Katarzyna 383WROCŁAWOPEN K33K 3300:00:0702:13:1203:46:44.1503:46:51.35+02:26:2216:473.6
104KOLAKOWSKA Ania 342BPRunningTeamVOORBURGOPEN K34K 3400:00:1102:22:3803:52:16.2503:52:27.70+02:31:5817:123.5
105PIETRASZEK Ewa 602KOBIETY WATAHYCHORZÓWOPEN K35K 3500:00:0802:28:2903:57:49.3003:57:57.90+02:37:2817:363.4
106MACHOCZEK Krystyna 356RYBNIKOPEN K36K 3600:00:0602:19:3804:00:12.6004:00:18.80+02:39:4917:473.4
107ZIÓŁKOWSKA Patrycja 413ŻERNIKI WROCŁAWSKIEOPEN K37K 3700:00:0302:28:3604:14:14.9504:14:18.75+02:53:4918:503.2
108BIELUCH Mateusz 307AMARENAŚREMOPEN M71M 7100:00:1602:23:2604:20:50.9004:21:07.10+03:00:3819:193.1
109OKONIEWSKA Julia 416AMARENAMANIECZKIOPEN K38K 3800:00:1802:36:4804:29:47.6004:30:06.35+03:09:3719:593
110SKRZYPCZAK Szymon 390AMARENAŚREMOPEN M72M 7200:00:1502:23:2504:31:00.5004:31:16.10+03:10:4720:043
111BĄKOWSKI Maciej 305AMARENAMANIECZKIOPEN M73M 7300:00:1702:36:4604:31:03.4004:31:21.20+03:10:5220:043
112BOHUN-PRZYLUCKA Kornelia 309AmarenaŚREMOPEN K39K 3900:00:1802:42:5604:31:05.7004:31:24.60+03:10:5520:043
113FUJAK Maciej 324AmarenaŚREMOPEN M74M 7400:00:1902:42:5404:31:05.0004:31:24.70+03:10:5520:043
114FRĄCKOWIAK Jacek 321AMARENAŚREMOPEN M75M 7500:00:1702:42:5404:31:38.4504:31:55.45+03:11:2620:073
115WOŹNIAK Anna 644KOBIETY WATAHYBYTOMOPEN K40K 4000:00:0802:43:0104:32:44.9504:32:53.85+03:12:2420:123
116WRZOSEK Barbara 411TNT MotocrossWARSZAWAOPEN K41K 4100:00:1202:42:5505:16:05.3505:16:17.80+03:55:4823:242.6
117FRĄCKOWIAK Przemysław 322AMARENAŚREMOPEN M76M 7600:00:1803:02:4505:20:15.9505:20:34.15+04:00:0523:432.5
118MICHALAK Zuzanna 360AMARENAŚREMOPEN K42K 4200:00:1903:10:1905:20:15.0005:20:34.20+04:00:0523:432.5
119PABISIAK Marika 366AMARENAŚREMOPEN K43K 4300:00:1803:02:4905:20:15.7505:20:34.35+04:00:0523:432.5
119PABISIAK Bartosz 367AMARENAMANIECZKIOPEN M77M 7700:00:1903:10:1605:20:15.3005:20:34.35+04:00:0523:432.5
SPYCHALSKI Romuald 394WARSZAWAOPEN MDNF01:17:01 DNF DNF DNF--
Znaleziono 121 wynik(ów)